Şimdi Ara

Apple iPhone 5s [ANA KONU] (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.863
Cevap
198
Favori
846.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yigitalpgur

arkadaşlar 3g de sorun yaşayanınız var mı ? birde dün arkadaşın i5 te bildirim merkezi ve bildirim çubuğunun şeffaf olduğunu gördüm bende bildiğin gri renkte. nasıl yapılacağını bilen var mı?

Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Kontrastı Artır'ı kapatın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler elmasepeti.com'dan aldığım Speck FabShell case (kutup mavisi), DiCAPac waterproof case (mavi) ve nano sim kart dönüştürücü adaptörler geldi, müsait olduğumda fotoğraflarını paylaşacağım.

• quote:

arkadaşlar 3g de sorun yaşayanınız var mı ? birde dün arkadaşın i5 te bildirim merkezi ve bildirim çubuğunun şeffaf olduğunu gördüm bende bildiğin gri renkte. nasıl yapılacağını bilen var mı?

Evet 3g bendede sorunlu çektiği halde edgeye atıyor otomatik

Bildirim merkezi bendede siyah
    Ayarlardan kontrastı arttırın erişilebilirlikten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkGuardian-53 -- 22 Aralık 2013; 10:49:47 >
  • Arkadaşlar iOS da android deki gibi track ıd ile aynı görevi yapan bi uygulama varnı radyoda güzel bi parça çaldığında onun kime ait olduğunu merak ediyorum

• Milk with Oreo kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajınızı görmeden mesaj atmışım aynısını :)))

• quote:

Orijinalden alıntı: SF01

Arkadaşlar iOS da android deki gibi track ıd ile aynı görevi yapan bi uygulama varnı radyoda güzel bi parça çaldığında onun kime ait olduğunu merak ediyorum

soundhound ve shazam adında programlar var ben soundhound u kullanıyorum memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora260

Ana avrat sövecem şimdi haa. baştan yapayım dedim 8 tane telefon olmuş sepette 16.5 milyar ödetcek bana. artık babam 8 inide ...... :D nyse yaa hava alayım ben :D

hiç güleceğim yoktu :)
  • Arkadaşım bu shazam yada soundhoun u yüklediğinde dili İngilizcemi çincemi çıkıyor. Ben yüklediğimde çince çıkıyor.Bi yerden ayarınmı yapılması gerekiyor acaba.
  • erpe E kullanıcısına yanıt
    Bende ingilizce çıkıyor. Kesin bir bilgim yok ama appstore hesabınızda hangi ülke seçili bir de telefonun kurulumunu yaparken bölgeyi hangisini seçmiştiniz onları kontrol ederseniz sorununuzun düzeliğini düşünüyorum
  • Arkadaşlar İnternet'e iPad ile bağlanabiliyorum fakat aynı yerde wifi aracılığıyla. fakat iphone ile bağlanamıyorum.wifi ile ağı görmüyor.sebebi ne olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bölge seçimlerinin hepsi Türkiye onlarla ilgili sorun yok.Zaten daha önce indirdiğim uygulamalardada sorun yoktu.Tşk ederim yinede yardımlarınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: erpe

Arkadaşlar acil yardım lütfen Apple store dan indirdiğim bi proğramlar çince dilince iniyor.Örn ; soundhound ve shazam ı indirdim az önce çince dilinde indi.Daha öncede bi kaç proğram by şekilde inmişti.Ve tlf da mevcut yüklü olan bi kaç programın da dilini değiştirdi.hürriyet uygulamasının dilini değiştirdi gibi.Hepsini değiştirmedi ama.Bununla ilgili yardımcı olurmusunuz lütfen.Nerden ayarlayabilirim.

arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olup yardımcı olacak yokmu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mypolo

Arkadaşlar İnternet'e iPad ile bağlanabiliyorum fakat aynı yerde wifi aracılığıyla. fakat iphone ile bağlanamıyorum.wifi ile ağı görmüyor.sebebi ne olabilir.

ağ ayarlarını sıfırlamayı denediniz mi?
  • zozorla kullanıcısına yanıt
    Üst kattan bağlanıyorum wifi ile nete.Denemedim aslında ama mesela yan odada çekiyor Ayfon ipadimin bulunduğu odaya geldiğimde nete giriyorum.yani sıkıntı olmuyor.fakat wifi yi kapatıyorum tekrar açıp gireyim diyorum bu sefer de üst kattaki ağı görmüyor.acaba iPad de daha farklı bir wifi mi kullanılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_sea53

quote:

Evet 3g bendede sorunlu çektiği halde edgeye atıyor otomatik

Bildirim merkezi bendede siyah
    Ayarlardan kontrastı arttırın erişilebilirlikten

hocam bu konu hakkında ne yapabiliriz ya çok canımı sıkmaya başladı ama telefonda sıkıntı olduğu konusunda iddia edemiyorum çünkü hattım avea ama yinede içime kurt düştü

• quote:

Orijinalden alıntı: Milk with Oreo

quote:

Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik > Kontrastı Artır'ı kapatın.

çok sağolun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberwolf06

quote:

Orijinalden alıntı: SF01

Arkadaşlar iOS da android deki gibi track ıd ile aynı görevi yapan bi uygulama varnı radyoda güzel bi parça çaldığında onun kime ait olduğunu merak ediyorum

soundhound ve shazam adında programlar var ben soundhound u kullanıyorum memnunum

Çok saol :)

• Arkadaşlar daha önceden 4s kullanıyordum internet hızım gayet iyidi şimdi 5s e geçince nano sim gerekli olduğı için kartı kırdırmak zorunda kaldım. İnternet hızı 3g açık olmasına rağmen çok düşük. Turkcellden aldığım için 100 mb iphone özel internet paketi verdi acaba ondan dolayımı yoksa kartlamı alakalı
  • Sonunda aldım 5s imi yihuu :)) Yalnız şimdi ben küçük harfle yazamıyorum :S wifi şifresinide giremedim daha doğrusu yanlış girdim. şimdi tekrar şifre ekranı gelmiyo ve bağlanmıyo. onu nasıl ayarlıcam ve nasıl küçük harfle yazcm. ayarlandan yaptm ama olmadı. shift tuşuna 2 kez basıyom gene olmuyo. yardımcı olun arkadaşlar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bora260

Sonunda aldım 5s imi yihuu :)) Yalnız şimdi ben küçük harfle yazamıyorum :S wifi şifresinide giremedim daha doğrusu yanlış girdim. şimdi tekrar şifre ekranı gelmiyo ve bağlanmıyo. onu nasıl ayarlıcam ve nasıl küçük harfle yazcm. ayarlandan yaptm ama olmadı. shift tuşuna 2 kez basıyom gene olmuyo. yardımcı olun arkadaşlar :)

İlk harf otomatik büyük oluyor, sorun bundan kaynaklanıyor olmasın? Wi-fi'dan önce bir sms vs. yazarken deneyin. İlk harfi küçük yazmak için shift'e 2 değil, 1 kere basın. 2 kere basında caps lock'u açmış yani tümünü büyük harflerle yazmaya ayarlamış oluyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.