EĞER KIVANÇ TATLITUĞ LİSE ARKADAŞINIZ OLSAYDI
119 Cevap3083 Görüntüleme5 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1196 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Deis Gorte Ezhcki
10 Ekim 2013; 13:43:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Big Sight

Hocam nereye başvuru yapıyoruz?

http://bestmodelturkey....rticle&id=81&Itemid=200

Buyrun burdan gerekli açıklamayı öğrenebilirsiniz eğer kendinize güveniniz varsa kesinlikle başvurun arkadaşlar boyunuz 1.80 bile olsa katılın şansınızı deneyin 1.68 boyla ben armaninin çekimlerine katılan çocuk tanıyorum

Radical Audio Visual Experience

2605 Mesaj
10 Ekim 2013; 14:21:22 

quote:

Orijinalden alıntı: Ares

Gençlik yıllarından falan buldum demiş, bırak yeme bizi basbayağı arşivden çıkarmışsın resmi...

I was not born in Roma. But, I'M A ROMANO!
UNICO GRANDE AMORE!
FORZA ROMA! ROMA CAMPIONE! FORZA ROMA LA ROMA ALE!
SI VIS PACES PARE BELLUM -GAIUS JULIUS CAESAR-

2034 Mesaj
10 Ekim 2013; 14:24:32 

quote:

Orijinalden alıntı: Alper

Kıvanç Tatlıtuğ ile okul arkadaşyım. bknz. Kültür Üniversitesi Uzaktan gördüm 1-2 kez.

Barb in numarayi istesene usta.Kac senelik faniyiz anlasin halimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1491 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Big Sight
10 Ekim 2013; 15:05:16 

quote:

Orijinalden alıntı: Deis Gorte Ezhcki

Buyrun burdan gerekli açıklamayı öğrenebilirsiniz eğer kendinize güveniniz varsa kesinlikle başvurun arkadaşlar boyunuz 1.80 bile olsa katılın şansınızı deneyin 1.68 boyla ben armaninin çekimlerine katılan çocuk tanıyorum

Hocam boy sıkıntı değil asıl sıkıntım kilo 60 kiloyum ve vücut yok.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

7 Mesaj
10 Ekim 2013; 15:12:54 

Bence ünlülerin arasında en adam akıllı olan kıvanç tatlıtuğ.Neden diye sorarsanız diğer ünlüler hergün magazin programlarında şov yaparken yada hergün uyuşturucu kullanmaktan gözaltına alınırken bu adam evde pijamasıyla bu ş*refsizleri izliyor.ADAMSIN KIVANÇ

Burayamı yazıyoz pmp ?

338 Mesaj
10 Ekim 2013; 15:35:20 

Zamanında Kıvanç ve Burak Özçivit ile aynı ortamda bulunmuştum. İkisi de bu alemde ki en delikanlı adamların başında gelir. Yakışıklılık olarak yiğidi öldürün hakkını yemeğin. İkiside Türkiye şartlarına göre üst seviye erkekler.

Web Tasarım | Seo Uzmanı | Adwords Uzmanı

2348 Mesaj
10 Ekim 2013; 15:42:40 

quote:

1.68 ile Armani çekimlerine nasıl katıldı? Çekimden kasıt nedir bu arada? Markafoni için falan mı? Biraz açarsan sevinirim.

Bu arada Mark Wahlberg'de 170-173 civarı bir adam , Calvin Klein iç çamaşırı reklamlarında oynuyordu.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

584 Mesaj
10 Ekim 2013; 15:48:01 

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Kıvanç Bildiğin Rizeli tipi var sarı saç mavi göz git Rizeye tonlan kıvanca benziyen arkadaşım var bu denle abartılması aşkı memnun dizisinden sebeb,sıradan normal bir vatandaş olsa fiziğinden prim yapar ama öyle kimsede ölüp bitmezdi Kıvanç Brad pıtt,Davıd beckham,Leonardo dıcaprıo değil hoş..

hay ağzına sağlık;

0

şu adamın şimdi eşi benzeri yok mu yani, o kadar mı yakışıklı, geçiniz, kıvança süper yakışıklı diyorsanız sizin mantığa göre Justin Bieber da gelmiş geçmiş en yakışıklı insan olmalıydı.

PSN: KIYAMETT
I'm gonna show you How Great I Am.

I have seen The Best.
I have fought The Best.
And I have beaten The Best.

Bana Türklerle kurulu bir ülke verin,size koyun çiftliği kurayım.
KIYAMETT

140 Mesaj

[8 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

10 Ekim 2013; 15:51:36 

yapmayın ya türkiyede şu adamdan yaşıkışlı adam varsa söyleyin

0

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

404 Mesaj
10 Ekim 2013; 15:54:55 

Karizma >>>>>>>>tip

2,3 GHz Quad-Core İşlemci | Qualcomm MSM8974AB Snapdragon 801 | 3 Gb Ram | LTE 150 Mbps | Android 4.4 Kit Kat | 3.200 Mah Battery |
|Full HD 1920 x 1080 IPS LCD | 5.2 Inc | 4K 3840 x 2160 | 424 PPI | 16M Colors | RDS Radyo | 20.7 Mp G Lens Kamera |

2449 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:00:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Ares

Gençlik yıllarından falan buldum demiş, bırak yeme bizi basbayağı arşivden çıkarmışsın resmi...

Hocam google'a yaz çıkıyor

Akıldan büyük nimet, zekadan da ağır yük tanımıyorum.

1196 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Deis Gorte Ezhcki
10 Ekim 2013; 16:03:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

1.68 ile Armani çekimlerine nasıl katıldı? Çekimden kasıt nedir bu arada? Markafoni için falan mı? Biraz açarsan sevinirim.

Bu arada Mark Wahlberg'de 170-173 civarı bir adam , Calvin Klein iç çamaşırı reklamlarında oynuyordu.

Bildiğin 3 tane fotosunu çektiler koydular nete sadece tipi değişik diye harbidende değişik bi tipi var zaten armani csa nın kollarının hepsinin mankenlerine bakarsan tipleri çok değişik 6 bin tl de ödeme yaptılar.

211 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:06:02 

Kıvanç'la Tuncel Kurtiz'in cenazesinde yan yanaydık. Kenan İmirzalıoğlu, Halit Ergenç de yanımızdaydı zaten. Herkes elinde kamera çekmekten bir hal olmuştu. Kenan ve Halit gerçekten karizmatik, ışığı olan kişiler. Aynı şekilde Cansu Dere'de hoş bir kadın.

Aynı şeyi Kıvanç için söylemeyeceğim. Sarı bir insan zaten. Kaşlar vs. Televizyondakiyle alakası yok. Yakından gören 1-2 kişinin de kendi aralarında konuşmalarına da şahit oldum. Televizyondaki ile alakası yok diye. Adam oldukça fotojenik.

2 gün önce de bozcaadadaydım orada da çekim varmış. Engin Akyürek, Farah Zeynep Abdullah ile karşılaştım. Filmleri varmış sanırım sonradan netten baktım. Farah Zeynep Abdullah'ı görünce şok oldum zaten. Televizyondaki görünen haliyle alakası yok. Zaten ilk gördüğümde adalı bir kız zannettim sonra dikkatli bakınca anladım. Sap sarı bir kız, ufak suratlı, uzun boylu ve fiziği düzgün oldukça. Ama öyle ahım şahım güzel bir kız değil, hatta normal bi kız.

Kısacası aranızda oyunculuk yeteneği olan ve algısı, bilinci açık kişiler varsa (onlar bu dediğimi anlayacaktır) gidip oyunculuk eğitimi alın bir ünlüden daha sonra da bu sektöre atılın. Gerçekten şu an cesareti olup, eline yüzüne bakılan herkes bu sektöre atıyor kendisini. Boşuna Kıvaç vs. diye yüceltmeyin.

Kimse olmayınca haliyle ellerinde olanı Kıvanç olarak piyasaya sunuyorlar.

82 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:08:35 

Beyler kivanc yakisiklimi degilmi meselesi degil, yanlis yorumlar yapmayin, sadece kivanc normal bi adam olsa siz bile lan ne yakisikli bi arkadasim var dermiydiniz yada ne biliyim okulunuzdaki kizlarin cogu ona cikma teklifi edermiydi, kisaca bu ilgiyi neye borclu

86 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:11:45 

Beyler Çagatay Ulusoy ile arkadaş olan falan yok mu birazda o anlatsın çok özeniyorum herife

Altın kapılarımız kan oldu Tayfun!

947 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:16:37 

quote:

Orijinalden alıntı: DannyWaLker

Peki ya Murat Dalkılıç ?

ama yine de ccc murat dalkılıç reyiz ccc

Ilık.avi

Teknoloji Tutkunu Arsenal/Fenerbahçe T-Rap dinleyicisi (antisi olmadan herkesi dinler)

365 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:29:18 

quote:

Bildiğin 3 tane fotosunu çektiler koydular nete sadece tipi değişik diye harbidende değişik bi tipi var zaten armani csa nın kollarının hepsinin mankenlerine bakarsan tipleri çok değişik 6 bin tl de ödeme yaptılar.

kim

''Kendi hikayeni kendin yaz. Kimse senin senaryonu yazmasın...!''

1196 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Deis Gorte Ezhcki
10 Ekim 2013; 16:44:34 

quote:

Orijinalden alıntı: pixelboy

Beyler Çagatay Ulusoy ile arkadaş olan falan yok mu birazda o anlatsın çok özeniyorum herife

Çağatay ile aynı spor salonundaydık zamanında yaptı 6 aylık kür bastırdı gitti best of modele ışığı gördüler çocukta tamam bu sonrası çatır çatır geliyor zaten ilk geldiği zamanı hatırlıyorum medcezirdeki çirkin hali varya ondan daha beterdi sivilceler falan filan zayıf incecik dal gibi çocuktu şimdi zebellah olmuş bilakis hepsi aynı arda hacıoğlu olsun burak çevik olsun hepsi maalesef hormon takviyesi cilt uzmanları estetik falanlar filanlar doğal olan bir adam var oda kenan imirzalıoğlu ondan daha klas bi adamla karşılaşmadım ben allah bozmasın..

1378 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Nightwish

[1 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

10 Ekim 2013; 16:47:55 

Ne yazık ki ortaokul ve lisede de en yakın arkadaşlarım Kıvanç gibiydiler. Allahtan çok ortamlara akmadık. Aktığımız zamanlarda bunlar götürüyordu kızları. Neyse ki dershanede yok böyle biri.

866 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:49:30 

quote:

Orijinalden alıntı: The@Thing

Hocam inanmazsınız ama günde 10 yada 15 kızla otobüste v.s gülüşüyorum hani tanışsam işi bitiricem neredeyse tipimde ortalamadır avatardaki benim işte... Tip önemli hemde çok ve el kol hareketleri de...

Ama kıvança her türlü bakarlar hatta ona kızlar teklif eder

1068 Mesaj

[31 Temmuz 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

10 Ekim 2013; 16:50:31 

Bence de karizmatik birisi.Acaba kendisiyle evlenmek isteyen kaç milyon kız vardır Türkiye'de

200 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:53:46 

biraz abartmışsınız.her insan da kusur olabilir de kıvanç bariz yakışıklı.

bana göre şu anda Türkiyenin en yakışıklı adamı.

1378 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Nightwish

[1 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

10 Ekim 2013; 16:54:01 

Bu adamı yakışıklı bulmuyorlar ben şaşıyorum. Açın Kuzey Güney'i izleyin. Adam şekilden şekile girdi her türlü yakışıklı yani. Bunun ılıklıkla falan alakası da yok. Birde dizi için vg yaptı. Kıskanmadım değil. İlk sezonun sonlarına doğru Kelebeğin Rüyası filmi için kilo veriyordu. 2. sezon başlarında nereden baksanız 50-60 kilo kadar kaldı. Ama bir sahne için saçlarını diktiğinde o haliyle bile yakışıklıydı. İşte yakışıklılık böyle bir şey. Adam her türlü karizma. Yapacak bir şey yok. Yok rizeli tipi varmışta bilmem ney geçiniz.

26 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
sogukadam
10 Ekim 2013; 16:54:42 

Türkiye'deki en yakışıklı ve dizi,sinema sektöründe en başarılı adamdır bana göre.

Çok erken gelmişim seni bulamıyorum, bir şeyin provası yapılıyor sanki.

9229 Mesaj
10 Ekim 2013; 16:55:57 

Ben ve benim gibiler olmasa Kıvanç in bir farkı kalmazdı

Iste bu düşünceden aldığım gaz ile intihar etmeden yasıyorum :)

>CoNTiNuE<

• PS3-PS4 Online Oyun Klubü•

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Ekim 2013; 16:59:09 

quote:

Çağatay ile aynı spor salonundaydık zamanında yaptı 6 aylık kür bastırdı gitti best of modele ışığı gördüler çocukta tamam bu sonrası çatır çatır geliyor zaten ilk geldiği zamanı hatırlıyorum medcezirdeki çirkin hali varya ondan daha beterdi sivilceler falan filan zayıf incecik dal gibi çocuktu şimdi zebellah olmuş bilakis hepsi aynı arda hacıoğlu olsun burak çevik olsun hepsi maalesef hormon takviyesi cilt uzmanları estetik falanlar filanlar doğal olan bir adam var oda kenan imirzalıoğlu ondan daha klas bi adamla karşılaşmadım ben allah bozmasın..

Medcezirdeki hali çirkinmi bence bu stil daha iyi olmuş

1515 Mesaj

[9 Ağustos 2014; tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

10 Ekim 2013; 17:00:21 

quote:

Orijinalden alıntı: ezequiel1

onunla sevgiliymis bide kardeş ben de sövdüm

barbara kıvanç ile sevgili degilki

Note 3 N9000Q 32gb, ipad 4 32gb wifi

6110 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:01:43 

Konu çığrından çıktı herkezin tipi kendine yahu herkezin bir güzelliği var kimi tipsizdir ama burnu güzeldir kimi yakışıklıdır burnu yamuktur biri çok zayıf çelimsizdir ama gözleri güzeldir kimi aşırı yiridir ama yüzden çok iyidir değişir bunlar mesela lady gaga çirkin bir kadın evet ama ben bayılıyorum abi bilemiyorum yani çekiyo o kadın beni

People are born free
life chained forever NBC

645 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:05:39 

quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Kıvanç Bildiğin Rizeli tipi var sarı saç mavi göz git Rizeye tonlan kıvanca benziyen arkadaşım var bu denle abartılması aşkı memnun dizisinden sebeb,sıradan normal bir vatandaş olsa fiziğinden prim yapar ama öyle kimsede ölüp bitmezdi Kıvanç Brad pıtt,Davıd beckham,Leonardo dıcaprıo değil hoş..

senin tipini çok merak ediyorum nedense böyle erkeklerin yakışıklılığıyla ilgili konular açılınca kıskanç kıskanç mesajlar atıyorsun

686 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:07:31 

adam her türlü kızları götürürdü.

6110 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Baloncesto

senin tipini çok merak ediyorum nedense böyle erkeklerin yakışıklılığıyla ilgili konular açılınca kıskanç kıskanç mesajlar atıyorsun

Kıskanç kıskanç msesajlarmı atıyorum he süpanallah ne alakası var kardeşim ya yazıyoruz işte bu kanıya nerden vardın,ben adama tipsiz demedimki abartılıyor dedim ona bakarsan barbara palvınde abartılıyor adriana limada abartılıyor,sokakta binlerce insan var ondan güzel bence senin mesajların yanlış

People are born free
life chained forever NBC

331 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:08:42 

şöhretle alakalı tabiki normaldede dolu yakışıklı adam güzel kız var.

[http://forum.donanimhaber.com/m_80980433/f_//tm.htm#80980490]GTA V OYUNCULAR KULÜBÜ[/link]

2635 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:09:24 

quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

Barb in numarayi istesene usta.Kac senelik faniyiz anlasin halimizi

Herifi görünce zaten okuldan çıkmış oluyor genellikle. Ben girerken hiç görmedim. Onun için özel giriş yapmışlar herhalde.

4344 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:16:12 

kivancin arkadaslarinin yarisi burdaymis

galaxy s wifi 5 satilir

30 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:35:42 

quote:

Orijinalden alıntı: muskeder

giyinmeyi biliyor, saçı sakalı kendine yakışanı biliyor, ses tonuda gayet güzel, kendine bakıyor, sarışın mavi gözlü. bide böyle baby face de değil ha erkeksi, daha ne olsun?
her ortamda dikkatleri üzerine çekerdi, sokaktaki her kız en az 1 kez bakardı. (hatta erkeklerde dahil)

Kahverengi göz değil mi aga biz niye böyle dışlanıyoruz?

2270 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:37:10 

Çok abartıyorsunuz bazı şeyleri.Çocuk gibi bazı şeyleri yeni keşfediyorsunuz sanki.Tartışma konusu olacak bir konu değil bence.Şan-şöhret , giyim-kuşam önemli.Şu tiple sokakta gezse bu adama kim bakar.

0

1942 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:39:21 

Kenan İmirzalıoğlunun karizması yok Kıvançta. Kenan İmirzalıoğlu daha şekil duruyor.

3441 Mesaj
10 Ekim 2013; 17:45:40 

kıvanç benim anaokulu arkadaşım

FORUMU BIRAKTIM.

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
6 gün 13 sa. 45 dk. kadarı kaldı.
10 Ekim 2013; 18:19:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

barbara kıvanç ile sevgili degilki

ben sarışın kızı diorum mavi reklamında oynuyo ya barbarayla da mı reklam filmi çevirmiş?

291 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Calimaestro
10 Ekim 2013; 18:27:58 

Bu kıvanç tatlıtuğ bu kadar beğenilmesi adamın erkeksi tavırları, bir arkadaşım demişti kadının güzelligine erkeginde davranışlarına aşık olunurmuş

406 Mesaj
10 Ekim 2013; 18:35:20 

quote:

Orijinalden alıntı: CambazTr

Zamanında Kıvanç ve Burak Özçivit ile aynı ortamda bulunmuştum. İkisi de bu alemde ki en delikanlı adamların başında gelir. Yakışıklılık olarak yiğidi öldürün hakkını yemeğin. İkiside Türkiye şartlarına göre üst seviye erkekler.

Öyle demekle olmuyor aynı ortamda bulundunda bir kare bir resminiz yokmu ?

www.parkpera.com

338 Mesaj
10 Ekim 2013; 18:39:16 

quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Öyle demekle olmuyor aynı ortamda bulundunda bir kare bir resminiz yokmu ?

Amele gibi foto çekmeye ihtiyaç duymadım. Ne zaman istersem görüşebileceğim insanlarla neden foto çekmek isteyeyim ki ?

Web Tasarım | Seo Uzmanı | Adwords Uzmanı

406 Mesaj
10 Ekim 2013; 18:53:55 

quote:

Orijinalden alıntı: CambazTr

Amele gibi foto çekmeye ihtiyaç duymadım. Ne zaman istersem görüşebileceğim insanlarla neden foto çekmek isteyeyim ki ?

Niye biz foto cektik amelemi olduk ? ne zaman istersem görüşürüm demişsin o zaman bu kişiler senini arkadaşın ? arkadaşın ile foto çekme neden amelelik olsun milyonlarca insan instagram'ı boşunamı kullanıyor 2 resim atta arkadaşlarınla görelim tabi arkadaşların ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 10 Ekim 2013; 19:41:10 >

www.parkpera.com

82 Mesaj
10 Ekim 2013; 18:55:28 

abi kim ne derse desin ne cagatay ne kivanc nede mehmet gunsur, yuz guzelligi ve kusursuzluk. = burak ozciviiit, meshur da olsa, olmasada her turlu gideri var

7656 Mesaj
10 Ekim 2013; 19:55:48 

Doğumgünümüzü birlikte kutlardık

Motion & Emotion
2008 Peugeot 308 | 1.6 HDI 110 PS | Comfort Pack | Silver Grey

24 | Arrow | Alcatraz | Band of Brothers | Breaking Bad | Breakout Kings | Camelot | CSI: New York | Dexter | FlashForward | Friends | Game of Thrones | Gossip Girl | Heroes | How I Met Your Mother | Knight Rider | Kyle XY
Lost | Married With Children | Merlin | My Name Is Earl | Nikita | Oz | Prison Break | Rome | Shameless | Sherlock | SmalVille | Spartacus Series | Supernatural |Terminator: The Sarah Connor Chronicles
The Bing Bang Theory | The Confession | The Event | The Lost Room | The Walking Dead | Touch | The Pacific | The Sopranos | Two and a Half Man | V

86 Mesaj
10 Ekim 2013; 20:05:43 

quote:

Vay be adam gayet doğal geliyordu bana hormon ve estetik olayını şimdi duydum yinede yakışıklı eleman

Altın kapılarımız kan oldu Tayfun!

190 Mesaj
10 Ekim 2013; 20:11:45 

Forumda ılık dakikalar

1792 Mesaj
10 Ekim 2013; 20:44:39 

810 Mesaj
10 Ekim 2013; 21:25:54 

Kıvanç gayet yakışıklı bence.Muhtemelen bayağı ilgi de olurdu.

406 Mesaj
10 Ekim 2013; 22:11:04 

Şimdi estetik falanda bir yere kadar kimse kimseyi sıfırdan manken gibi yapamaz adamlar yakışıklı varsa küçük kusurları rütuj yaptırmışlardır bu tür adamlar zaten hayatın her evresinde yakışıklı olan insanlar bizler gibi değil malesef kıskanmamak lazım ne yapalım bizim peder malzemeden az kullanmış

www.parkpera.com

266 Mesaj
10 Ekim 2013; 22:11:28 

boyu 1.88 di değil mi

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 55 dk. kadarı kaldı.
10 Ekim 2013; 22:16:02 

quote:

Orijinalden alıntı: magyar

Adamın tüm okul arkadaşları Konu Dışında toplanmış.

aynen bütün kültür üniversitesi konu dışında

Uzaklaştırılmış
7 gün cezanın,
2 gün 55 dk. kadarı kaldı.
10 Ekim 2013; 22:19:21 

Kıvanç benim kundak arkadaşım bebekken az işemedik birbirimizin üstüne

587 Mesaj
10 Ekim 2013; 22:24:19 

Kıvanç Tatlıtuğ (d. 27 Ekim 1983, Adana), Türk oyuncu ve eski manken. Edirneli bir anne ile Yugoslavya kökenli Adanalı bir babadan dünyaya gelmiştir.

Suratına bakınca direk anladım var bir Avrupalılık diye neyse beyler farklı olan her zaman dikkat çeker nerde farklılık yarattığınızı öğrenirseniz sizde bugu yakalarsınız.

14 yaşındayım her şeyin farkındayım

1746 Mesaj
10 Ekim 2013; 22:27:50 

adamla aynıyım sarışın mavi göz boy 1.84 ama kilo farkı var ah ulen ah

1410 Mesaj
10 Ekim 2013; 22:43:58 

ölümüne bunaltıp kanki çekerdik

Zaman değilmiş geçen ömürmüş anlamadık ...