Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.246
Cevap
305
Favori
2.346.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar banada bu sekilde pdf olarak atildi bayiden tarama yapilmis evraklardan link yok yani

• gorgoaxion kullanıcısına yanıt
    Arkadasim sen bayii den fiyatlarida ogrenirsin
    Yap bize bi guzellikkkk

• bence öğrenilebilir :) ha gayret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sedat1453 -- 19 Ekim 2015; 17:33:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat1453

PLUS PAKET FİYATIDA ARABAYLA MI BELLİ OLUR .

Büyük ihtimalle fiyat ve paketlerin fiyatları beraber ortaya çıkar.

Biraz sabretmek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Minimum dynamic alınmalı gibi duruyor. Ama o da baya bi dolu. Bi alt paketi enjoy'un önemli eksikleri var, alaşım jant yok mesela. Led stoplar yok vs.. Ama dynamic'e çıkınca da baya bi fazlası var :) Olsun göz çıkartmaz.

Donanım vs güzel şeyler de koca listede bence en önemli şey 1.6 dizelin 1280 kg olması. 110'luğu bile performanslıdır diye düşünüyorum bu ağırlıkla.
  • Flexride şasi yok galiba.anahtarsız giriş yok biliyorduk ama varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Minimum dynamic alınmalı gibi duruyor. Ama o da baya bi dolu. Bi alt paketi enjoy'un önemli eksikleri var, alaşım jant yok mesela. Led stoplar yok vs.. Ama dynamic'e çıkınca da baya bi fazlası var :) Olsun göz çıkartmaz.

Donanım vs güzel şeyler de koca listede bence en önemli şey 1.6 dizelin 1280 kg olması. 110'luğu bile performanslıdır diye düşünüyorum bu ağırlıkla.

enjoyda 16 inch alaşımlı jant mevcut
    plus paketle 17 inch bile alınabiliyor lakin park sensörleri önemli bir eksiklik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sedat1453

bence öğrenilebilir :) ha gayret.

inanın kendimde almayı düşünüyorum o yüzden fiyatlar şu an belli değil olsa paylaşırım zaten
    dynamic donanım pahalı olur gibime geliyor çünkü led far hariç cosmo gibi donanımı var
  • Depo 48 lt ye düsürülmüs.

• Keşke Enjoy'da sadece arka park sensörü olsaymış. Veya Plus Pakette.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorgoaxion

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Minimum dynamic alınmalı gibi duruyor. Ama o da baya bi dolu. Bi alt paketi enjoy'un önemli eksikleri var, alaşım jant yok mesela. Led stoplar yok vs.. Ama dynamic'e çıkınca da baya bi fazlası var :) Olsun göz çıkartmaz.

enjoyda 16 inch alaşımlı jant mevcut
    plus paketle 17 inch bile alınabiliyor lakin park sensörleri önemli bir eksiklik.

Verdiğiniz listede enjoy için 16" yapısal jantlar yazıyor. Yapısal olanda alaşım janta benzeyen jant kapakları kullanıyorlar diye biliyorum, en azından şu andaki editionlarda yaptıkları bu. Yanlışım varsa düzeltin.
  • bugün golf 7 niyetim bozuldu
  • Ilk defa bi arabaya bu kadar heveslendim. Insallah bi aksilik olmaz en azindan 2016nin ilk ceyreginin sonuna kadar ertelerim. Daha fazla kendimi tutmak istemiyorum.

• bugün opel şubesine gidip bilgi aldım, ben 1.4 150bg araç düşünüyorum orta paket ve fiyatı 72.500 olacak dedi bana. bu arada arkadaşlar yazmış galiba ama ilk etapta 2015 araçlar sadece dizel olacakmış... benzinli model gelirse 1.0 gelir dedi adam bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Den57

Depo 48 lt ye düsürülmüs.

Hep 50 tl lik alanlar daha cok sevinsin diye

• darthskywalker kullanıcısına yanıt
    Hangi orta paket ama ???

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Orta paket derken ? Dynamic ten bahsediyor olabilirmi

Sanmam hepsinden gelir bence 1,4 niye gelmesinki sonuçta bu alış veriş meselesi arz talep algülüm ver gülüm meselesi

• Hem renk hem donanim konusunda biraz gorup dusunmek, hem 2 ay icin 2015 almamak, hem de ilk partiden ozellikle almamak adina 6 ay falan gec alan birisi cok zam yer mi sizce arkadaslar? Doviz de yilsonu diye hafif toplasa da dusus egilimine gurecek gibi.. Ne dersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.