Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam niye guldunuz bilmiyorum;)ama turbo kompressor arti 140ps oldugundan ciddi atak bi araba.belki vardir aranizda kullananiniz.kalkislarda rakip tanimiyor ozellikle ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ele.elec.eng.

Çok sağolun Orhan hocam...Biraz daha araştırayım markaları

birşey değil hocam . Ben Nokian WRD3 kullanıyorum. canavar gibi kış lastiği.

Sadece kış mı askolsun
    M + W 4 mevsim hocam. Nokian'ın en methedileni .

tarık hocam 4 mevsim özelliği var mı bu lastikte tam olarak bilmiyorum ama yarın bir işaretlerine tekrar bakayım. salt kış lastiği bu sanırsam.

Hocam ben senin yalancinim yau
    Kış çıkarsa söyle mesajlari silelim

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Ben bu markaların hepsine bi bakayım hocam...çok sağolun,eğer fiyat farkı fazla yoksa ts850 XL mantıklı geliyo şuanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ele.elec.eng. -- 19 Aralık 2013; 0:19:14 >
    Hocam 4 mevsim cezadan muaf degil dimi yani 4mevsim de cezaya tabii

• quote:

Orijinalden alıntı: Duygusuz İfade

İyi akşamlar öncelikle herkese.Merhaba arkadaşlar Golf 1.2 TSI DSG Comfortline modelini düşünüyorum şanzımandan şüpheliyim biraz ne yapsam bilemedim manuel alma şansım yok eşim de kullanacak arabayı

Benim Manuel aracım şu anda satılık. Ben de DSG ye geçeceğim Allah nasip ederse. Forumlarda DSG ye giydirenlerin araçlarına dikkat edin alayı japoncu. DSG geleneksel otomatik şanzıman değil. Tork konvertoru yok. Dolayısıyla kavrama aşınma sorunu var. Bakımları yetkili serviste yaptirdiginiz sürece 6 sene kadar sorunsuz degistirdiklerini servisler sözlü olarak beyan ediyorlar. Biraz da özen ve dikkatli kullanirsak memnun kalacagimizi düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onur10urr1987

değil onur hoca. üzerinde M+S yazıyor ya. kontrolden geçiyor.

Üzerinde W (winter) veya S (snow) varsa denetlemeden geçiyor biliyorum.

Eyvallah hocam guzel haber bu ;)

• sonunda VK nikli ile aramda gecen diyaloglar silinmeye başlamış... özel mesajla yönetici bildirdi.
    kimin sildirdiğni bilmiyorum ama kaçak dövüşmeyin, mertçe erkekçe konuşun ki arkanızdan iyi sözlerle anılsın..

birisi vardı bilmemne yoluna gitti demesinler.

ister silinsin ister silinmesin, gören görmüş, yazan yazmış. bu saatten sonra silinse ne olur silinmese ne olur.
    ................
    forumdaki kıymetli değerli arkadaşlardan özür diliyorum...

böyle kaçak dövüşen,arkadan iş çeviren düzenbaz kişileri sevmiyorum. bu mesajımdan sonra uzaklaştırma alırım, yada komple uzaklaştırıla bilirim.
    unutmasınlar ki bi leon gider bir leon gelir ama burayı o kişilerin maskotu haline size getirtmem..

onlara biz yaptırtdık dedirttirmem.
    benim iyi yüzümü görün, diğer yüzümü görürüseniz hiç memnun kalmazsınız.

genel konuştum, kim sildiriyorsa lafım onadır.
    ben uzaklaştırma alınca arkamdan konuşan çok olur, yiyorsa yüzüme karşı söylersin.
    birileri sinsidir yapar ypar kim yaptı diye savunmaya geçer, karaktersizlikten başka biri değildir...

alıp veremediğiniz varsa buyrun konuşalım. şikayet edip saatlerce beklemenize gerek yok. mesajlarımı bende silerim.
    tekerki arkadan iş çevirmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ele.elec.eng.

Ben bu markaların hepsine bi bakayım hocam...çok sağolun,eğer fiyat farkı fazla yoksa ts850 XL mantıklı geliyo şuanda

Mantıklı hocam. Ts850 91v veya 91w de XL varsa güzel tercih olabilir.

• Haydar Hocam merak etmeyin birşey olmaz. Veysel ile aranızda kötü konuşma geçmedi. Konu dışı gerekçesiyle siliyor olabilirler. Golf ve DSG konularında var bir sıkıntı malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 19 Aralık 2013; 0:31:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur10urr1987

hocam durumun ne olduğunu diğer arkadaşlar daha iyi bilirler ama ben 4 mevsim lastiklerini güvensiz buluyorum. sadece görsellikte varmı var gerisi boş.. neticede devlet hem kendini hemde bizlerin güvenliğini düşünüyor...

bütçeniz varsa kış lastiği tercih edin kısıtlıysa bu sene idare eder diğer sene alırsınız..

aracınız hayırlı uğurlu olsun, herseyi ile cok iyi.
    bu golfe bu rengi çok yakıştırıyorum.

ön camlar filimlimi tam anlayamadım, polis görürüse cezadan kaçamazınız. ön ve mn yan camların açık olması gerekiyor bilginize.
  • quote:

Haydar Hocam merak etmeyin birşey olmaz. Veysel ile aranızda kötü konuşma geçmedi. Konu dışı gerekçesiyle siliyor olabilirler. Golf ve DSG konularında var bir sıkıntı malum

abi VİP gibi konu , resmen canlı bomba varmış gibi kontrolden geçiliyor eger böyle bir şey varsa..
    diğer konularda ben böyle bir şey rastlamdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_312

quote:

Haydar Hocam merak etmeyin birşey olmaz. Veysel ile aranızda kötü konuşma geçmedi. Konu dışı gerekçesiyle siliyor olabilirler. Golf ve DSG konularında var bir sıkıntı malum

abi VİP gibi konu , resmen canlı bomba varmış gibi kontrolden geçiliyor eger böyle bir şey varsa..
    diğer konularda ben böyle bir şey rastlamdım.

Valla abi şöyle diyeyim Ana Konu üzerinden sana hitaben yazdığım tüm mesajlarım silindi neredeyse

Biz Orhan Hocam'la, Umut ve Serdar Hocam'la alıştık zaten. Devamlı takip edenler bunu yaşıyor da arada bakıp çıkanlara garip geliyor.

• leon_312 kullanıcısına yanıt
    Hocam detayli cevabiniz icin tesekkurler.koyu bulutlu hava da boyle gorunuyor on cam koyu degil gorundugu kadar;)cok cevirmeye dahil oldum bi sorun olmadi ayrica

• Beyler genel yapıda Relax olun bosverin. DH Relax yapı istiyor. Stres atmaya girin foruma stres yüklenmeyin. En küçüğü 30 yaş dolaylarında adamlarız hepimiz. Yazı dilini kullanıyoruz ki mimikler ve ses tonu olmadığı için anlaşmak daha mesakkatlidir. Atlayıp geçin cevap yazmadan. Hatta mumkunse sinir mi bastı çıkın abi internetten. Pire için yorgan yakmayalim diyeceğim ama evi pire basınca yakılabileceğini deneyimledim

• quote:

abi yasaklı elmayız nediyelim..

attığımız adım dillere destan hemen olay oluyor.. anlayıp dinleseler hiç bi sıkıntı olmayacak. ben bilmişim edasından burunları havada geziyorlar.
    saygı görmek istiyorlarsa saygı göstercekler başka çagreleri yok...
    lafı kol gibi ortaya atıp gitmek yok.

büyük ihtimal uzaklaştırma alcam : ) hepiniz degerlisiniz kalın sağlıcakla.
  • Yerde siyah bir nokta göreyim pire saniyorum hala Kurtulmak için evin altını üstüne getirdik. Halıları bile atacaktik. Yaksak tam olacaktı.

Ben kaçar. Senin nezdinde herkese iyi geceler Orhan Hocam.

• Kim seyle kavga etmem bazı forumlara yazamiyorum,nasıl bir donanımsa çok kaliteli fitne üyeler var belliki hepsi işinin ehli

• quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

R-line vs Standart :)

Hocam kare plaka bu tamponda son nokta olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarKk

Arkadaşlar merhaba bekleyiş sona erdi ve bugün aracımızı görmeye gittik ve işlemlerini başlattık, aşağıda resimleri paylaşıyorum.Doğuş'un kemerburgaz' da ki arsasına götürüldüğü için pek temiz değil :) aracı görünce acaip heyecanlandık..Allah bekleyenlere sabır versin...

Hocam hayırlı olsun. Güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.