Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (534. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

arkadaslar sızce nasıl :)

http://www.ebay.com/itm/2013-Volkswagen-Golf-Mk7-3-door-Car-of-the-Year-Promo-model-/360804455600?pt=UK_ToysGames_DiecastVehicles_DiecastVehicles_JN&hash=item54019f14b0#ht_222wt_870

Hocam tam benim ilgi alanım. Ebayden hiç alışveriş yapmadım

Bu da benlik;http://www.ebay.com/itm/Rietze-48079-H0-1-87-VW-Golf-7-White-/390669084754?pt=AU_Toys_Hobbies_Diecast_Vehicles&hash=item5af5b12852

ben 2 kere alısverıs yaptım. ılkı sıngapurdan geldı. ıkıncı ıse kargoya daha yenı verıldı. haftaya beklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Happymetu

quote:

quote:

Merhaba dostlar nasilsiniz nasil gidiyor?
    Bu yakit tuketimi dusecekmi sizce 5000 km sabirsizlikla bekliyorum cunku 1. Viteste giderken 10lt yakiyor:( umarim bayagi bi duser 6. Viteste 100 ile de 5 lt tuketiyor bunlar biraz dusse iyi olur:( hemde yakit tuketimi soran arkadaslara yardimci olsun:)

Siz anlık tüketime mi bakıyorsunuz?

Aynen anlik tuketim ama surekli 10 km de gidiyorum tuketim hic degismiyor yani ondan cikarttik bu sonucu surekli degisse dediginiz dogru ama 100 km de gitsem 10km hizla 10 lt yakmis olur yani

Hocam anlık tüketim yanıltıcıdır. Sürüş bilgilerinde Başlangıçtan itibaren veya yakıt alındıktan sonraki ortalamalara bakın.

Şöyleki; Ben otoparktan çıkarken bakıyorum 18,14 lt diye başlıyor yola çıkıyorum 20km gidiyorum bakıyorum başlangıçtan itibaren 5.2 Lt gösteriyor. 6. Viteste hafif rampada 10lt, düzlükte 7lt, hafif aşağı 5lt değişiyor.

Ancak sizin sürekli 10 km hız ile gitmeniz sıkıntı, çok yoğun trafiğemi maruz kalıyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

Bu yakit tuketimi dusecekmi sizce 5000 km sabirsizlikla bekliyorum cunku 1. Viteste giderken 10lt yakiyor:( umarim bayagi bi duser 6. Viteste 100 ile de 5 lt tuketiyor bunlar biraz dusse iyi olur:( hemde yakit tuketimi soran arkadaslara yardimci olsun:)

Aynen anlik tuketim ama surekli 10 km de gidiyorum tuketim hic degismiyor yani ondan cikarttik bu sonucu surekli degisse dediginiz dogru ama 100 km de gitsem 10km hizla 10 lt yakmis olur yani

istanbul trafiğindeyseniz ve de menzilinizde rampa varsa tüketim normal.. özellikle rampalarda çok yakıyor..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgun77

Arkadaşlar bizim araç bayiiye gelmiş

Teslim sırasında önerdiğiniz herhangi bir şey var mı? kontrol etmem gereken şeyler vs.. indirim veya hediye konusunda ne yapmam gerekir?

Lastikler de pirelli gelmiş bu arada. nasıl sizce? Bir de ben karartılmış arka camlar seçeneği almadım çünkü arka ve ön camlar arasındaki renk farkı çok göze batıyor. bütün camları hafif koyu bir film çektirmek orjinal olması şartıyla nerede yapılır kaça yapılır vw servisi kaça yapıyor biliyor musunuz?

*Lastik havalarının kontrolü
    *Dış boyada çizik,balonlaşma,ton farkı kontrolü (en güzeli boya ölçüm cihazı ile kontrol etmek )
    *Koltuklarda yırtık,sökük,hata kontrolü
    *2. anahtarı almak
    *Stepne,trafik ve ilk yardım seti eklenmiş mi?
    *4 cam otomatiğini mutlaka deneyiniz
    *Radyo,usb,sd kart kart çalışıyormu ?
    *Araca yeni yazılım yüklenmiş mi?
    *Bijon kilidi mevcut mu ?
    *Küllükler sabit olmuyor artık,kullanmasak da küllük araç içinde mi?
    *Aracın kullanım kılavuzu ve faturası.

Hocam diyelimki teslimata gittik , bunlardan birinde sorun çıktı napıcaz? Nitekiminde aracı üzerimize almış oluyoruz ve ödemeyide yapmış oluyorz?

Hocam yazılanların çoğu halledilebilir konular.

Benim korkum araçta sonradan boya işlemine maruz kalınmışmı. Cihaz alıp gitmedim, ama üstüne basa basa sordum adam Allah kitap yemin etti

Küllük yok diye sorun çıkarılmaz ama boya çıkarsa ortalığı ayağa kaldırırım.

Allah korusun diyelim, hayırlısıyla teslim alıp güzel güzel binmek nasip etsin herkese.

Küllük Çıkıyormu Peki?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam anlık tüketim yanıltıcıdır. Sürüş bilgilerinde Başlangıçtan itibaren veya yakıt alındıktan sonraki ortalamalara bakın.

Şöyleki; Ben otoparktan çıkarken bakıyorum 18,14 lt diye başlıyor yola çıkıyorum 20km gidiyorum bakıyorum başlangıçtan itibaren 5.2 Lt gösteriyor. 6. Viteste hafif rampada 10lt, düzlükte 7lt, hafif aşağı 5lt değişiyor.

Ancak sizin sürekli 10 km hız ile gitmeniz sıkıntı, çok yoğun trafiğemi maruz kalıyorsunuz?

Aynen hemen hemen dediginiz gibi hocam trafikten dolayi degilde deneme amacli bakiyordum oyle:) orhan hocam yeni sifirladim degerlerin hepsini depoyu doldurduktan sonra sehir ici denemek icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Teslim sırasında önerdiğiniz herhangi bir şey var mı? kontrol etmem gereken şeyler vs.. indirim veya hediye konusunda ne yapmam gerekir?

Lastikler de pirelli gelmiş bu arada. nasıl sizce? Bir de ben karartılmış arka camlar seçeneği almadım çünkü arka ve ön camlar arasındaki renk farkı çok göze batıyor. bütün camları hafif koyu bir film çektirmek orjinal olması şartıyla nerede yapılır kaça yapılır vw servisi kaça yapıyor biliyor musunuz?

Hocam öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah güle güle kullanmayı nasip etsin.İndirim konusunda çok şeyler beklemeyin bence fakat bayi size film çekme ve boya korumayla ilgili tekliflerini size sunduğunda o zaman ciddi pazarlık yapın benden IIumar marka film 2 numara ve boya korumaya 1000 tl istediler ben 400 tl razı ettirmiştim.

• Arkadaş çarşıda arabayı her yıkadığımda herkes başıma toplanıp bişey diyor zaten.Şimdide hava güzelken işte yok oturuyoruz zaten kaput içi ve motor bölümünü sabunlu süngerle temizliyim dedim.Millet yok iyiki Golfümüz varmış yok arabanın altınıda mı?yıkasaymışım? ya var ya harbiden sustum susmuş gibi ama Orhan hocamın sözleri aklıma geldi bende oralı olmadım bu aşkın tarifi yok ki? Coşkun Sabah abimiz zamanında güzel döktürüdü:Aşığım sana doyamıyorum.Ne de güzelsin bakamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fth3 -- 5 Aralık 2013; 16:20:22 >
  • ARKADAŞLAR SELAM NASILSINIZ İYİSİNİZDİR İNŞALLAH...
    ARKADAŞLAR ARACI ARALIKTA GELEN VARMI ARALIKIN HANGİ HAFTASI GELECEK BİR BİLGİSİ OLAN VARMI?
    GİRAY GÜNEY
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

*Lastik havalarının kontrolü
    *Dış boyada çizik,balonlaşma,ton farkı kontrolü (en güzeli boya ölçüm cihazı ile kontrol etmek )
    *Koltuklarda yırtık,sökük,hata kontrolü
    *2. anahtarı almak
    *Stepne,trafik ve ilk yardım seti eklenmiş mi?
    *4 cam otomatiğini mutlaka deneyiniz
    *Radyo,usb,sd kart kart çalışıyormu ?
    *Araca yeni yazılım yüklenmiş mi?
    *Bijon kilidi mevcut mu ?
    *Küllükler sabit olmuyor artık,kullanmasak da küllük araç içinde mi?
    *Aracın kullanım kılavuzu ve faturası.

Hocam diyelimki teslimata gittik , bunlardan birinde sorun çıktı napıcaz? Nitekiminde aracı üzerimize almış oluyoruz ve ödemeyide yapmış oluyorz?

Hocam yazılanların çoğu halledilebilir konular.

Benim korkum araçta sonradan boya işlemine maruz kalınmışmı. Cihaz alıp gitmedim, ama üstüne basa basa sordum adam Allah kitap yemin etti

Küllük yok diye sorun çıkarılmaz ama boya çıkarsa ortalığı ayağa kaldırırım.

Allah korusun diyelim, hayırlısıyla teslim alıp güzel güzel binmek nasip etsin herkese.

Küllük Çıkıyormu Peki?

Küllük bardaklık yuvasında oluyor. Sabit değil, taşınabilir. Ben torpidoya attım.

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    Bugün bende ellerimle yıkadım arabayı fırçasız ,özel bir yıkama bezi,köy evinin bahcesinde ceviz ağacının altında bir kese yaptım ona. kapı menteşelerinden sızan yağ lekeleri çok uyuz edici.beyaz boyada bile ince çizikler gölüyor, boya koruma yapılldığı halde. kasislerden gelen ses devam ediyor bakım sonrası 15gün sonra almayadan özel yağ gelecekti 20gün oldu arayan yok.
  • Golf sahibinin başına gelen ibretlik talihsiz olaya bakın beyler;

http://forum.donanimhaber.com/m_84754461/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaP

Gündüz gözüyle gtd uygulaması

harika olmuş hocam çok iyi

• Negatiwe kullanıcısına yanıt
    he ya köpekler arabayı yemişler yahu
  • quote:

Golf sahibinin başına gelen ibretlik talihsiz olaya bakın beyler;

http://forum.donanimhaber.com/m_84754461/tm.htm

Adam resmen colde kutup ayisi ile karsilasmis. Valla buyuk sanssizlik.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KARDANADAM_06

quote:

Doktor bu ne ?

hocam bu mavi rengin ismi golf renk kartelasında nedir,biliyormusunuz?

açıkçası hiç kimse değinmediği için garip gelen bir konu var,ayna kaplaması?bence golf gibi bir araca kaliteli malzeme-iyi işçilik-uygun renk kombinasyonu ile mahallenin yakışıklı ve hırçın bakışlı gencinden,fiyakalı ağabeyine dönüştürecek bir opsiyon olur diye düşünüyorum

Hocam Alman konfigatöründe bir dünya mavi var.

Benim en yakın bulduğum Clearwater Blue Metallic

Ama onların pasifik mavi metaliğin karşılığına bakın

almanyadaki bütün renkleri seçme şansım olsa ya sedefli beyazı yada şu harika rengi seçerdim kesinlikle :)

• NEPTUNE ITHAKI isimli gemi gece 00.00'dan beri KOPER limanında bekliyor. Ne zaman hareket eder bilgisi olan var mı??

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Bence tüketim değerleriniz son derece makul

benimde kısa mesafede (2-3 km) ortalama 10 km hızlarda 9 civarı yakıyodu havalar soğuyunca 10 oldu. ancak güzergah azcık daha uzasa bile hemen düşmeye başlıyo. mesela 10 km lik güzergahlarda 7 litrelere kolay düşüyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

quote:

Orijinalden alıntı: PaP

Gündüz gözüyle gtd uygulaması

harika olmuş hocam çok iyi

Teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.