Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
47.601
Cevap
124
Favori
1.170.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ettiği bir konu; bildiğiniz üzere araç kapalı ve kilitliyken açma butonuna basılı tutunca camlar aşağı iniyor ve sunroofun sadece arkası kalkıyor.

Videoda ise sunroof tamamen açılıyor;

• VE ARACIM ANKARA İNCEK DEPODA AN İTİBARİYLE ARACIN KIŞ LASTİKLERİNİN ÖLÇÜTLERİNİ NASIL ALAYIM ? AYRICA MİCHELİN ALPİN DÜŞÜNÜYORUM LASTİK MARKASI OLARAK ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profossionel07 -- 3 Aralık 2013; 15:12:26 >
  • TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Saol kardeş teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profossionel07

VE ARACIM ANKARA İNCEK DEPODA AN İTİBARİYLE ARACIN KIŞ LASTİKLERİNİN ÖLÇÜTLERİNİ NASIL ALAYIM ? AYRICA MİCHELİN ALPİN DÜŞÜNÜYORUM LASTİK MARKASI OLARAK ?

eğer zincir takman gerekecekse 205/50/17 alman lazım. lastik olarak conti ts850 veya goodyear ug8i önerebilirim. eski arabamda alpin kullandım memnundum ama yazdıklarım daha iyi modeller

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam conti kullanan arkadaşlarım hiç memnun değiller yumuşak ve çok çabuk patlayıp yarılan lastikler olduğu söyleniyor yine de kullanmadım emin değilim Michelin alpin ile pilot alpin arasında ne fark var hocam biliyor musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

Veysel hocam, difuzor zaten mat siyahmis ona dikkat etmemiştim. parlak siyah icin astara ihtiyac duymaz o halde diye düşündüm. sen ne dersin? Birde parlak siyah boyatirsak bi sure sonra katmanda soyulmalar baslar mı ne dersin?

İş düzgün yapılırsa hiçbirşey olmaz hocam.Yeterki işçilik güzel olsun.
    Astar konusu renk belli olsun diye değil de tutunsun diye olmalı bence.

yaptıracak mısın? uygulama yaparsan yada yaptırırsan detayları bekleriz burda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: profossionel07

Hocam conti kullanan arkadaşlarım hiç memnun değiller yumuşak ve çok çabuk patlayıp yarılan lastikler olduğu söyleniyor yine de kullanmadım emin değilim Michelin alpin ile pilot alpin arasında ne fark var hocam biliyor musun ?

Testlerde en yüksek puanları toplamış. Üstelik dayanımı da michelinden yüksek gözüküyor. Pilot alpin daha çok büyük sedanlar için üretilen yksek güce dayanan lastiği

• sefa hocam yeni değil ama buyur
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• Gti difizörde tamam :)
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: V.K.

quote:

Veysel hocam, difuzor zaten mat siyahmis ona dikkat etmemiştim. parlak siyah icin astara ihtiyac duymaz o halde diye düşündüm. sen ne dersin? Birde parlak siyah boyatirsak bi sure sonra katmanda soyulmalar baslar mı ne dersin?

İş düzgün yapılırsa hiçbirşey olmaz hocam.Yeterki işçilik güzel olsun.
    Astar konusu renk belli olsun diye değil de tutunsun diye olmalı bence.

yaptıracak mısın? uygulama yaparsan yada yaptırırsan detayları bekleriz burda :)

yaptırırsam paylaşırım tabiki :)
    şimdilik farklı fikirler.
    Bugün aracıma ilk harcamamı yaptım.Kargo elime ulaşsın,sizlere de süpriz olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mapawri007

Gti difizörde tamam :)
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

10 numara olmuş.Daha uzaktan ve yukarıdan resmi varsa paylaşabilir misiniz?
    En merak ettiğim konu seste değişim var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V.K. -- 3 Aralık 2013; 17:07:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: martuc

umut hocam bu lastik miydi?
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Aynen Mahmut hocam. Naptın deneyebildinmi?

• quote:

sefa hocam yeni değil ama buyur
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Çok iyi hocam ya eline emeğine sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: mapawri007

Gti difizörde tamam :)

hocam hayırlı olsun gayet güzel olmuş.
    difüzör orjinal mi? nereden temin ettin?
    standart arka tampona oturtmak için ekstra bir delik, aparat vs. bişey var mı?
    eksoz özelmi yapıldı, yoksa orjinal gti eksozumu?
    seste değişiklik var mı?

sorular çok ama bilgi paylaşınca güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: lanseloth

quote:

Orijinalden alıntı: martuc

umut hocam bu lastik miydi?
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Aynen Mahmut hocam. Naptın deneyebildinmi?

Yok hocam aksam bakıcam. Ama aklınızda kalsın 4 tane yedek var :)

• 140act kullanan arkadaşlar yakıt tüketimiz yoğun ve akıcı trafikte nasıl?
    yoğun trafikte sabah ve akşam 9-9,5lt altına düşemiyorum ben malesef.
    akıcı trafikte 7,5-8lt.
  • mahmut hocam kaputu ayarlattın mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RebelRed

140act kullanan arkadaşlar yakıt tüketimiz yoğun ve akıcı trafikte nasıl?
    akıcı trafikte 7,5-8lt.

Birazdann ikinci köprüye gircem levent çarşıdan çıkıp. Maltepeye kadar gidicem trafikte. Bu rotayı haftada en az iki kez yapıyorum daha 7,5 üstüne çıkmadım. Dcc eco modunda 7,0 litre bile tutturuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

akıcı trafikte 7,5-8lt.

Birazdann ikinci köprüye gircem levent çarşıdan çıkıp. Maltepeye kadar gidicem trafikte. Bu rotayı haftada en az iki kez yapıyorum daha 7,5 üstüne çıkmadım. Dcc eco modunda 7,0 litre bile tutturuyor

çok iyi hocam yaa, ortalama hız kaç?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

akıcı trafikte 7,5-8lt.

çok iyi hocam yaa, ortalama hız kaç?

27-28 oluyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiFoSi_BJK -- 3 Aralık 2013; 17:45:57 >

• 
Sayfa: önceki 513514515516517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.