Şimdi Ara

VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
47.600
Cevap
124
Favori
1.170.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dizelmotor

quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

quote:

Orijinalden alıntı: serhatkarabag

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barisahmet

Günaydın.

Dün sabah hadımköyden dönüşte ACC yi merak eden arkadaşlar için uzunca bi video çektim hazır dur-kalk trafik varken. Arada ne kadar mesafe bıraktığını, nasıl dur kalk yaptığını, ne yaktığını, diğer araçların öndeki araçla aranıza nasıl girdiğini (:D) merak edenler izleyebilir.

Öndeki aracın şoförü sizin aracı da kullanıyor adeta. Çok çok çok güzel bir paylaşım olmuş elinize emeğinize sağlık. 10 + Numara

Bu nasıl bir trafiktir yahu... İnsan hasta olur. İnsan araba kullanmaktan sıkılır. İyi ki İstanbul'da yaşamıyorum. Size Allah sabır versin...

Amin diyelim, valla biz de sinir krizleri geçiriyoruz hocam bu trafikte. Bu yine iyi hali yoğun akıcı. Bunun bir de hiç akmayan versiyonları var

BU TRAFİKTE İLLAKİNE OTOMATİK ARABAN OLACAK DÜZ VİTES ALIP İSTANBULDA KULLANMAK MANTIKSIZ İNSANIN CANINA YAZIK BE... HAYATIMDA BÖLE TRAFİK GÖRMEDİM GÖRMEMDE İNŞALLAH

maliyet olarak hakkını verdiğini düşünüyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

Orijinalden alıntı: topalkartal

quote:

Orijinalden alıntı: bllbcr

Merhaba,

Telefonu tutucu aparat için öneriniz var mı? Cama yapışanlardan veya diğerlerinden olabilir. Aslında bence arabada çok hoş durmuyo ama kullanımı kolay olur diye düşünüyorum. Malum arada google maps fln kullanıyoruz. (iphone 4s için)

Teşekkürler

hocam bende aynı amac icin iphone 5 ıme aparat alicam. size havalandırma ızgarasına takılanlardan almanızı öneririm, daha estetik duruyo. direksiyona yakın olan havalandırma ızgarasına takmayı düşünüyorum. Igo primo+aparatla 50-60 liraya navi olayını çözmüş oluyorum

e bay den alırım muhtemelen..

sana şöyle bir tavsiyede bulunayım hiç telefonu takma bi yere. bluetooth üzerinden radyoya bağlan. zaten sesli komutları araba radyosu üzerinden duyacaksın. yandexin komutları o kadar iyiki istanbulda bile yanlış yola sapmıyorsun

çok iyi! :) aparata falan hiç gerek yok o zaman. bluetooth üzerinden radyoya nasıl bağlanıcam?

• SATURNUS2014 kullanıcısına yanıt
    bu meret (dijon) her renge yakışıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi topalkartal -- 19 Kasım 2013; 13:21:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SATURNUS2014

quote:

Orijinalden alıntı: sezersunar

Arkadaşlar Hepsiburada'da Kış lastiklerinde güzel bir kampanya var! Bana uyan lastikler bunlar, tavsiye ederseniz almak istiyorum..
    http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=259720&Productid=otkmtt441629

aynen doğrusun benimde dikkatimi çekti bu kampanya. hepsiburada.com dan zaten alışveriş yapmak bir başka. ama WR D3 lastiği yok. olsaydı ne yapar yapar kaçırmazdım. 2013 yılı üretimleri satıyorlar birde.

İyi mi yaptım bilmiyorum ama satın aldım!

• quote:

Babacan kardeşlerim biraz konu dışı olacak ama bu yapışkan bankacılardan nasıl kurtulacam ben adamlar arıyo illaki kredi kartı verelim kart aidatı yok falan şu kadar bonus diye yalvarıyor resmen

yahu almayacam diyom resmen bi tarafımı yalıyo illa illa alın diye hani adamdan başka bir şey istesem onuda yapcak kredi kartı satmak yada tüketici krdisi vermek için

ben şimdilik telefonda kafa bulup dalga geçiyorum başka çözümü olan var mı ?

bu tür yapışkan banka sapıkları için ne yapabilirz arkadaşlar

1- Şu an müsait değilim toplantıdayım akşam arayın deyin. Akşam kaç gibi diye sorarlar, 10 deyin.

2- Sabaha ararlar tekrardan, sizi sorarlar. Kendisi şu an burada yok, telefonunu evde unutmuş deyin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bllbcr

Merhaba,

Telefonu tutucu aparat için öneriniz var mı? Cama yapışanlardan veya diğerlerinden olabilir. Aslında bence arabada çok hoş durmuyo ama kullanımı kolay olur diye düşünüyorum. Malum arada google maps fln kullanıyoruz. (iphone 4s için)

Teşekkürler

hocam bende aynı amac icin iphone 5 ıme aparat alicam. size havalandırma ızgarasına takılanlardan almanızı öneririm, daha estetik duruyo. direksiyona yakın olan havalandırma ızgarasına takmayı düşünüyorum. Igo primo+aparatla 50-60 liraya navi olayını çözmüş oluyorum

e bay den alırım muhtemelen..

sana şöyle bir tavsiyede bulunayım hiç telefonu takma bi yere. bluetooth üzerinden radyoya bağlan. zaten sesli komutları araba radyosu üzerinden duyacaksın. yandexin komutları o kadar iyiki istanbulda bile yanlış yola sapmıyorsun

çok iyi! :) aparata falan hiç gerek yok o zaman. bluetooth üzerinden radyoya nasıl bağlanıcam?

Media ya bas. Source olarak bt audioyu seç. Tamamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amatör fotolarımızdan bir tane daha :)
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

• hey gidi gunler ven de 49.750'ye almistim:

15/10/2012 golf7 fiyat listesi
    yeni golf 1.2 tsi bmt 105 ps midline plus
    42.900
    yeni golf 1.2 tsi bmt 105 ps tiptr. dsg
    midline plus 49.900
    yeni golf 1.2 tsi bmt 105 ps comfortline
    45.600
    yeni golf 1.2 tsi bmt 105 ps tiptr. dsg
    comfortline 52.600
    yeni golf 1.4 tsi bmt 122 ps comfortline
    48.600
    yeni golf 1.4 tsi bmt 122 ps tiptr. dsg
    comfortline 55.600
    yeni golf 1.4 tsi bmt 122 ps highline
    52.900
    yeni golf 1.4 tsi 122 ps tiptr. dsg highline
    59.900
    yeni golf 1.4 tsi bmt act 140 ps tiptr. dsg
    comfortline 59.600
    yeni golf 1.4 tsi bmt act 140 ps tiptr. dsg
    highline 63.900
    yeni golf 1.6 tdi 105 ps comfortline
    57.600
    yeni golf 1.6 tdi 105 ps tiptr. dsg
    comfortline 64.600
    yeni golf 1.6 tdi 105 ps highline 61.900
    yeni golf 1.6 tdi 105 ps tiptr. dsg highline
    68.900

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • quote:

quote:

Günaydın.

Dün sabah hadımköyden dönüşte ACC yi merak eden arkadaşlar için uzunca bi video çektim hazır dur-kalk trafik varken. Arada ne kadar mesafe bıraktığını, nasıl dur kalk yaptığını, ne yaktığını, diğer araçların öndeki araçla aranıza nasıl girdiğini (:D) merak edenler izleyebilir.

emeğe saygı. çok güzel bir çalışma olmuş. teşekkürler. aklıma lapyanın ankara sokaklarındaki turu geldi.

hocam tesekkur ederim,

merak eden olursa diye paylasiyorum tekrar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lapya -- 19 Kasım 2013; 13:55:11 >

• quote:

Günaydın.

bu video boyunca hiç pedalları dokunmadınız mı şimdi ? ve uzun süreli duruşlarda tekrar set veya res yapmak gerekiyor mu ?

cevaplarsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: theottoman35

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serhatkarabag

quote:

quote:

Günaydın.

Öndeki aracın şoförü sizin aracı da kullanıyor adeta. Çok çok çok güzel bir paylaşım olmuş elinize emeğinize sağlık. 10 + Numara

Bu nasıl bir trafiktir yahu... İnsan hasta olur. İnsan araba kullanmaktan sıkılır. İyi ki İstanbul'da yaşamıyorum. Size Allah sabır versin...

Amin diyelim, valla biz de sinir krizleri geçiriyoruz hocam bu trafikte. Bu yine iyi hali yoğun akıcı. Bunun bir de hiç akmayan versiyonları var

BU TRAFİKTE İLLAKİNE OTOMATİK ARABAN OLACAK DÜZ VİTES ALIP İSTANBULDA KULLANMAK MANTIKSIZ İNSANIN CANINA YAZIK BE... HAYATIMDA BÖLE TRAFİK GÖRMEDİM GÖRMEMDE İNŞALLAH

maliyet olarak hakkını verdiğini düşünüyor musunuz

evet babacan, araba herşeyi kendi yapıyo, bas gaza gitsin vites miş kavramaymış debriyajmış dur kalkmış herşey şirketten

varsa yoksa otomatik. DSG bu trafikte candır

• quote:

quote:

Babacan kardeşlerim biraz konu dışı olacak ama bu yapışkan bankacılardan nasıl kurtulacam ben adamlar arıyo illaki kredi kartı verelim kart aidatı yok falan şu kadar bonus diye yalvarıyor resmen

yahu almayacam diyom resmen bi tarafımı yalıyo illa illa alın diye hani adamdan başka bir şey istesem onuda yapcak kredi kartı satmak yada tüketici krdisi vermek için

sakin ol. telefonu aç ve hiç konuşmadan kapat. bunu her defasında usanmadan yap. rahatsız ettiğini inandığınız kişilere yapılacak en mantıklı hareket budur.

aynen deniycem bana yaptıları işkencenin aynını onlara yapacam

• quote:

dijon candır
  • quote:

quote:

dijon candır

Dijon insanın kendine yakışanı giymesidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

quote:

dijon candır

Serdar hocam kopardın benı

• quote:

Ben de telefonu açıyorum hemen kapatıyorum. Ya da doğrudan No yapıyorum çağrıyı reddediyorum. Onlarla konuşmaya başlayınca bitmek bilmiyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MyValue

10 dakika once kapimin onune yanasan pasific mavi golf gordum. Uzaktan oyle guzel gorunuyoduki jantlara baak be adam almis durbani dedim bi yaklastim baktimki dijon.
    Vee sonra dedimki iyki almisim :)
     VW GOLF - SEVENLER & FANATİKLER & KULLANICILAR

Kastamonuda bizim kasabı da meşhur ettin. reklam parasını iste adamdan artık.

katılıyorum dijon candır. hele hele tungsten giriye nasıl yakışıyor bir canlı görsen.

OLur orhan hocam söylerim :)

Valla ben ön çaprazdan gördüm gerçekten bi başkaydı yaa .. arka lastik mesafesine dikkat ettim öyle yüksek durmuyor geçenlerde konuşmuştuk bu konuyu

lakin araba dsg idi. kalkarken sert gitti lakin zincir şıngırtısı ile gitti araba. bu meşhur dsg sesimi acaba dedim bende kendi kendime? yokmuymuş bunun bi çaresi çok dikkatimi çekti ve o ana tüh yaa dedim sese bak

• quote:

Orijinalden alıntı: martuc

quote:

Orijinalden alıntı: Negatiwe

quote:

quote:

dijon candır

Serdar hocam kopardın benı

şu an sayfada dijon tayfunu esiyo

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.