Şimdi Ara

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.954
Cevap
69
Favori
195.650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakla bekliyoruz.İnşallah işler güçler ekibi tam kadro oynuyordur.
  • Ahmet Kural - Metin
    Murat Cemcir - Ali

Üç kardeş olacaklarmış.Kadın başrolde üçüncü kardeş Seda Bakan'mış.(Behzat Ç. deki Eda) Onun isminin de Feyyaz olmasını bekliyorum.

Ayrıca Kelime Oyunu'nun sunucusu Ali İhsan Varol'da kötü adammış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IILithiumII

Ahmet Kural - Metin
    Murat Cemcir - Ali

Üç kardeş olacaklarmış.Kadın başrolde üçüncü kardeş Seda Bakan'mış.(Behzat Ç. deki Eda) Onun isminin de Feyyaz olmasını bekliyorum.

Ulan aslında Behzat Ç.'den Akbaba'yı yani Berkan Şal'ı da kapsalarmış Cavit'le güzel ikili olurlardı.
  • Konusunu pek beğenmedim ama bu kadro oturup tavla oynasa izlenir
  •  Kardeş Payı (2014) | BİTTİ

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ
  •  Kardeş Payı (2014) | BİTTİ

Kardeş Payı (2014) | BİTTİ

• Bende ozledim biyor kardes payi basliyor starda.23.30 00 :30a koyarlar artik :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet Kural ve Murat Cemcir'den yeni dizi
    Ahmet Kural ve Murat Cemcir'den yeni dizi

Çalgı Çengi filmiyle parlayan Murat Cemcir ve Ahmet Kural son filmleri Düğün Dernek ile gişeleri sallamalarının ardından şimdi yeni dizi ile geliyorlar.
    Ekranların en kpomik isimlerinden Murat Cemcir ile Ahmet Kural Düğün Dernek'te yakaladıkları başarı sonrasında Star Tv ekranlarında yyaınlanacak olan Kardeş Payı adlı mahalle diziis ile ekranlara geliyor. Murat Cemcir ile Ahmet Kural kahkahaya doyuracak.Murat Cemcir ve Ahmet Kural'ın yeni dizisi 'Kardeş Payı' için geri sayım başladı...Ekranların en komik ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir 'Kardeş Payı' ile çok yakında Star TV'de seyircisiyle buluşacak.Yapımcılığını NTC Medya Mehmet Yiğit Alpin üstlendiği, hem senarist hem yönetmen koltuğunda Selçuk Aydemir'in bulunduğu dizinin başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir, Seda Bakan, Rıza Akın, Ayşe Kökçü, Şinasi Yurtsever, Ali İhsan Varol, İpek Yaylacıoğlu, Berfu Öngören, Korhan Herduran, Nazlı Tosunoğlu, Sadık Gürbüz, Fulden Akyürek paylaşıyor.Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan akıllı küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor.

MAHALLE DİZİSİ
    Mahalle duygusunun yoğun olarak hissedileceği dizide buluşcu kardeşler Metin ve Ali'nin dünyaya barış ve mutluluk getirecek bir projeye imza atmalarıyla hayatları değişecek.

KONUSU
    Senaryosunu Selçuk Aydemir'in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle;
    Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur. Tahsin her yaz Metin ve Ali'yi "Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun" gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama "Dünya'ya barış ve mutluluk getirecek" diye iddia ettikleri bir buluşa imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı buluşun zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

• quote:

Orijinalden alıntı: IILithiumII

Ahmet Kural - Metin
    Murat Cemcir - Ali

Kız kardeşin adı Feyza'ymış

Burak Satıbol yok mu

• Umarım uzun soluklu bir iş oluur bu sefer.
  • Burak satibol bir yusuf masali dizisine basladi malesef

• Saat 11'den sonra yayınlamasa bari Star
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

fragman çıkmış

http://www.tvyo.com/star-tv/video/kardes-payi-1-bolum-fragmani?utm_source=social-media&utm_medium=twitter&utm_campaign=150114-kardes-payi-1-bol-frag

Babişkoooooo

Ben bundan sonra kamera açarım kızlara

Yalnız şu 1 dakikalık videoda bile güldüm. Sadinin kameramanlar da varmış dizide

• Bunda bile güldüm Adamlar iyi geliyo..

• Ulan fragmana çok güldüm ya la.
  • Ben de Özledim'in neden kaldırıldığı belli oldu iyi de oldu bence. Fragman baya komik geldi ya tiplerini görünce gülesim geliyor zaten. Kahvedeki tipler pek olmamış gibi ama. İşler Güçler tadını yakalar umarım.
  • Fragman hoşuma gitti,umarım en az İşler Güçler kalitesinde bir yapım olur
  • müzikler kötü gibi ama ekip güzel

• Fotoğrafı görünce, Geniş Aile gibi iki erkek bir kızın peşinde koşacak sandım. Neyse ki kardeşmiş.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.