Şimdi Ara

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.979
Cevap
63
Favori
226.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: depeche35

Neti altüst ediyorum ama sessizlik hakim .
    Ram 3 gb yazan da var 2 gb yazan da var.
    Fırtınadan önceki sessizlik

2 olacağı doğrulandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoS43

quote:

Neti altüst ediyorum ama sessizlik hakim .
    Ram 3 gb yazan da var 2 gb yazan da var.
    Fırtınadan önceki sessizlik

2 olacağı doğrulandı

G2 de 2 oldugu icin 3 olmasi imkansiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nexus 5'in G2 tabanında çıkacağı söylentileri çok var. G2'nin donanımı belki daha iyisi deniyor. Yazılım elbette daha iyi daha güncel olacak. Bu açıdan bakınca G2 almak isteyen biri Nexus 5'i beklemeli mi sizce?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yani bu çok spesifik bir konu
    Bence ;
    Nexus5 ne kadar G2 tabanlı olsa da asla multimedya özellikleriyle bir G2 olamıyacak
    Bataryası 2300 mA olacak diye konuşuluyor,
    Unutmayalım ki G2 3000 mA.
    Nexus ' lar performans aleti.
    Rom, root, ... gibi meraklıların vazgeçilmez.
    Sade , yalın bir alet olacak.
    Kendinize göre kişileştireceksiniz.
    Size dayatılmış gerekli, gereksiz uygulamalar olmayacak., yani size boş bir alet gelecek ve siz sadece istediklerinizi kuracaksınız.
    İşte o yüzdendir performansı yüksek oluyor.
    Youtube a bir bakın " Nexus S" 20 Aralık 2010 yılında ingilterede çıkmıştı ve şu an 4.3 sürümü kullanlımaktadır !
    Ben şiddetle NExus5 beklemekteyim.
    Neden mi ?
    Çünkü telefonumu en az 3 sene " SON MODEL " olarak kullanma
  • PHI kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 28 Eylül 2013; 17:21:47 >
  • quote:

Yani bu çok spesifik bir konu
    Bence ;
    Nexus5 ne kadar G2 tabanlı olsa da asla multimedya özellikleriyle bir G2 olamıyacak
    Bataryası 2300 mA olacak diye konuşuluyor,
    Unutmayalım ki G2 3000 mA.
    Nexus ' lar performans aleti.
    Rom, root, ... gibi meraklıların vazgeçilmez.
    Sade , yalın bir alet olacak.
    Kendinize göre kişileştireceksiniz.
    Size dayatılmış gerekli, gereksiz uygulamalar olmayacak., yani size boş bir alet gelecek ve siz sadece istediklerinizi kuracaksınız.
    İşte o yüzdendir performansı yüksek oluyor.
    Youtube a bir bakın " Nexus S" 20 Aralık 2010 yılında ingilterede çıkmıştı ve şu an 4.3 sürümü kullanlımaktadır !
    Ben şiddetle NExus5 beklemekteyim.
    Neden mi ?
    Çünkü telefonumu en az 3 sene " SON MODEL " olarak kullanma

Batarya tarafı benim için önemli. Dediğiniz şartlar altında bataryası tek farkı olsa bile G2'yi tercih ederim. Şarj sorununu minimuma indirmek lazım akıllı cihazlarda :)

• PHI kullanıcısına yanıt
    Elbette batarya hepimiz için önemli.
    Zaten tüm telefonlar bugün kullanılan batarya teknolojilerinde bir günü ancak tamamlıyor, istisnaları saymazsak )
    O yüzden merak etmeyin NExus5 de tamamlıyacaktır.
    Benim tek endişem ise, LG G2 nin muhteşem ekranını kullanıp kullanmıyacağıdır !
    Çünkü malesef optimus g ile nexus4 ün ekranını aynı yapmadılar !!

G2 alacaksanız bile benim size tavsiyem 1-2 ay beklemenizdir. Çünkü yazılımsal olarak bazı sorunları var gibi görünüyor cihazın.
    LG muhakkak bir yama yayınlayacaktır.
    Bekleyelim, görelim hep beraber....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi depeche35 -- 28 Eylül 2013; 17:34:41 >
  • quote:

Elbette batarya hepimiz için önemli.
    Zaten tüm telefonlar bugün kullanılan batarya teknolojilerinde bir günü ancak tamamlıyor, istisnaları saymazsak )
    O yüzden merak etmeyin NExus5 de tamamlıyacaktır.
    Benim tek endişem ise, LG G2 nin muhteşem ekranını kullanıp kullanmıyacağıdır !
    Çünkü malesef optimus g ile nexus4 ün ekranını aynı yapmadılar !!

G2 alacaksanız bile benim size tavsiyem 1-2 ay beklemenizdir. Çünkü yazılımsal olarak bazı sorunları var gibi görünüyor cihazın.
    LG muhakkak bir yama yayınlayacaktır.
    Bekleyelim, görelim hep beraber....

Zaten Nexus5'in açıklanmasını beklemeyi düşünüyorum. O vakte kadar da G2'nin hem sorunları hem de fiyatı rayına oturur.

• Arkadaşlar sizinle hemfikirim nexus 5 i beklemek lazım ama bu arada lg g2 beklenen fiyatın altında giriş yaptı malum, geçen sene nexus 4 Google Play de düşük fiyattan satışa sunulmuştu, piyasada da onun biraz üstünde idi. Ama bizde 1.400 TL den giriş yapmıştı ki bence yüksek bi fiyattı. Sonuç olarak Google NEXUS 5 fiyatıyla Türkiye'de LG nin yaptığı fiyat politikasını gösterecek midir? Sanırım beklemek lazım diyeceksiniz!
  • minuit M kullanıcısına yanıt
    Yani kaba bir hesap yapalım.
    Ama tabi geçen seneki modellere bir bakalım
    Optimus G sanırım 1800 TL idi 16GB
    Nexus 4 ise 1400 TL idi 16GB

Bu sene

G2 1600 TL 16GB
    G2 1800 TL 32GB
    Nexus 5 ise 1400 TL - 1500 TL 32GB diye bekliyorum.
  • quote:

Yani kaba bir hesap yapalım.
    Ama tabi geçen seneki modellere bir bakalım
    Optimus G sanırım 1800 TL idi 16GB
    Nexus 4 ise 1400 TL idi 16GB

Bu sene

G2 1600 TL 16GB
    G2 1800 TL 32GB
    Nexus 5 ise 1400 TL - 1500 TL 32GB diye bekliyorum.

Bence Nexus 5, G2'den pahalı olur. Daha güçlü donanıma sahip cihaz olacak, en kötü aynı fiyat olur ama ucuz sanmıyorum.
  • Yani G2 den pahalı olması için kamerası, bataryası,24kb 196khz ses çıkışı ( hi fi ) ses çıkışı falan aynı olması lazım
    Ama söylentilere göre G2 deki 3000mA lik bataryanın kırpılmışı ( 2300 mA ) konulacakmış
    Bekleyelim görelim...
  • Bir yanda 2300 mA karşı 3000 mA
    bir yanda 2 gb ram e karşı 3 gb(muhtemelen)
    bir yanda da android 4.2.2 ye karşı 4.4 kitkat (her zaman güncellenebilecek olan)
    şayet Nexus5(16gb) 1.599 TL den giriş yaptığını düşünürsek sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minuit -- 29 Eylül 2013; 15:01:22 >
  • batarya 2700 mA olacak(mış) iyimser söylentiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gios -- 29 Eylül 2013; 15:11:57 >
  • Yazın Galaxy Aceden buna geçmeyi planlıyorum ama şimdilik G2 daha iyi duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: gios

batarya 2700 mA olacak(mış) iyimser söylentiler

Bu yazdığınız beni sevindirdi işte. SP800 ve Adreno330 ile 2300mAh batarya gerçekten yetersiz olacaktı. Ama saf android + 2700 mAh batarya gerçekten rahat rahat bir günü çıkartacaktır.

Ayrıca 14 Ekim tarihi konuşuluyor telefonun tanıtılmasıyla ilgili. Umarım daha erken olur da LG g2 mi Nexus 5 mi alacağımıza karar verebiliriz 300 $ dan Google Play Store'a giriş yapacağı düşünülüyormuş ama o kadar ucuz olacağını tahmin etmiyorum. Umarım o fiyattan girer ve LG, g2'de uyguladığı Türkiye'ye de yurtdışı fiyatından ürün getirme işini yapar. Belki bizde 1000-1200 civarı bu cihazı alabiliriz

• Hoparlör kalitesi iş görür umarım.Yalnız arka kapak berbat duruyor.Bari tırtıklı yapsınlar.

• tasarım ve malzeme tamamenyeni nexus 7in ufağı olucak gibi
    kamera çercevesi misal

★★★ LG Nexus 5 Ana Konu & Kullanıcılar Klübü ★★★
  • Son bilgilere göre 31 Ekim'de piyasaya çıkma olasılığı varmış cihazın. Ekran 4.96'', pil de 2300mAh diyorlar. 2300 yetersiz olacaktır. Bazı kaynaklarda söylendiği gibi 2700 veya daha üstü olsa harika olur. Yaklaşık 5'' ekrana göre 132mm uzunluk gerçekten ergonomik olacaktır. Umarım Google pili 2300mAh yaparak bizleri üzmez.

İlgili haber için tıklayın.
  • Nexus 5 da yer tasarufu sağlamak amacıyla " Nano simkard " yuvası yapabilirmiş. !
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.