Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (240. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teknik konu gibi duruyor bu ekran olayı anlayan varsa yada fıkırlerı olan varsa bızede soylesın ona gore telefonu alacagım :D ne zorluklar ıle bırıktırdım o parayı o yuzden cok ıyı bır adım atmalıyım 2 3 aydır arastırıyorum o yuzden

acaba cok oyun oynayınca yada telefon ısınınca mı oluyor ekranda kı durum ama resmen vucuda değdiği zaman ekran duzelıyor topraklama ıstıyor telefon

bu işlerden anlayan bırı bızı bılgılendırsın lutfen sabahtan berı bakıyorum cevap bulamıyorum
  • hıcbır zaman oyle bır sorun yasamadım...

Ne zaman satıyorsun cıhazı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Hocam 4.2 dé iken telefonu yogun kullanıp oyun oynayınca telefon ısındıktan sonra dokunmatikte uzun sürüklemelerde problem yasıyordum ve kimseden duymadıgım icin elimin terlemesine baglıyordum ancak
    4.3 sonrası böyle bir problem yasamadım hic Full sarjı boşaltsamda. Yine olmuyor elime alsamda yataga da koysam yine yok
    Benim merak ettigim her zaman mı var olanlarda yoksq ne zaman neye baglı olarak baslıyor

neye baglı basladıgına rastlamadım yada ıngılızce yetmedı anlamaya net bırsey soyleyemem koydugum vıdeolara bakarsan belkı bır fıkrın olabılır sonucta sen bayadır kullanıyorsun telefonu belkı bır fıkrın olabılır vıdeolarda vucuda degdıgı zaman ekranda hıc bır sorun kalmıyor ama elınden bıraktıgı zaman ılk seferde olmasada 2. seferde baslıyor ekran algılamamaya
  • hunkar1 kullanıcısına yanıt
    Alıcı cıksa hemen

• ajanxxx1905 A kullanıcısına yanıt
    Problem yasıyanlar pc compaion ile onarma islemini denedilermi
    Veya ses kısma ve powerla kapatıp acan varmı
    Sonuclar ne oldu

• sorun yaşamayanlarda sadece orjınal sony ekran koruyucusu mu var yoksa uzerıne baska ekran koruyucuda yapıstırdınız mı

aklıma orjınal ekran koruyucu gelıyor elını hıc kaldırmadan surtunme ıle ekranda dolasırken statık elektrık yapıyor olabılır mı acaba dıye dusundum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralcr1994

Problem yasıyanlar pc compaion ile onarma islemini denedilermi
    Veya ses kısma ve powerla kapatıp acan varmı
    Sonuclar ne oldu

şu sorun ile ilgili net bir cevap alabilsem alacam telefonuda sarı ekran zaten cozulecekmıs güncelleme ile ama ekran algılama sorunu kafamı karıstırdı hanı vucuda değip topraklama yapıp ekranın normale dönmesi aklım almıyor
  • yok ısteyen be kral...
    Mıllet samsung ıphone pesıne dusmus

• arkadaşlar subway surf oynuyorumda sanki görüntüde biraz aşşağıda böyle sanki nasıl desem hani bilgisayarda oyunda görüntüde sallanma olurya onun gibi oynuda birde geç algılama var oyunlamı alakalı oyun 1.16.0 iken bir sorun yoktu sanki 1.16.1 den sonra böyle oldu galiba
    Aynen öyle cok haklısın elimdeki z1 i görene kadar herkes 5s ve s4 sevdalısı sonra degisiyor fikirleri

• ahmet645 A kullanıcısına yanıt
    evet hocam oyunla alakalı...

• ne buluyorlar o cıhazlarda anlayamıyorum...hele kı s4 de...

• Arkadaşlar bugün Gold^dan aldım telefonu ama kutudan kulaklık çıkmadı, aynı durumu yaşayan var mı?.Golda mesaj attım konuyla ilgili henüz yanıt gelmedi.
    Bircogunun diger marka modellerden haberi yok var olanlarda yine at gözlügü takıp s4 en iyisidir falan deyip kesip atıyor

• Bilgitech B kullanıcısına yanıt
    G2 nin kasası sizin zevkinize uygunsa ve su geçirmezlik sizin için şart değilde g2 her ihtiyacınızı görür

Ben samsung s3 ten geçtim, diğer hiçbir konuda bi fark yok bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ROBINHOOD

Merhaba Arkadaşlar,
    isteyen varsa masa şarj standım ve orjinal kulaklığım satılıktır. ( ikiside kesinlikle hiç kullanılmamıştır.)

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★

Hocam 4.4 ROM mu kullanıyorsunuz?

• Dostum ben ilgenirim fiyat nedir pm atarmısın

• Birde ben telefonu dün aldım.. Birkaç şey sormak istiyorum. Telefonda kapat var ama tekrar başlat gibi bir olay yokmu?? Telefonun açık uygulamalarını tek seferde hepsini kapatmamız mümkün değilmi?? Ve kamerada oto ayarlarda 20mp yapılamıyormu bende 8 de ve değişmiyor.. En garibime gelen olayda menü ye girdiğimizde hep ilk sayfadan başlaması.. Bunların çözümünde bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.. Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: rocktopeace

Arkadaşlar bugün Gold^dan aldım telefonu ama kutudan kulaklık çıkmadı, aynı durumu yaşayan var mı?.Golda mesaj attım konuyla ilgili henüz yanıt gelmedi.

Kutudan çıkmayan kulaklıkla ilgili birşey söylicek yok mu arkadaşlar?
    teşekürler hocam
    1.bu oyunlardaki sorunlar kasmalar falan yazılımsal mı gta san andreas falan yani cihazın kaldırmaması ile alakalı değil yani diğmi birde ekranın dokunmatikte ki kesilme olup olmadığını hangi program ile anlarız nasıl anlarız
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.