Şimdi Ara

***BMW E39-E46*** (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.024
Cevap
66
Favori
325.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok yok, yanlış anladın, körüğün oradan elimi soktum ve kasetliği arkadan ittirdim ve çıkarmıştım.

Yani önden tornavida dokundurmamak için.
  • emrebozkurt800 kullanıcısına yanıt
    şimdi anladm :D baya pratikmiş
  • ben jant buldum

***BMW E39-E46***

en gec temmuzda bende

resımdekı 19ınc sızı yanıltmasın 17 takıcam ben :)
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    Bak o çerçeve tehlikeli ha bilesiniz.Onu bir kaç mesajda daha gördüm. çok hassas bir panel göstergeler bence ona bulaşmayın onu bende yapacaktım ama adamın biri o kadar hassas davrandı o kadar hassas davrandı ama elinden milim kaydı gösterge iptal...Çıkması 1000 tl bilesiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARNİNG

ben jant buldum

***BMW E39-E46***

en gec temmuzda bende

resımdekı 19ınc sızı yanıltmasın 17 takıcam ben :)

Hayatta takmam
  • WARNİNG kullanıcısına yanıt
    Hav birde bu jant audiyi çok andırıyor.17 Olsa biz nebze tamamda audi kısmı işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrandLotus

Bak o çerçeve tehlikeli ha bilesiniz.Onu bir kaç mesajda daha gördüm. çok hassas bir panel göstergeler bence ona bulaşmayın onu bende yapacaktım ama adamın biri o kadar hassas davrandı o kadar hassas davrandı ama elinden milim kaydı gösterge iptal...Çıkması 1000 tl bilesiniz

Ohoo günaydin kanka sana ben taktim bile biraz ugrastirdi ama temiz oldu kirmadan dokmeden takabildim ama mutlaka iki kisi yapilmali bu is.
    Yalniz ibreleri boyamaya calistim asetatli kalemle olmadi acaba nasil bir kalemle yapmaliyim bilgisi olan varmi arkadaslar ?

***BMW E39-E46******BMW E39-E46***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 4 Nisan 2014; 18:24:07 >
  • GrandLotus kullanıcısına yanıt
    7 kasa alpıne jantı :)
    müdür fena olmuş biz yavaş yavaş mprofa rakip olalım boşverin işi gücü ekmek var e39da
  • SMTRSLN kullanıcısına yanıt
    Olmazmı hafız her gün bir şey öğreniyorum arabadan bugün klima panelindeki bir kaç tuş kırıktı onları değiştireyim dedim tanesine 20 lira deyince elimde beş düğmeyle kaldım auto düğmesi çok kırıktı sadece onu değiştirdim
  • bende 6 gün aradan sonra merhaba diyeyim

bence krom fazla parlak, orjinalinde daha mat diye biliyorum, hoş durmamış :/
  • Progress* P kullanıcısına yanıt
    Neden beğenmedin dostum benim çok hoşuma gitti eve gelirken gözümü göstergeden alamadım yola bakmadan geldim
  • @GrandLotus

Hoş bulduk
    Haklısın ama işte haksızlığa dayanamıyorum, benim yapım bu, doğrucu Davud derler ya, aynen öyleyim. Sağlık olsun bundan sonra muhatab olmamaya çalışacağım

@Warning

Bence sakın o jantları takma derim, küçük ölçüde bile olsa e39'a yakışmaz diyorum, naçizane fikrim tabii

@allstar

Eline sağlık, çok başarılı olmuş, sırada direksiyon, o çerçeveleri boğan direksiyon olmuş. Yoksa gayet güzel gibi. Bir tane 3 kollu çatallı veya m direksiyon çok fark ettirecektir.

Bu arada, kutup başını söktün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: I Like Myself

Piyasası nekadar hocam temizini kaça buluruz bende askerden sonra otomobil alıcam 20 25 bin civarı bir bütçem var

Selamlar,

20-25 bin TL'ye alacağınız e39'a, bir o kadar olmasa da, 8-10 masraf edersiniz.

Muhtemelen, makyajsız, donanımsız, 96-98 gibi bir 520i bulunabilir. Ama ne çıkarsa bahtınıza.

Temiz ve makyajlı bir E39 için 40 bini gözden çıkarmalısınız.
    Çok temiz bir davul birde m direksiyon vardı çok istedi herif m olana 1200 davulada 900 dedi internette daha ucuza buldum.
    Dediğin gibi kutup başını sökmeden parklar açık kaldı kutup başını söktüm direksiyon yukarda kaldığı için gösterge çıkmıyor aradan birde kapılar açılmaz falan diye korktum tekrardan taktım gösterge panelini sökünce kapılar kilitlenmiyor haberiniz olsun :)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-e46-e39-m-direksiyon-143547570/detay/
  • Abi cok hosuma gitti ya
    siz hangi jantlari onerirsiniz
    karpuz falan dusunmuyorum 10 e39 un 7sinde var :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    aaa evet o videolarda mutlaka zaten direksiyonu en dış ve en aşağı konuma getirin diyorlardı. Ben onu sana söylemeyi unuttum. Kutup başını aküsü zayıf olanlar için mutlaka tavsiye ediyorlar.

Bence bu direksiyon komple M olmadıkça zayıf görünür. Ama sen bilirsin.

Bence bu ikisinden birini al ve tak

***BMW E39-E46***

***BMW E39-E46***
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebozkurt800

aaa evet o videolarda mutlaka zaten direksiyonu en dış ve en aşağı konuma getirin diyorlardı. Ben onu sana söylemeyi unuttum. Kutup başını aküsü zayıf olanlar için mutlaka tavsiye ediyorlar.

Bence bu direksiyon komple M olmadıkça zayıf görünür. Ama sen bilirsin.

Bence bu ikisinden birini al ve tak

***BMW E39-E46***

***BMW E39-E46***

Sence hangisi pampa ben şu çatal olandan hiç görmedim ilanlarda.
    Hoş geldin abi :) cidden tartışmaya girmeye değmez bunlar bi diil iki diil yüzde saysan 45 falan var bunlar

Senin gösterdiğin iki direksiyon da daha iyi arkadaşın verdiği linkteki m direksiyondan bence de..

Bu arada jantları soran arkadaş için, bence kesinlikle bmw karakterine uygun jantlar değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    belki fotoğrafı çektiğin yerden öyle gözükmüş olabilir ancak aşırı bir parlama var gibi duruyor buradan, yani gri rengi değilde ona vuran ışığı saçıyor gibi.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.