Şimdi Ara

DayZ [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.145
Cevap
66
Favori
234.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 50kaan

Nedir hocam pek anlayamadım çevirisinden

Bende hepsini okumadım ama gta v e zombi modu yapmanın mantıklı olabileceğini söylüyorlar. Alttada anket yapmışlar. Yani büyük şirketlerde potansiyeli farkediyo. Dlc olarak zombi modu yapilabilirmis gta v e.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değişik bir oyun.
  • Sırf Dayz Standalone alabilicekmiyiz yoksa Arma 3 ü almak zorundamıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechBro

Sırf Dayz Standalone alabilicekmiyiz yoksa Arma 3 ü almak zorundamıyız?

dayz standalone ayrı bi oyun olarak satılacak. herhangi bi arma oyununu almanıza gerek yok.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Çok sağol bunu öğrendiğim iyi oldu
  • Birisi forumun birinde, gamescom'da öğrenebildiklerini yazmış.

Yazı oldukça uzun ve ingilizce. Şu an çevirmeye üşeniyorum ve ne kadar çevirebileceğimide bilemiyorum.. Belki akşama okur önemli birşey varsa yazarım.

Buyrun bu da link
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrSarac

Birisi forumun birinde, gamescom'da öğrenebildiklerini yazmış.

Yazı oldukça uzun ve ingilizce. Şu an çevirmeye üşeniyorum ve ne kadar çevirebileceğimide bilemiyorum.. Belki akşama okur önemli birşey varsa yazarım.

Buyrun bu da link

Aynen bende gordum uzun diye okumadim bile

bf4 alicaktim dayz cikana kadar canim sıkılmasin diye, ama oda cok pahali vazgectim. 80 tl den fazla veremem hicbi oyuna :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 24 Ağustos 2013; 12:35:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

yeni video

http://www.gamestar.de/videos/gamescom-2012,84/dayz,71592.html

Bu videoda grafikler daha mı iyi renkler bi canlamış kendine gelmş gibi geldi bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

yeni video

Bu videoda grafikler daha mı iyi renkler bi canlamış kendine gelmş gibi geldi bana.

ekrandan çekilmiş bu video. yani direk pc den kayıt değil ona rağmen banada güzel geldi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PsiKoman

quote:

yeni video

ekrandan çekilmiş bu video. yani direk pc den kayıt değil ona rağmen banada güzel geldi.

Renklerin arma 3 deki renklere benzemesi gayet iyi olmuş.Önceki oyunda çok soluktu.

• PsiKoman kullanıcısına yanıt
    evet renkler çok benziyodu arma 3 e bende dikkat ettim. ayrıca kaplamalarda harika. gemiye iyice yaklaştı duvardaki pasa kadar inanılmaz detay var. silahları söylemeye gerek yok zaten mükemmel yapılmış. occulus rift le inventory e bakınca 3boyutlu görülecekmiş eşyalar. çünkü envanterdeki eşyaların görünütüsü resim değil 3boyutlu modelmiş.

videoda birsürü yeni ev eşya yapılar yaptığından bahsetmiş. yani gerçekten çalışıyolar anlaşılan. hiç boş bi oyun gibi durmuyo. gerçekten emek var ve oyunculara değer veriyo. değer vermese aynı binaları copy paste yapa yapa map i doldururdu zombileri değiştirmez oyunu çıkarırdı hemen :D
  • Son videoda grafikler gayet iyi gözüküyor.ilk baştaki deniz gemi vs vs gerçekten çok detaylı düşünülmüş.Ayrıca otlarıda gösterdi onlarda kendiliğinden hareket ediyor.arma 3'teki gibi tam eğilmeselerde sağ-sola yatmak gibi genel şeyleri yapıyorlar otlar çiçekler vs.bana son videodaki renkler vs gayet iyi geldi.bi kere harita sanırım baya bi genişlemiş.her ne kadar genel olarak orman olsada şehirlerin,kasabaların sayısıda az değil.genel olarak iyi gibi bakalım çıktığında nasıl olucak.
  • Karakterler rasgele mi yaratılıyor? Hiçbiri birbirine benzemiyor. Karakter yaratma ekranı hakkında bilgi verildi mi? Herkesin kendi karakterini yaratma gibi bir şansı olacak mı?

Not: Son video da grafikler gerçekten çok detaylı ve canlı. Bu konuda içim rahat. Ama zombi ve üs kurma konusu belirsiz. Bekliyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaoglan_61 -- 24 Ağustos 2013; 15:38:05 >
  • quote:

evet renkler çok benziyodu arma 3 e bende dikkat ettim. ayrıca kaplamalarda harika. gemiye iyice yaklaştı duvardaki pasa kadar inanılmaz detay var. silahları söylemeye gerek yok zaten mükemmel yapılmış. occulus rift le inventory e bakınca 3boyutlu görülecekmiş eşyalar. çünkü envanterdeki eşyaların görünütüsü resim değil 3boyutlu modelmiş.

videoda birsürü yeni ev eşya yapılar yaptığından bahsetmiş. yani gerçekten çalışıyolar anlaşılan. hiç boş bi oyun gibi durmuyo. gerçekten emek var ve oyunculara değer veriyo. değer vermese aynı binaları copy paste yapa yapa map i doldururdu zombileri değiştirmez oyunu çıkarırdı hemen :D

Oyunda gerçekten emek var.Tahminimce alpha sürümde üs kurma gibi detaylı özellikler olmaz.Fiyatıda zaten en fazla 15 dolar olur ama benim beklediğim fiyat alpha için 10 dolar.

• Çıksın artık ya baygınlık geldi uzun süre dayz oynadım bıraktım tekrar başladım bi kaç ay sonra cd keyim steam tarafından silindi vs vs bunların hepsi daha başlamadan standalone duyurulmuştu

Konu çok güzel ancak eksikler var. Mesela kan transferi olayı yeni değil dayz modda da kan torbalarıyla 2 kişi arasında kan transferi yapabiliyorduk. Video yu izleyemedim ancak paragrafta yazdığınız stary sabor şehiri yine dayz modunda da vardı

Bu da eskilerden olsun hala arada izler gülerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 24 Ağustos 2013; 16:31:36 >

• bence gemi kısmında çok bug olacak. :)
  • ChelseaSmile kullanıcısına yanıt
    eksiklikleri gidermemde yardımcı olursanız sevinirim :) bu kan transferini her videoda gördüğümden ve dean hall ın üstüne basa basa anlatmasından yeni bişey sandım. eski dayz i fazla oynamadım ondan bazı şeyler yenimi yoksa varmıydı gerçekten bilmiyorum. stary sobor hakkında da herkes çok güzel biyer falan diyince redditte, heralde yeni eklemişler dedim. konuyu ben açtım ama herkesten katkı bekliyorum.
  • yeni bi video daha ekledim
  • Bu zombilerin koşup koşmadığı hakkında ''kesin'' bi bilgi var mı? Birde koşup 10 metre önümüze fırlayıp boşluğa vurmaları yok mu alpha çıktığında bu olursa bırak almayı kimseye aldırmam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.