Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (965. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dark_man_17

quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

quote:

Beyler bu degerler bana hic tatmin edici gelmiyor ya tel rehber de widget gecislerinde kasmaya basladi daha once olmuyordu ne yapmaliyim.

forum çabuk ilerleliyo arada kaynıyor :D :D yorumu olan yok mu hiç :))

Bence normal gibi. Telefonunuz cok az cekiyor. Bu nedenlede sarji cabuk gidebilir. Bunuda belirteyim.

gnelde evde böyle çekio :s bide bu bir günü çıkartıyor dedikleri bir gün kaç saat onu merak ediyorum ben 12 saat çalışıyorum yol fln filan eklersem 16 saat fln oluyo ama çıkaracak gibi olmadı hiç

1 günden kasıt, sabah şarjdan çekip gece yatarken şarja bırakmaktır.
    72 saati gördüğüm de oldu. Üstelik Wifi-3G devamlı açık vaziyette. Yüklediğiniz bir uygulama pilinizi sömürüyor olabilir. Güvenli modda açarak bir süre deneyin. Halen sorun varsa telefonunuzda problem vardır. Güvenli moda geçmek için telefonu kapatmak için yaptığımız gibi Power tuşuna uzun basarak gelen menüde kapatma seçeneğine uzun süre basın. Güvenli Mod yazısı gelince telefonu yeniden başlatın.
  • capkinersin C kullanıcısına yanıt
    Kılıfta üç kısım var biri telefonu yandan ve arkadan sıkı saran kısım plastik malzemeden yapılmış, Boya kalkması bende bu yandan sıkı saran kısımda oldu. Diğer kısımlar ise arkadan öne doğru kaplayan suni deri kısım. Bu kılıfta bildiğim kadarıyla mıknatıs yok.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler arkadaşlar daha zor bir yol arıyordum ben :D kolaymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.C.

kablosuz şarj özelliği varmı telefonda gerçi olsa çoktan duyardık ama net bilgi lazım.

Geçen yaz Nexus 7 için araştırırken, Kablosuz şarj cihazları 40$-50$ lardan başlıyordu. Yurtiçinde de 150'den kapı açıyorlar, 250'ye kadar gidiyordu. Bu yüzden LG'de varmı yokmu diye hiç dikkat etmedim. Olduğunu yada olmadığını bir yerde okuduğumu hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CesuRRR06

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: CesuRRR06

quote:

Orijinalden alıntı: lombak2006

LG FLash Tool ile (LG'nin resmi kurtarma programı)
    Unlock- ROOT yapmadan İngiltere ROM'u Flashlayın oluyor.
    LGG2'nin kutusuna bakın - İngiltere de de satışa çıkan ile aynı donanım.
    İngiltere ROM'unda Türkçe sorunu da yok.
    Tel Unlock olmadığı için OTA da gelir.
    Radyo da çalışıyor.

bunu nasıl yaparım?

Sadece Radyo için farklı bir rom yüklemek anlamsız. Sadece 2 dosya adını değiştirmeniz yeterli. Teknik Konu 1. sayfasında videoları da var.

teknık konu derken anlamadım?

Forumun, bu konunun da bulunduğu LG Bölümüne baksanız görecektiniz. Buyrun:http://forum.donanimhaber.com/m_83390420/f_//tm.htm
  • İlk şarj nasil omali. Su an hic sarj etmedim yuzde 18 kaldi. Ne yapmaliyim? ACIL CEVAP LUTFEN

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gastser

Kılıfta üç kısım var biri telefonu yandan ve arkadan sıkı saran kısım plastik malzemeden yapılmış, Boya kalkması bende bu yandan sıkı saran kısımda oldu. Diğer kısımlar ise arkadan öne doğru kaplayan suni deri kısım. Bu kılıfta bildiğim kadarıyla mıknatıs yok.

Boya kalkmasi uzucu bi olay o kadar para veriyordun bide kilif aliyorsun oda telefonun estetigini bozuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

Orijinalden alıntı: gastser

Boya kalkmasi uzucu bi olay o kadar para veriyordun bide kilif aliyorsun oda telefonun estetigini bozuyor

Peki siz hangi kilifi kullaniyorsunuz simdi

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Beyler bu degerler bana hic tatmin edici gelmiyor ya tel rehber de widget gecislerinde kasmaya basladi daha once olmuyordu ne yapmaliyim.

Bence normal gibi. Telefonunuz cok az cekiyor. Bu nedenlede sarji cabuk gidebilir. Bunuda belirteyim.

gnelde evde böyle çekio :s bide bu bir günü çıkartıyor dedikleri bir gün kaç saat onu merak ediyorum ben 12 saat çalışıyorum yol fln filan eklersem 16 saat fln oluyo ama çıkaracak gibi olmadı hiç

72 saati gördüğüm de oldu. Üstelik Wifi-3G devamlı açık vaziyette. Yüklediğiniz bir uygulama pilinizi sömürüyor olabilir. Güvenli modda açarak bir süre deneyin. Halen sorun varsa telefonunuzda problem vardır. Güvenli moda geçmek için telefonu kapatmak için yaptığımız gibi Power tuşuna uzun basarak gelen menüde kapatma seçeneğine uzun süre basın. Güvenli Mod yazısı gelince telefonu yeniden başlatın.

bu dediğini yarın sabah yapıp gün sonuna kadar denesem farkı hissedebilirim demi
  • capkinersin C kullanıcısına yanıt
    Aynı kılıfı kullanmaya devam ediyorum, Boya kalkması dediğim alan 1-2 mm'lik bir alan ve görünümü etkilemiyor. Sonuçta kılıfın kötü olduğunu ifade etmedim. Sadece belki kapaksız kılıfları almak daha uygun olabileceğini düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

bu dediğini yarın sabah yapıp gün sonuna kadar denesem farkı hissedebilirim demi

Aslında birkaç saat bile yeterlidir. Mesela telefonu akşam şarj etmiş ve yatarken şarjdan çıkartmış Wifi ve 3G'yi kapatmıştım. Sabah baktığımda 8 dakika da ekran açık kaldığı halde halen %100 seviyesindeydi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ps_hero

arkadaşlar azerbaycan alfabesini nasıl yüklerim telefonuma?

Tam olarak ne istediğinizi anlamadım. Swiftkey klavyenin Azerbeycan dili var.
    Türkiye Romu'nda Azerbeycan dili bulunmuyor.

G2den once S2 kullaniyordum,sozleri ingilis harfleri ile yazsam bile azerice kelimerli buluyordu.Swiftkey parali versiyonunu almaya deger mi sizce?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında birkaç saat bile yeterlidir. Mesela telefonu akşam şarj etmiş ve yatarken şarjdan çıkartmış Wifi ve 3G'yi kapatmıştım. Sabah baktığımda 8 dakika da ekran açık kaldığı halde halen %100 seviyesindeydi.

bu dediğini deneyecem bakalım nasıl olacak gerçekten ben almadan önce burda yorumları 1 ay kdar takip ettim pil ömrü inanılmaz deniyordu hala da deniyor ama bana hiç öyle hissettirmedi bu büyük sorun bakalım nasıl olacak. peki ya daha uzun süre gittiğini fark ettiğimde ne yapmam gerekyani bataryayı sömüren uygulamayı nasıl bulacam :S
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Lg nin kendi yönergesinde browser üzerinden dediği için öyle bir adım uygulamıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

Orijinalden alıntı: aslannyurek

bu kılıfı düşünüyorum yan çerçevede de koruma sağlıyormuş

Hangi kilif hocam

http://www.gold.com.tr/microsonic-view-cover-delux-kapakli-kilif-lg-optimus-g2-siyah_u
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

quote:

HTC bünyesinde yer alan bir çalışan tarafından Android tablet pc ve Android telefonlar için batarya ömrünü uzatmak, şarjın daha uzun gitmesini sağlamak için birtakım ipuçları açıklandı.

Güç tasarrufu modu cihazlarda otomatik olarak yer alıyor ancak söz konusu çalışanın bahsettiği farklı bir yöntem. Batarya yani pil süresini arttırmak için ipucu: Android tablet ya da akıllı telefonunuzu açın. Telefonu ya da tableti en az 8 veya daha fazla bir zaman şarj edin, bu esnada hiçbir şekilde şarj ile bağlantısını kesmeyin.Daha sonra tabletin ya da telefonun şarj ile bağlantısını kesin ve cihazı kapatın.Cihaz kapalı konumdayken 1 saat dolaylarında yeniden şarj edin. Son olarak cihazın şarj olma işlemini sonlandırın, telefonu yeniden açın ve 2 dakika kadar durun. Sonra telefonu kapatın ve yeniden 1 saat dolaylarında şarj edin.

yavaş şarjda yaparsanız belki daha etkili olur...

bu akşam öyle deneyiyim. birde %100 olcak yüzde %40 yazmışım . %100 den geç iniyor ya 99 a onu belirtmek için demiştim
  • mak06 M kullanıcısına yanıt
    yanlış yazmışım orda % 100 deyken 10 gitmişti . %100 den 99 a genelde geç iniyor ya 3-4 saatte 99a inerken bende 1,5 saatte %10 gitti

buda ss

akşamı çıkartıyor ama işten çıkarken %60 tayken artık %30 la çıkıyorum
  • quote:

quote:

quote:

G2den once S2 kullaniyordum,sozleri ingilis harfleri ile yazsam bile azerice kelimerli buluyordu.Swiftkey parali versiyonunu almaya deger mi sizce?

Ücretsiz versiyonunu deneyebilirsiniz. Beğenirseniz de satın alırsınız. Ben bir seneden uzun bir süre önce satın almıştım. Halen kullanıyorum.
    Samsung kullanıyorsanız muhtemelen Swype Klavye kullanmışsınızdır. Herhalde hatırlıyorsunuzdur. Swype klavyeyi de marketten yükleyebilirsiniz. Hem alıştığınız klavyeyi kullanmaya devam etmiş olursunuz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ücretsiz versiyonunu deneyebilirsiniz. Beğenirseniz de satın alırsınız. Ben bir seneden uzun bir süre önce satın almıştım. Halen kullanıyorum.
    Samsung kullanıyorsanız muhtemelen Swype Klavye kullanmışsınızdır. Herhalde hatırlıyorsunuzdur. Swype klavyeyi de marketten yükleyebilirsiniz. Hem alıştığınız klavyeyi kullanmaya devam etmiş olursunuz.

Çok teşekkür ederim daha demin satın aldım fiyatı da çok değildi.Çok kullanışlı buldum.Son bir sorum daha olacak,500mb internet paketimi kullanamıyorum,operatör sizin telefonunuz için otomatik konfigrasyon yok diye bir mesaj attı daha sonra da biryerlere girmem için APN şifre falan gönderdi ama nereye yazacağımı bulamadım.Bir çözümü varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: morqos

Lg nin kendi yönergesinde browser üzerinden dediği için öyle bir adım uygulamıştım.

Orada bir kelime oyunu var. Internet Browser değil Browser yazmışlar. Bu da File Browser manasına gelir. Ayrıca Internet Explorer'ın File Browser özelliği de bulunduğu için Internet Eplorer'da da açabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 963964965966967
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.