Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (963. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

Radyo Stereo FM radyo (RDS desteği)

ARKADASLAR birinci sayfada radyo hakkında yukardaki ibare yazıyor.

yani donanımsal olarak radyo yokmu LG G2 ,de

Var. Root yaparsaniz aktif edersiniz radyoyu. Benimki paralel ithalat oldugu icin yuklu geldi mesela

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BedouinthePole

Haftaya almayı düşünüyorum ben de ama renk konusunda kararsız kaldım. Siyah iz bırakıyor diyorlar. Doğru mu bu? Beyaz da çabuk kirlenir gibime geliyor çünkü

Siyah bana gore abartildigi gibi asiri derecede parmak izi birakmiyor. Beyazdan daha şık duruyor kendi fikrimce. Mumkunse ikisini yanyana koyup oyle kararinizi verin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

usta bu sizin dedıgnız depolama programı hangısı ben megada yok dedım ama buda güzele benzıyor

Hocam kullandıklarımı sıralayayım ;
    Google Drive :25 Gb
    Box.net :50 Gb
    Yandex Drive:10 Gb
    Skydrive:25 Gb
    mega.co.nz:50 Gb

Toplam 160 Gb

Ençok Google Drive kullanıyorum,yedeklerimi(Resim,video,müzik,program)Box.net de tutuyorum!
  • quote:

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-smart-flip-cover-orjinal-nillkin-97422780

bu kılıfı alacagım galiba. paraya kıycam sanırım. hem quick window hem mıknatısıda var hemde orjinalinden daha kolay katlanıyor. ama bildirim ışıgı kapanıyor sanırım. kullanan var mı ? tavsiye eder misiniz? arkası düz yag gibi kaycak sanki.

Ben orjinal kılıfını, elimden kayıyor diye kullanamıyorum. Bu da dediğiniz gibi yağ gibi kayacaktır.
    Nilkin'in komple deri olan kılıfı var. Ben bunu aldım. Daha elime geçmedi.
    http://www.ebay.com/itm/141104330226?var=440200915428&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-nillkin-orjinal-quick-window-flip-cover-97740580
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-lg-g2-nillkin-orjinal-quick-window-flip-cover-kilif-144049317/detay

türkiyede var. sizinki biraz daha hesaplı ama bekliceksiniz. ama benim ilk mesajda attıgımda mıknatıs var farkındaysanız. o bakımdan o bir adım önde.

Manyetik alan herzaman iyi değildir. Çantamda ve cebimde, Mıknatısların bozabileceği fazla materyalim var.
  • quote:

Haftaya almayı düşünüyorum ben de ama renk konusunda kararsız kaldım. Siyah iz bırakıyor diyorlar. Doğru mu bu? Beyaz da çabuk kirlenir gibime geliyor çünkü

Plastigin ustundebir kaplama oldugundan beyazda leke tutma olayi olmuyor.koyu renklerde parmak izi illaki belli.silikon tarzi kilif kullanilcaksa parmak izi sorun olmaz

• wifi veri dolaşımı senk. led. quıckslide hep açık parlaklık genelde 50 de takılıyorum.birde bu kasma olayı başladı bi kç gündür widget ve rehber de kasıo daha önce olmayan ve şikayet edilmeyen bi durumdu bu
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    Önerin için çok teşekkür ederim dostum bence de en iyisi kendi gözümle görüp karar vermek? Ekran kılıfı jelatin işini nasıl hallettiniz acaba? Çok kafamı kurcalıyor bu soru
  • cgty89 C kullanıcısına yanıt
    Anladım dostum sağolasın açıklama için en iyisi elime alıp karar vermek o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: onkuba

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birdy2

quote:

Arkadaslar paralel ithalat telefonumda amerikan sarj cihazi cikti. Donusturucude vardi. Boyle kullanmamda bir sorun olur mu? Yoksa yeni adaptor almami tavsiye eder midiniz?

Birde rica etsem normal tr adaptorune sahip birisi input output degerlerini yazabilir mi?

Merhaba hocam,

Input : 100-240 V 50/60 Hz 0.3A
    Output : 5V 1.8A

Bire bir ayni cikti hocam. Bir sorun olmaz donusturucuyle yola devam edecegim. Ilgilenip cevapladigin icin cok tesekkur ederim

Paralel ithalat olması, telefon yada diğer aksesuarlarının sahte yada işe yaramaz olması manasına gelmiyor. Onlar da orjinal ürünlerdir. Sadece her ülkeye has durumları gözeterek ürünler yollanıyor. Sizin telefon da başka bir ülkeden geldiği için o ülkenin elektrik prizine özel olarak adaptör verilmiş. İthal eden firma bu adaptörler bizim prizlerde de çalışsın diye ayrı bir aparat koymuş. Sonuçta aynı şarj adaptörleri.

Cok iyi anladim. Bazilari paralel ithalatlarin kalitesi dusuk oluyor diyor. Ancak alakasi yok. Hic bir kasa acikligi, gicirdama, yada kamera odaklanmasi ile karsilasmadim. Allaha sukurler olsun :)

Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

quote:

Orijinalden alıntı: capkinersin

http://m.gittigidiyor.com/urun/95175747
    Arkadadlar linkteki urunu aldim kullananlar varsa yorum yapabilirler mi acaba

Guncel

Arkadaslar bu kilifta miknatis var mi varsa telefona zarar verir mi acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capkinersin -- 16 Kasım 2013; 21:54:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtbrk58

Arkadaslar face uygulamasinda sohbet kısmını acinca yukardan assagi cikan gri bi çizgi var kesik kesik yukari dogru bu nedendir garantiye gondereyim mi

Başka yerde olmuyorsa uygulamadan olma ihtimali yüksektir. Ama yine de görmeden birşey demek zor. Keşke resmini de gönderseydiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: birdy2

quote:

Arkadaslar paralel ithalat telefonumda amerikan sarj cihazi cikti. Donusturucude vardi. Boyle kullanmamda bir sorun olur mu? Yoksa yeni adaptor almami tavsiye eder midiniz?

Birde rica etsem normal tr adaptorune sahip birisi input output degerlerini yazabilir mi?

Merhaba hocam,

Input : 100-240 V 50/60 Hz 0.3A
    Output : 5V 1.8A

Bire bir ayni cikti hocam. Bir sorun olmaz donusturucuyle yola devam edecegim. Ilgilenip cevapladigin icin cok tesekkur ederim

Paralel ithalat olması, telefon yada diğer aksesuarlarının sahte yada işe yaramaz olması manasına gelmiyor. Onlar da orjinal ürünlerdir. Sadece her ülkeye has durumları gözeterek ürünler yollanıyor. Sizin telefon da başka bir ülkeden geldiği için o ülkenin elektrik prizine özel olarak adaptör verilmiş. İthal eden firma bu adaptörler bizim prizlerde de çalışsın diye ayrı bir aparat koymuş. Sonuçta aynı şarj adaptörleri.

Cok iyi anladim. Bazilari paralel ithalatlarin kalitesi dusuk oluyor diyor. Ancak alakasi yok. Hic bir kasa acikligi, gicirdama, yada kamera odaklanmasi ile karsilasmadim. Allaha sukurler olsun :)

Güle güle kullanın.

Tesekkur ederim.

• BedouinthePole kullanıcısına yanıt
    Yok hocam siyah iz falan bırakmıyor diğer muadil siyah renkli telefonlara göre... Beyazı o kadar da güzel durmuyor bence...
  • quote:

Önerin için çok teşekkür ederim dostum bence de en iyisi kendi gözümle görüp karar vermek? Ekran kılıfı jelatin işini nasıl hallettiniz acaba? Çok kafamı kurcalıyor bu soru

Rica ederim. Jelatini kafaya cok takma bence. Normal parlak bir jelatin isini gorur. Sakin ha mat alip boyle guzel ekranlari mahvetmeyin benden tavsiye.

• quote:

Orijinalden alıntı: aslannyurek

teknoloji marketlerine değilde turkcell mağazalarına bak ben 1399 tl ye buldum sıfır ve genpa garantili. bir arkadaşımda bu akşam başka bir yerde başka bir turkcellcide bulmuş aynı fiyata.

Hocam hangi turcell bayii pmden yerini söylesen.
  • capkinersin C kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum, beyaz telefona kırmızı kılıf şeklinde , görünümü bence hoş. Quick window özelliği açısından bazen tutukluk yapıyor. Yani ekran özelliği bazen uyumsuz oluyor. Buda ekranın kendiliğinden açılmasına yol açıyor. Quick window kısmında yani kapak kapalı iken sadece saat, hava durumu veya müzik çalar görülmekte. Quick window kısmında eğer tozlu bir ortamda çalışıyorsanız telefonun ekranında kare şeklnde iz bırakabiliyor. Kapak telefona tam oturuyor. Bende çok küçük bir alanda ne zaman oluştuğunu tam anlayamadığım boya kalkması oldu. İlk gördüğümde quick window kılıf şık görünmüş idi ama kullandıkça fonksiyonel olmadığını görüyorum. Telefona cevap verirken kapak açık iken kulağıma götürmek yeterli olurken kapak kapalı iken bu özellik olmuyor.
    Sonuç olarak ben kılıf konusunda biraz olumsuz taraftayım. Bu olumsuzluk kılıfın orjinal olmasından değil fonksiyonel olmamasından kaynaklı diye düşünüyorum.
  • kablosuz şarj özelliği varmı telefonda gerçi olsa çoktan duyardık ama net bilgi lazım.
  • ORJİNAL PENCERELİ QUİCK COVER kullananlar alttan üstten resim çekip koyabılırler mı sadece köselerimi var yoksa al kısmı acıkmı bı resımlerı koyarmısınız arkdaslar
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Ben de hep siyah kullandım bu zamana kadar zaten de fotoğraflarda beyaz da iyi gözüküyordu
  • A.C. kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarda cevap vermiştim sadece Verizon versiynda var diye

• 
Sayfa: önceki 961962963964965
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.