Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1774. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17721773177417751776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LGboys

arkadaşlar yeni telefon alacak arkadaşlara hatırlatma amacı ile paylaşıyorum. tamamen alıntıdır.

"Telefonu ilk kez alacaklar için kısaca test etme; Cayma hakkını kaybetmemek için kesinlikle sim takma ve internete bağlanma!... * Telefonun kutusunu dikattlice zarar vermeden aç.
    *Telefonun üstündeki jelatini sökmeden telefonu çalıştır.
    * Önce 3845#*802# den lcd test ölü piksele bak.
    * Daha sonra telefonun menüsünde hızlıca gezin, kamerayı aç kapa tekrar aç foto çek, fotolara hızlıca bak, masa üstündeki kısa yolları seçip ekranın sol tarafına ve sağ tarafına sürükle bırak. beş - on dakikalık kullanımda herhangi bir sorun yaşamıyorsan telefonu kapa.
    * İmei kaydına bak tel kayıtlı mı?
    * Kayıtlı ise distribütör firmayı ara ve ime numarısını söyleyerek cihazın gerçekten onlara ait olup olmadığını öğren.
    * Faturayı kontrol et İsim ve İmei doğru yazılmış mı?
    * Garanti belgesine bak Lg Türkiye kaşesi var mı? Test tamamdır.
    daha önceki sayfalarda bi arkadaş paylaşmisti. işinizi görür sanırım..

jelatini açmadan ölü piksel testini nasıl yapacaz merak ediyorum doğrusu
  • Bizim kameralar da saniye başı görüntüyü optiklemekten durmaz herhalde

Up:Video yu yanlış koymuşum düzelttim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_6195 -- 11 Ocak 2014; 11:08:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • absolutely33 kullanıcısına yanıt
    günun sorusu bu olsa gerek. Hic bi fikrim yok. Ayrıca sorunun zamanlamasıda manidar. Kesın cemaat sormuştur bu soruyu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar avea sim kartım var birde mikro sim almak istiyorum, peki mikro sim alınca normal simkart iptalmi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: absolutely33

quote:

Orijinalden alıntı: LGboys

arkadaşlar yeni telefon alacak arkadaşlara hatırlatma amacı ile paylaşıyorum. tamamen alıntıdır.

"Telefonu ilk kez alacaklar için kısaca test etme; Cayma hakkını kaybetmemek için kesinlikle sim takma ve internete bağlanma!... * Telefonun kutusunu dikattlice zarar vermeden aç.
    *Telefonun üstündeki jelatini sökmeden telefonu çalıştır.
    * Önce 3845#*802# den lcd test ölü piksele bak.
    * Daha sonra telefonun menüsünde hızlıca gezin, kamerayı aç kapa tekrar aç foto çek, fotolara hızlıca bak, masa üstündeki kısa yolları seçip ekranın sol tarafına ve sağ tarafına sürükle bırak. beş - on dakikalık kullanımda herhangi bir sorun yaşamıyorsan telefonu kapa.
    * İmei kaydına bak tel kayıtlı mı?
    * Kayıtlı ise distribütör firmayı ara ve ime numarısını söyleyerek cihazın gerçekten onlara ait olup olmadığını öğren.
    * Faturayı kontrol et İsim ve İmei doğru yazılmış mı?
    * Garanti belgesine bak Lg Türkiye kaşesi var mı? Test tamamdır.
    daha önceki sayfalarda bi arkadaş paylaşmisti. işinizi görür sanırım..

jelatini açmadan ölü piksel testini nasıl yapacaz merak ediyorum doğrusu

Jelatin cikmadan cok rahat yapilabiliyor bende ayni soruyu sormustum telefon gelince hic sıkıntı yasamadan testi yaptim ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: McMannes

Konudaki bazı arkadaşlar sanıyorum hollanda 10f romunu kullanıyor... peki ne gibi artıları var acaba Türkiye 10c romuna göre...

ben 1 haftadır kullanıyorum holland 10f i stabilite cok iyi bosdaki ram miktarı 850-950 arası gidip geliyor kamera flash acık iken hızlı cekiyor pilde 35 saat gidiyor ana 3 adet full dolu ana ekran kullanıyorum klasorleme yaptım yani bayagı bir dolu ona ragmen gecişlerde kasılma yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Daha once bir kac arkadasta soylemisti ozellikle ekran isigi %50 nin altinda oldugunda fark edilen ve acik tonlarda kendini gosteren ekranin pir pir etme olayi var sizdede bu durum varmi sebep nedir acaba???

Bana oldu fakat sadece gta:sa oynarken.

• http://www.aliexpress.com/item/Newest-luxury-soft-PU-leather-Plastic-Plating-metal-Texture-bling-case-for-LG-G2-without-retail/1561114598.html
    aynısı hocam adamlar 5 dolara alıp 30 tlye satıolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

Ses boğukluğundan konuşuyoruz diye terbiyesizlik boyutuna varan mesajlar atan arkadaşlar gördüm son 2-3 saattir. Cevap bile vermek istemiyorum. Yok paran yoksa alma, hayatında aldığı tek değerli şey bu, en başından beri ağlıyorsun falan. Sadece ayıp diyorum. Benim paramla ne alıp almadığım kimseyi bağlamaz. İnsanlara onları tanımadan fakir muamelesi yapamazsınız. Terbiyesizliğin lüzumu yok. Zora falan girdiğim yok, imkânım var ki aldım. Kimseyi de ilgilendirmez dediğim gibi. Saçma sapan kişisel hakarete varan mesajlar gelmeye başladı. Ben hiç bir markanın fanatiği veya sempatizanı değilim. Verdiğim paranın hakkını almak isteyen sıradan bir kullanıcıyım. Eğer bir markanın amiral gemisi diye tabir edilen bir ürününü alıp da çok büyük bir sorun yaşıyorsam her yerde söylerim bunu. Ayrıca bu sorunu yaşayan tek kişi de değilim. Servise göndersem sorunun çözülmeyeceğine adım gibi eminim.

Anlamıyorum insanları. Burada telefonun sorunlarından konuşup çözümler üretmeye çalışıyoruz ama insanlar sanki LG babalarının mallarıymış gibi zorlarına gidiyor. Üstüne üstlük hakarete varan sözler söylüyorlar. Terbiyesizlik yaptığınız, başka bir şey değil. Ayıplı mal üretip satan LG, suçlu olan benim. Sormazlar mı insana, hırsızın hiç mi suçu yok diye?

Haklısın arkadaşım, fiyatı ozelliğine göre uygun olabilir ama neticede pahalı bir telefon ve sesin boğuk çıkması kabul edilebilir bir özellik değil ve daha önce iphone ve samsung amirallerini kullanan birisi olarak bu sesin beni tatmin etmesi mümkün değil ses boğuk çıkıyor. Daha önce başka bir marka telefonda aynı sıkıntı ara güncellemeler ile çözülmüştü fakat burada LG olunca durum değişiyor tabiki LG güncelleme ile uğraşan bir firma değil, mal bu iyisi ile kötüsü ile idare edin mantığı var. İnşallah zamanla düzelir
  • quote:

arkadaşlar avea sim kartım var birde mikro sim almak istiyorum, peki mikro sim alınca normal simkart iptalmi oluyor?

yeni aldığın mikro simi kullanmazsan aktif hale gelmez ama cihaza takıp yeni simi aktif hale getirince eski sim kayıttan düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: feldispat

quote:

arkadaşlar avea sim kartım var birde mikro sim almak istiyorum, peki mikro sim alınca normal simkart iptalmi oluyor?

yeni aldığın mikro simi kullanmazsan aktif hale gelmez ama cihaza takıp yeni simi aktif hale getirince eski sim kayıttan düşer

cevabınız için teşekkür ederim, bu çok kötü oldu arasıra telefon değiştirip sim karttan arama yapılıyordu artık o dönem kapandı desenize araki micro simli telefon bulasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: djvietnam

quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Daha once bir kac arkadasta soylemisti ozellikle ekran isigi %50 nin altinda oldugunda fark edilen ve acik tonlarda kendini gosteren ekranin pir pir etme olayi var sizdede bu durum varmi sebep nedir acaba???

bende öyle bi şey olmadı görmedim hatta yüzde 30un altında bile görmedim.

Dün bende aynı durumu yazmıştım aslında takıldığım bir sorun değil arada bazen karanlık ortamlarda dikkatimi çekiyor ama sorun etmiyorum.
    evet hocam :)
    iki tane aktif sim kart olmaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

evet hocam :)
    iki tane aktif sim kart olmaz...

peki hocam deneyiminizden faydalanarak simi kestirmek mi kullanışlı yoksa yeni micro simmi almalıyım?
  • quote:

quote:

quote:

cevabınız için teşekkür ederim, bu çok kötü oldu arasıra telefon değiştirip sim karttan arama yapılıyordu artık o dönem kapandı desenize araki micro simli telefon bulasın

Avea yuzunden bu sorun oluyot.Turkcell de yeni sim alinca yaninda normal sim kart ebatina getirmeye yarayan tak cikar sim uzantisi veryorlar diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PwaGG

quote:

Orijinalden alıntı: pcmemo

Merhaba arkadaşlar.
    Paralel ithalat ürünü olarka lg g2 sahibi oldum.
    Bakıyorum ki bir çok arkadaşın cihazlarına güncelleme gelmiş.
    Benim sürüm 4.2.2 ve herhangi bir güncelleme görünmüyor.
    Yapım numarası da : JDQ39B
    Acaba paralel ithalat ürünü olduğundan dolayı mı bu güncelleme yok. Çünkü cihazı aldığımda içersinde çince uygulamalar vardı. Rom Türkiye Romu değil sanırım.
    Hatta öyle ki. Türkiye Cihazlarında Fm Radyo Yok diye biliyorum. Benim bu cihazda Fm radyo uygulaması yüklü gözüküyor..

"Screenshot" alıp koyabilir misiniz

Görüldüğü gibi üzerinde radyo mevcut. Birde Yazılım bilgisi ekranını koydum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

quote:

quote:

Avea yuzunden bu sorun oluyot.Turkcell de yeni sim alinca yaninda normal sim kart ebatina getirmeye yarayan tak cikar sim uzantisi veryorlar diye biliyorum

avea da verse ya avea hep arkadan geliyor yahu
  • Arkadaşlar Telefona Otg kablosu takinca telefon sarj olma konusunda sipitiyor sizde boyle bi durum var mi aksam 1 de sarja taktim %16 idi sabaha karsi 5 de kalktim sarj daha %91 idi

ben kestirerek kullanıyorum şuan bir sıkıntı olmadı hiç, düzgün kesildiği içinde mini sime kendiliğinden dönüşebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 11 Ocak 2014; 11:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem2626

Arkadaşlar Telefona Otg kablosu takinca telefon sarj olma konusunda sipitiyor sizde boyle bi durum var mi aksam 1 de sarja taktim %16 idi sabaha karsi 5 de kalktim sarj daha %91 idi

OTG Kablosu ile şarjın ne alakası var ki :D
  • 
Sayfa: önceki 17721773177417751776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.