Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Chantodowill kullanıcısına yanıt
    o çizgiler her telefonda var
  • LTE desteği var tabiki ama türkiyede 4g olmadığı için henüz kullanılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qrsat_01

LTE desteği var tabiki ama türkiyede 4g olmadığı için henüz kullanılmıyor

Turkiyedeki frekanslara da uyumlu? G2 yi de listeye alayim madem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 GB tr başarı garantili benim tel güncelleme geldi mi şimdi ?
  • Bende 16 gb 'ım ve gelen giden yok sıralama desek eyw ben teli ilk alanlardanım
  • TGYüksel kullanıcısına yanıt
    Bende merak ediyorum arkadaslar 16 gb tr basari guncelleme geldimi ???

• Gelse zaten ilk ben yazarım

Gece 2 den beri bekliyoruz
  • Ota uzerinden baktigimda son surum diye cvp geliyo

• Siz daha iyi bilirsiniz ama eğer anneniz kullanacaksa daha düşük donanımlı büyük ekranlı telefonlar da mevcut piyasada. Bu biraz Mario oynayacak kişiye PS4 almaya benziyor. Yanlış anlamayın, sadece boşuna fazla para vermeyin diye söyledim. Sonuçta G2 piyasaki en güçlü donanıma sahip telefonlardan biri. 2 GB RAM, Snapdragon 800 işlemciye o kadar para verip de sadece alo denecekse bence yazıktır verilen paraya. Şu anda fiyatları tam bilmiyorum ama Samsung Galaxy Mega tarzı bir telefon yeterli gelecektir bence.

• evet telefonum patladı.herhalde servise vermek zorundayım.güncelleme indi firmware update ekranı var telefonda.en altta kırmızı renkle rooted yazıyor ve hiçbirşey olmuyor telefonda.açıp kapatıyorum yine aynı ekran geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyksel06

quote:

Orijinalden alıntı: parsan

Arkadaşlar bana da bilgi verebilecek olan var mı ?

Axess kartımla taksitli olarak almayı düşünüyorum. Rize'deyim çevremde teknosa var 1800 lira LG mağazası var 1899 lira dedi kafayı yemişler 32 gb için turkcell var fakat orası da aynı pahalı.

Trabzona gidip alabilirim orada da çoğu yerde yok gibi birşey.

Nereden almamı tavsiye edersiniz ? araştırıyorum ama adam gibi bir fiyat ve sağlam bir mağaza bulamıyorum.

hocam ben 1800 tl ye teknosadan 32 gb aldım, yanında 100 tl hediye çeki verdiler yani 1700 tl ye gelmiş oldu (neden 1700 tl ye gelmiş oldu diyorum cunku zaten telefona kılıf ekran koruyucu vs alacaktım o 100 tllik hediye çeki ile onları almış oldum), normalde 32 gb modeli netten 1550 tl civarı alınabiliyor ama garantisi ya ithalatcı firma garantili oluyor yada kvk başarı vs, ben 150 tl fazla verip lg türkiye garantilisini almış oldum, benim şahsi fikrim 150 tl fazla vermeye değer.

işte axess kredi kartına taksit etmiyor teknosa da işte
  • recep41 R kullanıcısına yanıt
    O işlem biraz uzun sürüyor yalnız. Beklediniz mi iyice?

Bu arada gerçekten de LG'nin duvar kağıtlarını kullanınca bildirim çubuğu tamamen şeffaf oluyor. İstediğimiz bir resmi bu şekilde yapmanın bir yolu var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: recep41

evet telefonum patladı.herhalde servise vermek zorundayım.güncelleme indi firmware update ekranı var telefonda.en altta kırmızı renkle rooted yazıyor ve hiçbirşey olmuyor telefonda.açıp kapatıyorum yine aynı ekran geliyor.

factory reste de işe yaramadı.dertsiz başıma dert aldım.hep bu sabırsızlığımdan.varmı bi çaresi acaba arkadaşlar.şimdi servise vermek telefonu beklemek çokkk uzun iş yaa.
  • d802 1OC ame xx iken 66mb lık bi güncelleme indirdi 15dk sürdü 10 dk da yüklemesi sürdü... şuanki sürüm d802 10D ame xx oldu ilk dikkatimi çeken kamera
    oldu odaklanma eskiye nazaran düzelmiş...
  • Lanet olsun bi bize gelmedi ya la seni eşşekler kovalasın Lg....
  • parabelyum P kullanıcısına yanıt
    Yanlis bilmiyosam kapakta cip var o yuzden dewre disi kalmiyo ;)

• akıllı ekran etkin durumda, telefonun üst tarafında göz işareti çıkıyor bir kaç saniyeliğine sonra kayboluyor bunlar olurken ekrandan gözümü hiç ayırmıyorum. Göz işareti kaybolunca ekran da bi kaç saniye sonra kararıyor anlamadım ben bu işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: saki3885

d802 1OC ame xx iken 66mb lık bi güncelleme indirdi 15dk sürdü 10 dk da yüklemesi sürdü... şuanki sürüm d802 10D ame xx oldu ilk dikkatimi çeken kamera
    oldu odaklanma eskiye nazaran düzelmiş...

Cihaz paralel ithal mi

• Arkadas telefonu teknosadan aldik guvenilir diye gunccceleme falan yok ortada

• 
Sayfa: önceki 16331634163516361637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.