Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar g2'de zaman geçtikçe şişme/performans düşmesi yaşanıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

10c ile gözüme çarpanlar

Ekrana çift tıklayınca artik hemen uyaniyor
    Markette tum uygulamaları gezerken ekran pırpırlanması gitmiş
    Sesim nasıl gidiyor denemedim fakat bakiye sorgulattigimda gelen ses yeterliydi
    Kamerayı biraz zorladim bulanık çekme daha da azalmış
    Polaris pdf görüntüleyici güncellendi

Benim gorduklerim bunlar.

Arkadaşlar çift tıklatmada problem yok en hassas bir şekilde yapıyorum oluyor sert yaparsanız ekran da sinirlenip inat yapıp açılmıyorsizin probleminiz şu yakınlık sensörüne bir nesne yakın ise kesinlikle açılmaz cebimizde telin ekranı bu yüzden açılmıyor hala 10b de olan arkadaşlar denesin bana geri dönüş yapsın aynı yere yumuşakça 2 defa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bersis576 kullanıcısına yanıt
    Aa eve gidince bakayım sağol dostum

• Arkadaşlar bu oıs kameranın bi numarasını gören oldumu ben 1 dereceden daha az oynatma ile çekim yapıyorum izlerken o oynatmalar halen görünüyor

• Arkadaslar guncelleme gelince telefona direk uyari geliyor mu?
    Yoksa pc suite yukletip bizim kontrol etmemiz mi lazim ?

• !MeVZuDeRiN! ! kullanıcısına yanıt
    Hocam benim knockonda problem yok.200 denemeden en fazla 4 ünde falan açamıyorum onda da parmağımın değdiği bile olmuyor hani böyle hassas yapayım derken tam değmiyorum.Genelde adı gibi knock on yani kapı çalar gibi açıyorum.Açamayanlar böyle denesin bir de
  • Öyle rahat ki çift tıklatma bide dediğim gibi yakınlık sensörünü parmağınızla kapatıp deneyebilir misiniz

• VitaVII V kullanıcısına yanıt
    Su an ihtibariyle modemi degistirdim canavar gibi bilginize

• arkadaşalr bende de türkiye garantili 16 gb 80210b romlu g2 var.rootlu.günelleme nmerkezinden günceeleme gelmedi.pcsuitten kontrol ettim orada da yoktu.sonra yükseltme hatalarını geri yükle dedim.sonrasında cihaz yazılım yükseltme indiriliyor diyor.şuanda indirme aşamasında ne indirdiğini de anlamış değilim.ama çok geç iniyor yaklaşık 3 dakikadır iniyor yüzde 8 de.nolacak bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: recep41

arkadaşalr bende de türkiye garantili 16 gb 80210b romlu g2 var.rootlu.günelleme nmerkezinden günceeleme gelmedi.pcsuitten kontrol ettim orada da yoktu.sonra yükseltme hatalarını geri yükle dedim.sonrasında cihaz yazılım yükseltme indiriliyor diyor.şuanda indirme aşamasında ne indirdiğini de anlamış değilim.ama çok geç iniyor yaklaşık 3 dakikadır iniyor yüzde 8 de.nolacak bakalım.

Cok uzun suruyor ysklasik olarak internet hizina bagli olarak 2 saata indirdim ben 10c guncellemesi yaptim

• !MeVZuDeRiN! ! kullanıcısına yanıt
    kardeş senin dediğin doğru sanırım sensörü kapatı deneyince istediğin kadar tıkla açılmıyor,mesela tıklamayla açtın kilit ekranı geldi şifreyi girmeni istiyor ordada sensörü kapatırsan bu seferde çift tıkla kitleyemiyorsun,gelelim asıl konuya 10c yüklü ve ben kapaklı kılıf kullanıyorum genelde kılıfı kaldırır kaldırmaz anında açmaya çalışınca sıkıntı oluyor şimdi değişik birşey deniyorum kılıf açıkken aralıklarla açıp kapatma yapıyorum bir sıkıntı yok sanırım biraz beklesin 10 dk sonra felan tekrar deneyeceğim,teşekkürler bilgin için.
  • Arkadaşlar gps sorunu yaşayan var mı?
    Endomondo, sportstracker uygulamalarında gps uyduyu bulamıyor bir türlü

• Guncelleme hatalarini geri yukle nerde?

• quote:

arkadaşalr bende de türkiye garantili 16 gb 80210b romlu g2 var.rootlu.günelleme nmerkezinden günceeleme gelmedi.pcsuitten kontrol ettim orada da yoktu.sonra yükseltme hatalarını geri yükle dedim.sonrasında cihaz yazılım yükseltme indiriliyor diyor.şuanda indirme aşamasında ne indirdiğini de anlamış değilim.ama çok geç iniyor yaklaşık 3 dakikadır iniyor yüzde 8 de.nolacak bakalım.

güncelleme çok geç iniyor gerçekten ama %70 dolunca başlıyor gücelleme,birde bendede 3 dakikada %1 iniyordu biraz geçince daha hızlı indiriyor.
  • Arkadaslar anneme buyuk ekranli bir telefon alacagiz su an iPhone 4 u var ama goremedigi icin ekrani kucuk geliyor malum yaslandi. Telefonun boyutlarinin da onemi olmadigini soyledi cunku cantada tasiyor note 3 dusunuyordum g2 nasildir acaba okunulabilirlik konusunda

Bir de alirsak anne bu malum 4-5 sene kullanir herhalde, LTE destegi var mi telefonun ve turkiyede kullanima uygun mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 4 Ocak 2014; 12:35:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

quote:

Cok uzun suruyor ysklasik olarak internet hizina bagli olarak 2 saata indirdim ben 10c guncellemesi yaptim

güncelleme mi oluyor onuda anlamış değilim.çünkü kontrol ettiğimde güncelleme olmadığını yazdı.sonrasında güncelleme hatalarını gider dediğimde kendi kendine yazılım güncellemesi indiriliyor diye birşey başlattı.bakalım birazdan ne olduğunu anlayacağız.
  • recep41 R kullanıcısına yanıt
    belki 10b romuna geri dönüyordur telefon.
  • recep41 R kullanıcısına yanıt
    Yaptığınız güncelleme değildir hocam. Türkiye romu indiriyor benim bildiğim kadarıyla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

quote:

güncelleme mi oluyor onuda anlamış değilim.çünkü kontrol ettiğimde güncelleme olmadığını yazdı.sonrasında güncelleme hatalarını gider dediğimde kendi kendine yazılım güncellemesi indiriliyor diye birşey başlattı.bakalım birazdan ne olduğunu anlayacağız.

32gb olanlsra gelmis 16gb olanlar daha almamis

• quote:

Orijinalden alıntı: AtheistImam

Yaptığınız güncelleme değildir hocam. Türkiye romu indiriyor benim bildiğim kadarıyla

bende öyle tahmin ediyorum.durdurayım mı ne yapayım bilemedim.telefon rootlu sıkıntı yaşarmıyım acaba.
  • 
Sayfa: önceki 16321633163416351636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.