Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1567. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    su ile değil bu ya aynen en iyisi ben öyle yapayım teşekkürler hocam :)
  • ben buradan bir arkadastan aldim. elinde baska varmi bilmiyorum gercekten. ilanini asagida ekliyorum kendisiyle bir gorusun belki vardir.

http://forum.donanimhaber.com/m_85560289/f_//tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: arkadirek

su ile değil bu ya aynen en iyisi ben öyle yapayım teşekkürler hocam :)

ne gerek var 3-5 lira icin risk almaya :)
  • aybuuke kullanıcısına yanıt
    Tam anlamadim sorununuzu eger iphone tarzi gostersin istiyorsaniz su uygulamayi kullanabilirsinizhttps://play.google.com/store/apps/details?id=co.uk.cornwall_solutions.notifyer_plus&hl=tr

Ama eger genel olarak bildirim ekraninda dahil bildirimi gozukmuyorsa ayarlar>uygulamalar>whatsappa girip ordaki bildirimleri goster kismini. Tikli olup olmadigina bakin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jaydee

Arkadaslar dyn 2gb internet kullanim hakkim bitmisti telefon whatsapp ve face ten mesaj gondermemeye ve store dan program indirmemeye basladi fakat internet siteleri ve face te dolasabiliyorum hattim avea ,iphone 5 varken herseyi kullanabiliyodum bu telefonun bi ozelligimi yoksa android inmi ? Bu arada hiz 2gb dusunce 128 kbps ye iniyor ,bu duzeltilebilir birseymidir

Bu problem neden kaynaklanir bir bilen yokmudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

Hangi romu yüklersek o ülkenin güncellemesini alabiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

Kılıf bugün geldi telefon beyaz, taktım çok güzel oldu, kaliteli, mıknatısı var çok güzel duruyor çok dikkat çekiyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairboy -- 31 Aralık 2013; 7:15:05 >
  • Hazır Spigen kılıf indirimdeyken sipariş vereyim diyorum ama birde şu ekran koruyucuyuda halletsem fena olmaz. Spigen'in ekran koruyucusu sizce nasıl arkadaşlar ürün bu.
    http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Screen-Protector-Steinheil-Ekran-Koruyucu,PR-405.html
  • arkadaşlar dün almanya romunu yüklemiştim..gayet güzel ama sabah alarm çaldı ve alarmı kapattım..ama bildirim ledi hala yanıp yanıp sönüyor..gelişmiş seçeneklerinden bütün tıkları kaldırmama rağmen yanmaya devam ediyor..son çare led i kapatmak zorunda kaldım..sorun ne olabilir acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface123

arkadaşlar one-screen phone özelliğini kullanan varmı ben denedim şimdide hasta oldum pc den telefonu direk olarak kullanıyoruz whatsapp falan yazmayı pc den yapıyorum çok süper :)
     LG G2 ANA KONU

Bir forumda görüp yüklemiştim uygulamayı, biraz geç algılasa da çok güzel tavsiye ederim
  • fugeetive kullanıcısına yanıt
    Ben çok oyun ıvır zıvır oynamam. Wifi açık tüm gün, whatsapp, facebook, twitter, 9gag'ta takılıyorum, gün içinde 5-6 kere ortalama 20 dakika telefonla görüşüyorum. Net 2,5 gün şarjım gidiyor. Birazda Real racing oynarsa 1,5 - 2 gün garanti kullanabiliyorum.

Arkadaşın verdiği değerler doğru.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit5353

Hazır Spigen kılıf indirimdeyken sipariş vereyim diyorum ama birde şu ekran koruyucuyuda halletsem fena olmaz. Spigen'in ekran koruyucusu sizce nasıl arkadaşlar ürün bu.
    http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Screen-Protector-Steinheil-Ekran-Koruyucu,PR-405.html

hocam ben hem kılıfını hem koruyucusunu aldım gayet memnunum içinden iki adet çıkıyor koruyucu ama ürün gayet başarılı tavsiye ederim.
  • ps_hero P kullanıcısına yanıt
    Dostum kola dökülen yere tekrar biraz da su dök o şekeri yumuşatır, sonra pirinç dolu kavanoza koyarsın
  • BEYLER TELEFONU ALALI NEREDEYSE 2 AY OLACAK VE BEN HALA EKRAN KORUYUCU ALMADIM ALMADIĞIMA PİŞMAN OLDUM EKRANDA BİRKAÇ YERDE ÇİZİKLER OLDU TABİ GÖRMEK İÇİN ÇOK ÇOK UĞRAŞMAK GEREKİYOR AMA ANLAMADIĞIM ŞU KOLUMDA 15 TL LİK SAAT VAR HERYERE ÇARPTI SÜRTTÜ ÇİZİLMEDİ BU TELEFONA GORILLA GLASS 3 DEDILER DAYANIKLI DEDILER SAATTEN ONCE CIZILDI

HERNEYSE BENIM ACIL EKRAN KORUYUCU ALMAM LAZIM ALMIŞKENDE İYİSİ OLSUN DİYORUM AMA PEK ANLAMADIĞIM İÇİNDE HANGİSİ İYİ BİLEMEDİM

ÖNERİLERİ BEKLİYORUM EN ACİLİNDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: dadas2558

quote:

Orijinalden alıntı: Mücahit5353

Hazır Spigen kılıf indirimdeyken sipariş vereyim diyorum ama birde şu ekran koruyucuyuda halletsem fena olmaz. Spigen'in ekran koruyucusu sizce nasıl arkadaşlar ürün bu.

hocam ben hem kılıfını hem koruyucusunu aldım gayet memnunum içinden iki adet çıkıyor koruyucu ama ürün gayet başarılı tavsiye ederim.

Mat mı, şeffaf mı ? Ekranın parlaklığını almıyor değil mi ?
  • GORILLA GLASS 3 hikaye aynı dertten bende şikayetciyim. Ekran koruyucu almadan 1 gün önce ekranda 3-4 tane kılcal cizikler oluşmuş o kadarda dikkatli davranıyordum oysa.

Ekran koruyucu aldım ama yan açıdan baktığımda cizikler gözüküyor deli oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairboy

LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

Kılıf bugün geldi telefon beyaz, taktım çok güzel oldu, kaliteli, mıknatısı var çok güzel duruyor çok dikkat çekiyo

ben de siyah telefonuma bu kılıfın siyahını aldım çok memnunum tavsiye ederim. Flip cover alacak arkadaşlar mutlaka QW özellikli olanını düşünsün bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazimyilmaz2009

Dostum kola dökülen yere tekrar biraz da su dök o şekeri yumuşatır, sonra pirinç dolu kavanoza koyarsın

Denemeye değer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkankara

ben buradan bir arkadastan aldim. elinde baska varmi bilmiyorum gercekten. ilanini asagida ekliyorum kendisiyle bir gorusun belki vardir.

http://forum.donanimhaber.com/m_85560289/f_//tm.htm

teşekkürler
  •  LG G2 ANA KONU

merhaba. sabah saat 4 gibi teli şarjdan çıkardım. saat 9 da baktığımda %70 e düşmüştü. anlam veremedim doğrusu...
     LG G2 ANA KONU
  • 
Sayfa: önceki 15651566156715681569
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.