Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kalibrasyon-ilk şarj olayına bir açıklık getirelim...
    Arkadaşlar l-ion piller üretildiği tarih itibari ile kullanım ömürleri başlar...
    L-ion pillerin en büyük düşmanı ısıdır...
    L-ion pillerde hafıza olayı yoktur fi tarihindeki telefon pilleri gibi; istediğiniz zaman şarj takıp çıkarabilirsiniz...
    Eğer pil performansınız bariz şekilde çok kötü ise telefon kendiliğinden kapanıncaya dek kullanın... Sonra pili 6-8 saat şarja takın... İşe yaradığı söyleniyor klasik l-ion pillerde... Bizimki bu sınıfta değil ama deneyebilirsiniz kendiniz...
    İlk şarj içinse pil yüzde 10 un altına düştüğünde tam dolduktan sonra 1 saat falan bekletebilirsiniz- veya kalibrasyon gibi 6-8 saat takabilirsiniz...
    Ben ilk şarjımı pil yüzde 7 de iken 4 saat şarjda tutarak yaptım telefon açıkken ve o an normal kullanıyordum... Şu anda yüzde 20 de iken takıyorum ve yüzde 100 olunca hemen çıkarıyorum şarjdan... Pil ömrümde hiçbir kötüleşme yok... Şuan yüzde 50 de ve 3 saat 30 dakika ekran sürem var otomatik parlaklıkta...
    Ayrıca pili dolduktan bir süre daha(1 saati geçmesin) şarjda tutunca yüzde 100 den yüzde 99 a daha geç düşüyor...
    İsteyen kalibrasyon, full boşalt doldur yapabilir; yeterki pilin çok ısınmasına izin vermeyin...
    Keza pil dolduktan sonra, telefon şarjdan çıkarın diyor her ne kadar sebebi enerkji tasarrufu olsa da...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_player

quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

Orijinalden alıntı: The Bourne

Arkadaşlar orijinal quick window kılıfı en uygun nerede bulabilirim? İnternet veya mağaza fark etmez.

Hocam 10 dk once 45tlye aldim orijinal quickwindow. Ama bi sorun var arkaya katladigimda ekran geliyor.

Bende boyle bi sorun yok hatta suan katladim oyle yaziyorum

qw si olan arakdaşlar daha öncede sordum ama yine soruyum küçük ekranda konuşurken telefonu kapatmak istedik kulagımdan çektiğimde küçük ekran açılmıyor(normal ekrandaki sensör gibi değil yani) ancak arkadaki sihirli tuşa basıp ekrandan öyle kapatıyorum aramayı. başka bi yolu var mı acaba?sizde de böyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brifing

quote:

Orijinalden alıntı: the_player

quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

Orijinalden alıntı: The Bourne

Arkadaşlar orijinal quick window kılıfı en uygun nerede bulabilirim? İnternet veya mağaza fark etmez.

Hocam 10 dk once 45tlye aldim orijinal quickwindow. Ama bi sorun var arkaya katladigimda ekran geliyor.

Bende boyle bi sorun yok hatta suan katladim oyle yaziyorum

qw si olan arakdaşlar daha öncede sordum ama yine soruyum küçük ekranda konuşurken telefonu kapatmak istedik kulagımdan çektiğimde küçük ekran açılmıyor(normal ekrandaki sensör gibi değil yani) ancak arkadaki sihirli tuşa basıp ekrandan öyle kapatıyorum aramayı. başka bi yolu var mı acaba?sizde de böyle mi?

Kucuk ekrana cift tiklamaylada aciliyo ben oyle yapiyorum konusmayi kapatmak icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: epcel

quote:

Orijinalden alıntı: luckyluke34

quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Hocam ayni sikinti bendede oluyor bazen uzun sure wifi kapatip veriyi acmadigim zaman disari ciktigimda oluyor genelde telefonu acip kapatiyorum duzeliyor yeniden baslattiktan sonra veriyi ac kapa ac kapa yapiyorum hizli hizli hepsini algiliyor nedendir bilmiyorum cozemedim bende ama fazlada onemsemedim senide okuyunca simdi garibime gitti bak

hard reset attım olmadı, sonra factory reset attım gene olmadı. sen bi çözüm bulabildin mi bu soruna?

Almanya icin olan 10c romunu kurun 1. Sayfada anlatıldığı gibi. Sorun duzelecektir

bu sorun çok az kişide var galiba neden böyle? tek çözümü farklı bi rom kurmak mı yani? aynı sorundan 3 defa servise verip değişim istemeyi düşünüyordum ben de. ne de olsa format attık hallettik diye geri göndercekler her seferinde.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    L-ion derken, bizim telefonun pilinden bahsetmiyorsun değil mi hocam? Benim bildiğim G2'nin içinde Li-ion değil de Li-Poly pil var.
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    aynı hocam polimer pillerde döngü sayısı iki kat daha uzun... Ayrıca SiO+ pil bizimki ısıya daha dayanıklı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Dostlar acil yardıma ihtiyacım var. Telefonu alalı 3-4 gün oldu dünde orjinal qw kılıf geldi onla kullanıyorum. Bugün kaç kişi aradıysa ulaşamamış telefonum açık acaba bu qw kılıf uyku modunamı alıyor yada başka bir neden, bilgili arkadaşlar yardım etse mesaj geliyor bildirim sesi gelmiyor ses ayarları hepsi açık ltf bir yardım.

Yokmu yorum yapıcak kulladıgım operatör avea bu arayıp ulaşamama sorunu neden olur telefonda bir ayarmı var acaba?

Bende orjinal olmayan qw kılıf aldım banada kimse ulaşamamıştı 3-4 saat ama arama yapabiliyordum, senin kılıf orjinal mı bilmiyorum ama anlattıgın durum benmkiyle aynı, ben kullanmıyorum suana kadar sorun yaşamadım bi kaç kişiye sormustum hatta alaka kuramamışlardı.

• Arkadaslar benimde 2 sorum var, umarim cozumunu biliyorsunuzdur;
    1- kamera modum hep akilli modda kalsin istiyorum, fakat kamerayi her acip kapamada normal mod' a donuyor, bu ayari sabitlemenin bir yolu varmi ?

2- power tusundaki isik sadece cagri geldiginde ve ekrani actigimizda yaniyor, ondeki yesil led gibi cvpsiz cagri, mesaj yada bildirim geldiginde yanmasi icin ne yapmamiz lazim ? Telefonun kucuk ledini pek fark edemiyorumda, arkadaki led uzun sure yansa cok isime yarardi

• quote:

Orijinalden alıntı: CrAstrum

L-ion derken, bizim telefonun pilinden bahsetmiyorsun değil mi hocam? Benim bildiğim G2'nin içinde Li-ion değil de Li-Poly pil var.

Li-poly olmasının artısı daha ince bataryaya daha çok güç yüklenmesidir.Yoksa arkadaşın anlattığı bilgiler iki pil türünde de geçerlidir.
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşim ben wifidan geçmesemde atıyorum kapalı zaten wifi ama mobil veriyi açıyorum sabah gelmiyo internet anca girip 3gye getirince açılıyor sonra tekrar gsm e geçiyorum
  • ARKADAŞLAR KILIF ARAYANLARA ÖNERİ. Çok memnun kaldım el kaydırmıyor yanında verilen jelatinlerde gayet kaliteli. Satıcı değilim

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g2-sert-koruma-rubber-kapak-kilif-3film-99851254

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tolga77777 T kullanıcısına yanıt
    Beyler aynı sorun bendede var.Çıldırtacak vallahi, evdeyim ev telefonu çalıyor babam arıyor neden cepten aramadın diyorum çalmıyor diyor gerçekten hep böyle yapıyo ne yapmamız lazım
  • hakkankara kullanıcısına yanıt
    hocam ikinci sorunuz için
    marketten light flow indirin
    düzgün bir şekilde kurulumunu yapıp(erişebilirlik seçeneklerinde açmak; uygulamayı aktifleştirmek vs.)
    uygulamanın içindeki bildirimlere girin...
    burada buton led i açarsanız sadece ilk geldiğinde yanacak...
    Eğer flash açarsanız bakamadığınız süre boyunca flash ara ara parlayacak...
    Sadece ışık ayarlarını yapmanız yeterli; ses- titreşim gibi yerlere dokunmayın... Dokunursanız her mesajda iki kez titreyip, iki kez ses çıkarır...
    Kısaca led i blink şeklinde ayarlama yok ama flaşı var hocam...

edit : ayrıca öndeki ledi sürekli açık yapabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Led Zeppelin -- 15 Aralık 2013; 22:19:23 >
  • orjinal qw kılıfı nereden bulabiliriz ?
  • Arkadaslar google play den ibb trafik uygulamasını indirdim ancak resimdeki gibi siyah bir ekranla karşılaşıyorum yani harita yok.Bu sorunla daha önce karşılaşan oldumu acaba.Saygılar

LG G2 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi private84 -- 15 Aralık 2013; 22:32:12 >
  • Hocam bahsettigin program kamera flash i icinmi ? Yoksa power butonundaki isik icinmi ? Suanda indiriyorun

• hakkankara kullanıcısına yanıt
    Hocam butonu sadece ilk geldiğinde birkez yandırıp söndürüyor ama flash ı istediğin gibi yandırıp söndürebiliyoru... Ayrıca ön taraftaki ledi istediğin gibi ayarlayabiliyorsun(renk-yanıp sönme hızı- sürekli yanık kalma vs.)
    şimdilik bunları yapabliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

beautiful widgets pro-Sense 5 transparent theme
    bir sürü alternatif var hem saat hem hava durumu için...
    İnternetten apk sını çok rahat bulursunuz...

İkonları launcher tarzı bir program olmadan mı değiştirdiniz?

Sadece ikon değiştirmek launcher tarzı yormaz telefonu değil mi*?
  • charnel kullanıcısına yanıt
    Orjinal launcher a tema yükledim hocam...
    Kendi launcher ı ne kadar yoruyorsa o kadar yoruyor şu an...
    Kendi launcher ından daha hafif launcherlar olabilir ona bişi diyemem :)
  • private84 kullanıcısına yanıt
    bendede yapıyor onu bıraz bekledıkten sonra geliyor iostaki gibi düzgün calısmıyor
  • 
Sayfa: önceki 13811382138313841385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.