Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

quote:

Orijinalden alıntı: The Bourne

Arkadaşlar orijinal quick window kılıfı en uygun nerede bulabilirim? İnternet veya mağaza fark etmez.

Hocam 10 dk once 45tlye aldim orijinal quickwindow. Ama bi sorun var arkaya katladigimda ekran geliyor.

Bende boyle bi sorun yok hatta suan katladim oyle yaziyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar orijinal quick window kılıfı en uygun nerede bulabilirim? İnternet veya mağaza fark etmez.

Hocam 10 dk once 45tlye aldim orijinal quickwindow. Ama bi sorun var arkaya katladigimda ekran geliyor.

Bu orjinal kilifi nerden aldin 45 tl ye link verebilirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Sadelik iyidir...

Kardeş ekranın harika görünüyor, oldukça sade ve kullanışlı, saat, hava durumu vb nasıl ve nereden indiriyoruz?
  • Huutame kullanıcısına yanıt
    Ltm launcher nerden bulacaz

• quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

quote:

quote:

Hocam link yok malesef elden aldim. Ist deysen pm atabilirsin

• gkhn_ygn G kullanıcısına yanıt
    beautiful widgets pro-Sense 5 transparent theme
    bir sürü alternatif var hem saat hem hava durumu için...
    İnternetten apk sını çok rahat bulursunuz...
  • scinar kullanıcısına yanıt
    @ahme_t arkadaşa sormak lazım, o isimde launcher bulamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

quote:

Dostlar acil yardıma ihtiyacım var. Telefonu alalı 3-4 gün oldu dünde orjinal qw kılıf geldi onla kullanıyorum. Bugün kaç kişi aradıysa ulaşamamış telefonum açık acaba bu qw kılıf uyku modunamı alıyor yada başka bir neden, bilgili arkadaşlar yardım etse mesaj geliyor bildirim sesi gelmiyor ses ayarları hepsi açık ltf bir yardım.

Yokmu yorum yapıcak kulladıgım operatör avea bu arayıp ulaşamama sorunu neden olur telefonda bir ayarmı var acaba?

telefon sessiz de mi? sessizdeyse önce ayar yapmak gerekiyormuş
    konu içinde mevcuttu ararsanız cevabı mevcut

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sezerblc

quote:

quote:

Hocam link yok malesef elden aldim. Ist deysen pm atabilirsin

Aldığınız kılıf muhtemelen orjinal değil. Orjinal kıkıfta arkaya katlandığında ekran kapanma olayi olmuyor. Ek olarak 45 olmasıda çok zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Hocam ayni sikinti bendede oluyor bazen uzun sure wifi kapatip veriyi acmadigim zaman disari ciktigimda oluyor genelde telefonu acip kapatiyorum duzeliyor yeniden baslattiktan sonra veriyi ac kapa ac kapa yapiyorum hizli hizli hepsini algiliyor nedendir bilmiyorum cozemedim bende ama fazlada onemsemedim senide okuyunca simdi garibime gitti bak

hard reset attım olmadı, sonra factory reset attım gene olmadı. sen bi çözüm bulabildin mi bu soruna?
  • Evet bende de arkaya aldiginda ekran geliyor. Cok sinir bir durum. Nasil cozecegiz bunu?

• nibbleArt kullanıcısına yanıt
    Kliksa 50 tl den satmıştı; hemen tükenmişti... O fiyata bulunabilir ama arkaya atınca pencere geliyorsa ya hatalı üretimdir ya da orijinal değildir-3.parti üreticiler tarafından yapılmıştır-
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa.Coskun

Tasarruf modu nedir hocam gormedim hic yani soyle ise gidiyorum sabah wifi falan takiliyorum 3g kapali yalnizca gsm modda arada wifide kapatiyorum bugun mesela 2 3 saat durdu wifi 3g kapalı hic sarj gitmedi bide benim daha 3.sarjimi az once ettim nasil ediyosun ben %15 20 takiyorum 90 95 aluyorum sarjdan hocam

Şarjın iyi gitmesi için tam dolum-boşaltım yapman lazım. %100 doldurup %100 bitir şarjı. Bunu da 3-4 kez yap. Sonra batarya kendine gelir. Bir de batarya kalibrasyonunu araştır.

batarya kalibrasyonu nedir hocam :) 100 sayfasını falan takip ettim bu konunun hiç görmedim :)

Hocam o tam bitirip tam doldurma olayi yalan.
    Siz kafaniza gore takilin biz o olaylari 3310da yapiyoduk.

+1

Eskide kaldı o işler :) aksine yeni nesil piller tam bitimde ömründen yiyormuş telefonu alalı 3 gün oldugu için çok araştırdım bu işi.

Bana yüzde 100 doldurup boşaltma yapınca pil daha uzun gidiyor gibi geldi. Eğer zararlıysa yapmam ben de. Teşekkür ederim cevapladığınız için. Ancak şu da var ki telin pili sanki daha kısa süreli gidiyor. Tel yeni olduğundan mıdır acaba. Yani daha pil tam oturmamış mıdır?

Siz onlara bakmayın gayet doğru bir bilgi 1 defa yapılsa daha makul olur pil kalibrasyonu çok önemlidir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercury kilif kullanan yok mu. Guzel koruyor

• Merhaba arkadaşlar bende bugün lg g2 aldım.
    telefonu birazdan şarja takacağım.
    ilk şarjda ortalama kaç saat şarjda kalması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange Alive

Evet bende de arkaya aldiginda ekran geliyor. Cok sinir bir durum. Nasil cozecegiz bunu?

Hocam bilmiyorum da ben Aksesuar ayarlarından kapattım QuickWindow seçeneğini. Sadece tuş kilidini açmaya yarıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetarda34

Merhaba arkadaşlar bende bugün lg g2 aldım.
    telefonu birazdan şarja takacağım.
    ilk şarjda ortalama kaç saat şarjda kalması gerekiyor.

Hocam dolunca cikartin. Eskisi gibi uzun sure bekletilme devri kapandi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: luckyluke34

quote:

Orijinalden alıntı: fthcicek

Hocam ayni sikinti bendede oluyor bazen uzun sure wifi kapatip veriyi acmadigim zaman disari ciktigimda oluyor genelde telefonu acip kapatiyorum duzeliyor yeniden baslattiktan sonra veriyi ac kapa ac kapa yapiyorum hizli hizli hepsini algiliyor nedendir bilmiyorum cozemedim bende ama fazlada onemsemedim senide okuyunca simdi garibime gitti bak

hard reset attım olmadı, sonra factory reset attım gene olmadı. sen bi çözüm bulabildin mi bu soruna?

Almanya icin olan 10c romunu kurun 1. Sayfada anlatıldığı gibi. Sorun duzelecektir

• ben daha dün 40 lira verdiğim akıllı kılıfı paramparça ettim bu durumdan arkadaşlar çöpe atsanız yeridir bir işe yaramıyor :/
  • beyler geliştirici seceneklerinden animasyon hızlarını 1x' den 0.5x' e alırsanız geçişler daha seri gözüküyor bilginize
  • 
Sayfa: önceki 13801381138213831384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.