Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1304. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.191
Cevap
487
Favori
3.850.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Bugün g2 16 gb telefonum geldi şuan kutusunda duruyor telefonu açmadım. Eski telefonum nokia büyük sim kart hattımı turkcell den avea taşıdım micro sim kart aldım ama hat 2-3 güne açılacak şu an kapalı ben bu sim kart lg takıp teli açsam hat açık olmadıgı halde ayarları yapabilirmiyim evdeki modemden baglayıp telefona güncelleme yapsam tecrübeli arkadaşlar bir yardım etse yaş 45 olunca zor oluyor bu işler yardımınıza göre telefonu açıcam şimdiden tşk.ler.
  • TÜRKİYE ROMUNA güncelleme alan yok mu arkadaslar ?
  • Hala güncelleme gelmemiş bana. Meraktan çatlayacağım artık çıksa da rahatlasam. İnşallah ses sorunu düzelmiştir. Eğer düzelmişse yeni bir telefon almış kadar sevinebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Bugün g2 16 gb telefonum geldi şuan kutusunda duruyor telefonu açmadım. Eski telefonum nokia büyük sim kart hattımı turkcell den avea taşıdım micro sim kart aldım ama hat 2-3 güne açılacak şu an kapalı ben bu sim kart lg takıp teli açsam hat açık olmadıgı halde ayarları yapabilirmiyim evdeki modemden baglayıp telefona güncelleme yapsam tecrübeli arkadaşlar bir yardım etse yaş 45 olunca zor oluyor bu işler yardımınıza göre telefonu açıcam şimdiden tşk.ler.

Yapilir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNtibiotiq

TİM'den Başarı garantili LG G2 32 GB'lık olanından alalım dedik almışken yalnız telefon görüşmesinde bana gelen ses müthiş gür şekilde geliyor yalnız benim konusmamda azcık agzımdan uzaklaşsın sesin derinden gelio kuyunun dibinden mi konusuyorsun diye soruyorlar 3-5 cm yok uzaklastırmama sesım cok cok az gıdıyormus genellikle hoparlö verıp konsuuyorum yakınlarımla ama bunda ılla azıma sokacam neredeyse ne yapmam gekerekır kendısındede sorun yasayan varmı sım kesılme degıl orıjınal mıc.sim bu arada

Yanaginiza dayayip normal konusun mikrafonu elinizle kapamamaya dikat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ringo-Star

Konuyu uzun zamandır takip ediyorum. Bugün g2 16 gb telefonum geldi şuan kutusunda duruyor telefonu açmadım. Eski telefonum nokia büyük sim kart hattımı turkcell den avea taşıdım micro sim kart aldım ama hat 2-3 güne açılacak şu an kapalı ben bu sim kart lg takıp teli açsam hat açık olmadıgı halde ayarları yapabilirmiyim evdeki modemden baglayıp telefona güncelleme yapsam tecrübeli arkadaşlar bir yardım etse yaş 45 olunca zor oluyor bu işler yardımınıza göre telefonu açıcam şimdiden tşk.ler.

Ayarlari yapabilirsiniz...

• quote:

Orijinalden alıntı: tucker2

Ayarlar>Hareketler>Zil Sesi Azalarak Kaybolsun seçeneği aktif ise pasif konuma getirin, düzelecektir

Sağol dostum sen olmasan yandık
  • lg pc suite indirdim ama telefonu görmüyor sanırım, bir saattir şarkı atamadım. Yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aybuuke

lg pc suite indirdim ama telefonu görmüyor sanırım, bir saattir şarkı atamadım. Yardımcı olur musunuz?

dosya atmak için pc suit e gerek yok.:) direk dosya oluşturabilirsin içine de atabilirsin. :)

• acura07 kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkürler :) peki bu pc suite tam olarak ne işe yarar :)
  • Biraz önce telefona 58 mb lik güncelleme geldi ne degisti anlamadim....

• quote:

anladım teşekkürler :) peki bu pc suite tam olarak ne işe yarar :)

onun üzerinden yedekleme güncelleme dosya aktarımı felan hepsi yapılır ama bilmeyeni de ugrastirir. ::) kolay yol her zaman iyidir. :)
  • ben dediğiniz gibi de yapamadım, aygıtınız bu dosyayı yürütemeyebilir veya görüntüleyemeyebilir yazısı çıkıyor bende bu dosyayı atla diyorum. evet mi demem gerek, evet dersem bir sorun olur mu?
  • quote:

ben dediğiniz gibi de yapamadım, aygıtınız bu dosyayı yürütemeyebilir veya görüntüleyemeyebilir yazısı çıkıyor bende bu dosyayı atla diyorum. evet mi demem gerek, evet dersem bir sorun olur mu?

elektronik aletlerle inatlasmamak gerekir ne derse evet. :p

sorun olmaz evet deyin çalıştırır dosyada sorun yoksa. :)

• aybuuke kullanıcısına yanıt
    Çok kaprisli bir telefonumuz var her dosyada o uyarıyı vermeden kabul etmiyor. :D Kısacası hepsine evet diyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrAstrum -- 9 Aralık 2013; 20:58:32 >
  • tamamdır teşekkürler
  • şu güncellemeyi yükleyen arkadaşlardan cevap ve yorumları bekliyoruz....
  • Bu da benden Uludağ manzarası
  • Guncellemenin icerigi yazmiyor mu :) bende merak ettim
  • Bende de "Google Play Kitaplar" eklenmiş menüye. Ama başka bir değişim göremedim. Ben güncellemiş mi oluyorum şimdi :) ??
  • 
Sayfa: önceki 13021303130413051306
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.