Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1288. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • işlemci, ekran,ağırlık ve bataryada en iyisi bu, saydıklarından bazıları ile aynı özelliklere sahip ama fiyatı seninde bildiğin üzere çok makul, lg turkiye garantili al mutlaka

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ragga11 -- 8 Aralık 2013; 18:25:56 >
  • Sarj
     LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU LG G2 ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera yüz tanıma çok başarılı çalışırken sensörün bu kadar berbat çalışmasını yediremedim g2 ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Diş fırçası ile her türlü delikli yeri sorunusuz ve rahat şekilde temizliyorum, öneririm kesinlikle...

Hocam dis fircasi cizer ya

• Siyah spigen kılıfı gittigidiyorda buldum ve siparişi verdim...Telefon ekran koruyucu ile gelmiyor mu arkadaşlar ? Ayrı olarak farklı bir ekran koruyucu almalı mıyım ? Kusura bakmayın , biraz telaş oldu içimde telefon siparişini verdikten sonra .
  • LusH L kullanıcısına yanıt
    Öncelikle sakin olup derin derin nefes alıp verin. Konumuza gelirsek; telefon veya kılıf ekran koruyucuyla gelmiyor. Ayriyetten almanız lazım. Ben hem kılıfı hem de ekran koruyucuyu Spigen marka aldım. Mutluyum mesudum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CroceusAstrum

Öncelikle sakin olup derin derin nefes alıp verin. Konumuza gelirsek; telefon veya kılıf ekran koruyucuyla gelmiyor. Ayriyetten almanız lazım. Ben hem kılıfı hem de ekran koruyucuyu Spigen marka aldım. Mutluyum mesudum.

Çok teşekkür ederim hocam , ekran koruyucuyu da spigen den aldım...Şimdi biraz rahatladım diyebilirim , inşallah sorunsuz elime ulaşır
  • Bu arada dün 26 saat giden şarj süresinde tuhaf bir şey oldu. Wifi hotspot'dan pc'ye bağlandım(ki çalışmadığını söyleyen arkadaşlar vardı hotspot'un bende sorunsuz çalıştı) işim bittiğinde şarj yüzde 75 kalmıştı. Daha sonra dışarı çıktım müzik dinledim yarım saat sonra şarj yüzde 79 olmuştu müzik dinlememe rağmen. Bu normal değildir herhalde ?

• Biri şu otomatik parlakligin neden calisamadigini anlatsa da dinlesek

• quote:

Orijinalden alıntı: smilodon22__

Kamera yüz tanıma çok başarılı çalışırken sensörün bu kadar berbat çalışmasını yediremedim g2 ye

Cameradaki lens ile sensörü birmi tutuyorsunuz.Bu sadece lg deki problem değilki tüm galaxy serileri ve nexus tada aynı.Onlardada mesela yüz tanıma kilitlerindede aynı ama zaten yeterli ışık olması lazım diye uyarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüzün Dram Keder

XDA daki D802 kernelinin v3.00 sürümünü şiddetle tavsiye ederim. v2.6 ya kadar pek bi performans iyileştirmesi görememiştim fakat v2.6 ve özellikle v3.00 ile çok güzel bir hal aldı.

ayrıntı ve link alabilirmiyiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete34mete

Biri şu otomatik parlakligin neden calisamadigini anlatsa da dinlesek

Lux auto brightness deneyin hocam, kusursuz çalışıyor tavsiye ederim. Telefonun kendi uygulamasına yapıcak bişey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: 9cerberus9

quote:

Lux auto brightness deneyin hocam, kusursuz çalışıyor tavsiye ederim. Telefonun kendi uygulamasına yapıcak bişey yok

O da ücretli 3.62$ var mi baska indirme yontemi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mete34mete -- 8 Aralık 2013; 19:15:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LusH

Arkadaşlar hepsiburada dan G2(siyah) siparişi verdim :)) , ben de aranızdayım inşallah...Yanında spigen kılıf olarak siyah mı metal mi sipariş versem çok kararsız kaldım...Siyah'ı çok severim , vazgeçilmezimdir , lakin metal çok güzel duruyor diyen arkadaşlar var.

Siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca spigen kılıf dışında başka koruyucu bir şey almam gerekiyor mu ? Çok hassas telefon çünkü...

Örnek olarak :http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Screen-Protector-Steinheil-Ekran-Koruyucu,PR-405.html sizce bundan da almalı mıyım?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim...

Ben siyah kılıf ve koruyucuyu aldım yarın gelir akşam inceleme yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verdampfer

Arkadaşlar yeni telefon alacam kafam çok karışık lg g2 Sony z1 samsung note 3 iphone 5s arasında gidip duruyorum bu telefonu diğer saydığım telefonlara göre ne artısı var neden bunu tercih etmeliyim?

Note 3 veya LG G2 arasında bir seçim yap derim.

F/P olarak G2 derim

Daha faza ücret veririm derseniz Note 3 alın.
  • quote:

Yazılımsal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverickoe

quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Diş fırçası ile her türlü delikli yeri sorunusuz ve rahat şekilde temizliyorum, öneririm kesinlikle...

Hocam dis fircasi cizer ya

Benim favorim kulak temizleyicisi , bütün deliklere giriyo hatta jak girişine komple sokuyorum içi falan tertemiz oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: kepirlikerem

Bu arada dün 26 saat giden şarj süresinde tuhaf bir şey oldu. Wifi hotspot'dan pc'ye bağlandım(ki çalışmadığını söyleyen arkadaşlar vardı hotspot'un bende sorunsuz çalıştı) işim bittiğinde şarj yüzde 75 kalmıştı. Daha sonra dışarı çıktım müzik dinledim yarım saat sonra şarj yüzde 79 olmuştu müzik dinlememe rağmen. Bu normal değildir herhalde ?

Müzik ruhun gıdasıdır hocam

Benim iphone da oluyordu, 6.1 de özellikle.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 9cerberus9

quote:

O da ücretli 3.62$ var mi baska indirme yontemi

Blackmartalpha ile ücretsiz indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: icais

quote:

Orijinalden alıntı: LusH

Arkadaşlar hepsiburada dan G2(siyah) siparişi verdim :)) , ben de aranızdayım inşallah...Yanında spigen kılıf olarak siyah mı metal mi sipariş versem çok kararsız kaldım...Siyah'ı çok severim , vazgeçilmezimdir , lakin metal çok güzel duruyor diyen arkadaşlar var.

Siz ne düşünüyorsunuz? Ayrıca spigen kılıf dışında başka koruyucu bir şey almam gerekiyor mu ? Çok hassas telefon çünkü...

Örnek olarak :http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Screen-Protector-Steinheil-Ekran-Koruyucu,PR-405.html sizce bundan da almalı mıyım?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim...

Ben siyah kılıf ve koruyucuyu aldım yarın gelir akşam inceleme yaparım

Aynı şekilde ben de siyah kılıf ve ekran koruyucu (spigen)...çok teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 12861287128812891290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.