Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bu google play hizmetleri rehin aldi pili %40la rehin aldi neydi cozumu bunu kapatmanin acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_6195

Turkcell'den 32 GB Beyaz modelini aldım gerçekten güzel telefon bi sorum olacaktı telefon Çift taşıyıcı (Dual Carrier) destekliyor mu avea,turkcell veya vodofone için ? 43,2 Mbps hızla bağlanmayı düşünüyorum da

Hayirli olsun dostum bende turkcellden beyaz aldim bugun 32 gb

• note 3 mü g2 mi arkadaslar birde g2 yi en ucuz ve güvenilir nerden alırım siyah 32 gb arıyorum.
  • arkadaşlar siyah renk mi beyaz mı sizce hangisi... bir de nasıl kılıf alalım g2 ye... tavsiyeleriniz nedir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

Ana ekran 7 tane olabilir ve her ekran 25 tane uygulama alabilir kullanacaklarını buraya at olmadı klasörle daha fazla şey alsın ayrıca uygulama Menüsü sıralamasını kullanıcı ayarı olarak değiştirirsen buraya da klasör koyabilirsin :-) Developer Mod içinde istediğin zaman açabilirsin

Dostum teşekkürler. Hallettim, radyoyu açtım. Root tan da çıktım.

Geliştirici seçeneklerini nasıl kapatıcaz peki son olarak. Ordaki "USB Hata Ayıklama", "Sahte Konumlara izin verir" falan aktif kaldı mesela. Onları eski haline getirmek gerekmez mi, yoksa bırakalım öyle kalsın mı?
  • arkadaşlar lg smartworld güncellenmiş..

box u lg g2 den indirene 50 gb alan veriyor.. (normalde 10 gb veriyormuş)

ssz diye bir oyun var, indirmeye çalışıyorum çok ağır iniyor.. fakat smartın yeni hali güzel olmuş..

ps: aklımdaki birkaç arkadaşı yazdım, yazamadıklarım kusura bakmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 6 Aralık 2013; 3:19:26 >
  • İndirdiğim fotoğraflar galeriye çok geç geliyor. Neden böyle anlamadım çıldırttı beni.

• icais kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam öneriler için
  • quote:

herhalde kulaklık sadece benim kulağımı mı acıtıyor demek istediniz hocam...
    Benimkini de acıtıyordu yumuşak silikon kauçuk taktım, sesler daha da netleşip boğukluk gitti tamamıyla...

Valla psikolojik midir nedir şimdi değiştirdim bende sanki banada daha temiz geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gs01

Beyaz g2 ye kırmızı spigen slim armor nasıl olur diye merak edenler için bir kaç resim atıyım bari :)

LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU
     LG G2 ANA KONU

Hocam nerden ve kaca aldiniz acaba kilifi bilgi verebilir misiniz ? cok hos olmus gule gule kullanin telefona bi heybet gelmis valla cok saglam duruyor

• yok ben fazla özelliğinde değilim benim için ''şarzı uzun gitmesi vede tasarım'' lg marka telefon ilk defa kullanıcam ondan biraz kararsızım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: memeti

quote:

Orijinalden alıntı: zıtların birliği

merhaba arkadaşlar tam telefonu almaya niyetlenitorum hooop ordan diyolar bekle bi kaç ayakadar samsung s5 çıkacak :( zaten zor karar vermişim olcak şey değil

Bikac ay mi? Yahu samsung nerdeyse haftada bir model cikaracak sen S5 i beklersen ciktigun S6 dedikodularicikiyor yine alamassin S10 S15 falan diye gider.

Kararini verdiysen al cihqzi. Bekleme , lg busefer yapmis aga.

bakalım yüksek ihtimal lg g2 olacak zaten samsung 5s ilk çıkış fiyatını yüksek tutacağı içn benim bütçeyi kasar..
  • fthcicek kullanıcısına yanıt
    http://www.spigen.com.tr/G2,LA_130-2.html#labels=130-2

spigen kılıflar iyidir, iphone için kılıflar falan üretiyor.. bende beyaz renklisini kullanıyorum, gayet iyi tavsiye ederim...
  • 2.ci günü devirdim hala şarja sokmadım cihazı Arap Emirlikleri romu gerçekten çok başarılı çıktı

• fthcicek kullanıcısına yanıt
    Spigen'in kendi sitesinden aldım hocam slim armor serisi konuda bahsedilmişti 49.90 tl :)

• quote:

Orijinalden alıntı: zıtların birliği

yok ben fazla özelliğinde değilim benim için ''şarzı uzun gitmesi vede tasarım'' lg marka telefon ilk defa kullanıcam ondan biraz kararsızım..

Bu 2. Full sarjla kullanicagim gun.

ilk fulledigim gun gece sarj edip saat 11 de cikardim.
    Sabah wifi full acik halde %98 sarj vardi.
    Gun icinde 3g ve senk full acikti.
    Internet kullanimim 4 saatin uzerinde oldu
    1 saat oyun
    2 saat sosyal ag
    2 saatte mesajlar
    30dk da telefon gorusmesi
    Sonra bitti tabi sarji ve bir 30dk daha sarj etmem gerekti oda yine internet kullanimiyla 1 saati gecik yetti

Sizdeki durumlar nedir? Ben tahmini kullanimimi yazdim yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Free WiLL

2.ci günü devirdim hala şarja sokmadım cihazı Arap Emirlikleri romu gerçekten çok başarılı çıktı

O rom nasil bir sey hocam? fw surumu 4.2.2 mi? ne farklari var 2 gun cok iyimis

• Arkadaşlar bugün GM Discovery telefonum mefta oldu. Yeni telefon arayışlarına girdim. Önerirmisiniz, başka telefon da bakabilirim, nedir düşünceniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: charnel

quote:

Ana ekran 7 tane olabilir ve her ekran 25 tane uygulama alabilir kullanacaklarını buraya at olmadı klasörle daha fazla şey alsın ayrıca uygulama Menüsü sıralamasını kullanıcı ayarı olarak değiştirirsen buraya da klasör koyabilirsin :-) Developer Mod içinde istediğin zaman açabilirsin

Dostum teşekkürler. Hallettim, radyoyu açtım. Root tan da çıktım.

Geliştirici seçeneklerini nasıl kapatıcaz peki son olarak. Ordaki "USB Hata Ayıklama", "Sahte Konumlara izin verir" falan aktif kaldı mesela. Onları eski haline getirmek gerekmez mi, yoksa bırakalım öyle kalsın mı?

Radyoyu aktif ettikten sonra rootu niye kaldırdınız.
    Üzerine yazılım yüklemeden root sıfırlamaz zaten,radyoda olunca.

• quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Arkadaşlar bugün GM Discovery telefonum mefta oldu. Yeni telefon arayışlarına girdim. Önerirmisiniz, başka telefon da bakabilirim, nedir düşünceniz ?

G2 incelemelerini izlemenizi öneririm.Şahsi olarak ben G2 yi öneririm.
  • 
Sayfa: önceki 12561257125812591260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.