Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1038. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BedouinthePole

Bilgi için çok teşekkürler dostum ben de aradım kaç kere ulaşamadım

Aramayın artık kardeşim ya kız çok yakındı bak ellemeyin paketlemeyi yapsınlar :D 50 TL'lik ürünün gecikmesinden nasıl bi hediye çeki düzenleyecekler acaip merak ettim sitede de 29,99'dan ucuz bişey yok anasını satim :D
  • Neiudubelirsiz N kullanıcısına yanıt
    Hemen nazar boncuklu duvar kağıdı koyuyurum...

Şaka bir yana, çok daha güzelleri sizin ve fotoğraflara bakan diğer arkadaşların olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 21 Kasım 2013; 16:50:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: aslannyurek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

arkadaslar dün spigen stoklara girdiginde siparis verenlerin kargo bilgileri girildi mi acaba ben dün sipariş verdim ve hala kargoy verılıp verılmedıgı hakkında bir bilgi yok

benim de beklemede, onaylandı diyor sadece, belki haftasonuna yetişir, belki pazartesiye.. bekleyip göreceğiz artık

benimde öyle. daha kargoya verilmedi

Telefonları da açan yok. İletişim formu doldurdum. Umarım dönüş yaparlar. Yoksa durumu merkeze bildireceğim. Türkiye Distribütörü gibi davranıyorlar. Ortalık karışacak

ben mail atmıştım, mesai saatleri içinde dönmüşlerdi, merkezleri de ist çekmeköy zaten, olmadı basarız, ben izmirden atlar gelirim pamukkaleyle

Benimde sipariş onaylandı,fakat kargo ile ilgili bir bildirim yok.Beklemedeyiz..
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslannyurek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

arkadaslar dün spigen stoklara girdiginde siparis verenlerin kargo bilgileri girildi mi acaba ben dün sipariş verdim ve hala kargoy verılıp verılmedıgı hakkında bir bilgi yok

benim de beklemede, onaylandı diyor sadece, belki haftasonuna yetişir, belki pazartesiye.. bekleyip göreceğiz artık

benimde öyle. daha kargoya verilmedi

Telefonları da açan yok. İletişim formu doldurdum. Umarım dönüş yaparlar. Yoksa durumu merkeze bildireceğim. Türkiye Distribütörü gibi davranıyorlar. Ortalık karışacak

ben mail atmıştım, mesai saatleri içinde dönmüşlerdi, merkezleri de ist çekmeköy zaten, olmadı basarız, ben izmirden atlar gelirim pamukkaleyle

Ben de onlara çok yakınım zaten. Elden almak istemiştim kabul etmemişlerdi. Pek misafirperver değiller. Ayrıca ben 7 gibi evde oluyorum, onlar 6,30'da kapatıyorlarmış. Haftasonu da açık değiller. Dolayısıyla basma işi yaş ve yarın kargoyu vermezlerse pazartesi gününe kalır kargolama işlemi.
    Bu arada birşey soracağım. Bazı arkadaşlar (belki de siz) 3 gün kargo süresinden bahsediyor. Ben farketmedim nerede gördünüz bunu? Ayrıca stokta olan bir ürünün (ki stoğa girdiği için bizlere haber geldi ve satın aldık) 3 gün kargo süresi olması kadar saçma bir durum olamaz. Hadi hepsiburada, hizlial gibi yerler olsa, yoğunluktan anca sıra gelir diye düşünülebilir. Ama bunların eti ne budu ne? Toplam 20 kalem ürünleri ya var yada yok. Zaten ellerinde ürün de yok ya orası da ayrı mesele. Günde kaç tane ürün satacaklar?
  • Aminnnn yarın alacağım inşallah telefonu. Halı hazırdı OTG kablo siparişi verdim, turkiyede slimport araştırıcam biraz bulamassam mecbur adres e-bay'den getitiricem.

Geriye bir tek ekran koruyucu ve quick window kılıf kalıyor hayırlısı artık
  • arkadaslar 32 gblık siparişini bugun verdim.telefonu açtıgımdan itibaren neler yapmam gerektiğini biri kısaca anlatabilir mi acaba? şimdidem teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: direnovic

Arkadaşlar iki sorum olacak, ben telefonu alır almaz bir telefoncudan ekran koruyucu aldım ucuza, ama bu parmak izi bırakmayan vs gibi özellikleri olan ekran koruyucuları nereden bulabilirim?

Bir de spigen kılıf almayı düşünüyorum, kullanan arkadaşlar genelde "incelikten ödün verirsen bundan al" diye tavsiye etmişler. İncelikten kastınız tam olarak nedir, yani cebimize mi sığmayacak telefon anlamadım?

Konuda yüzlerce resim ve link paylaşıldı. Gözünüzle görmeniz daha mantıklı olur.
  • Ödeme işlemindensonraki ekranda yazıyor hocam o yüzden tekrar bakmamız zor. Gördüğüme de eminim 3 gün içerisinde kargoya verilir dememiştim. Yanlış anlaşılma olmuş olabilir. 3 gün içerisinde teslim edilir diyordu. 3 gün de yol mesafeli satışlarda normal bir süre bence hepsiburada'da 10-15 gün stoktaki ürünün elime geçmesini beklediğimi bilirim. Bugüne kadar gönderiminden memnun olduğum tek firma istanbulbilişim.
    Yani Eğer dün sipariş verdiyseniz Cumartesi'ye kadar elinizde olmalı olmazsa sıkıntı. + Hediye çeki falan filan sayıkladılar. Belli ki onlarda böyle birşey beklemiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

http://www.spigen.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=405

Ekran koruyucuları gelmiş

kaliteli bir koruyucu ama sadece kalın olabilceğine dair derin şüphelerim var o yüzden sipariş edemiyorum
  • arkadaşlar , şimdi benim tuş takımı ile ilgili ufak bi sorunum var. ben "^^ , xd , :D , :3 , *-* " gibi gibi saçma sapan ifadeleri kullanan birisiyim. ve tuş takımıyla bunları yapmak baya zor. eski telefonumda kendim otomatik kelime ekleyebiliyordum. çokda güzeldi. bunda ise sözlüğe kelime eklediğimde nokta gibi işaretler yazdığım zaman geçersiz karakter uyarisi veriyor. ne yapmam gerekli ? öteki türlü resmen eziyet ifade kullanmak
  • evet gelmiş hem kılıf hem koruyucu sipariş ettim http://www.spigen.com.tr/LG-G2-Screen-Protector-Steinheil-Ekran-Koruyucu,PR-405.html kendi orijinal kılıfını sevemedim bakalım bunlar nasıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordposeidon

arkadaşlar , şimdi benim tuş takımı ile ilgili ufak bi sorunum var. ben "^^ , xd , :D , :3 , *-* " gibi gibi saçma sapan ifadeleri kullanan birisiyim. ve tuş takımıyla bunları yapmak baya zor. eski telefonumda kendim otomatik kelime ekleyebiliyordum. çokda güzeldi. bunda ise sözlüğe kelime eklediğimde nokta gibi işaretler yazdığım zaman geçersiz karakter uyarisi veriyor. ne yapmam gerekli ? öteki türlü resmen eziyet ifade kullanmak

Marketten klayve deneyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROV3R R kullanıcısına yanıt
    Forumda birisi dükkana gidip kendisi almıştı ve sanırım 50 lira değil de 35ten mi ne vermişlerdi kendilerine.Böyle bir şey görmüştüm bir ara dur bir arayayım forumu.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Arkadaşlar bu telefonun ÇALINMA ihtimaline karşın bunu bulmaya yarayan herhangi bir yazılım,araç gereç varmıdır?

Android Device Manager ' ı aktif etmeniz yeterli.
    Menü, ayarlar, genel, guvenlik, cihaz yöneticileri yolunu izleyerek oradan aktif edebilirsiniz. Sonra bilgisayardan Google Play' e girip ayarları açtığınızdan orada linkini göreceksiniz.

çok güzel bir özelliği söyledin dostum, ben bunu bilmiyordum, google play e girip kilitleme ve silme özelliğini kur dediğimde kurulum bildirimi gönderilsin mi diyor? gönder diyorum telefona birşey olmuyor.. sende durumlar nasıl acaba?

dipnot: zili çaldır dediğimde 3-5 sn içinde zil çalıyor

Cihazda yönetici olarak ayarlamanız yeterli. Yani oradaki kutuyu tikleyin.

msjda yazdığın gibi herşeyi aktif ettim, play store a bilgisayardan girdim, zili çaldır ve kilitleme, silme özelliğini kur var.. zili çal dediğimde çalıyor evet, konum da buluyor, fakat kilitleme silme kurulmuyor telefona. herhangi bir bildirim de gelmiyor telefona, sende de öyle mi acaba?

Telefondaki Google Settings uygulamasından (G harfi üzerinde Çark ikonu olan uygulama) Android Device Manager'a tıklandığında oradaki uzak konum ve kilit-reset kutuları işaretsiz ise, playdeki kuruluma tıkladığınızda telefona bildirim geliyor ve sizi bu sayfaya yönlendirerek bu kutuları işaretlemenizi sağlıyor. Eğer bunlar işaretliyse dediğiniz gibi telefona gelen giden herhangi bir bildirim olmuyor.
    Sanırım kilit ve reset bizim telefonda çalışmıyor. Çünkü diğer cihazlarımı seçtiğimde çalma-kilitleme ve silme diye 3 ayrı yer varken, dediğiniz gibi LG_G2'yi seçtiğimde Çalma ve kilit-reset kurulum geliyor. Nedenini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bunney_black

arkadaslar 32 gblık siparişini bugun verdim.telefonu açtıgımdan itibaren neler yapmam gerektiğini biri kısaca anlatabilir mi acaba? şimdidem teşekkür ederim.

Once kargodan alirken kuruda bir zedelenme varmi yokmu ona bakin sinra telefonun kutusu jelatinlimi buralarda sorun yoksa telefonu acar acmaz favrika ayarlarina dondurun daha sonra olu piksel testini yapin daha sonra telefonunuza hatti takip bir arama yapin ahizede sorun varmi yoksa hayirli olsun ..

• acura07 kullanıcısına yanıt
    tamam ama hangilerini önerirsiniz ? swift te mesela keypad şeklinde yok sadece klavye var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyciren

quote:

yurtdışı alışverişe zorluyorlar adamı

http://www.amazon.com/SPIGEN-Infinity-Protective-T-Mobile-International/dp/B00ELMXYZQ/ref=sr_1_5?s=wireless&ie=UTF8&qid=1383820070&sr=1-5&keywords=spigen+lg+g2+case+slim

http://www.ebay.com/itm/SPIGEN-SGP-Slim-Armor-Case-Color-selection-for-LG-G2-international-/271297777528?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item3f2a9b8f78

iki siteden birinden alacaz artık.. spigen in sitesinde beyaz rengi de yok

http://www.spigen.com.tr/
    burdan alıcaktımki evime çok yakın olduğunu öğrenip gittim kapısını çaldım :D ben önce sadece internetten satıyorsanız hemen söyeyin beni uğraştırmayın derken içeri davet etti orda çalışan arkadaş

ebay ve benzeri yerlerden 25 dolar dan aşağı alamadığımızı biliyorum yani 50 lirayı gözden çıkardım bi kere acil ihtiyacım vardı kılıfa,

sitesinde 50tl yazsada sordum tabiki kaça veriyosunuz diye ve hiç uğraştırmadan nakit 30 olur dedi :D

5 dk da 30 tl ye lg g2 için alınabilecek (şu an için tabi) en iyi kılıfı almış oldum

şu an itibarı ile 30 tl = 14,80 dolar

Hocam fiş falan verdiler mi size?
  • acura07 kullanıcısına yanıt
    thanks bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordposeidon

tamam ama hangilerini önerirsiniz ? swift te mesela keypad şeklinde yok sadece klavye var

Telefonun klayvesinden memnunum ben sizin gibi acayip sekllerle yazmadigimdan klavyeler hakkinda pek bilgim yok frmda kullanduklari klavyeleri paylasanlar var inceleyin bir..

• 
Sayfa: önceki 10361037103810391040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.