Şimdi Ara

LG G2 ANA KONU (1036. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113.192
Cevap
487
Favori
3.850.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
92 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Az bekleyin SS ler geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Khoradasein

Kapak/kılıf koleksiyonu olmuş sanki Düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı kılıflardan alacaktım ama çok kaba gösterdiklerinden vazgeçtim; hâlâ G2 ile hediye gelen siyah ve beyaz QuickWindow kılıfları değişilkli kullanıyorum :)

Aslında ikinci kapaklı kılıf biraz yanlışlıkla oldu, onu beyaz alsaydım çok iyi olacaktı. Beyaz telefonda beyaz kapaklı kılıf nasıl olur çok merak ediyorum çünkü

beyazz telefonda beyaz silikonlu kılıf var, istersen çekip atabilirim dostum

Silikonlu değil de beyaz g2+beyaz quick window'u merak ediyorum ben :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

LG'den kötü haber : "Akıllı telefon pazarına daha az odaklanacağız" haberi geldi arkadaşlar sizce ne kadar doğru ve mantıklı ?? ben inanmıyorum çok akıllıca olmaz adamlar yükselirken böyle bir açıklama nasıl yapılır anlamadım ...

http://forum.donanimhaber.com/m_84201737/f_//tm.htm#84201737

Ben bunun kötü bir haber olduğu kanısında değilim. Her sene onlarca model çıkarıp hangi biriyle uğraşacağındansa, 2 model çıkarsın, adam gibi çıkarsın.
    Kısaca herşeyi bilip, hiçbir şey yapılamaması yerine az bilinip öz bilinmesi tercih edilmelidir. .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunney_black

eyvallah dostum.spigen siparişi verdim.ama telefona cevap vermiyolar.kaç gün içinde ulaşır

kargo süresi 3gün diye biliyorum, oturduğun yere göre de 1-2 gün yol sürse, pazartesi yada salı elinde olabilir, biz stoğa girdiği ilk anda sipariş verdik, biz bile beklemedeyiz. bizim belki cumartesi elimizde olabilir ama düşük bir ihtimal

Ayne dertten bende müzdaribim hep düşünmüşümdür. Telefon kılıfı kadar küçük bişeyi kargoya vermek neden 3 gün sürer diye. Ne yazikki cevabını hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: trsinapsis

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

LG G2 konusunda aklıma takılanlar :

1- Uzun süreli oyunlar sonucu yavaşlama ve aşırı ısınma.

2- Kamera

3- Görüşmelerdeki ses kalitesi (Optimus 4X HD'nin sesi düşüktü konuşma esnasında)

Bu konuda tarafsız bir şekilde yorum yapacak var mı?

uzun süreli oyunlar sonucu ısınmayan yada yavaşlamayan bir sisteme sahip cihaz varmı bırakın telefonu genelde varmı?birde oyundan kasıt nedir?grafik değerleri yüksek oyunlarmı yoksa basit oyunlarmı?bu uzun süreli oyun sonucu telefon ısınıyor diye korkma mantığını bırakmak lazım bence.günümüzde neredeyse bilgisayar donanımlarına sahip maksimumu 6-7inç boyutlarında olan akıllı telefonlar tabikide ısınacak,ısınıncada yavaşlayacak.yavaşlamasa zaten elinde patlar.

kamera konusunda lg nin en iyi yaptığı kamera ve tarafsız olarak bir çok kişinin beğendiği bir kamerası var.tabiki fotoğraf işi birazda çeken kişinin yeteneğinede bağlı.

görüşmelerde ses kalitesinde ben sıkıntı yaşamadım.çevremde kullanan 10civarı arkadaşım var onlarda da sıkıntı yok.sim kartı kestirmek yerine yeniletmek bu sıkıntıların çözümünde büyük oranda başarıya ulaştırıyor.

Ne yazık ki bu yavaşlama konusunu Optimus 4X HD çok yaşadım. Aynı işlemciye sahip HTC One X'de problem yok iken bu telefonda çok ciddi sıkıntılar oluşuyordu.

Samsung S3,S4'te pek sıkıntı olmuyor açıkçası. "Isı Dağılımı" önemli bir konu. Ayrıca telefonun diğer telefonlara nazaran daha az bir zamanda hızını düşürmesi de bir handikap olabiliyor.

G2'de bu hususu merak ettiğim için sormak istedim.

4X için cevap vereyim. 4X'te ısı eşik değeri çok düşük. Güncelleme de gelmediği için bu eşik değerini yükseltmek size kalıyor. Eğer bunu yükseltir ve zaten normal kullanımda ulaşabildiği 40 derece yerine 50 derece falan yaparsanız, çok daha uzun süre yavaşlamadan kullanabilirsiniz.
    Ama bu durum G2'de yok. Durum yok derken ısı eşik değeri olması gereken bir değerde. Bu nedenle cihazı çok fazla yormanız gerekiyor ki bu eşik aşılıp hızı düşssün.

Gönül rahatlığıyla alabilirsin diyorsun yani :)

Şu an için, alınabilecek en iyi cihaz bu. Kapıştığı cihazlar, 300 ile 700 TL arasında daha pahalı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kapak/kılıf koleksiyonu olmuş sanki Düşmelere ve darbelere karşı dayanıklı kılıflardan alacaktım ama çok kaba gösterdiklerinden vazgeçtim; hâlâ G2 ile hediye gelen siyah ve beyaz QuickWindow kılıfları değişilkli kullanıyorum :)

Aslında ikinci kapaklı kılıf biraz yanlışlıkla oldu, onu beyaz alsaydım çok iyi olacaktı. Beyaz telefonda beyaz kapaklı kılıf nasıl olur çok merak ediyorum çünkü

beyazz telefonda beyaz silikonlu kılıf var, istersen çekip atabilirim dostum

Silikonlu değil de beyaz g2+beyaz quick window'u merak ediyorum ben :)

Geliyor...
    Bu mesajı editlerim ...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aslannyurek

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gokko3418

arkadaslar dün spigen stoklara girdiginde siparis verenlerin kargo bilgileri girildi mi acaba ben dün sipariş verdim ve hala kargoy verılıp verılmedıgı hakkında bir bilgi yok

benim de beklemede, onaylandı diyor sadece, belki haftasonuna yetişir, belki pazartesiye.. bekleyip göreceğiz artık

benimde öyle. daha kargoya verilmedi

Telefonları da açan yok. İletişim formu doldurdum. Umarım dönüş yaparlar. Yoksa durumu merkeze bildireceğim. Türkiye Distribütörü gibi davranıyorlar. Ortalık karışacak

dün biri çıktı telefona, aynı gün gondeririz dedi.. bugün açan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Arkadaşlar bu telefonun ÇALINMA ihtimaline karşın bunu bulmaya yarayan herhangi bir yazılım,araç gereç varmıdır?

Android Device Manager ' ı aktif etmeniz yeterli.
    Menü, ayarlar, genel, guvenlik, cihaz yöneticileri yolunu izleyerek oradan aktif edebilirsiniz. Sonra bilgisayardan Google Play' e girip ayarları açtığınızdan orada linkini göreceksiniz.
  • PHI kullanıcısına yanıt
    Beyaz telefonda siyah kapaklı kılıf daha iyi bence, ama beyaz daha çok beğeniliyor

Ek: Siyah ve beyaz kılıfların birlikte olduğu fotoğraf yeni, diğerlerini daha önce çekmiştim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1BB4C024C -- 21 Kasım 2013; 15:08:32 >
  • Arkadaşla linkte ki kılıfa benzer kılıf kullanan var mı? Buna benzer kılıf arıyorum bulamıyorum
    http://www.pdateknoloji.com/lg-g2-d802-sert-kaucuk-kilif-siyah-renk_44721.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih0320 -- 21 Kasım 2013; 15:07:47 >
  • quote:

Beyaz telefonda siyah kapaklı kılıf daha iyi bence, ama beyaz daha çok beğeniliyor :)

Beyazı hediye etmeyi düşünmezsiniz tabi değil mi?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rem0te

Arkadaşlar bu telefonun ÇALINMA ihtimaline karşın bunu bulmaya yarayan herhangi bir yazılım,araç gereç varmıdır?

Android Device Manager ' ı aktif etmeniz yeterli.
    Menü, ayarlar, genel, guvenlik, cihaz yöneticileri yolunu izleyerek oradan aktif edebilirsiniz. Sonra bilgisayardan Google Play' e girip ayarları açtığınızdan orada linkini göreceksiniz.

çok güzel bir özelliği söyledin dostum, ben bunu bilmiyordum, google play e girip kilitleme ve silme özelliğini kur dediğimde kurulum bildirimi gönderilsin mi diyor? gönder diyorum telefona birşey olmuyor.. sende durumlar nasıl acaba?

dipnot: zili çaldır dediğimde 3-5 sn içinde zil çalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 21 Kasım 2013; 15:10:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: besiktasjk87

quote:

Orijinalden alıntı: Legend.

Aynen öyle aynısı.

Arti olarak bir de sesli arama var
    Peki arkadaslar hangouts sadece ayni telefonlari kullananlar icin mi gecerli yoksa android surum olmasi yeterli mi?

Hangouts, eski adı Google Talk olan, Google'ın yıllardır kullandığı mesajlaşma platformunun ismidir. Hem yazılı, hem sesli hem de görüntülü olarak mesajlaşmanız mümkün. Sadece telefon değil, bilgisayardan da yazılı, sesli yada görüntülü mesajlaşabilirsiniz. Gmail'e girerseniz sol taraftaki adres listenizden istediğiniz birini seçerek görüşürsünüz. Telefonda da gmail adresi olan herkesle görüşebilirsiniz. Konferans yapmak ta mümkündür.
  • telefondaki arkaplanın güzelmiş, tema mı yükledin, ikonlar da değişik, yoksa telin içindeki ikon paketindekiler mi bunlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 21 Kasım 2013; 15:17:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0thingLose

Hocam hocam telefonu formatladım. Flash disk zaten fat32,exfat,ntfs ile denendi. Görmüyor şuan telefonu sıfırladım yine görmedi kafayı yicem ya

Başka bir G2 bulup aynı kablo ve belleği onda deneyin. Duruma göre de servise yollayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press_Play_On_Tape

Çok güzel duruyor be.
    Bir aydır ikisini de kullanıyorum, kullanılmış olmasa düşünebilirdim satın almak isteyen de oldu ama satmadım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluebest

quote:

Orijinalden alıntı: mertilk

quote:

Orijinalden alıntı: ozdenor

Arkadaşlar kliksaya beyaz orjinal kılıf gelmiş. ben hemen aldım. bilginize. ben canlı desteğe sormuştum. ürünün orjinal lg üretimi olduğunu söyledi. inşallah öyledir :D

http://www.kliksa.com/urun/lg-g2-fonksiyonel-kilif-white/901905886

sizin sayenizde görüp bende aldım inş orjinaldır dışarıda 130 tl istediler bu kılıf için

Valla ben de sizden görüp az önce sipariş verdim sonuçta güvenilir bir site ürün de orijinal olmalı.

ürün bugün geldi ve ürün ORJİNAL . çakma kılıfına 69 tl diyen orjinalini 130 tl isteyenler varken 50 tl civarı bi fiyata almamız çok iyi oldu bence
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Arka plan Raphael'in School of Athens freski, tema ise LG SmartWorld içerisindekilerden biri ama şu an onu kullanmıyorum, bu foto eski biraz.
  • 
Sayfa: önceki 10341035103610371038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.