Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (961. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar kıbrısta note 3 fiyatları nasıldır bilgisi olan varmı yada kıbrısta telefon fiyatları bizden düşükmü???
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgeturk

quote:

Orijinalden alıntı: fb168

quote:

Orijinalden alıntı: c.arda

quote:

Orijinalden alıntı: bilgeturk

quote:

Orijinalden alıntı: c.arda

Sizce nasıl arkadaşlar pil kullanımı?

bence cok iyi. bu süreye nasıl ulaştınız acaba? gün içerisinde ne kadar internete girdiniz? wifi ve mobil veri ne kadar süre acıktı? diğer ayarlarınız nasıl? bilgilendirirsen sevinirim.

Wifi ile 2,5 saat internet(facebook,whatsapp,twitter,forumda gezinme ve biraz da gazete okuma) dışarı çıktığım da ise mobilden girdim 45 dk 1 saate yakın facebook,whatsapp yine biraz daha internette gezinme forum falan..10 dk da ek olarak oyun var.Kullanımım böyle hocam..

benimde pil kullanımım bu (biraz bekleme ve biraz internet) 4 GÜN nasıl acaba?

haaadi canım 4 günde ben 4 kere şarj ediyorum yaa

bu da bugünkü biraz oyun(online arkadaşlarla) biraz internet daha %54 pil var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fb168 -- 3 Aralık 2013; 16:37:41 >

• quote:

arkadaşlar ön kameradayken fotoyu kırmızılaştırıyor ve çekiyor(en çok yüz algılandığında ve floresanda) bu sorun kamerada mı yazılımda mı?
    bide banada güncelleştirme geldi(n9000q) yükleyeyim mi? ne işe yarıyor.

hocam geç cevap için kusura bakmayın 1 haftadır ağır hastaydım ancak düzelebildim

ön kamerada bu hatayı ben ilk defa sizden duydum cihazı sıfırlayıp tekrar kontrol ettiğinizde durum ne oldu acaba
  • geç cevap için kusura bakmayın hocam hastaydım 1 haftadır

ama quattro hocamın da dediği gibi kurtarma modunu kullanmalısınız bu arada kullandığınız kies 3 beta mıydı
  • tyfn08 T kullanıcısına yanıt
    s4 de 4.2.2 de bu sorunlar yoktu hocam ama note 3 de 4.3 de bu sorunlar olabiliyor acaba hangi uygulamalarda yaşadığınızı belirtebilir misiniz

bu arada geç cevap için özür dilerim 1 haftadır hastaydım ağır şekilde
  • JrMaster kullanıcısına yanıt
    üstüne tıklayınca büyümüyor mu ?? Farketmedim hiç eğer öyle bir problem varsa... Ama üstüne tıklayınca açılıyor resimler,siz farketmemiş olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youssef

üstüne tıklayınca büyümüyor mu ?? Farketmedim hiç eğer öyle bir problem varsa... Ama üstüne tıklayınca açılıyor resimler,siz farketmemiş olabilirsiniz.

tıklayınca yine küçük resim açılıyor sanırım bu yüzden de göremedi kimse :)
  • aramazmert kullanıcısına yanıt
    hocam öncelikle kusura bakmayın 1 haftadır ağır hastalığım sebebiyle konuya bakma şansım dahi olmadı

ancak bazı kişilerin her zamanki gibi saygı çerçevesinin çok dışına çıktığını görmek beni üzse de değerli üyelerimizden olan sizin konuya müdahale etmenize sevindim

umarım bir daha bu tarz davranışları görmeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

quote:

arkadaşlar ön kameradayken fotoyu kırmızılaştırıyor ve çekiyor(en çok yüz algılandığında ve floresanda) bu sorun kamerada mı yazılımda mı?
    bide banada güncelleştirme geldi(n9000q) yükleyeyim mi? ne işe yarıyor.

hocam geç cevap için kusura bakmayın 1 haftadır ağır hastaydım ancak düzelebildim

ön kamerada bu hatayı ben ilk defa sizden duydum cihazı sıfırlayıp tekrar kontrol ettiğinizde durum ne oldu acaba

çok geçmiş olsun ilk önce son güncelleme ile bu hata(hata diyorum çünkü güncellemeden sonra şimdi yapmıyor.) düzeldi. çünkü ışığa göre yapıyordu . son 20 mb güncelleme bu olay ile düzeldi. heralde kameranın ışık ayarı otomatikteyken doğru algılamıyordu bunu bu güncelleme düzeltmişler.

• http://www.monofe.com/urun/386/spigen-galaxy-note-3-case-neo-hybrid.html bu siteden alışveriş yapan var mi?Bir de telefonum beyaz bu kılıfın hangi rengini alayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb168 kullanıcısına yanıt
    hatanın düzeldiğine çok sevindim hocam en azından yazılımsal bir durummuş bazen bu tip durumlarda olayın yazılımsal mı donanimsal mı olduğunu bile anlamak güç oluyor iyiki öyle bir handikapta kalmamışsınız

• quote:

Halihazırda kullanıyor olduğum Spigen markasının Samsung Galaxy Note 3 için üretmiş olduğu telefon kılıflarının Neo Hybrid modelinin altın/dore (champagne gold) renginin resimlerini sizinle paylaşmak istedim.

Şık göründüğünü düşünüyorum. Bir fikir sahibi olmanız açısından bu resimler size yararlı olacaktır umuyorum ki.

Saygılarım ile..
    .

(gittigidiyor sitesi üzerinden "spigensgp" kullanıcısından yorumlarını okuyarak aldım. Ürünü gönderen Monofe idi. 82,60 TL'ye aldım)

Hocam benim cihaz beyaz sizce bu urun gider mu yok sa sarisi mi benim urune gider?
    Tesekkurler

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    Geçen hasta aynı firmadan gittigidiyor üzerinden aldım. Kullanıcı adı "spigensgp" aratıp bakabilirsin. Şu an indirime girmiş,12 tl ucuzlamış...

Faturayı Monofe olarak gönderdiler o yüzden bu firma olduğunu söylüyorum.

Gayet ilgililerdi ve ürün ertesi gün geldi. Hiç bir problem yaşamadım öneririm.
  • ARKADAŞLAR 1 HAFTADIR AĞIR ŞEKİLDE HASTA OLDUĞUMDAN BU SÜREÇTE FORUMA GİREMEDİM HALİYLE OLDUKÇA FAZLA BİLDİRİM OLUŞMUŞ HEPSİNE CEVAP YAZDIM ANCAK BU SÜREÇTE VEYA DAHA ÖNCESİNDE LİSTEYE EKLENMEK İSTEYEN ARKADAŞLARIMIZ OLDU İSE ARADA GÖZDEN KAÇMIŞ OLABİLİR ÖNCELİKLE ÖZÜR DİLERİM EĞER LİSTEDE İSMİNİZ YOK İSE BANA PM İLE ULAŞIRSANIZ HEMEN EKLERİM ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
  • Sebastian Shaw

Geçmiş olsun Allah Acil şifa versin
  • quote:

Geçen hasta aynı firmadan gittigidiyor üzerinden aldım. Kullanıcı adı "spigensgp" aratıp bakabilirsin. Şu an indirime girmiş,12 tl ucuzlamış...

Faturayı Monofe olarak gönderdiler o yüzden bu firma olduğunu söylüyorum.

Gayet ilgililerdi ve ürün ertesi gün geldi. Hiç bir problem yaşamadım öneririm.

Anladım hocam kılıf nasıl telefonu daha kaba gösteriyor mu?

• İ.DENİZ İ kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-sgp-galaxy-note-3-ultra-fit-smooth-white-95762069

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-note-3-amzer-pudding-tpu-case-96815060

Bence ya bunların beyazını al, ya da neo hybrid in beyaz kenarlı olanını alın son çare.

Ama benim cihazım beyaz olsa idi bunları alabilirdim.

Ancak neo hybrid kadar şık değiller. Sarı yerine beyaz kenarlıyı tercih edin eğer bir renk uyumu olsun istiyor iseniz...

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    Hafiten genişliyor cihaz ama bu göz yumulası bir genişleme. Rahatsıız edici değil, kılıf da şık olunca bir problem olmuyor alışıyorsunuz zaten....
  • Geçmiş olsun beni de eklerseniz sevinirim :)

Arkadaşlar lütfen cahilliğime verin, çoklu pencerede soldaki çubuğun içinde olan ya da eklenebilen uygulamalar dışında olan uygulamaları da kullanma şansımız yok mu mesela mozilla tarayıcı gözükmüyor orda teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 959960961962963
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.