Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (960. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun ilk kurulumunda ki yıldızlı arka planı nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: generix_1990

Buradaki arkadaşların tavsiyesiyle wifi ve gps ayarlarındaki ilgili tikleri kaldırdıktan sonra şarjda gözle görülür bir iyileşme oldu. Ayarlar'dan pil menüsüne girdiğimde eskiden Google Play hizmetleri ve Android işletim sistemi fln en tepedeyken şimdi orada Subway Surfers, ekran ve ortam sunucusu fln var ki bunlar gerçekten kullandığım şeyler.

Telefonu sabah 6'da şarjdan çektim ve yarım saat oyun ve 2 saat müzik dinleme ve 3G full açık ile şu an şarjım %85. Normalde %75'e kadar inerdi işe geldiğimde.

merhaba wifi ve gps ayarlarında neleri kapattınız benimde şarj sizin eski halinizdeki gibi hızlı tükeniyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: youssef

Halihazırda kullanıyor olduğum Spigen markasının Samsung Galaxy Note 3 için üretmiş olduğu telefon kılıflarının Neo Hybrid modelinin altın/dore (champagne gold) renginin resimlerini sizinle paylaşmak istedim.

Şık göründüğünü düşünüyorum. Bir fikir sahibi olmanız açısından bu resimler size yararlı olacaktır umuyorum ki.

Saygılarım ile..
    .

(gittigidiyor sitesi üzerinden "spigensgp" kullanıcısından yorumlarını okuyarak aldım. Ürünü gönderen Monofe idi. 82,60 TL'ye aldım)

Bu baya bi fazla bi kılıfmış, mükemmel duruyor..
    İyi günlerde kullanın verilen parada normal gerçekten.

• John___Doe kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetkyr

quote:

Buradaki arkadaşların tavsiyesiyle wifi ve gps ayarlarındaki ilgili tikleri kaldırdıktan sonra şarjda gözle görülür bir iyileşme oldu. Ayarlar'dan pil menüsüne girdiğimde eskiden Google Play hizmetleri ve Android işletim sistemi fln en tepedeyken şimdi orada Subway Surfers, ekran ve ortam sunucusu fln var ki bunlar gerçekten kullandığım şeyler.

Telefonu sabah 6'da şarjdan çektim ve yarım saat oyun ve 2 saat müzik dinleme ve 3G full açık ile şu an şarjım %85. Normalde %75'e kadar inerdi işe geldiğimde.

merhaba wifi ve gps ayarlarında neleri kapattınız benimde şarj sizin eski halinizdeki gibi hızlı tükeniyorda

Ayarlar->Konum->Kablosuz Ağları Kullan
    Wifi->Gelişmiş->Taramaya Daima İzin Ver.

Bu iki ayardaki tikleri kaldırın. Bunun gibi başka trick'ler de vardır aslında. Araştırmak lazım.

Ayrıca Battery Doctor ve Clean Master programlarını kurmanızı da öneririm. Bu programlar hem verimli şarj, hem otomatik sonlandırma hem de memory temizleme gibi temel özellikleriyle telefonun verimini artırıyor kesinlikle.

• Arkadaşlar evde dsmart hd kullanıyorum lg led tv ile birlikte..Watch on lg led tv yi çok güzel tanıyıp kumanda ediyor..Ama kanal değiştiremediğim için bu pek işime yaramıyor..dsmartı nasıl tanıtırım? Forumda araştırınca değişik programlar önermişler ama ücretli çoğu..Bu sorun için tavsiyesi olan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

Bu iki ayardaki tikleri kaldırın. Bunun gibi başka trick'ler de vardır aslında. Araştırmak lazım.

Ayrıca Battery Doctor ve Clean Master programlarını kurmanızı da öneririm. Bu programlar hem verimli şarj, hem otomatik sonlandırma hem de memory temizleme gibi temel özellikleriyle telefonun verimini artırıyor kesinlikle.

dediklerini şuan yaptım bakalım nasıl olucak şarj bundan sonra teşekkürler

• youssef kullanıcısına yanıt
    Bende Kırmızısını siparis verdim hocam aynı kişiden bugün gelicek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cowley

Arkadaslar elimde garantili kutulu note 3 ve gear var satilik.Iphone 5s denemek icin satiyorum.Az kullanilmis 5s ile kafa kafayada takas edebilirim note 3u ..

Dostum elimde i5 var daha bir yıl olmadı alalı. Turkcell'den alındı yani daha bir yıldan fazla garantisi var ve 64 gb ve oldukça temiz. Düşünürsen pm atarsın

• Rwenzori kullanıcısına yanıt
    ben ilk aldıgımda köşesi ezik cıktı direk değişim yaptılar bana mesela.
  • muaz1 kullanıcısına yanıt
    ilgililer yani oldukça, bir problem yaşamazsın. Bir kaç ürün sipariş verdim. Faturayı monofe olarak kesiyorlar zaten.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

dediklerini şuan yaptım bakalım nasıl olucak şarj bundan sonra teşekkürler

Telefon sapıttı valla saatte %1 şarj yiyor kullanmadığım süreçte.

Bu trickler sadece telefonu kullanmadığımız zamanlardaki aşırı şarj yeme olayını çözüyor, bunu da belirtmek lazım.

• youssef kullanıcısına yanıt
    Şunların birde beyazı olsa ne var telefonu siyah almadıgım in pişmanım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar S Note ile biraz not aldığımda cihaz ısınmaya başlıyor ve resmini ekleyeceğim uygulama ilk sayfaya yerleşiyor. Pil tüketimi de korkunç artıyor.
    Bu S finder in el yazısını taramaya çalışmasıyla alakalı sanırım.
    Siz de bu durumla karşılaştınız mı?
  • Ken Block43 kullanıcısına yanıt
    bu kılfın rengi siyah değil tabi, plastik yani bu plastiğin rengini taşıyor. siyahla daha uyumlu evet. Benim telefonunda ön kısmının tam siyah olduğu söylenemez zaten bilirsin. Titanyum gri gibi bir rengi var ön kısmın.

Kılıfın beyaz olduğunu farzet ? sürekli kirlenir zaten leke tutar silmek zorunda kalırsın. Beyaz deri bile sürekli kir tutuyor.

Ben sizin yerinizde olsam eğer telefon sürekli elinizde değil ise s-view alırdım orjinal.

Çok kullanıyor iseniz telefonu ;http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/spigen-sgp-galaxy-note-3-ultra-fit-smooth-white-95762069#product-information

Spigen in bu kılıfını ve bununla birlikte glass Tr ekran koruyucusunu kullanmanızı öneririm.

Spigen slim armor beyaz da olabilir ancak o çok kabalaştırıyor telefonu.

Veya ucuz beyaz bir silikon kılıf da kullanabilirsiniz ama önermem pek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssef -- 3 Aralık 2013; 14:04:31 >

• quote:

Halihazırda kullanıyor olduğum Spigen markasının Samsung Galaxy Note 3 için üretmiş olduğu telefon kılıflarının Neo Hybrid modelinin altın/dore (champagne gold) renginin resimlerini sizinle paylaşmak istedim.

Şık göründüğünü düşünüyorum. Bir fikir sahibi olmanız açısından bu resimler size yararlı olacaktır umuyorum ki.

Saygılarım ile..
    .

(gittigidiyor sitesi üzerinden "spigensgp" kullanıcısından yorumlarını okuyarak aldım. Ürünü gönderen Monofe idi. 82,60 TL'ye aldım)

hacı şu adamın linkini atar mısın bize acı cektiriyorsun

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    Direk link atmadım ve kullanıcı adını tırnak içinde yazdım, bulunur zannettim :)

http://profil.gittigidiyor.com/spigensgp // www.monofe.com ikisinden fiyatı karşışlaştırarak sipariş verin.

Aynı firma ancak bazen daha ucuz olabiliyor birinden birinde :)

http://profil.gittigidiyor.com/yakebilisim bu mağazadan alışveriş yapmadım ama note 3 için olan ürünlerine bakmanızı öneririm. Alternatif ürünler var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youssef -- 3 Aralık 2013; 14:41:09 >

• quote:

Direk link atmadım ve kullanıcı adını tırnak içinde yazdım, bulunur zannettim :)

http://profil.gittigidiyor.com/spigensgp // www.monofe.com ikisinden fiyatı karşışlaştırarak sipariş verin.

Aynı firma ancak bazen daha ucuz olabiliyor birinden birinde :)

http://profil.gittigidiyor.com/yakebilisim bu mağazadan alışveriş yapmadım ama note 3 için olan ürünlerine bakmanızı öneririm. Alternatif ürünler var...

Spigen neo kilifinin daha ayrintili resimlerini cekebilirmisiniz? Bende almayi dusunuyorumda . Bu kenarlarınin plastik oldugu cok belli oluyor mu ? Telefonu basitlestiriyor mu ? Bu sorularin cevabi onemli benim icin . S view cover kullaniyorum suan ve bi tane spigen neo tarzi kilif almak istiyorum , degistire degistire kullanmak icin .

• mcansl kullanıcısına yanıt
    Koyduğum resimlerin yeterince ayrıntılı olduğunu düşünüyorum. Ayrıntıdan kastınız nedir tam olarak ? Basitleştirmiyor telefonu. Kaliteli bir aksesuar olduğunu belli ediyor. Ya gümüş yada altın rengini almanızı öneririm. kılıf oldukça ince. telefon çerçevesi çok hafif büyüyor bumper kısmı, buda gayet normal. telefon tuşları ile de uyumlu kılıf.

Kenarlardaki plastikten kastınızın ne olduğunu tam olarak anlayamadım ama bu kılıfın plastik dokusu alışılmış kalitesiz plastik dışında daha hoş ve şık bir plastik.
  • quote:

Koyduğum resimlerin yeterince ayrıntılı olduğunu düşünüyorum. Ayrıntıdan kastınız nedir tam olarak ? Basitleştirmiyor telefonu. Kaliteli bir aksesuar olduğunu belli ediyor. Ya gümüş yada altın rengini almanızı öneririm. kılıf oldukça ince. telefon çerçevesi çok hafif büyüyor bumper kısmı, buda gayet normal. telefon tuşları ile de uyumlu kılıf.

Kenarlardaki plastikten kastınızın ne olduğunu tam olarak anlayamadım ama bu kılıfın plastik dokusu alışılmış kalitesiz plastik dışında daha hoş ve şık bir plastik.

eyvallah dostum

... ayrıntıdan kastı resimlerin çok küçük kalmış yani "thumbnail" ön izleme resmi gibi.
  • 
Sayfa: önceki 958959960961962
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.