Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dosya yöneticisine nasıl giriyoruz?menu deki ayarların bulunduğu yerdemi?
  • Acaba note 3 u s4 sarjlariyla sarj etsem yavas dolmasi disinda sikinti olurmu bataryaya zarar verirmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ossssy

dosya yöneticisine nasıl giriyoruz?menu deki ayarların bulunduğu yerdemi?

uygulamala menüsünde SAMSUNG klasörünün içinde DOSYALARIM'a tıkla.
    Telefondaki bütün dosyalar burada.
    Resimlerinde DCIM klasöründe CAMERA nın içinde
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum iron hocam ki kaldıki s2 den sonra benim için devrim oldu gerçekten:)

Saygılarımla,

• quote:

Orijinalden alıntı: alohaman

Ağda Windows paylaşımları(smb) için denemediğim dosya yöneticisi kalmadı. Tek bağlanan Astro File Manager. Diğer dosya yöneticileri şifre yanlış, paylaşım bulunamadı gibi uyarılar veriyor, nette bu durumdan muzdarip olanlara da rastlamadım. Sizde de durum böyle mi, deneyeniniz var mı?

Ben Total Commander + Lan paylaşım eklentisi ile sorunsuz mkv film izliyorum ağdan. Tavsiye ederim.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: tyfn08

Size katılıyorum iron hocam ki kaldıki s2 den sonra benim için devrim oldu gerçekten:)

Saygılarımla,

Bende 2 seneye yakındır S2 kullanıyorum. NOTE 3 ile G2 arasında kalmış durumdayım.. hangisini tavsiye edersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhanacars -- 23 Kasım 2013; 14:32:52 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

fotoğraflar nereye kaydediliyor....bulamıyorum dosyayı?nerden giriyoruz fotoğrafların videoların olduğu dosyaya?

Bilgisayardan telefona girin DCIM klasörünün içinde camera klasörü var onun içinde görebilirsiniz.

telefonun içinde nerde duruyor bu doya?yani bilgisayardan değil direk telefonon kendisinden bakmak için

Dosyalarım'ın içinden resimler veya hepsinin içinden sd kart içine girip dcim

• quote:

dosya yöneticisine nasıl giriyoruz?menu deki ayarların bulunduğu yerdemi?

Hocam menü samsung klasörünün içinde dosyalarımı açın en üstte solda hepsi yazar sonra dcim klösörüne gidin ve camera klasöründe tüm çektiklerinizi göreceksiniz
  • Arkadaşlar note 3 e google earth yükleyebiliyormuyuz??? S4 te var sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rabia05 -- 23 Kasım 2013; 14:39:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rabia05

Arkadaşlar note 3 e google earth yükleyebiliyormuyuz??? S4 te var sanırım..

Yükleyebilirsin hocam.
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim çalıştı bu program.
  • Legendery kullanıcısına yanıt
    Nasıl yüklüycem ülkenizde kullanılamıyor diyor

• quote:

quote:

Arkadaşlar note 3 e google earth yükleyebiliyormuyuz??? S4 te var sanırım..

Yükleyebilirsin hocam.

Nasıl???ülkemizde kullanılmıyor diyor

• quote:

destekliyor sizin konum nerede ?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

Benim rengim belli de diğeri ne renk olacak onu bilmiyorum hiç. :) Dediğiniz gibi bu saatleri alıp daha farklı modeller çıkana kadar gönül rahatlığı ile kullanabilirim. Oldukça başarılı olmuş. Gün geçtikçe sevdiriyor kendini. :)

Şu an büyük ekranlı cihaz sayısı çok fazla ancak hiçbiri Note 3 ün verdiği keyif ve kullanılabilirliği vermiyor. Ben yıllardır zorunlu olarak 2 cihaz kullandığım için bir tercihim hep samsung ( yeni S gelene kadar Note serisi) diğer cihaz olarak farklı cihazları denemeyi seviyorum. Note serisinin yeri bende de çok ayrı ancak sürekli cihazlarımdan birinin samsung olmasının sebebi anneannemle hat üzerinden 3G görüşme yapmak. :) Evet halen LG sony gibi markalarla mümkün değil bu durum. :)

Olur mu lütfen saçmalamayın tek seferde mükemmel bir cihaz üretimi imkansız bir olay. :) Şaka bir yana firmalar bunu denemek, hedeflemek bile istemiyorlar. Note 3 ün ekranı kalabilir bence başarılı bir ekranı var. Malzeme kalitesi olarak yine belki üstün bir seviyede değil ancak S4 den daha başarılı olduğu aşikar. Ancak ses olarak kaliteli çift hoparlör koymak çok zor olmasa gerek.

Bu sefer kesin kararlıyım ama. :) En azından Note 4 gelene kadar Note 3 kalacak. Aynı seyi ne yazık ki G2 için söyleyemiyorum. :)

G2 yi aralık sonuna kadar tutmayı planlıyorum. Gelirse 4.4 biraz daha kullanırım gelmezse Z1 veya One max güçlü adaylar. :)

Tablet olarak farklı ürünleri deneyimleme şansım çok oldu ancak her zaman ipad aldım ve bu sene de beni kendine çeken Air.. Sizin incelemeniz belki durumu değiştirebilir. Kalem kullanımı 10.1 serilerinde dahada güzel oluyor. :)

hocam g2'yi beğenmemişsiniz gibi geldi bana, ama bence çok harika bir cihaz yapmış lg.
    Tabii renkler ve renkler tartışılmaz, ben g2'yi incelediğimde s4'den kat be kat daha iyi olduğunu gördüm, note'den tek eksiği ram bence.
    4 günlük note3 n9005 maceram oldu, hemde pasaport kaydını bile yaptırmıştım, ama gel gör alışamadım telefona, tamam her şeyi ile süper bir alet çok hızlı, ama çok büyük be arkadaş, ben kılıfsız kullanırım telefonu, cebime koydum yok sığmıyor:)
    Birde tek elle kullanmak işkence oldu, son olarak sesi düşük geldiği için, 4. gün sonunda telefonu iade etmek zorunda kaldım.
    Dediğim gibi, kimi çok beğenir, kimine cazip gelmez, bana da bu durum oldu.
    Hanımın iphone 4s gri wifi probleminden dolayı değişimden sıfır gelince, hemen sattım, garantisi bitecek ve gri wifi 4s'lerde çok yaygın bir problemmiş.
    İncelemeden sonra g2 aldık, gerçekten güzel. Note3 alacaktık, büyüklüğü eleme nedenimiz oldu.

• Meraba arkadaşlar. Note 3 almaya karar verdim ama nelere dikkat edeceğim hakkında bi bilgim yok bana yardımcı olurmusunuz? İlk android telefonum olacak..

• quote:

quote:

destekliyor sizin konum nerede ?
    SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

Amasya Merzifon

• quote:

Orijinalden alıntı: slhttnshn61

Meraba arkadaşlar. Note 3 almaya karar verdim ama nelere dikkat edeceğim hakkında bi bilgim yok bana yardımcı olurmusunuz? İlk android telefonum olacak..

Cihazı almadan önce büyüklüğü sizin için normal mi rahat taşıyabilir miyim bunları düşünün.
    Cihaza mümkün olduğunca az sayıda indirilen uygulamaları yüklememeye çalışın. Market dışı ve illegal yazılım da telefonunuzun stabilitesini bozabilir.

Cihazı aldıktan sonra:
    *#0*# kodunu girerek tüm testleri yapın.
    Kasa açıklığını dert ediyorsanız birde onun için çerçeve kenarından kağıt giriyor mu diye bakabilirsiniz.
    En son hesaplarınızı kurmadan tüm yazılım güncellemelerini yapın ve hesaplarınızı kurup telefonu kullanmaya başlayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Bunu bilmiyordum uyardığınız için teşekkürler. Arka plan fotsundan bir sıkıntı olmaz ama saati uzun süre bu şekilde kullanmamam mı gerekiyor doğru mu anlamışım acaba? Demek bu nedenle Samsung orjinal saati açık mavi bir renk. Acaba ne kadar süre böyle kullanırsam bu "yanık" oluşur? Telefonu note 4 çıkana kadar kullanıp satmayı düşünüyorum da. Beni idare eder mi?

Bu şekilde bir yanma ancak 1 sene içinde gerçekleşebilecek bir durum o da ancak ana ekran açık uzunca bir süre bekler şekilde bırakılırsa oluyor. Benim önceki telefonum S2'nin bildirim çubuğu da buna bir emsal aslında onun da ekranının tepesi yandı ve cihazı 1,5 - 2 sene kullanmıştım.

Bunu engellemenin en kolay yollarından biri de ekrandaki desenlerin, simgelerin her zaman sabit bir noktada olmasını engelleyen bir launcher kullanmak eğer o tarz bir launcher kullanırsanız bu durumla karşılaşmanız imkansız gibi bir şey.

Ben telefonumu açtığımda saat, hava durumu vs her zaman sabit tek bir noktada olmayabiliyor. Windows Phone tarzı aşağı yukarı kayan bir arayüzü var kullandığım launcher 8'in.

ekleme : Bir çok insan siyah rengin amoled ekranlarda daha az pil tükettiğinden arka zemin rengi olarak kullanılmasını tavsiye ediyor, bu doğru az enerji tüketiyor yalnız uzun dönemde de tüm ekranda renklerin daha solgun görünmesine sebep oluyor, aynı bu iz olayı tüm ekrana yayıldığından seçmesi daha zor oluyor ancak başka bir panelle kıyaslandığında soluk olduğu anlaşılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 23 Kasım 2013; 15:53:17 >

• Bu kasa açıklığının resmini koyabilir misiniz ben de kontrol edeyim

• 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.