Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (882. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozican0148

Merhabalar
    Amerikadan aldıgım sm-900a nolu att versiyon note3 um icin yapilacak bisey olmadigini az once ogrenmis oldum hem cok pahali geldi 870$ hemde orjinal kutusu degil att nin kendi hazirladigi bi kutu turuncu beyaz renkli hem kulaklik cikmamistiki bu da normalmismis...sacmalik! Neyse asil konu bolge kilit kodu cikmasiydi telefonu kulanamoyordum bugun amerikadan tanidikgimiz bir abi den yardim istedik ve gidip yuz yuze konusup bolge kilidi almasini istedik telefon icin . Fakat konusmalar sonunda aslinda bolge kilidi yokmus 3ay falan aldiginiz ulkede kulanirsaniz bu kilit otomatik olarak kalkicagi solenmis ve kilit kodu alinamamis ve internetteki kodlarada guvenmedigim den denemeye kalmiycam xda da paylasilan bolge kilidi kirma programi da 9005 te calisiyomus benimki900a bootloader kilidi kirilsa 9005 romu atip yapilabilirsi belki ama kesinde degil yani son yapicagim dedigim seyi yapicaz amerikaya geri yoliycaz insallah alirlar yoksa elimizde patliycak .yemin ediyorum sevincim gursagimda kaldi keski almasaydim diyorum ucuza getirelim dedik hem pahali oldu hemde calismiyo nasil bir istir bu anasini satayim sanki 300$satilan kontratli telefon aldik verdik 3 katini halen ugrasiyoruz

Geçmiş olsun Size tavsiyem öncelikle Ebay den kod alarak denemeniz kesinlikle root.ba otloader işlerine girmeyin 20 $ için risk almayın Kod işi çözer muhtemelen çözmezse geri yollamak en akıllıca olan yöntem olacaktır. öteki yöntemler cihazı asla geri veremeyecek hale sokacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Spg sitesinde 36 dolar olan kılıf aliexpress de 5 6 dolar. Muhtemelen çakma ama resimler birebir aynı. Alın beğenmez iseniz paranızı geri alırsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: eksilen

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce ben de telefonu alarak aranıza katıldım ve fakat 2 gündür bir sorun yaşıyorum, telefona her 5 dakikada bir bildirim geliyor ama gelen bir şey yok daha doğrusu bildirim sesi var ama gelen bir şey yok... Fikri olan var mı?

Fikri olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar 3 gün önce ben de telefonu alarak aranıza katıldım ve fakat 2 gündür bir sorun yaşıyorum, telefona her 5 dakikada bir bildirim geliyor ama gelen bir şey yok daha doğrusu bildirim sesi var ama gelen bir şey yok... Fikri olan var mı?

Fikri olan var mı?

Ayarlar,cihaz,erişilebilirlik oradanda bildirim hatirlaticisini kapatin tamamdir.

• Arkadaslar size birsey sorucam su ilan ile alakali

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-note-3-n9005-32gb-bahariye-mobile-143189283/detay

istanbul kadikoydeki bu dukkani aradim arkadas Almanyadan geldigin soyluyor ve alanlarda herhangi bir skinti olmadigin soyledi daha oncede sattigin hatta kapali kutuda acariz yaninizda bakarsiniz denersiniz dedi ( hat takarsiniz 3g direk cekiyor arama direk yapiyor gibisinden) birde su cumlesini anlamadim Orjinal Rootlu dedi.Bu nasi oluyor ilana baktiginizda ise fiyat 1700 ama orjinal samsung/de (almanya) sitesinde bile 750 euro diyor bu ise 2025 tl ediyor ben pek guvenemedim dogru olma sansi nedir , bir yandan adamin cok ciddi buyrun gelin bakin emin konusmasinida anlamadim umarim yardimci olur fikir verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rpciman -- 21 Kasım 2013; 19:05:33 >

• bugün telefon siparişimi ve kılıf siparişimi sizden geçmiş bulunuyorum :).siyah renk vermişim yanlışlıkla siparişi beyaz olarak değiştirebilirseniz eğer :).sizden ufak bir hediye de olsa bir cam filmi bekliyorum
  • ARKADAŞLAR yENİ TELEFON ALMA AREFESİNDE BİRİSİ OLARAK LG G2 VE NOTE 3 ARASINDA GİDİP GELİYORUM..ÇOK KARARSIZ KALIYORUM..LG G2 NİN GEREK KAMERA GEREK SES VS..ÇOK ABARTILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ..AMA YİNEDE ARTI YÖNLERİ VAR NOTE 3 E GÖRE..NOTE 3 ÜNDE ARTILARI VAR...NOTE 3 SİZCE G2 DEN İYİ Mİ..ARADAKİ FİYAT FARKINA DEĞER Mİ? VEYA FARZEDELİM İKİ TELEFONDA AYNI FİYAT OLSA HANGİSİ ALINIR ..YARDIM..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rpciman

Arkadaslar size birsey sorucam su ilan ile alakali

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-note-3-n9005-32gb-bahariye-mobile-143189283/detay

istanbul kadikoydeki bu dukkani aradim arkadas Almanyadan geldigin soyluyor ve alanlarda herhangi bir skinti olmadigin soyledi daha oncede sattigin hatta kapali kutuda acariz yaninizda bakarsiniz denersiniz dedi ( hat takarsiniz 3g direk cekiyor arama direk yapiyor gibisinden) birde su cumlesini anlamadim Orjinal Rootlu dedi.Bu nasi oluyor ilana baktiginizda ise fiyat 1700 ama orjinal samsung/de (almanya) sitesinde bile 750 euro diyor bu ise 2025 tl ediyor ben pek guvenemedim dogru olma sansi nedir , bir yandan adamin cok ciddi buyrun gelin bakin emin konusmasinida anlamadim umarim yardimci olur fikir verebilirsiniz.

Medense istanbul dışına sadece havale eft vs ile satış yapıyor. Sattığı maldan dediğiniz derecede emin olan satıcılar bu tarz ürünleri şehir dışına satarken Sahibinden gittigidiyor gibi sitelerdeki güvenli alışveriş sistemini kullanır. Adam açık açık sadece eft havale vs olur demiş, şehir dışına GET ile ilan açıp satış yapmayan insandan bence biraz şüphelenmekte fayda var.

• JrMaster kullanıcısına yanıt
    samsungavm.com dan verdim hem telefon hem kılıf telefon 1 yıl kasko bedava.inşallah sıkıntısız olur benim için.3 haftadır bu telefonu araştırıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrenchPress

Spg sitesinde 36 dolar olan kılıf aliexpress de 5 6 dolar. Muhtemelen çakma ama resimler birebir aynı. Alın beğenmez iseniz paranızı geri alırsınız

Ben aldım hocam kalitesi tasarımı herleyi gerçekten çok ama çok iyi. Birebir çakıyorlar kalitesinde fark göremiyor çok ciddi söylüyorum bunu. Ambalajı da aynı hatta spigen broşürleri fln çıkıyor ambalajdan düşünün yani.

Ben de aldım aliexpressten hatta başta orjinal gönderdiler sandım. Ama s view var diye ilk günler kullanmadım ve belkide bşr hafta sonra orjinal ile çakma spigen arasıdaki farkı öğrendim. Şaka gibi ama çakma kılıflarda hoparlör ve mikrofon delikleri YOK. Kılıf takılıyken bildiğiniz kapalı kalıyor hoparlör ve mikrofon kısımları

Benim tahminimce spigen başta daha kılıflar çıkmadan bilerek prototip sızdırdı tabi prototipte bilerek hata yaptılar. ve çindeki üreticiler çakmalarını bu hatayla beraber bol bol üretip satmaya başladılar. Üstelik orjinal spigen daha satışta bile değildi. Haliyle çakma olarak üretilmiş on binlerce spigen kılıfı kullanılamaz durumda kaldı, süper taktik

• WildDestiny kullanıcısına yanıt
    Hocam malzeme kalitesi gayet iyi. fotograf meselesi ise zaten cover acil durumlar icin kullanilacagindan dert etmeyin keza video da oyle. dokunma hassasiyeti ise pencereden dolayi oluyor sonucta arada bir katman daha var bence buna ragmen kotu degil ilk seferde algiliyor hicbir sorun yasamadim simdiye dek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sroad -- 21 Kasım 2013; 19:38:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozican0148

Merhabalar
    Amerikadan aldıgım sm-900a nolu att versiyon note3 um icin yapilacak bisey olmadigini az once ogrenmis oldum hem cok pahali geldi 870$ hemde orjinal kutusu degil att nin kendi hazirladigi bi kutu turuncu beyaz renkli hem kulaklik cikmamistiki bu da normalmismis...sacmalik! Neyse asil konu bolge kilit kodu cikmasiydi telefonu kulanamoyordum bugun amerikadan tanidikgimiz bir abi den yardim istedik ve gidip yuz yuze konusup bolge kilidi almasini istedik telefon icin . Fakat konusmalar sonunda aslinda bolge kilidi yokmus 3ay falan aldiginiz ulkede kulanirsaniz bu kilit otomatik olarak kalkicagi solenmis ve kilit kodu alinamamis ve internetteki kodlarada guvenmedigim den denemeye kalmiycam xda da paylasilan bolge kilidi kirma programi da 9005 te calisiyomus benimki900a bootloader kilidi kirilsa 9005 romu atip yapilabilirsi belki ama kesinde degil yani son yapicagim dedigim seyi yapicaz amerikaya geri yoliycaz insallah alirlar yoksa elimizde patliycak .yemin ediyorum sevincim gursagimda kaldi keski almasaydim diyorum ucuza getirelim dedik hem pahali oldu hemde calismiyo nasil bir istir bu anasini satayim sanki 300$satilan kontratli telefon aldik verdik 3 katini halen ugrasiyoruz

Hocam azcık ucuza alcaz diye böyle risklere niye giriyorsunuz en bastan. Yani n9005 international olan sürümler bile bu kadar problem yaşatırken siz üstelik international bile değil at&t modeli almışsınız. Geçmiş olsun gerçekten işiniz çok zor.

Xdada bootloaderı kırabilen kimse HALA çıkmadı. Uğraşan var mıdır orası da tartışılır. Bootloader kırılsa bile custom rom olaylarına yarar yani stock n9005 romunu muhtemelen yine atamazsınız. N9005 dışındaki snapdragon modellerinde bildigim kadarıyla ebay vs gibi yerlerden kod da alamıyorsunuz.

Yani bir an önceiade etmeye bakın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheRecRuiT123 -- 21 Kasım 2013; 19:40:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Spg sitesinde 36 dolar olan kılıf aliexpress de 5 6 dolar. Muhtemelen çakma ama resimler birebir aynı. Alın beğenmez iseniz paranızı geri alırsınız

Ben aldım hocam kalitesi tasarımı herleyi gerçekten çok ama çok iyi. Birebir çakıyorlar kalitesinde fark göremiyor çok ciddi söylüyorum bunu. Ambalajı da aynı hatta spigen broşürleri fln çıkıyor ambalajdan düşünün yani.

Ben de aldım aliexpressten hatta başta orjinal gönderdiler sandım. Ama s view var diye ilk günler kullanmadım ve belkide bşr hafta sonra orjinal ile çakma spigen arasıdaki farkı öğrendim. Şaka gibi ama çakma kılıflarda hoparlör ve mikrofon delikleri YOK. Kılıf takılıyken bildiğiniz kapalı kalıyor hoparlör ve mikrofon kısımları

Benim tahminimce spigen başta daha kılıflar çıkmadan bilerek prototip sızdırdı tabi prototipte bilerek hata yaptılar. ve çindeki üreticiler çakmalarını bu hatayla beraber bol bol üretip satmaya başladılar. Üstelik orjinal spigen daha satışta bile değildi. Haliyle çakma olarak üretilmiş on binlerce spigen kılıfı kullanılamaz durumda kaldı, süper taktik

Yazınızın başlarında ucuz olanı almak mantıklı sandım okudukça gördüm. :) İlginç ama gerçek üretici için iyi olmuş. Spigeni bende merak ediyorum bulursam deneyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

xda'da spg'nin s-view kılıf yapması için anket yapmışlar Spg'de yakın gelecekte bu özellikte kılıf çıkaracağını açıklamış Gerçi ali express den s-view aldım 2 tane bekliyorum ama spg çıkınca muhtemelen ondan da alırım (tabi ki çakması) :) :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanacars

ARKADAŞLAR yENİ TELEFON ALMA AREFESİNDE BİRİSİ OLARAK LG G2 VE NOTE 3 ARASINDA GİDİP GELİYORUM..ÇOK KARARSIZ KALIYORUM..LG G2 NİN GEREK KAMERA GEREK SES VS..ÇOK ABARTILDIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ..AMA YİNEDE ARTI YÖNLERİ VAR NOTE 3 E GÖRE..NOTE 3 ÜNDE ARTILARI VAR...NOTE 3 SİZCE G2 DEN İYİ Mİ..ARADAKİ FİYAT FARKINA DEĞER Mİ? VEYA FARZEDELİM İKİ TELEFONDA AYNI FİYAT OLSA HANGİSİ ALINIR ..YARDIM..

G2 alıp beğenerek kullanan arkadaşım bile Note 3'ü ön yargısı olmadan kullanınca çok beğendi.
    Eğer fazla fark vermesi gerekmeseydi telefonu başka biriyle takas edecekti.
    Eğer üstüne eklemeniz gereken meblağ sizi üzmeyecekse ve boyut sizin için sıkıntı değilse Note 3 tavsiye ederim. Telefonu alınca Mesut Çevik'in ne kadar doğru söylediğini anladım.

• benim vatan bilgisayardan beklediğim hediye gear bugün geldi, renk sormadan yolladılar, telefonum beyazdı saatin de kordonu beyaz çerçevesi altın rengi.. saati genel olarak beğendim.. hemen samsung appsdaki gear uygulamalarını indirdim. bu arada telefon bluetooth üzerinden saati ve plantronic kulaklığı aynı anda görüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mapawri007

quote:

quote:

Fikri olan var mı?

Ayarlar,cihaz,erişilebilirlik oradanda bildirim hatirlaticisini kapatin tamamdir.

Teşekkür ederim, sorun çözüldü...

• xda'da hintli biri hindistan'dan region etiketsiz telefon almış bir süre kullandıktan sonra amsterdam'a gitmiş ve oranın sim'ini takmış. samsung ile ilgili mesaj gelmiş ertesi gün tekrar hindistan sim'ini taktığında simlock olduğunu görmüş. artık sadece EU simleri ile çalışmaktaymış. region etiketsiz ürünler region free sayılmıyor demek ki.
  • yazık yahu onun başına geleni okudum bende.Tam bahtsız bedevi

• Ve Samsung Gear mıncıklanmaya başlamıştır an itibari ile :)

Akıllı telefon, akıllı saat'ten sonra bir de " akıllı pil " istesek çok mu olur ?

Saygılarımla...
  • 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.