Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burasi note 3 almayin forumu sanki:))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbils

Arkadaslar ben root mus google + mis hafiza kar bolmekmis forumda okuyunca panikledim.ben bunlarin hicbirisini yapmam.note 3 alip face watsup gibi bikac uygulama yuklesem gene donma kilitlenme isinma problemleri yasarmiyim.sabah 8 de sarzdan alinca aksam 10 u gorurmuyum.tam alacam telefonu forumu okuyunca dehsete kapiliyorum.

Hicbir sikinti yasamazsiniz hocam kendimden ornek vermem gerekirse telefonu alali 1.5 ay oldu daha donma reset vs yasamadim tek gordugum operadan kaynaklanan donmaydi zaten donduktan sonra da opera hata verip kapandi yani programla ilgili olan bir sikinti bu yasadigimda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefondan birtek ben memnunum herhalde su yazilanlari okudumda... Ustelik iphone 5s ten gectim note 3 e...

yanlız değilsin dostum.bende memnunum.millet ona buna b.k atmaktan ne kadara zevk alıyor.yok telefon şöyleymiş böyleymiş. falan filan..yav millet telefonda en ufak bişey görmesin nasılda çok büyük bişeymiş gibi ballandıra ballandıra konuşuyorlar.sanki telefona meteor düştü ...

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• wox kullanıcısına yanıt
    Ayni fikirdeyim.yazilanlara bakinca agrisiz basim azicik asim git iphone 5s al dedim kendi kendime.

• quote:

Orijinalden alıntı: DadFaLCoN

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqua-064g-u46a/980001182

64 gb micro sd ihtiyacı olanlar kaçırmasın arkadaşlar. 99.90 TL

Çok iyi fiyat.

Keşke bir kaç gün önce duyursalardı da bizde buradan tavsiye derken bu iyatıda yazabilseydik.
    meyiletişimden 28 TL gibi daha ucuz.

@TeufeL-07 kusura bakmayın, benimde haberim yoktu.

Bilgilendirme için teşekkürler sevgili @DadFaLCoN

Saygılarımla...

• bu arada bi note3 var hani şu akıllı duraklatma olayı nı çalıştıramadım nedendır bıldırım panelınden ayarını aktif hale getirdim ama olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erbils

Burasi note 3 almayin forumu sanki:))

ben sadece sahit oldugum seyleri aktardim..karar sizin tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerciyas

Arkadaşlar bana 4k video kaydında hiçbir sorun yaşamayacağım 64 gb bir microsd kart önerebilir misiniz para mühim değil

Bugüne kadar fiyatı ve müşteri memnuniyeti nedeni ile meyiletisim.com.tr yi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyordum ama
    sevgili @DadFaLCoN un paylaştığı linkte aynı ürün 28 TL daha ucuz ve işinizi görür ama şu anda Türkiye'de satışa henüz çıkmamış olan okuma ve yazma hızı
    daha yüksek yine sandisk'in extreme modelini de tavsiye derim ki 4K videolar için daha da uygun olacaktır, en azından daha yeni ve daha hızlı bir kart, bildiğim kadarı ile.

http://www.kliksa.com/urun/sandisk-64-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqua-064g-u46a/980001182

Tabi biraz daha tuzlu ama bahsetitğim kart ta BU

Tercih sizin.

Saygılarımla...

• Note 3 sağolsun öğrencilerim evde dahi rahat vermiyor artık gece gündüz whatsapp tan soru gonderiyor lar. :)

Bu kadar kotulenmesini anlamak zor

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

• bu arada kimsenin cihazina ..ok attgimiz yok..kullandiginiz cihazlara asik olmaktan bir vazgemediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydink_1903

quote:

Orijinalden alıntı: husserdd

arkadaşlar selam,
    iphone 5'in küçük ekranından sıkılmış birisi olarak çok yakında note 3'e geçmek istiyorum. fakat tereddüt ettiğim sadece bir konu var; garantili aldığım üründe hep bahsettiğiniz kasa açıklığı çıkarsa bunu geri verip yenisini alabilir miyim?

Her söze körü körüne inanmayın.

Hele hayatnda bu telefona sahip olmamışlara hiç inanmayın.

ilgili kişinin 31 Ekimde yazdığı yazı

"Bende dün aldım bugün farkettim..üst bölümde ve sağ bölümde var.üst bölümdeki bariz belli oluyor.rezillik.pişman oldum aldığıma.işin yoksa uğraş dur şimdi."

3 Kasımda başka bir konuda yazdığı

"alacak arkadaslara uyari..bu cihazin cogunda kasa acikligi var.yakin arkadaslarimdan biliyorum.cihaz degisikligi yapan arkadasa yine acik kasali cihaz verdiler arkadasim teknik serviste alin basiniza calin dedi ve parasini geri istedi.gunlerdir parasinin iadesini bekliyor.cihazi alirken mutlaka acin bakin.herhangi bir kagit parcasi ile kenarlardan anlayabilirsiniz.kagit parcasinin kenarlara kesinlikle girmemesi gerekiyor.burda gereksiz fanlik yapmak istemiyorum ama samsung'dan cihaz almak kumarin buyugu. "

Telefonu almış olan biri 3-4 gün arayla bu 2 yazıyı yazarsa siz ne düşünürsünüz. Yorumu size bırakıyorum.

Mobildan yazdığım için orjinalleri alıntılayamadım ilgili silmeden veya düzeltmeden kontrol edebilirsiniz.

Bazı marka fanatikleri sadece markayı över, bazıları ise hem markayı över hem de rakipleri kötüler, bunların en kötü türü bunlardır.

Siz başkalarının sözlerine bakmayın teknoloji sitelerini okuyun Youtube dan videolarını izleyin gidin teknoloji marketlerde telefonu elinize alın kullanın öyle karar verin.

Son olarak o kasa açıklığı denen şeyle ilgili telefonun Youtube da sökülme videoları var onları izlerseniz telefonun ekranının çerçeveden o boşluk denen yere bir nesne sokarak açıldığını göreceksiniz yani o küçücük aralık telefonun sökülebilmesi için gerekli bir boşluktur. Bu boşluk normalinden çok büyükse o başka hatalı üretimdir ve her elektronik cihazda azda olsa hatalı üretim çıkabilir

Kolay gelsin.

ruhsal problemlerin var sanirim?

• Android markete bir denetim sistemi gelmediği sürece android cihaza sakın bulaşma :)

Geçen sene 4S i satıp çıkar çıkmaz Note 2 almıştım sadece 2 ay kullandıktan sonra gidip iPhone 5 aldım ve iPhone daha büyük ekranlı bir cihaz çıkartmadığı sürece başka hiç bir markaya bakmıyorum bile...

Geçen seneden beri aynı cümleyi kuruyorum iPhone da bulunan işletim sistemi Note serisinde olsa ya da iPhone Note gibi telefon çıkartsa abartısız söylüyorum o zaman 3500 liraya kadar yolu var gider ve o cihazı alırım çok net. Çünkü Note gerçekten özellik olarak ve batarya dayanıklılığı konusunda beklentilerin üzerinde bir telefon ama gel gelelim android işletim sitemine bildiğin rezalet. Şimdi bu yoruma android fanları atlar yok kişiselleştiriyorsun yok root yapıyorsun rom atıyorsun bla bla bla neyse...

Olay telefonsa içine ben müdahale etmemeliyim arayüzü basit işletim sitemi güvenilir olmalı... Ben Garanti bankasının CepBank şubesini kullanıyorum hemde kafamda zerre soru işareti kalmadan ya da onu geçtim bilgisayarımdan bile virüs kapabilme riski var facebook hesabımın onu da sadece telefon ve tablet üzerinden açıp bakıyorum. Çoğu arkadaşımın hesabı video yayını yaparken mango ile 1 ayda 15 kilo verin derken benimki sapasağlam ! Sebebi basit , marketi sağlam olan bir işletim sistemim var dışarıdan gelen müdahaleye kapalı. Evet bluetooth ile paylaşım yapamıyorum hafıza kartı ile kapasite artıramıyorum ya da belli bir işlemden geçirmeden istediğim müziği direkt zil sesi yapamıyorum ama bu basit şeyleri yapan telefonların sahipleri de telefonlarını benim gibi güvenli kullanamıyorlar.

Root yapıyorlar kernel yüklüyorlar rom indiriyorlar yani telefonla sürekli uğraşıyorlar. Aslında çalışan kesimin derdi belli 'Telefon benim işimi kolaylaştırsın' bana daha fazla iş yüklemesin... Note serisi sadece iş için ama salt sadece iş için kullanılacaksa mantıklı ama yok facebooka bakayım bankacılık işlemlerimi yapayım kişisel mail adreslerimi de kontrol edeyim dersen işin rengi değişir. Çünkü soliteir tarzı basit bir fal bakma uygulaması bile senden bir dünya izin istiyor. Yok konumunu göreyim yok rehberine erişeyim olmadı ağ bağlantısı yetkisi alayım bir de senin adına mesaj atabileyim vs. vs. oldu diyorsun işte o zaman kredi kartı numaramı da vereyim benim adıma alışverişleri de sen yap...

İşin özü dostum güvenlikse iPhone Marketse iPhone ve stabilite ise yine iPhone geri kalan her şey için Note ;) Kararını sen ver...

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

bu arada kimsenin cihazina ..ok attgimiz yok..kullandiginiz cihazlara asik olmaktan bir vazgemediniz.

Simdi burasi note 3 kullanicilar kulübü hatirlatayim:) memnun olduğumuz telefonu neden yazmayalim? Neden kullandığımız telefonun forumunu takip etmeyelim? Kim almış almamış bize ne? Ortak mıyız biz samsunga.

Ancak tersine size bakinca telefonu sattım yada iade ettim dediniz yanlış hatırlamıyorsam. Ama hala bu kluptesiniz? Millete aşık maşık diyeceginize kendinizi bi sorgulasaniz iyi olur gibi. Boyle bir durumda olsam sanirim yeni alacağım telefonla ilgilenir bu forumun mahallesinden gecmezdim sanırım. Aman diyim siz bi telefona aşık olmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

Benim telefona nazar değdi herhalde :))) şarjı 2 gün gidiyo diye forumda mesajlar atıyordum. Dün gece 22 de yüzde 80 iken sabah % 30 kalmıştı hiç kullanmadan... Ayrıca sabah beni arıyanlar ulaşamamış. Ben bir yeri aramak istediğimde mobil ağa erişilemiyor diye bir hata mesajı alıyordum, kapatıp açtım telefonu düzeldi. Ama sinir bozucu... bir telefon bir gecede uyku modunda %50 şarj yermi?

forumda arkadaşların bahsettiği 1013 meselesi nedir? hangi menüden girilir? şarjı çok kullanan uygulamaları nasıl bulabilirim?

1013 - Audio dosyasının aşırı kullanımı nedeni ile uyku moduna girmemesi bir şekilde.

Wakeclock uygulamasını gece yatarken yüklerseniz ve sabah baktığınızda neyin neyi ne kadar kullandığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Saygılarımla...

• quote:

Orijinalden alıntı: BirazUye

Android markete bir denetim sistemi gelmediği sürece android cihaza sakın bulaşma :)

Geçen sene 4S i satıp çıkar çıkmaz Note 2 almıştım sadece 2 ay kullandıktan sonra gidip iPhone 5 aldım ve iPhone daha büyük ekranlı bir cihaz çıkartmadığı sürece başka hiç bir markaya bakmıyorum bile...

Geçen seneden beri aynı cümleyi kuruyorum iPhone da bulunan işletim sistemi Note serisinde olsa ya da iPhone Note gibi telefon çıkartsa abartısız söylüyorum o zaman 3500 liraya kadar yolu var gider ve o cihazı alırım çok net. Çünkü Note gerçekten özellik olarak ve batarya dayanıklılığı konusunda beklentilerin üzerinde bir telefon ama gel gelelim android işletim sitemine bildiğin rezalet. Şimdi bu yoruma android fanları atlar yok kişiselleştiriyorsun yok root yapıyorsun rom atıyorsun bla bla bla neyse...

Olay telefonsa içine ben müdahale etmemeliyim arayüzü basit işletim sitemi güvenilir olmalı... Ben Garanti bankasının CepBank şubesini kullanıyorum hemde kafamda zerre soru işareti kalmadan ya da onu geçtim bilgisayarımdan bile virüs kapabilme riski var facebook hesabımın onu da sadece telefon ve tablet üzerinden açıp bakıyorum. Çoğu arkadaşımın hesabı video yayını yaparken mango ile 1 ayda 15 kilo verin derken benimki sapasağlam ! Sebebi basit , marketi sağlam olan bir işletim sistemim var dışarıdan gelen müdahaleye kapalı. Evet bluetooth ile paylaşım yapamıyorum hafıza kartı ile kapasite artıramıyorum ya da belli bir işlemden geçirmeden istediğim müziği direkt zil sesi yapamıyorum ama bu basit şeyleri yapan telefonların sahipleri de telefonlarını benim gibi güvenli kullanamıyorlar.

Root yapıyorlar kernel yüklüyorlar rom indiriyorlar yani telefonla sürekli uğraşıyorlar. Aslında çalışan kesimin derdi belli 'Telefon benim işimi kolaylaştırsın' bana daha fazla iş yüklemesin... Note serisi sadece iş için ama salt sadece iş için kullanılacaksa mantıklı ama yok facebooka bakayım bankacılık işlemlerimi yapayım kişisel mail adreslerimi de kontrol edeyim dersen işin rengi değişir. Çünkü soliteir tarzı basit bir fal bakma uygulaması bile senden bir dünya izin istiyor. Yok konumunu göreyim yok rehberine erişeyim olmadı ağ bağlantısı yetkisi alayım bir de senin adına mesaj atabileyim vs. vs. oldu diyorsun işte o zaman kredi kartı numaramı da vereyim benim adıma alışverişleri de sen yap...

İşin özü dostum güvenlikse iPhone Marketse iPhone ve stabilite ise yine iPhone geri kalan her şey için Note ;) Kararını sen ver...

Allah allah bende iphoneden note 3 e yani androide geçtim. 1.5 ay oldu. Antivirus felan yuklemedim. Bankacılık işlemlerini telefondan yapiyorum. Bi sorun yaşamadım. Virus bulasmadi telefonuma Rot vs. yapmadim yapmayacagimda. Gayette güzel aldigim gibi dümdüz kullaniyorum. Acaba ben android fanı mı oluyorum bu durumda?

Not: fan mevzusuna sizi tamda örnek gösterebiliriz kanimca. Zira ortada hiçbir şey yokken(ustelik note 3 kullanicilar kulubunda note 3 kullanmadan)gelip ios şöyle ios böyle yazmanizdan belli

• 03ekim08 kullanıcısına yanıt
    Beyfendi altta cevabın kime yazıldığına bakma zahmeti göstermiş olsaydınız bu gereksiz diyalog yaşanmayacaktı... iPhone'dan Note 3 geçmeli miyim diye bir soru sormuş arkadaş ben de kendi deneyimimi aktardım. Yoksa herkes kendinden menkul kimsenin kararına müdahale etmek niyetinde değiliz.

Yazdığım şeyleri bizzat yaşamamış olsaydım zaten şu an yolu Note 2 ile devam ediyor olurdum. Sizin yaşamamış olmanız da yaşamayacağınız anlamına gelmiyor maalesef fakat umarım yaşamazsınız...

Uzamazsa sevinirim , Saygılar...
  • BirazUye kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
    verdiğiniz cevap her ne kadar note 3 sahiplerini üzse de yeni sahip olmak isteyenleri aydınlatıcı yönde. tabi ki herkes gibi sahip olunanın kötülenmesi/tercih edilmemesi gibi durumlarda insanlar biraz agresifleşebiliyor. ilk attığım mesajdan itibaren söylediğim gibi her hangi bir markanın fan boyu değilim. tek istediğim büyük ekranlı bir telefonda keyfime bakmak. önceliğim bu.

buraya gelip note 3'ü kötüleyip sonrada "bunu almalı mıyım" da demiyorum, aksine bu telefona sahip olanların beni bu yönde gaza getirmesine ihtiyacım var ama gelip buraya yazınca sanki "almayacaksan tezgahın önünü kapama" gibi bir izlenim var insanlarda.

detaylı açıklaman için teşekkür ederim.
    iyi akşamlar.
  • arkadaşlar

bir süredir akıllı saat konusunda kimsenin bir şey yazmadığını farkettim ve izlenimlerimi paylaşmak istedim.

bir haftadır smartwatch 2 kullanıyordum bugün galaxy gear aldım karşılaştırmalarını yakında video olarak yükliycem

öncelikli olarak

smartwatch 2

görsellilk fena değil

şarj süresi 48 saat

play store proğram çeşitliliği fazla

telefonla uyumluluk 10 üzerinden 8

ekran duyarlılığı 10 üzerinden 7

ekran canlılığı 10 üzerinden 6

uygulama bildirimleri ek uygulama ile uyumlu hale geliyor.

her an şarj edebiliyorsunuz ( bence en iyi özelliği)

ana ekrana herhangi birşey yükleyemiyorsunuz görsellik 10 üzerinden 7

indiridiğiniz uygulamalar tam uyumlu değil

Galaxy gear

öncelikle belirteyim youtube incelemelerini beyenmemiştim fakat son yapılan güncellme çok beyenilince saati bu gün samsung bayisinden aldım

en göze çarpan değişiklik bluetooth kulaklıkla konuşurken arama yaptığınızda önce saate ses geliyor sonra saat üzerindeki menüyle kulaklığa bağlıyordunuz buda bihayli zahmetliydi şimdi düzeltmişler çağrı geldiğinde veya aradığınızda kulaklığa bağlanmak için ikon koymuşlar .

ikinci düzeltme bildirimler düzeltilmiş her uygulamaya bildirim koyabiliyorsunuz . fazla detaylı olmadan gelen bildirimin içeriğini görebiliyorsunuız

görsellik fiyatına göre çok iyi değil

şarj süresi günü çıkarıyor

extra şarj ünitesi var ( en kötü özelliği Ya kaybolursa !!!!!!!!!!)

uygulama sayısı kısıtlı

telefonla uyumluluk 10 üzerinden 10

ekran duyarlılığı 10 üzerinden 9

Ekran parlaklığı 10 üzerinden 10

cihaza orjinal veya custom rom yükliyebiliyorsunuz

şimdilik 3 parti uygulama yok

sonuç

gear fonksiyonu çok olan bir cihaz geliştirilmeye açık fakat pahalı

smartwatch 2 her cihazla uyumlu olması bir avantaj ve asgari ölçüde ihtiyaçlara cevap veriyor

• 1 Sene sık dişini seneye Apple daha büyük ekranlı bir cihaz çıkartacak onu alır düzenini bozmadan keyfine bakarsın :)

Yeni işletim sistemi yeniden alacağın uygulamalara ödeme yapmak demek aslına bakarsan maliyet de yükseliyor...

Neyse kovulmadan gidelim de gereksiz mesaj kalabalığı olmasın... İyi akşamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: DadFaLCoN

64 gb micro sd ihtiyacı olanlar kaçırmasın arkadaşlar. 99.90 TL

Çok iyi fiyat.

Keşke bir kaç gün önce duyursalardı da bizde buradan tavsiye derken bu iyatıda yazabilseydik.
    meyiletişimden 28 TL gibi daha ucuz.

@TeufeL-07 kusura bakmayın, benimde haberim yoktu.

Bilgilendirme için teşekkürler sevgili @DadFaLCoN

Saygılarımla...

Hocam bende bu sabah gorunce sipariş verdim siz arkadaşa önerdiğinizde bu fiyatta değildi diye hatırlıyorum bu tür indirimleri yakalamak birazda şans işi arkadaşta o gün sizin öneriniz olmasaydı çok daha fazla zarara gireblirdi.

Sayğılarımla..

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.