Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (797. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar siyah 64gb kullanan var mı varsa fiyat farkı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

arkdaşlar turcelle peşin 2115 diyor sizce nasıl

Peşin para çok fiyat bu nedir yahu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

s3 nasıl efsane olarak kaldıysa Note3 de öyle kalacak demedi demeyin

S3'ün nesi efsan hocam. S2 tamam tam bir yaşayan efsane de s3 nedir yahu

Samsung Galaxy S3'ü ben iPhone 3Gs'e benzetiyorum, (her ikisi de hala sıfır olarak satılan ve tercih edilen cihazlar) Kaldı ki S4'ü de bilen biri olarak S3 daha ele oturan bir cihaz.

3GS in sıfırı mı ? Hocam o tedavülden kalkalı çok olmadı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_ramses

Telefonla 2.günüm note 2 ye nazaran kullanımı daha zor gibi elime tam oturtamadım kişiden kişiye değişir tabi bu söylediğim..temassız kontrol olayı şahane..eliniz cipsten yağ olmuşsa gelen aramayı temas etmeden karşılıyorsunuz süper..

Hatırlatayım dedim sadece geçen haftalarda balkonda tinerli iş yapıyorum herhalde 4-5 çağrıya Note 2 ile 'answer' diyerek cevapladım
  • muaz1 kullanıcısına yanıt
    hocam bildiğim kadarıyla sim cartınızı takmadan iade almak zorundalar. ben mediamarkttan vawe 2 yi alırken öyle demişlerdi s3 yurtdışından geldi onda kontrol etmedim note 3 dede avea bayisinden aldım kutuyu birlikte açtık kasa açıklıgına baktım vardı ama benim sorun edeceğim kadar değildi wifiye bağlanıp samsung ve google hesabıma giriş yaptım telefon akıcı çalışıyordu daha telefon çok yeniydi ihtiyacımda vardı testleri yapmadan sorun yok diye tamamdır dedim aldım. faturayı bile 2 gün sonra gidip aldım.
    forumda 2 3 kutu açtıranlar oldu bildiğim kadarıyla gidince siz yine baştan sorun. zaten kasa açıklıgı dışında sorun çıkma ihtimali çok düşük...
    daha net bilgi verebilecek bu konularda çok daha tecrübeli arkadaşlar var onlarda görünce cevap verceklerdir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

quote:

quote:

Samsung Galaxy S3'ü ben iPhone 3Gs'e benzetiyorum, (her ikisi de hala sıfır olarak satılan ve tercih edilen cihazlar) Kaldı ki S4'ü de bilen biri olarak S3 daha ele oturan bir cihaz.

operatörlerde olmasa da Sıfır ve Türkiye cihazı hala bulunabilir vaziyette hocam, onun tercih edilmesinin sebebi malzeme kalitesiydi ve hala da öyle, bugün iPhone kullanıcılarına 3Gs'nin aynısı 5s in ekranı olarak çıkacak deseler emin olabilirsin ki ciddi rekorlar gelir...

Samsung cephesinde ise S4'ün söylentiden çıkan kronik rahatsızlıkları S3'ü daha popüler yapıyor. S3 içe bence Samsung en iyi çıkışını yakaladı, dikkat ediyorum özellikle toplu taşım araçlarında hemen herkesin elinde ya Samsung ya Apple var

• 06vs97 0 kullanıcısına yanıt
    hocam teknosa'da satılıyor galiba iki farklı note 3 seçeneği mevcut

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]
  • 06vs97 0 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam
  • Legendery kullanıcısına yanıt
    yapmayın hocam 3gs nere s3 nere. 4s yeni çıkmışken arkadaşta vardı. internete gireyim dedim telefon girsemmi girmesemmi arasında gidip gelirken ben vazgeçtim.
    arkadaş güncellemeden sonra böyle oldu demişti. bence apple destek veriorum ayağına eski telefonları güncellemesin demiştim..
    tekrarlıyorum s3 hala güncel bir telefon 3gs yanında hikaye...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Legendery

quote:

quote:

quote:

operatörlerde olmasa da Sıfır ve Türkiye cihazı hala bulunabilir vaziyette hocam, onun tercih edilmesinin sebebi malzeme kalitesiydi ve hala da öyle, bugün iPhone kullanıcılarına 3Gs'nin aynısı 5s in ekranı olarak çıkacak deseler emin olabilirsin ki ciddi rekorlar gelir...

Samsung cephesinde ise S4'ün söylentiden çıkan kronik rahatsızlıkları S3'ü daha popüler yapıyor. S3 içe bence Samsung en iyi çıkışını yakaladı, dikkat ediyorum özellikle toplu taşım araçlarında hemen herkesin elinde ya Samsung ya Apple var

Tamam da s3'ün çok satmasının sebebi s2'nin yarattığı rüzgardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi norton772 -- 10 Kasım 2013; 20:09:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 06vs97

yapmayın hocam 3gs nere s3 nere. 4s yeni çıkmışken arkadaşta vardı. internete gireyim dedim telefon girsemmi girmesemmi arasında gidip gelirken ben vazgeçtim.
    arkadaş güncellemeden sonra böyle oldu demişti. bence apple destek veriorum ayağına eski telefonları güncellemesin demiştim..
    tekrarlıyorum s3 hala güncel bir telefon 3gs yanında hikaye...

Iyi de hocam ben birşey demedim ki

Birkaç ay evvel Brandium Teknosa'da ben satışta gördüm 3GS şaşırdım yakınına gittim baktım ama gerçekten teşhire koymuşlar satıyorlardı fiyat 1100 TL civarı bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muaz1

hocam teknosa'da satılıyor galiba iki farklı note 3 seçeneği mevcut

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU]

evet baktım şimdi dediğiniz gibi. ekşik yazdılar dicem ama bimekste hatta amazonda n9000 satanlar var.Muhtemelen telefonda n9000q yazıcak ama eminde olamadım. sammobileda bakınca firmware olarak n-9000 yok n900 ve n9000q var...

alıntı yerine cevaplaya basmışım hocam kusura bakmayın.
  • Arkadaslar turkiye surmunde 4k video yada 1080p 60 fps ozelligi var midir ayrica mali t628mp6 mi daha performansli yoksa adreno 330 mu (bence cpu gpudan daha onemli)

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz_61_61

Arkadaslar turkiye surmunde 4k video yada 1080p 60 fps ozelligi var midir ayrica mali t628mp6 mi daha performansli yoksa adreno 330 mu (bence cpu gpudan daha onemli)

1080 60 fps var 4k yok hocam türkiye modelinde...
    parantez içindeki bölümü tersmi yazdınız banamı öyle geldi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06vs97

quote:

Orijinalden alıntı: oguz_61_61

Arkadaslar turkiye surmunde 4k video yada 1080p 60 fps ozelligi var midir ayrica mali t628mp6 mi daha performansli yoksa adreno 330 mu (bence cpu gpudan daha onemli)

1080 60 fps var 4k yok hocam türkiye modelinde...
    parantez içindeki bölümü tersmi yazdınız banamı öyle geldi acaba?

Ters yazmisim :) valla snapdragon versiyonundam cok almak istiyorum ama garanti sıkıntısı var gerce 60 fps 1080p olmasi iyi olmus 4k yi cokda onemsemiyorum ama 4g icin ayni seyi diyemicem ulkemize geldi zaman biz mağdur olucaz hangi cihazdan alsam kara veremedim bi yardimci olursaniz iyi olur

• 4K ekranlar 2015'te cepte!

http://www.scroll.com.tr/124069/iste-samsung-galaxy-s5in-ekran-cozunurlugu/

4K video çeken telefonları yılmadan beklemeye devam edeceğim...
  • quote:

quote:

Yavuz Hocamın dediği gibi efsane deniliyorsa S2'dir o...

Eminim ki Samsung çıkardığına bin pişmandır :))

• Turkiye note 3 u 24 bit 192 KHz ses çıkış özelliğini destekliyor mu (demin sormayi unuttum)

• 
Sayfa: önceki 795796797798799
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.