Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 06vs97

kunfeyekun :

bu harici şarjı kullandınızmı ? kullandıysanız birkaç sorum olacak
    1 bu cihazların verimliliği nasıl? 9000 mah diyorlar ama kayıp ne kadar telefonu 3 defa %20den 100 e çıkarırmı?
    birde şarj hızını mah/sa olarak biliyormusunuz? hızı usb kadarsa benim gibi şarj canavarı kullanıcılar için pek bi anlamı kalmıyor çünkü...

quattro :

android note 3 ile stabilite konusunda level atlamış gibi oldu benim için .
    bi önceki telefonum s3 dü onu aldıgımda da stabildi ama böyle değildi. note 3 ile iphone arasında gidip geldim telefonun bu kadar stabil oldugunu bilseydim tek saniye bu gidip gelmeler olmazdı..

tabii ki şu an kullanıyorum. çok rahat çıkarır deneyince göreceksiniz. bu da sarj cihazının arkasındaki veriler. hızıyla ilgili istatistiki bilgileri kaydedip paylaşacağım.

input: 5.0 V - 1..8A
    Output: 5.0V - 1.8A
    3.8V Lion Battery 33.5 Wh

• watch on un ayarlardında bildirim panelinde göster seçeneği felan var onu kapat. sonra normak uygulamaları sonlandır home tuşundan.
  • merhaba note 3 kullanan arkadaşlardan ricam var acaba arka plan resmi olan sari ağırlıklı olan boyama resminin orjinalini paylaşabilirmisinz acaba ?
  • arkadaşlar uzun süredir iphone kullanıcısıydım. Artık Note3 kullanmaya başladım. Bir sorunum var. Pop3 mail hesabını telefonuma kurdum ama pc de outlook acınca telefondaki maillerim siliniyor yardımınıza ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boraynt -- 10 Kasım 2013; 16:32:42 >
  • bu verdiğiniz değerlere göre harici şarj 5 saate doluyor ve cihaz boşta iken 2 saatten kısa bir sürede tam şarj olması gerekir ki güzel değerler..
    tecrübelerinizi de bekliyoruz hocam eğer realde bu değerleri tutturursa dediğiniz gibi alınabilir gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

s3 nasıl efsane olarak kaldıysa Note3 de öyle kalacak demedi demeyin

S3'ün nesi efsan hocam. S2 tamam tam bir yaşayan efsane de s3 nedir yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonla 2.günüm note 2 ye nazaran kullanımı daha zor gibi elime tam oturtamadım kişiden kişiye değişir tabi bu söylediğim..temassız kontrol olayı şahane..eliniz cipsten yağ olmuşsa gelen aramayı temas etmeden karşılıyorsunuz süper..
  • norton772 kullanıcısına yanıt
    s s2 s3 hepsinin yeri ayrıdır hocam malesef samsung s4 de devam ettiremedi o yakaladıgı havayı. dün arkadaşın s3 e 4.3 yükledik hala stabil kasma yok denecek kadar az s3 hala custom rom mod vb çeşitlilik olarak tepelerdeki yerini koruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akngfb78

merhaba note 3 kullanan arkadaşlardan ricam var acaba arka plan resmi olan sari ağırlıklı olan boyama resminin orjinalini paylaşabilirmisinz acaba ?

http://techbeasts.com/2013/09/16/samsung-galaxy-note-3-hd-wallpapers-for-free-download-here/
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefon şu ana kadar kullandığım en akıcı Android. Merak ettiğim bir konu var, dahili hafıza + micro sd kartını belli bir seviyede dolduran var mıdır? Uygulama,foto vs. Telefonun bu dolulukta performansı nasıl? Ram kullanımı nasıl? Bu akıcılığı devam ediyor mu?

64 gb sandisk c10 hafıza kartının 58 gb film, video ve müzikle doldurup kontrol ettim. Fark edebildiğim hiç bir değişiklik olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 06vs97 0 kullanıcısına yanıt
    rica ederim

• arkadaşlar note 3 alabilirim sürekli sayfayı takip ediyorumda model olarak q ile n900 arasında hiç bir fark yok ama yine şunu al dermisiniz birde dikkat etmem gereken kasa açıklığı haricinde bir şey var mı
  • yahu 2 saattir bakıyorum kamerada siyah beyaz sepya gibi modlar yok mu ? ben mi bulamıyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 06vs97

yahu 2 saattir bakıyorum kamerada siyah beyaz sepya gibi modlar yok mu ? ben mi bulamıyorum?

Kamerada ekranın solunda ok işareti var orda mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: sondemir

quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Telefon şu ana kadar kullandığım en akıcı Android. Merak ettiğim bir konu var, dahili hafıza + micro sd kartını belli bir seviyede dolduran var mıdır? Uygulama,foto vs. Telefonun bu dolulukta performansı nasıl? Ram kullanımı nasıl? Bu akıcılığı devam ediyor mu?

64 gb sandisk c10 hafıza kartının 58 gb film, video ve müzikle doldurup kontrol ettim. Fark edebildiğim hiç bir değişiklik olmadı.

Maşallah diyorum. Neredeyse 60gb dolu şekilde ve en ufak kasma yok! Süper...

• arkdaşlar turcelle peşin 2115 diyor sizce nasıl
  • muaz1 kullanıcısına yanıt
    hocam ikisinin birebir aynı olduğunu zaten söylemişsiniz Türkiyede garantili n900 de satılmıyor bildiğim kadarıyla. yani pasaport kaydı vb şeylerle uğraşmak istemiyorsanız n9000q dışında seçenek yok .sammobileda n9000q için sadece Türkiye romu görünüyor aralarında donanım olarak olmasada plastik kalitesi farkı olabilme şansı olsada samsungun dür şu türklere bi .bnelik yapayım gibi bi politika yapacağınıda sanmıyorum. pasaport kaydıyla falan uğraşcaksanızda n900 ve n9005 dışına çıkmayın kesinlikle.
    kasa açıklıgı dışında daha dükkandan çıkmadan ilk mesajdaki sensör ve ekran (led ve multitouch) testlerini kesinlikle yapın zaten donma kasma vb bi sorun varsada farkedersiniz bunları yaparken...
  • 03ekim08 kullanıcısına yanıt
    körüm ben kör
    demin bi siyah beyaz foto çekeyim dedim 2 saattir kafayı yiyorum.

teşekkür ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 06vs97 -- 10 Kasım 2013; 17:49:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

Orijinalden alıntı: DSGNRY

s3 nasıl efsane olarak kaldıysa Note3 de öyle kalacak demedi demeyin

S3'ün nesi efsan hocam. S2 tamam tam bir yaşayan efsane de s3 nedir yahu

Samsung Galaxy S3'ü ben iPhone 3Gs'e benzetiyorum, (her ikisi de hala sıfır olarak satılan ve tercih edilen cihazlar) Kaldı ki S4'ü de bilen biri olarak S3 daha ele oturan bir cihaz.

• 06vs97 0 kullanıcısına yanıt
    hocam avm'de samsung bayisinden almayı düşünüyorum orada kontrol etme şansımız var mı açtırmazlar bence
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.