Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62.819
Cevap
343
Favori
2.534.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: over and under

quote:

Orijinalden alıntı: Mori

quote:

Hala telefonu alsam mı diye düşünenler bence hiç düşünmesin

Toplu kamera testinde Lumia 1020 sonrası 2.'liği almıştı Note 3 hatırlarsınız >>>http://www.gsmarena.com/six_way_camera_shootout-review-998p10.php

Şimdi de her açıdan Lg G2 ve 20 megapiksellik Sony Xperia Z1 ile karşılaştırıldığı test var.

Sadece karanlık ortam flaşsız çekimi ve gece video çekiminde kaybetmiş Note 3.

Aydınlık ortam çekimleri, flaşlı çekim, video çekimi, panorama çekimi dahil hep 1. olmuş.

Batarya, ekran testi, arayüz, işlemci performans testleri, resmi galerisi, kulaklık ses kalitesi, hoparlör db testi, kamera özelliklerinde de Note 3 1. olmuş
    >>>http://www.gsmarena.com/lg_g2_vs_samsung_galaxy_note_3_vs_sony_xperia_z1-review-1000.php

Teşekkürler bilgilendirme için.

Öbür her şeyi anlarım ama tw arayüzü nasıl birinci olur Allah aşkına :D çocuk tasarlamis gibi. S3teki daha da kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hala telefonu alsam mı diye düşünenler bence hiç düşünmesin

Toplu kamera testinde Lumia 1020 sonrası 2.'liği almıştı Note 3 hatırlarsınız >>>http://www.gsmarena.com/six_way_camera_shootout-review-998p10.php

Şimdi de her açıdan Lg G2 ve 20 megapiksellik Sony Xperia Z1 ile karşılaştırıldığı test var.

Sadece karanlık ortam flaşsız çekimi ve gece video çekiminde kaybetmiş Note 3.

Aydınlık ortam çekimleri, flaşlı çekim, video çekimi, panorama çekimi dahil hep 1. olmuş.

Batarya, ekran testi, arayüz, işlemci performans testleri, resmi galerisi, kulaklık ses kalitesi, hoparlör db testi, kamera özelliklerinde de Note 3 1. olmuş
    >>>http://www.gsmarena.com/lg_g2_vs_samsung_galaxy_note_3_vs_sony_xperia_z1-review-1000.php

Teşekkürler Paylaşım için Note 3 en iyisi gibi görünüyor .

• wp nın kutu kutu arayüzü ile kıyaslayınca eski nokia series 40 telefonlarının arayüzü bile birinci olur sorun yok kaldı ki tw ağır bir arayüz olmasına rağmen gayet iyi bence en azından sony e göre ama arayüz olarak sıralamak gerekirse benim sıram
    lg>htc>samsung>sony>>>>>>>>>>>>>>>>>>andromeda galaksisi>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>wp
  • Alakasız olucak ama merak edenler vardır belki, LG Nexus 5.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

wp nın kutu kutu arayüzü ile kıyaslayınca eski nokia series 40 telefonlarının arayüzü bile birinci olur sorun yok kaldı ki tw ağır bir arayüz olmasına rağmen gayet iyi bence en azından sony e göre ama arayüz olarak sıralamak gerekirse benim sıram
    lg>htc>samsung>sony>>>>>>>>>>>>>>>>>>andromeda galaksisi>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>wp

Htc ile LG sırası yanlış oldu sanırım. LG'nin arayuzu TW'den çok çok kötü bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok ya ben lg nin arayuzunu daha cok seviyorum belki de tw le cok daha fazla zaman gecirdigimden bikmis olabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: aramazmert

Bilindiği üzere Almanya'daki DBT Operatörüne ait SGS4lere (GT-I9505) Android 4.3 dağıtımına başlandı. Güncelleme bilgilerinde Knox sayacının geldiği yazıyor.

Benim düşüncem şu ki, ileride gelecek olan güncellemelerden birinde (Note 3 için konuşuyorum) araya Knox sayacını kaktırabilirler. Dikkatli olmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. Güncelleme notlarını iyi okuyun.

Edit: Bilgi.

Yalniz bir fark var hocam. S4'te knox hic yoktu ve geldigi an note 3 snapdragondaki gibi hem knox uygulamasi hem sayaci geldi. Bizdeyse knox uygulamasi bastan beri var ve iki guncellemedir de sayac fln gelmiyor.

S4'te sayac eklenen modele de tekrar dikkat cekmek istiyorum: snapdragon

benim tezimi guclendirmeye basladi bu samsung. Bahsi gecen efuse çipi sadece snapdragon islemcilerinde varsa bu knox sayaci denen bela asla bize gelmez, umarim haklı çıkarım

• Arkadaşlar selamlar. 2 sorum olacaktı. Eğer cevap verebilirseniz çok sevinirim.

1- 12.10.2013 cumartesi günü avea'dan kontratlı note 3 aldım. almadan önce misafir olarak forumu takip ediyordum, şu anda 105. sayfadayım. güzel yorumlar üzerine akıllıca bir iş yaptığımı sanıyorum. ben note 3 aldığımda aveanın gear kampanyası devam ediyordu. bayi satış işleminden sonra avea müşteri hizmetlerini ararsam bana hediye kazanıp kazanmadığımı bildireceklerini söyledi. bende bunun üzerine 14.10.2013 de avea 500 ü arayıp hediye olayını sordum. bana bu bilgiyi satış işlemini yapan bayinin verebileceğini kendilerinin bilgisi olmadığını anlattılar. yine bayiye gittim ancak onlarda müşteri hizmetlerini aramamı söylediler. tam bir boşvermişlik yani:(( birbirlerine aktarıyorlar ama bana kesin cevap vermiyorlar. burada avedan hediye kazanan varsa bana olayın gerçekleştiğini anlatabilirse çok sevinirim.

2- kardeşim ben telefonu alınca benden habersiz 130 tl ye orijinal samsung siyah s view akıllı kılıf almış. ancak bende aynısından aldığım için elimde 2 tane oldu. ihtiyacı olan varsa çok uygun fiyata bırakabilirim. ilginiz için şimdiden teşekkürler.

• Dün söylediğim gibi fotoğraf çektim fakat hiç belirgin değildi bende iyice belirginleştireyim derken çok kötü bir hal aldı .

Fotoğraf tamamen temsilidir. Dört yanında da bu şekilde siyah çizgiler mevcut fakat tırnaklayınca gidiyorlar çok rahatsız edici değil dikkatli baksanız bile tam fark edemiyorsunuz çizgileri ileride ne olur pek bir fikrim yok.

Not:Paintterk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElwinVanDyke -- 18 Ekim 2013; 14:25:28 >

• Merhaba bu telefona 128 gb hafıza kartı taksam çalışırmı ?
  • mamilim90 kullanıcısına yanıt
    öyle bir micro sd kartı var mı?
  • Arkadaşlar merhaba,

Şuan iki telefon ikilemindeyim.Daha önce Note serisi ve İphone seriside kullanmışlığım var.Ama şuanda Note 3 ve İphone 5s ikilemindeyim.
    Artı eksi konusunda biliyorum herşeyi.
    Her iki telefonada baktım elimde aldım gezdim ufak tefek ama karar veremedim hala.

Kullanıcı yorumları olarak fikir almak istedim, düşünceleriniz neler?
    Alan kişilerin pişmanlığı varmı?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SDEOEUS -- 18 Ekim 2013; 16:40:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

öyle bir micro sd kartı var mı?

http://www.aliexpress.com/snapshot/280551415.html ? Sd kart değilmi bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gp1460

Beyler tekrar selam, 1.850 TL'ye açılmamış kutulu Genpa garantili Note 3 buldum faturalı, mantıklı fiyat mıdır? (N9000Q) Gereksiz ve riskli snapdragon 800 sevdasından vazgeçtim çünkü :)

Sıfır kutusunda, garantili Note 3 1850 TL. Bence çok iyi fiyatı. Durduğunuz kabahat.

• mamilim90 kullanıcısına yanıt
    doğrudur SD kart ama onu telfona nasıl takmayı düşünüyorsunuz? :))

fotograf makinelerdeki sd kartlar ile telefonlarda kullanılan micro sd kartları karıştırmayın!
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Dur chronos belki su benim dusundugum sd den micro sd ye ceviren adaptorle takacak adam

• Sebastian Shaw kullanıcısına yanıt
    hee tabi, olabilir. o zaman meydan senin, bir ayar çek bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

doğrudur SD kart ama onu telfona nasıl takmayı düşünüyorsunuz? :))

fotograf makinelerdeki sd kartlar ile telefonlarda kullanılan micro sd kartları karıştırmayın!

Bilgilendirme için Teşekkürler burdan 1 ay önce 64 gb lik almıştım sorunsuz kullanıyorum 128 lik alayım dedim yalnış olmuş iptal ettim hemen
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Onu bunu bosver de sen nerelerdesin biraktin gittin bizi

• quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

Arkadaşlar merhaba,

Şuan iki telefon ikilemindeyim.Daha önce Note serisi ve İphone seriside kullanmışlığım var.Ama şuanda Note 3 ve İphone 5s ikilemindeyim.
    Artı eksi konusunda biliyorum herşeyi.
    Her iki telefonada baktım elimde aldım gezdim ufak tefek ama karar veremedim hala.

Kullanıcı yorumları olarak fikir almak istedim, düşünceleriniz neler?
    Alan kişilerin pişmanlığı varmı?

Teşekkürler

5 gündür Note 3 kullanan biri olarak, kendi adıma konuşuyorum; 5s ile Note 3 ayrı dünyaların telefonları.
    Birisinde ufacık ekran (bana göre) biri phablet klasmanında 5.7 inçlik ekran.
    Yazdığınız göre iki cihazıda biliyorsunuz. Taşıma sorunu olmayacak sa kesinlikle Note 3.

HTC Sensation, HTC One x, Galaxy S3, Galaxy S4, LG G Pro, LG G2, den sonra 1 gram pişmanlık yok ve şuana kadar ki, en iyi ve mükemmel e yakın cihazı kullanıyorum..

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.