Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 [ANA KONU] (577. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
62.820
Cevap
343
Favori
2.534.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Orijinalden alıntı: HibrahimCK

Kayit disi oldugu tespit edilen imei diyor mesaj bilgirmeden yapma haklati varmi bunu sure vermeden

Hocam sizin mesaj arada kaynadi gerci sebastian cevap vermis sagolsun

Bu arada hocam cihazi herhangi bir uyari msji atmadan kapatma haklari var gerci genelde msj atip su tarihte kapanacak diyorlar ama demedikleri de oluyor. Sonuc olarak zaten bilinen birsey var. Yurtdisindan gelip burda kullanilmaya baslanan cihazlar 1-2 hafta icerisinde iletisime kapatilmaktadir hocam.

Pasaport kaydi yaptiginiz zaman tekrar acilacaktir

Eyvallah hocam pazartesi icabina bakacagiz artik hatsiz kullaniriz sorun yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu nedir ya 2-3 kişi birbirinden destek alıp başka birine yüklenir , arkasına adam toplama gibi destek toplarcasına sesini yükseltme hakkını kendinde bulur.. Kimsenin babasının Forumu değil burası.. isteyen istediğini yazar flood yapmadıgı sürece..

İnsanlara İkide birde emrivaki anasayfayı okuyun demekte ne oluyor..

Ben o kadar para verip ilk N7000 aldıgım zamanlarda , telefonu download moduna almak için bile 2-3 kişiden onay alıyordum , aman bilmiyoruz daha yeniyiz yanlış bişe yaparız diye tırsıyoduk her ne kadar ana sayfalarda koca koca yazılıp çizilsede..

insan ister istemez kendini güvene almak istiyorr heleki böyle ciddi bi rakamla bu telefonu alınca..

Sadece burda mı var sanıyorsunuzu kıyaslama olayları ? XDA da sırf s800 vs 5420 adına onlarca sayfa soru var.. bencmark kıyasıyla ilgili 40 sayfa konu var.. gpu kıyası hakkında onlarca sayfa var.. ve kimse kimseye kalkıpta yazdık çizdik okusaydın baksaydın demiyor..

bu lafları edenler daha düne kadar kendiniz kıyaslama yapmıyormuydunuz ? kıyaslamalardan tatmin olduktan sonra kafanızda alacagınız modeli olusturdugunuzdan sonra rahatlayıp karar verdiniz hangisini alcagınıza bi nevi ama henuz sizin gibi en basta kararsız ve bilgisiz olanlara söz söylemekten de çekinmiyorsunuz..

mesaj sayınız profiliniz veya popülariteniz , empatinizin önüne set olmasın..

• arkadşlar note3 ü aldığımda sarjını bitirip tak sarja dediler öyle yaptım şimdi daha anca 1 gün oldu olmadı sarj yüzde 35 civarında gerçi program indrdim 4 5 tane baya gezindim müzik video izledm internette takıldım ve ekran parlaklığı en üst seviyede ve ekran yüzde 63 sarj kullanmıs sizce bu normalmi , birde evin netinden bağlandığım wifi kesiliyor sürekli sanırıım devamlı bağlanılıyor yazıyor 5 dkkada 1 bununda nedenini bilmek isterim yardımcı olabilcek varmı
  • glos7777 G kullanıcısına yanıt
    +1 hem fikirim

egoları bir kenara bırakıp, birbirimize saygı ile olumlu yaklaşmamız lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: glos7777

Bu nedir ya 2-3 kişi birbirinden destek alıp başka birine yüklenir , arkasına adam toplama gibi destek toplarcasına sesini yükseltme hakkını kendinde bulur.. Kimsenin babasının Forumu değil burası.. isteyen istediğini yazar flood yapmadıgı sürece..

Ben o kadar para verip ilk N7000 aldıgım zamanlarda , telefonu download moduna almak için bile 2-3 kişiden onay alıyordum , aman bilmiyoruz daha yeniyiz yanlış bişe yaparız diye tırsıyoduk her ne kadar ana sayfalarda koca koca yazılıp çizilsede..

insan ister istemez kendini güvene almak istiyorr heleki böyle ciddi bi rakamla bu telefonu alınca..

Sadece burda mı var sanıyorsunuzu kıyaslama olayları ? XDA da sırf s800 vs 5420 adına onlarca sayfa soru var.. bencmark kıyasıyla ilgili 40 sayfa konu var.. gpu kıyası hakkında onlarca sayfa var.. ve kimse kimseye kalkıpta yazdık çizdik okusaydın baksaydın demiyor..

bu lafları edenler daha düne kadar kendiniz kıyaslama yapmıyormuydunuz ? kıyaslamalardan tatmin olduktan sonra kafanızda alacagınız modeli olusturdugunuzdan sonra rahatlayıp karar verdiniz hangisini alcagınıza bi nevi ama henuz sizin gibi en basta kararsız ve bilgisiz olanlara söz söylemekten de çekinmiyorsunuz..

3 mesajdan biri aynı şey olurmu ya mal mı bunlar ? anlama kıtlığımı çekiyorlar

flooddan beter konuda ne bütünlük var nede konunun sağladığı bir fayda

millet mesaj kasıyor resmen araştırıp bakıp gelen ve ona göre yazan biri olsa kimse burda lak luk yapmaz emin ol

• Beyler son guncellemeden sonra mobil ağ daha geç açılıyor bende sizdede varmı böle bişey

• bunun olabilmesi mümkün mü?ya yanlı bir inceleme ya da benim bataryam bozuk

not:chip'ten alıntıdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bir note 3 sahibi CPU-Z programıyla telefona bakıp SOC-SYSTEM-BATTERY-SENSOR bölümlerini ss'sini atabilir mi bana? ( Menülerde telefonla ilgili özel bir bilgi varsa o kısmı karalayarak )
  • Amerika'dan AT&T Galaxy NOTE 3 (N9005) alma sorunsalıma yardım edebilecek var mı?

Şu an New York'ta olan bir arkadaşımdan ülkemize getirilmeyen Snapdragon 800 işlemcili Note 3 siparişi vermiştim.

Amerika'nın en büyük operatörlerinden biri olan AT&T dükkanı kontratsız Note 3'ü 725.00 Dolar'a satıyor.

Fakat arkadaşıma bunu Türkiye'de kullanamazsınız demişler, muhtemelen "Regional Lock"tan dolayı. Acaba bunun kırılması mümkün mü? Kırıldıktan sonra bir sonraki update ile tekrar kitlenme durumu olabilir mi?

Özellikle yurt dışından N9005 Snapdragon'lu Note 3 getirenler ve burada kullanabilenler var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim, herkese iyi bayramlar!
  • quote:

Orijinalden alıntı: gp1460

Amerika'dan AT&T Galaxy NOTE 3 (N9005) alma sorunsalıma yardım edebilecek var mı?

Şu an New York'ta olan bir arkadaşımdan ülkemize getirilmeyen Snapdragon 800 işlemcili Note 3 siparişi vermiştim.

Amerika'nın en büyük operatörlerinden biri olan AT&T dükkanı kontratsız Note 3'ü 725.00 Dolar'a satıyor.

Fakat arkadaşıma bunu Türkiye'de kullanamazsınız demişler, muhtemelen "Regional Lock"tan dolayı. Acaba bunun kırılması mümkün mü? Kırıldıktan sonra bir sonraki update ile tekrar kitlenme durumu olabilir mi?

Özellikle yurt dışından N9005 Snapdragon'lu Note 3 getirenler ve burada kullanabilenler var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim, herkese iyi bayramlar!

kırma işini xda dan bir adam "chainfire" ki adamın dibi halletmişti ama yazılımsal olmasına rağmen sonraki güncellemelerde büyük sıkıntı olabilir daha sağlam bir sistem getirirse samsung

şuan durum bu

• quote:

Orijinalden alıntı: çapulcu penguen

arkadşlar note3 ü aldığımda sarjını bitirip tak sarja dediler öyle yaptım şimdi daha anca 1 gün oldu olmadı sarj yüzde 35 civarında gerçi program indrdim 4 5 tane baya gezindim müzik video izledm internette takıldım ve ekran parlaklığı en üst seviyede ve ekran yüzde 63 sarj kullanmıs sizce bu normalmi , birde evin netinden bağlandığım wifi kesiliyor sürekli sanırıım devamlı bağlanılıyor yazıyor 5 dkkada 1 bununda nedenini bilmek isterim yardımcı olabilcek varmı

Pilin tam kapasiteye ulaşıp sorunsuz şekilde çalışması için 4-5 full sarj ve deşarj olması gerekli. Bundan sonraki şarj durumu daha iyi hal alacaktır. Gerçi mesajınızda ekran full parlak demişsiniz ki % 63 kullanmış. Ayrıca net içinde öncelikle wifi kısmına girip bağlı olduğunuz ağı unut diyin, ardından modeme reset atıp internet gelene kadar bekleyin ve gelince tekrar bağlanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bunun olabilmesi mümkün mü?ya yanlı bir inceleme ya da benim bataryam bozuk

Ekran süresi 3 saat açık kalmış, ışık en parlaktan 2 kısıkta, senkronizasyon ve temassız görünüm açık, wifi hep bağlı, 45dk müzik falan dinledim 40dk kadar da youtubede durdum. Şu an batarya %58. Ya benim bataryada bozuk yada arkadaş telefonu şarjdan çekmeyi unutmuş bilmem

• quote:

Orijinalden alıntı: okanrua

Son kez tekrar sormak istedim. Maul ikonumun uzerinde -1 yazmaya basladi. 2 adet mail gelince ancak 1 oluyor. Bunun sebebini veya bunu duzeltmenin yolunu bilen varmi acaba. Bu sorun bildigim kadariyla s3 lerdede vardi.

Ayarlar > Görev yöneticisi> Hepsi> Badge Provider tıklayın. Veriyi sil tıkladıktan sonra cihazı yeniden başlatın. Eksi 1 düzelecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: glos7777

Bu nedir ya 2-3 kişi birbirinden destek alıp başka birine yüklenir , arkasına adam toplama gibi destek toplarcasına sesini yükseltme hakkını kendinde bulur.. Kimsenin babasının Forumu değil burası.. isteyen istediğini yazar flood yapmadıgı sürece..

Hocam kusura bakma da xdayı da yanlış biliyorsun. O karşılaştırmayı zırt pırt yapan insanlar aktif birileri degil. Başta bilen şahıslar da elbette yaptı kıyaslama ve bunu burada da yapanlar oldu. Ama devamında zırt pırt hala bişeyler yapanlar, çok bilmiş bir uslupla devam edip insanları YANILTANLAR var.

Benim son iki uzunca açıklamam var okuyun da söyleyin neresi yanlışş dediklerimde.

Yahu bazı şahıslar yuzunden millet yurtdışı n9005 bakıyor garantisiz kayıtsız hatta bölgesel kilitli teşefonu nerdeyse TR garantili n9000 ile aynı fiyata almaya kalkıyor. Sırf bu yanlış yönlendirmeler yüzünden. Ve eminimki bu şahısların çoğuna bütün n9000 yazılarını n9005 diye değiştirip versem çoğu kişi anlamaz bile. Milleti bu derece yanıltıp garantisiz kayıtsız kilitli cihazaldırıyorlar yazık günah yahu.

Ayrıca xda'da da aktif bir üyeyim. Okumakla yetinmeyerek orada da paylaşımlar yapan birisiyim. Tutup da xda'dakimse böyl yapmıyor demeyin. Orda kurallar çok daha katıdır, ilk sayfayı bırakın ilk SAYFALARI okumadan ve hatta konu içi arama yapmadan soru soranları millet nasıl haşlıyor biliyor ve görüyoruz. O derece tepkiyi burda vermeye kalksak anlardınız şuanki tavırların ne kadar yumuşak oldugunu.

İyi forumlar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Amerika'dan AT&T Galaxy NOTE 3 (N9005) alma sorunsalıma yardım edebilecek var mı?

Regional lock'tqn ziyade at&t sim kilitli de olabilir hocam dikkat ediniz.

Ayrıca o kadar anlattık ama merak ediyorum s800 niye? Çoğu kişinin yanıltıcı yönlndirmeleriyle değildir inşallah...

• quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bunun olabilmesi mümkün mü?ya yanlı bir inceleme ya da benim bataryam bozuk

atılır da bu kadar atılmaz

allah diye bağırdım nerde o günler be

• quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Arkadaşlar bir note 3 sahibi CPU-Z programıyla telefona bakıp SOC-SYSTEM-BATTERY-SENSOR bölümlerini ss'sini atabilir mi bana? ( Menülerde telefonla ilgili özel bir bilgi varsa o kısmı karalayarak )

Buyrun.

• Çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

quote:

kırma işini xda dan bir adam "chainfire" ki adamın dibi halletmişti ama yazılımsal olmasına rağmen sonraki güncellemelerde büyük sıkıntı olabilir daha sağlam bir sistem getirirse samsung

şuan durum bu

selam, cevap için çok teşekkürler. Sanırım Samsung, Chainfire'ın işlemleri için de önlem alıyor, çünkü artık root edilmiş cihazlarda donanımsal problemler çıkacak gibi şu linkten anladığım kadarıylahttp://www.sammobile.com/2013/10/09/rooting-and-flashing-custom-software-on-the-galaxy-note-3-causes-hardware-damage-say-what/

dolayısıyla ille de Türkiye'den 2 katına exynos almaktan başka çare kalmıyor gibi gözüküyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Shaw

öyle kardeşim de durumu da görüyorsun işte
    An itibarı ile N9000Q sahibiyim benim gibi en başından beri 9005 bekleyenler gidin abi hiç beklemeyin alın yağ gibi akıyor cihaz kamera fotoğraf kalitesi beni tatmin etti
  • 
Sayfa: önceki 575576577578579
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.