Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu da Arrow'dan

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: TheBatman

quote:

Orijinalden alıntı: Thad Castle

quote:

Orijinalden alıntı: TheBatman

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oberyn

quote:

Başlanır mı beyler

Cerezlik dizi

Başlamiyim o zaman
    sagolun hocam

Çerezlik dizi mi

Öyle diyor arkadaş

Bilemiyor arkadaş
    Gerçi ben flashı bu diziden öncede çok sevdiğimden olabilir.

Arkadaş iyi biliyor. Maalesef çerezlik dizi.
    Bakma süper kahraman filmlerini severim diye izliyorum ama dizi mantık hatalarından geçilmiyor.
    Sen çizgi romanından dolayı bağlısın da hataları farketmiyorsun.

bende süperkahraman filmlerini sevdiğim için izliyorum flashın belki 1 tane çr sini okumuşumdur ama
    sanki sadece 1 bölümde çok mantık hatası vardı diğerleri ya çok küçük mantık hatası ya da normal geldi.
    aklında varsa örnek ver istersen.

• Bu bölüm gayet iyiydi.
    Zaten her bölüm sırf Dr. Well'in son saniyedeki görüntüleri için izlenir.
  • Gorilla Grodd diziye dahil mi oluyor yoksa, çizgi romanları yalayıp yutmuş arkadaşlar bu goril hakkında spoiler vermeden bizi bilgilendirirse süper olur
  • konu çok mu durgun bana mı öyle geliyor

• Pek iyi bi bölüm değildi zaten adamı binadan kurtardığı sahnede inanılmaz bir mantık hatası var komikti. gorilin olayı ne acaba dizide tek merak uyandıran harrison

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi ortamı güzel son bölümde iyiydi bence. Sezon sonuna doğru Profesör sahneleri sürükleyecek gibi
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    O gorilin adını google da aratırsan bulabilirsin hocam flash'ın düşmanı gibi bişey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga K.

O gorilin adını google da aratırsan bulabilirsin hocam flash'ın düşmanı gibi bişey.

Groddun önceden insan olup sonradan Gorilemi dönüştü acaba nasıl oldu merak ediyorum bunu açıklıyacaklarmı bir bildiğin varmı ben onu sadece dizide goril olarak biliyorum. Sanırım çizgi romandaki ismide William Dawsondı.
  • Hocam hiç bi fikrim yok 'bu ne' diye google'da aratmıştım ben de
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

Groddun önceden insan olup sonradan Gorilemi dönüştü acaba nasıl oldu merak ediyorum bunu açıklıyacaklarmı bir bildiğin varmı ben onu sadece dizide goril olarak biliyorum. Sanırım çizgi romandaki ismide William Dawsondı.

asil kokeni baska bir yerde (boyut ya da gezegen tam emin degilim) olan zekali orangutanlardan bir reyiz. bu yakisikli abimizin bir gucu de zekasiyla baska zihinleri kontrol etmek. o dedigin adam da onun kontrolundeki bir kisi

ve adami googleda yanina hicbir sey eklemeden aratirsan bayagi donanimli bir zenci cikiyor, resmen adama irkcilik yapmislar yani, ayip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: farti

quote:

asil kokeni baska bir yerde (boyut ya da gezegen tam emin degilim) olan zekali orangutanlardan bir reyiz. bu yakisikli abimizin bir gucu de zekasiyla baska zihinleri kontrol etmek. o dedigin adam da onun kontrolundeki bir kisi

ve adami googleda yanina hicbir sey eklemeden aratirsan bayagi donanimli bir zenci cikiyor, resmen adama irkcilik yapmislar yani, ayip

Comiccoonda bende öyle gördüm bir Gorilin insan zihinlerini kontrol edebilmesi muazzam bir şey sanırım çizgi romanda konuşabiliyordu birde. Bakalım dizidede aynı şekilde insan zihinlerini kontrol edebilcekmi.

• Gotham güzel gidiyor bu diziyede başlanır mı?
    Birde Wentworth Miller Villain‬ mı dizide ?
  • Wentworth Miller Flash'in efsanevi düşmanlarından Captain Cold olacak. Şimdilik sadece bir bakış attılar.

Dizi daha oturma evresinde, 8.bölüm sonrası uçmasını bekliyorum.
  • Bir daha ki bölüm
    Flash versus Arrow var galiba

• güzel bölümdü yine ...sonu efsaneydi işler daha da karışmaya başladı...

• 8. bölümde diye biliyorum ben...

• Bölüm çok güzeldi sonu efsaneydi. Dizi iyice güzelleşmeye başladı fakat şu Barry kimliğini herkese göstermek zorunda mı ne kadar düşmanı bir yere hapsedilse de göstermesin be zaten Arrow da Oliveri herkes biliyor bir de Flash'ta bu olmasın.
  • Bilmiyorum belki olayların daha da gelişmesiden mi daha da ciddileşmesinde mi ama diğer bölünlerden daha heyecanlı geldi.bu sefer rakip çok daha güçlü ve bu seferki son sahne çok daha güzel
    hazır olun zoom geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zoom dr wells mi yoksa eddie mi olacak eddie sarışın olduğu daha baskın ama bilmiyorum dr wells değilse de o kim olacak biliyor musun ?

The Flash  (2014 - ) - 7. Sezon Bitti

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.