Şimdi Ara

The Flash (2014 - ) - 7. Sezon Bitti (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.199
Cevap
110
Favori
274.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Grant Gustin'in acilen oyunculuk dersi alması gerekiyor. 2. bölümde ve bu bölümde de dikkat ettim kızdığı zaman sadece kafasını sallıyor o kadar. Jest, mimik sıfır. Bir de bunu JL filminde görmek isteyenler vardı, ne desem bilemiyorum. Neyseki filmlerde Ezra Miller gibi bi oyuncuyu Flash yaptılar.
  • Önyargıyı sevmem ama. Zenci kız ve babası aşırı itici geldi bana. Keza Barry Allen kitaplarda çok t.şak bi abiydi burda feyzlenmiş falan gibi. Dizinin adı başka birşey olsa bana kalırsa ilk sezonu bile çıkaramazdı
  • En iyi bölümdü Felicity yakıştı diziye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sahne de
    gözler Harrison Wells'i aradı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Güzel bölümdü
    Felicity çok yakıştı diziye. Sürekli Arrow dediler bakalım Arrow'da da şimşek diyecekler mi
    Son sahnede cold'un konuştuğu kişi Heat Wave sanırım

mick dediğine göre heat Wave (açıkçası silahı firefly'a benzetmiştim)

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Güzel bölümdü
    Felicity çok yakıştı diziye. Sürekli Arrow dediler bakalım Arrow'da da şimşek diyecekler mi
    Son sahnede cold'un konuştuğu kişi Heat Wave sanırım

mick dediğine göre heat Wave (açıkçası silahı firefly'a benzetmiştim)

Arrow'dan spoiler içerir...

Firefly, Arrow da ölmüştü

• bLackMumbLe kullanıcısına yanıt

Aynen. Acayip hevesli şekilde bekliyordum son sahneyi. Wells'i göremeyince hayal kırıklığına uğradım. Şimdi en az 2 hafta beklemek lazım Wells sahnesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Aynen. Acayip hevesli şekilde bekliyordum son sahneyi. Wells'i göremeyince hayal kırıklığına uğradım. Şimdi en az 2 hafta beklemek lazım Wells sahnesi için.

Ekran kararıp yeni sahne gelince aha Wells dedim ama hayal kırıklığı oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: PHI

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bu altyazı işini çok savsaklamaya başladılar canımı sıkıyor artık bu konu yani insanın izleme hevesi kaçıyor.

Gönüllülük esasına dayalı yapılan bi işi para veriyormuşsunuz gibi eleştiriyorsunuz ya. İnanamıyorum bu düşünce yapısına. Neyse...

Bu bölüme gelince;
    Bolca mantık ve çekim hatası doluydu.

Felicity geliyor ve Bary elinden tutup Star labaratuarına götürüyor. Felicity'nin geldiğinde giydiği ve laba geçtiğinde giydiği elbise farklı. Devamlılık hatası var. Yolda "dur ben bi üzerimi değiştireyim" dememiştir Felicity heralde...
    Soygunlar ekipten ayrılmak istiyor ve "orası şimdi polis kaynıyordur" diyor. Haklılar da kaynaması lazım. Ama Captain Cold geliyor 1 polis var sadece...
    Bunun gibi bir kaç şey daha vardı. Bu bölüm hiç özenilmemiş gibiydi sanki.

+1

Oldukça fazla mantık hataları oldu.

Captain Cold tiyatroda adamı öldürdüğü zaman flash adamın başında 30 sn kadar bekledi, arkasından ateş edip flash'ı öldürecek kadar zamanı varken çıkıp gitti.
    tren istasyonunda dedektif ile karşılaştığında arkadan Eddie gelip ateş etti ama hiçbirşey olmamış gibi aralarından çıkıp gitti ve trene bindi.

Pek özenilmemiş bir bölüm.

Ayrıca
    Flash'ın Captain Cold'u yakalamak için bir çok fırsatı oldu. Anında tepesine binip elinden silahı alabilme ihtimali vardı. Bu Cold normal bi insan sonuçta özel bi gücü yok.
    He Felicity'nin elbise olayı bu bölümün fiyaskosudur resmen

Elbiseleri gayet hoştu bana kalırsa güzelde gösterdi .

Wentworth Miller gibi bir efsane katıldı diziye

• Diziye michael scofield reis katılmış. Özlemişiz yav

Ama anlam veremediğim eddie sanki vuruyordu bunu ?

Neyse umarım daha çok görürüz. Yabancı dizilere başlamamı sağlayan insandır kendisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 29 Ekim 2014; 21:50:13 >
  • cok begendim tam ozellikle cocuk cok hos olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

şu felicity'i senaryodan çıkarsınlar artık ne hale getirdiler güzelim kızı, erkek delisi oldu çıktı

Aynen ya kimle konuşsa eli ayağına dolaşıyor. Sadece Ollie ye yaparken gayet sempatik oluyordu ama önüne gelene yapmaya başladı.
  • Şu dizi bir tek benim mi ilgimi çekmiyor arkadaş ?

Şu Süper kahramanlarda kostüm olayı klişe olmuş gidiyor, ne bilim Flash'ın değilde Quicksilver'ın dizisi olsa daha çok ilgimi çekerdi.
    Batman'i kostüm olayında ayrı tutuyorum hem kimliğini gizlemek zorunda hemde koskoca Gotham yani bir kurşuna gitmek istemezsin.
    Diğerleri bir kumaşı çekmişler üzerine palyaço gibi.

Kostüm ile yeni atanmış memur gibi gezmektense serbest gezmesi daha çok bağlıyor karaktere
  • 1x4

Bölüm biraz aceleye gelmiş gibiydi sanki. Çok fazla çekim hataları vardı. Birde şu aşk meşk işlerinden vazgeçseler iyi olacak bir an evvel. Scofield reyizi yeniden görmek güzeldi, aradan 10 sene geçti neredeyse PB de ki gibi duruyor adam hala. Felicity, 7 kocalı hürmüz gibi anasını satıyım önüne gelene sarkıyor kız.

Dr.Wells, acayip sinirlendi silahı görünce. O silahı ileride gene göreceğiz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

Şu dizi bir tek benim mi ilgimi çekmiyor arkadaş ?

Şu Süper kahramanlarda kostüm olayı klişe olmuş gidiyor, ne bilim Flash'ın değilde Quicksilver'ın dizisi olsa daha çok ilgimi çekerdi.
    Batman'i kostüm olayında ayrı tutuyorum hem kimliğini gizlemek zorunda hemde koskoca Gotham yani bir kurşuna gitmek istemezsin.
    Diğerleri bir kumaşı çekmişler üzerine palyaço gibi.

Kostüm ile yeni atanmış memur gibi gezmektense serbest gezmesi daha çok bağlıyor karaktere

Flash'ın giymesine ihtiyacı var çünkü normal kıyafetler yanar o hızdan. Zaten Flash'ın kostümü metaldir. Ama dizisinde mantık hataları dolu maalesef. Normal kıyafetiyle koşuyor hiç bir şey olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Oğlu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

bu altyazı işini çok savsaklamaya başladılar canımı sıkıyor artık bu konu yani insanın izleme hevesi kaçıyor.

Gönüllülük esasına dayalı yapılan bi işi para veriyormuşsunuz gibi eleştiriyorsunuz ya. İnanamıyorum bu düşünce yapısına. Neyse...

Bu bölüme gelince;
    Bolca mantık ve çekim hatası doluydu.

Felicity geliyor ve Bary elinden tutup Star labaratuarına götürüyor. Felicity'nin geldiğinde giydiği ve laba geçtiğinde giydiği elbise farklı. Devamlılık hatası var. Yolda "dur ben bi üzerimi değiştireyim" dememiştir Felicity heralde...
    Soygunlar ekipten ayrılmak istiyor ve "orası şimdi polis kaynıyordur" diyor. Haklılar da kaynaması lazım. Ama Captain Cold geliyor 1 polis var sadece...
    Bunun gibi bir kaç şey daha vardı. Bu bölüm hiç özenilmemiş gibiydi sanki.

+1

Oldukça fazla mantık hataları oldu.

Captain Cold tiyatroda adamı öldürdüğü zaman flash adamın başında 30 sn kadar bekledi, arkasından ateş edip flash'ı öldürecek kadar zamanı varken çıkıp gitti.
    tren istasyonunda dedektif ile karşılaştığında arkadan Eddie gelip ateş etti ama hiçbirşey olmamış gibi aralarından çıkıp gitti ve trene bindi.

Pek özenilmemiş bir bölüm.

Ayrıca
    Flash'ın Captain Cold'u yakalamak için bir çok fırsatı oldu. Anında tepesine binip elinden silahı alabilme ihtimali vardı. Bu Cold normal bi insan sonuçta özel bi gücü yok.
    He Felicity'nin elbise olayı bu bölümün fiyaskosudur resmen

Elbiseleri gayet hoştu bana kalırsa güzelde gösterdi .

Wentworth Miller gibi bir efsane katıldı diziye

Elbisesine kötü mü dedim? Okumadan yorum yazmayın lütfen.

Bu arada bahsettiğim sahnede
    sadece Felicity değil Bary'nin de kıyafeti değişiyor. Sahneleri tamamen başka günlerde çektiler galiba unuttular.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• PHI kullanıcısına yanıt
    İmzandaki sayıların anlamı nedir ?
    Birde kendi mesajını bile editlesen yönetici tarafından değiştirildi mi yaziyor ?

• scofield reyisi özlemişiz bir insan bu kadar mı iyi rol yapar ya onun sayesinde captain cold karakterini sevdim vallahi
  • Captain cold karakteri dizide ne kadar kalıyor tahmini çizgisi okuyanlar/izleyenler ?

• Kostümü kıyafet olsun diye giymiyorlar. Hepsinin bir amacı var
    Batman karanlıkta gizlenmek için giyiyor.
    Superman kendinin gösterip umut aşılamak için(renkleri nedeniyle)
    Flash'ın kıyafeti hıza dayanıklı
    Green Arrow ormanda eğitilirken saklanmak için yeşil giyiyor...
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.