Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.804
Cevap
73
Favori
297.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Arkadaşlar telefonun gps tarzı nasıl ? Yani hızlı ve doğru şekilde çalışıyormu navigasyonu ?

Kastınız GPS alıcısıysa çok hızlı bağlanıyor, kopma olmuyor.Navigasyon uygulaması olarak İGO,Sygic, Navitel hepsini denedim sorunsuz çalışıyorlar,şüpheniz olmasın..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veri kullanımında android IS çok fazla veri harcıyor nedeni nedir bilen var mı?

• Mrbalar öncelikle bu cihazı yarıyıl tatilinde almayı düşünüyorum sizce nereden almalıyım mümkünse disbrütör veya sony türkiye garantisi altında olsun 1000 lirayı geçmeyen 12 taksite alabilecegim biyer önerirmisinz?4 yıldır 5800 kullanıyorum çok sıkıldım artık bu telefondan bir gun parçalayacam sinirden.Yorumlarınızın hepsini okuyamadım şimdiye kadar gelen güncellemelerle hangi sorunlar düzeldi veya düzelmedi ram optimasyonunu iyi yapabiliyormu.Biraz gelecek vadetmesini istiyorum ilerde ram yetmeme gibi problem olcaksa hic bulaşmayacsgim fazla oyun oynamam 3-5 oyun yüklerim tmm whatshap internnette cok gezerim 1 günü çıkarır heralde brde renklerine soluk diyorlar yandan bakınca netlik kayboluyormuş doğrumu başka ne tür sorunları var bahsedermisiniz 1 defs alacwğm öğrenciyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu akşam kandil gecesi bol bol dua edin belki yarına gelir güncelleme :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

Bu akşam kandil gecesi bol bol dua edin belki yarına gelir güncelleme :-)

ıns bu hafta ıcınde gelır yoksa kafayı yıyıcem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabus1234 -- 12 Ocak 2014; 16:22:34 >
  • kabus1234 K kullanıcısına yanıt
    serfitika 7 sinde alındı eğer z deki gibi serfitikadan 7 gün sonra geliosa 14 ünde yayınlanır
  • Arkadaşlar günceleme gelince telefondaki sorunların son durumunu paylaşırmısınız.Ona göre alacağm dualarım sizinle inş düzekir sorunlarınız bende gönül rahatlığıyla alırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-SP_122648.html#1

Arkadaşlar bu linkten satınalma için neler söyleyebilirsiniz fikirlerinizi merak ediyorum. Ürün delta servis garantisinde....
  • güncelleme mi ? hangi güncelleme bize öyle bir bilgi gelmedi ben 55 yaşındayım görmedim öyle bişey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Mrbalar öncelikle bu cihazı yarıyıl tatilinde almayı düşünüyorum sizce nereden almalıyım mümkünse disbrütör veya sony türkiye garantisi altında olsun 1000 lirayı geçmeyen 12 taksite alabilecegim biyer önerirmisinz?4 yıldır 5800 kullanıyorum çok sıkıldım artık bu telefondan bir gun parçalayacam sinirden.Yorumlarınızın hepsini okuyamadım şimdiye kadar gelen güncellemelerle hangi sorunlar düzeldi veya düzelmedi ram optimasyonunu iyi yapabiliyormu.Biraz gelecek vadetmesini istiyorum ilerde ram yetmeme gibi problem olcaksa hic bulaşmayacsgim fazla oyun oynamam 3-5 oyun yüklerim tmm whatshap internnette cok gezerim 1 günü çıkarır heralde brde renklerine soluk diyorlar yandan bakınca netlik kayboluyormuş doğrumu başka ne tür sorunları var bahsedermisiniz 1 defs alacwğm öğrenciyim.

Resmi sony garantili almayı düşünme kardeşim. Herhangi bir arıza olursa ve garantiye gönderirsen işkence ile geçer ömrün. Şehrinde gold varsa git ordan al. Servisleri daha yavaş çalışıyor belki ama kaliteli en azından , insan yerine koyup cevap veriyorlar.

Ancak kasko adı altında satmaya çalıştıkları "kazık" pakete hiç bulaşma. ben 1100 tl ye almıştım.
    Senin söylediğin şekilde telefonun 1 günü rahat rahat bitirir.

Gelecek için konuşmak güç,teknoloji nereye sürülür bilinmez. Yalnız şu anki android programlarının %99 unu sorunsuz çalıştırırsın.
    Kamerası ve Wi-Fi kötü. Ancak gelecek güncelleme ile muhakkak düzelecektir.

Özet olarak , telefon çok iyi, sony garantisi çok kötü .

• quote:

http://www.bizdeuygun.com/Sony-Xperia-SP_122648.html#1

Arkadaşlar bu linkten satınalma için neler söyleyebilirsiniz fikirlerinizi merak ediyorum. Ürün delta servis garantisinde....

bu şartlarda delta servisi ile gittigidiyordan daha ucuza bulabilirsin. hatta satıcıyı sanalpazara yönlendirip %5 komisyon ücretini bile düşürebilirsin. ki 900 tl yerine 850 tl ye almış olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuff88

quote:

bu şartlarda delta servisi ile gittigidiyordan daha ucuza bulabilirsin. hatta satıcıyı sanalpazara yönlendirip %5 komisyon ücretini bile düşürebilirsin. ki 900 tl yerine 850 tl ye almış olursun.

Peki tüm bunların dışında Delta servis güvencesi ile bu fiyat farklarını almaya değer mi yani sence ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

serfitika 7 sinde alındı eğer z deki gibi serfitikadan 7 gün sonra geliosa 14 ünde yayınlanır

ins dedıgın gıbı olur bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sehzadebey538

Mrbalar öncelikle bu cihazı yarıyıl tatilinde almayı düşünüyorum sizce nereden almalıyım mümkünse disbrütör veya sony türkiye garantisi altında olsun 1000 lirayı geçmeyen 12 taksite alabilecegim biyer önerirmisinz?4 yıldır 5800 kullanıyorum çok sıkıldım artık bu telefondan bir gun parçalayacam sinirden.Yorumlarınızın hepsini okuyamadım şimdiye kadar gelen güncellemelerle hangi sorunlar düzeldi veya düzelmedi ram optimasyonunu iyi yapabiliyormu.Biraz gelecek vadetmesini istiyorum ilerde ram yetmeme gibi problem olcaksa hic bulaşmayacsgim fazla oyun oynamam 3-5 oyun yüklerim tmm whatshap internnette cok gezerim 1 günü çıkarır heralde brde renklerine soluk diyorlar yandan bakınca netlik kayboluyormuş doğrumu başka ne tür sorunları var bahsedermisiniz 1 defs alacwğm öğrenciyim.

Merhaba kardeşim şu an kliksada 1000tl 100 tl de world puan veriyor 900 tlye mal edebilirsin telefonu.Yalnız 12 taksit istediğin için şubat ayı gelmeden almalısın malum telefona taksit yapılmayacak artık.Telefonun birtakım eksiklikleri var doğru güncelleme ile bakalım ne kadarını düzeltecekler burayı takip et güncelleme gelince bilgi paylaşımında bulunuruz..Ama 900 tl ye alabileceğin daha iyi bir telefon olmayabilir.Fakat 1 gb ram ve 8gb depolama alanı ile bence çok gelecek vadetmiyor.

• quote:

Hocam world kartınız varsa kliksada telefon 1000 tl, 100 tl de worldpuan veriyor 900 tl ye gelmiş olur.
  • kabus1234 K kullanıcısına yanıt
    valla benim hiç umudum yok sanki hiç gelmeyecek gibi hissediyorum belki tahminim doğru çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

valla benim hiç umudum yok sanki hiç gelmeyecek gibi hissediyorum belki tahminim doğru çıkar

olabılır valla bellı olmaz sony bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

quote:

Hocam world kartınız varsa kliksada telefon 1000 tl, 100 tl de worldpuan veriyor 900 tl ye gelmiş olur.

Hocam malesef maximum kartım mevcut.

• kartı ayarlaya bilirsen ayarla hocam biyerden ..
  • sertifika gününü yine geçti ne yapmaya calısıyorlar anlamadım uçak mı yapıon altı üstü 4.3 güncellemesi vericen
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.