Şimdi Ara

|SONY Xperia™ SP|| K. KULÜBÜ ||1.7 GHZ 720P HD 8MP da 3264 x 2448 px TFT MHL HDMI DLNA NFC GPS|| (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.805
Cevap
73
Favori
297.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha çok ram kullanımı var ama hiçbir kasılma olmuyor telefonda? Acaba yüklediğim kernelden dolayı olabilir mi? Kernel ile ilgili olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deme öle şeyler 20 si falan
    http://www.xperiablog.net/2013/12/31/sony-still-working-on-xperia-sp-android-4-3-update-promises-will-be-out-soon/
    linkteki özür dileriz hala üzerinde çalışıyoruz metninde önümüzdeki hafta içinde diyo yani 31 aralıkta yapılan açıklamanın önümüzdeki haftası aslında 5 inde son buluyo hadi ben yanlış anlamış oliym bir hafta sonranın önümüzdeki haftası olsun oda 12 side son buluyo
    hala daha gelmezse ordaki önümüzdeki hafta zamanı yanmış oluyo
    sony yine söz verip tutmamış oluyo bence yarın yada en geç pazartesi günü ya güncelleme gelir
    yada linkteki gibi bi özür dileriz biz bi b*ku beceremedik hala üzerinde çalışıyoruz diye bi haber yayınlanır...

• günler önceden dediğim gibi sony epey tadını kaçırdı öyle böyle dğeil yani baya kaçırdı
  • Ram olayı can sıkmaya başladı biraz. Biraz önce ramde 25mb boş yer kalmış. Durduk yere şişdi ram. Telefonu kapatıp açtım şimdi 320-370 arası gidip geliyor, bakalım tekrar yapacak mı aynısını

• Arkadaşlar telefonun gps tarzı nasıl ? Yani hızlı ve doğru şekilde çalışıyormu navigasyonu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dancdevil

Ram olayı can sıkmaya başladı biraz. Biraz önce ramde 25mb boş yer kalmış. Durduk yere şişdi ram. Telefonu kapatıp açtım şimdi 320-370 arası gidip geliyor, bakalım tekrar yapacak mı aynısını

Aman hocam zaten 1 gb ram'imiz var.. Bunun en fazla 300-350'si bize kalıyor. 4.3'te 25mb boş yer kalmış diyip aklımızı almayın :) Sony duy sesimizi şu güncellemeyi adam gibi ve bir an önce getir..
  • http://www.n11.com/sony-xperia-sp-cep-telefonu-siyah-P17200356
    sizce bu mağaza güvenilirmidir, açıklamada 2 yıl resmi garanti yazıyor, bu resmi garantinin anlamı nedir.
  • ram şiştiğinde kasma donma vs oldumu hocam hiç
  • SM0K kullanıcısına yanıt
    Sızıntı rom olduğu için bu tür hataların olması normal. Boş ram miktarı 20-25mb olduğu zaman multitask olayı iptal oldu zaten. Mesajlardan hesap makinesine geçişte bile yavaşlama oluyordu. Ama programı açınca tam performansta. 25mb boş ram varken asphalt8i açtım oynadım ama açılış uzun sürdü. Telefonu kapatıp açınca düzeldi şuan düzgün herşey

• quote:

Orijinalden alıntı: dancdevil

Sızıntı rom olduğu için bu tür hataların olması normal. Boş ram miktarı 20-25mb olduğu zaman multitask olayı iptal oldu zaten. Mesajlardan hesap makinesine geçişte bile yavaşlama oluyordu. Ama programı açınca tam performansta. 25mb boş ram varken asphalt8i açtım oynadım ama açılış uzun sürdü. Telefonu kapatıp açınca düzeldi şuan düzgün herşey

Haklısınız, tez zamanda tüm sıkıntıları çözüp, şu güncellemeyi yayınlasınlar artık'da nasiplenelim tam anlamıyla SP'den.
  • sonumuz s3 gibi olmasında. uymuyor falan diye sony vazgeçedebilir valla artık herşeyi bekliyorum :)
  • lostangel kullanıcısına yanıt
    n11'den teknolojik alışveriş yapamdım ama diğer konularda sıkıntı yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lostangel

http://www.n11.com/sony-xperia-sp-cep-telefonu-siyah-P17200356
    sizce bu mağaza güvenilirmidir, açıklamada 2 yıl resmi garanti yazıyor, bu resmi garantinin anlamı nedir.

Muhtemelen paralel ama mağazaya mesaj atıp sorun en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: valentino_vip

Arkadaşlar telefonun gps tarzı nasıl ? Yani hızlı ve doğru şekilde çalışıyormu navigasyonu ?

Çok kullanmadım ama kullandığım zaman da istediğim yere doğru bir şekilde götürdü beni.
  • lestet L kullanıcısına yanıt
    4.2'yi atladı, 4.3'ü de geçerse artık bu millete bir kıyak yapıp yazılımı sanki telefonun ilk çıkan haliymiş gibi temiz sunmalı
    Tabi ki 4.3'ü de düzgün yapacaklar. Buna güveniyorum. 4.2'yi atlatıp geciktirmeleri beni çok üzüyor.
  • alperen.md kullanıcısına yanıt
    aynen bende öyle yaptım bakalım cevap yazarlarmı, hafta sonu olmasına rağmen 1069 liranın altında bulamadım, vatan teknosa, gold, bimeks, dart dahil :)
  • lostangel kullanıcısına yanıt
    Geçen sıcak fırsatlarda görmüştüm sony eurosia garantili 850 tlye satıyordu yanlış hatırlamıyorsam.Biraz daha araştırın hatta kliksaya da bakın puan kampanyası ile daha uyguna alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnunadam

766 mb olan toplam ram miktarı 834 mb olmuş 4.3 le.ram kullanımı belki ona göre artmıştır telefonu kasmayarak

Madem ram mıktarını yazılımla artırıyorlar adam gıbı 1 gb yapsınlar sonucta bız bunu 1 gb dıye alıoruz ne cıkıor

• kabus1234 K kullanıcısına yanıt
    Ram 1 gb zaten ama sistem bir kısmını kendine ayırıyor o yüzden 834 gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen.md

Geçen sıcak fırsatlarda görmüştüm sony eurosia garantili 850 tlye satıyordu yanlış hatırlamıyorsam.Biraz daha araştırın hatta kliksaya da bakın puan kampanyası ile daha uyguna alabilirsiniz.

Aslında 850TL. standart fiyat olmalı ama çakallar ordusu ille kazıklayacağız diye diretiyorlar. Soygunun nazikcesi başka bir şey değil. 1.300TL. diyen yüzsüze bile rast geldim.
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.