Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • shell puanlar yatmamış, sliplerde kazandınız vs. çıkmasına rağmen. sms dönüşüde olumluydu. neymiş; demekki yatmayadabiliyormuş. hemde iki karta birden.
  • geçen ay mesaj geldi 10 defa
    bonus business ile 10 defa 100 ve üstü alışverişe 100 tl bonus diye
    12 defa alışveriş yaptım ancak bonus yatmadı
    nasıl çözebileceğim hakkında fikri olan var mı

444 0 338 mutlu müşteri hattını arasam işe yarar mı
    ayrıca bu ay 2. yarıyıl hesap işletim ücreti 60 tl (yani senelik 120 lira)
    ve kart ücreti 89 tl yansıtmışlar
    oylum oylum yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasac

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

İ-garanti kartımı kapattırıyorum. Bonus kampanyalarına dahil olmuyormuş. Ek kart olarak farklı bir bonuscard çıkarmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz. Genelde bütün kampanyalara dahil olan yıllık ücreti olmayan veya az olan hangi kart vardır. Ona göre başvuru yapmak istiyorum.

moneyvisa

Moneyvisa sadece ilk yıl aidatı yok. Bonus Flexi al Kampanyasız paketi seç Aidat falan ödeme. Sadece bazı ek taksit kampanyaları ücretli onun dışındaki bir çok bonus kampanyası da bedava ayrıca Flexi de.
  • "Bonus kullanımları dahil edilmeyecektir." İfadesinde tam olarak ne demek istiyor?
    Mesela alışveriş şartı 50 TL olsun, ben 200 TL'lik bir alışveriş yapmaya kalksam ve bunun 100 TL'sini bonuslarımla ödesem ve kartımdan 100 TL çekilmiş olsa bu durumda 50 TL ve üzerinde kartımdan alışveriş yapıldığı için kampanyaya katılmış mı sayılırım yoksa bonus kullandığım için o alışverişim direkt geçersiz mi olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: v4science

quote:

Orijinalden alıntı: tmshmna

quote:

Orijinalden alıntı: v4science

69 tl kart ücreti kesmişler. Aradım 40 tl bonus verelim diyorlar. Siz nasıl hallettiniz bu işi arkadaşlar?

Benzer durum bende oldu. 89 tl (bonus premium) kart aidatı kesmişler. Aradım 20 tl bonus teklif ettiler, kabul etmiyorum kapatın deyince sizi bir hafta içerisinde tekrar arayacaklar dediler. 4 gün sonra aradılar durumu anlattım, ya hepsini iade edersin yada kartı kapatırım dedim ve tamamı iade şeklinde hesabıma yattı. Bende bu şekilde (20 gün önce) oldu, başkasında nasıl olur bilmiyorum?

Ben de aradım biraz önce yine 40 tl dedi. Ben de kapatalım dedim. Tamam dedi. 7 gün kullanmaz iseniz iptal olacak dedi. Sonra da kırıp atın dedi. Arayacaklar deMEdi. Kendileri bilirler. Benim gibi müşteriyi zor bulurlar. Ama içimden bir his arayacaklarını söylüyor.

Son gün arayacaklar hocam rahat olun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

geçen ay mesaj geldi 10 defa
    bonus business ile 10 defa 100 ve üstü alışverişe 100 tl bonus diye
    12 defa alışveriş yaptım ancak bonus yatmadı
    nasıl çözebileceğim hakkında fikri olan var mı

444 0 338 mutlu müşteri hattını arasam işe yarar mı
    ayrıca bu ay 2. yarıyıl hesap işletim ücreti 60 tl (yani senelik 120 lira)
    ve kart ücreti 89 tl yansıtmışlar
    oylum oylum yani

söylediğiz kampanyayı forumda görmedim paylaşmadınız galiba. mesaj geldiğini söylüyorsunuz.müşteri hizmetlerini arayıp sorunu bildirin. yapabilecek başkada birşey yok gibi.
  • mesaj attım kartın son 6 hanesini bolsuk bırakıp gönderdim hatalı dedi . bosluksuz gönderdim hatalı dedi. bide baktımki ilk defa her yöne smsden gitmedi .1 tl zararlık verdi bize :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

"Bonus kullanımları dahil edilmeyecektir." İfadesinde tam olarak ne demek istiyor?
    Mesela alışveriş şartı 50 TL olsun, ben 200 TL'lik bir alışveriş yapmaya kalksam ve bunun 100 TL'sini bonuslarımla ödesem ve kartımdan 100 TL çekilmiş olsa bu durumda 50 TL ve üzerinde kartımdan alışveriş yapıldığı için kampanyaya katılmış mı sayılırım yoksa bonus kullandığım için o alışverişim direkt geçersiz mi olur?

bende merak ediyorum bunu. yazılara bakınca herkes aynı şeyleri tekrarlıyor ama böyle değişik bir soru çıkınca herkes susuyor aslında bunu cevaplayabilsek tecrübeli olan arkadaslar bonus kazanmak önemli belki ama bonusu mantıklı kulanbilmekte önemli..ben soracağıma siz sordunuz soruyu.
  • quote:

quote:

"Bonus kullanımları dahil edilmeyecektir." İfadesinde tam olarak ne demek istiyor?

bende merak ediyorum bunu. yazılara bakınca herkes aynı şeyleri tekrarlıyor ama böyle değişik bir soru çıkınca herkes susuyor aslında bunu cevaplayabilsek tecrübeli olan arkadaslar bonus kazanmak önemli belki ama bonusu mantıklı kulanbilmekte önemli..ben soracağıma siz sordunuz soruyu.

Bonus kullanımının geçersiz olması şu şekilde oluyor, kampanyanın kuralı 75x2 ise 50 TL nakit 25 bonuslarından kullanırsan bu yaptığın 75 TL lik alışveriş kampanya kuralına uymuyor. 75 TL nin nakit ve ödülsüz ödenmesi gerekiyor, yoksa 200 TL lik ürün alıp 50 bonus + 150 TL nakit ödesen kampanya kapsamında sayılıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ciginix -- 9 Nisan 2014; 21:20:50 >

• quote:

quote:

Ben cvp vereyim,
    Bu akşam 230 küsür liralık benzin aldım.bunun 145 lirasını puanla, kalan tutarı kartla ödedim.
    Telefona msj geldi.
    SADECE 1 KERE DAHA 75 TL'LIK ALISVERIS VEYA NAKIT CEKIM YAPIN, 20 TL BONUS KAZANIN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• achillus79 A kullanıcısına yanıt
    mesajı erken attığınız için olabilirmi ? kampanyalar 10 nisandan itibaren başladığı için 10 nisanda atılması lazım mesajların
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

quote:

quote:

Ben cvp vereyim,
    Bu akşam 230 küsür liralık benzin aldım.bunun 145 lirasını puanla, kalan tutarı kartla ödedim.
    Telefona msj geldi.
    SADECE 1 KERE DAHA 75 TL'LIK ALISVERIS VEYA NAKIT CEKIM YAPIN, 20 TL BONUS KAZANIN

bu güzel bir haber..

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciginix

quote:

quote:

Bonus kullanımının geçersiz olması şu şekilde oluyor, kampanyanın kuralı 75x2 ise 50 TL nakit 25 bonuslarından kullanırsan bu yaptığın 75 TL lik alışveriş kampanya kuralına uymuyor. 75 TL nin nakit ve ödülsüz ödenmesi gerekiyor, yoksa 200 TL lik ürün alıp 50 bonus + 150 TL nakit ödesen kampanya kapsamında sayılıyor.

evet mantığı adilliği böyle olması gerekirdi

• Cevaplarınız ve ilginiz için teşekkürler, bir sorum daha olacak.
    Bonus harcadığımda limitten düşüyor mu bonus miktarı? Kartımda 100 TL konus ve 102 TL limit kaldı, 200 TL'lik alışveriş yapmayı düşünüyorum 100 TL'si bunusla olmak üzere. Bu durumda bu alışverişi yapabilir miyim?
    Limit artırmak için SMS gönderdim fakat olumlu veya olumsuz bir cevap gelmedi, umarım limitimi artırırlar.
  • Bonus ile limitin alakası yok, 200 TL lik ürünü 100 bonus 100 nakit alırsan kart limitinde 2 TL kalır.
  • bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    Kampanyadan yararlanmış olursun...

kampanya için 75 lira harcaman gerek, bunun 1 lirasını bonus kullansan olmaz. ama 80 lira harcadın 5 lirası bonus o zaman geçerli... umarım anlatabilmişimdir.
  • AseA34 A kullanıcısına yanıt
    aynen olabilir :) kardeş
  • Geçen ay Money Visa Sanalkart ile yaptığım aşağıdaki 3 alışveriş de kabul olmadı:

Buyincoins'ten alışveriş Paypal üzerinden Sanalkart ile,
    Migros Sanalmarket'ten alışveriş BKM Express üzerinden Sanalkart ile,
    Opet Online yakıt alımı Sanalkart ile,

Ne biçim banka bu garanti, YKB'de hiç bu şekilde bir ayrım yok. Buradan çıkan sonuç; sanal kartları mümkün mertebe kullanmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

İ-garanti kartımı kapattırıyorum. Bonus kampanyalarına dahil olmuyormuş. Ek kart olarak farklı bir bonuscard çıkarmak istiyorum. Hangisini tavsiye edersiniz. Genelde bütün kampanyalara dahil olan yıllık ücreti olmayan veya az olan hangi kart vardır. Ona göre başvuru yapmak istiyorum.

moneyvisa

Moneyvisa sadece ilk yıl aidatı yok. Bonus Flexi al Kampanyasız paketi seç Aidat falan ödeme. Sadece bazı ek taksit kampanyaları ücretli onun dışındaki bir çok bonus kampanyası da bedava ayrıca Flexi de.

Peki buradaki veya buranın dışında hepsiburada n11 bonus kampanyalarına katılırken ekstradan ücret ödeniyor mu?

• paracard KERE kampanyasında harcama yapınca msj geliyormu? farklı pos dan alışveri geçerli olurmu daha önce fakrlı posdan harcama yapanlara puan geldimi?
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.