Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.111
Cevap
708
Favori
1.949.138
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Orijinalden alıntı: ygunen

quote:

Orijinalden alıntı: darkmessenger*

Arkadaşlar Shell bonuslar sadece pos makinesinde gözüküyor... Harcama yapacağınız zaman shell bonusum var demeniz yeterli...

Bende oyle yaptim zaten ama gozukmedi :(

2 AYRI istasyonda baktırdım banada yatması shell bonus

İki ayrı kart için shell istasyonunda sorgulama yaptırdım, kağıda döküm yaptırdım ama shell bonus gözükmüyor. hata nerede? yatmamış olma ihtimalide var tabii ama ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

Arkadaş herkes hala yattı yatmadı şu kadar yattı diye yazıyor ama gözden kaçırdıgınız nokta var. Bu kampanya yakında patlar. Bu yüzden konu silinsin. Sonra tekrar aynı konuyu sıfırdan açılır. 55 sayfa konu oldu. Yeniden açılırsa en azından daha cılız bir konu gibi görünür. Elimizdekinden de olacagız. Daha önce çok örnekleri oldu bunun.

aynen..çok kokusu çıkmaya başladı konunun...ya kilit+ yeni konu...ya da mesajların silinmesi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yönetime sabah mesaj atıp isteklerinizi bildirim cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenun -- 8 Nisan 2014; 20:33:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Yönetime sabah mesaj atıp isteklerinizi bildirim cevap bekliyorum

teşekkürler...

• Flexi için nedir bu AKTIF kampanyası. geçen ay da 70 TL yatmıştı.

quote:

05/04/2014 MART KMP Diğer 20,00
    05/04/2014 MART KMP Diğer 20,00
    05/04/2014 MART KMP Diğer 25,00
    06/04/2014 AKTİF KAMPANYA BONUS Diğer 37,75
    06/04/2014 AKTİF KAMPANYA BONUS Diğer 15,00

• Az önce shell de 50 tl bonusumu kullandım,herhangibir sorun yok.

Bu arada TASIT yazdım gönderdim ama kabul etmedi.
  • Bonus'un bu kampanyalarına İ-garanti kartı ile katılıp puan yatan oldu mu?
    İ-garanti kartlar bu kampanyalardan muaf mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bonus'un bu kampanyalarına İ-garanti kartı ile katılıp puan yatan oldu mu?

bende bunu merak ediyorum. igaranti paracard ile paracard aynı şeymi. paracard işletim ücreti varmı ?
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    sms gelen kampanyada bile bonus yüklenmedi. Yani gelmeme ihtimali yüksek o zaman da müşteri hizmetlerini aramayın niye gelmedi diye (size sms gelmedi ise)

• http://bonus.com.tr/m/

01 Nisan 2014-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Alo Garanti kanalından Bonus ile verilecek 1 yeni otomatik fatura talimatı için 15 TL bonus; 3 yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL bonus; 5 ve üzerindeki talimatlar için 100 TL bonus kazanılacaktır.
    Kampanya kapsamında bir müşterinin vereceği tüm otomatik fatura ödeme talimatlarından kazanabileceği bonus tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
    Kampanya, yeni tanımlayacağınız faturalar için geçerlidir.
    ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mussti19

quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

Bonus'un bu kampanyalarına İ-garanti kartı ile katılıp puan yatan oldu mu?

bende bunu merak ediyorum. igaranti paracard ile paracard aynı şeymi. paracard işletim ücreti varmı ?

Düzelteyim bendeki i-garanti kredi kartı. İ-garanti paracard var onun hesap işletim ücreti yok. Kampanyaya katılım yapan var mı bilmiyorum ben kredi kartı olanla katıldım puan falan yüklenmedi. Buraya yazdım bu durumda olan var mıdır diye.
  • igaranti paracard ve garanti paracard aynı bankanın farklı ürünleri ve kampanyaları farklı.garanti bankasında hesabınız varsa paracard ı,igaranti platformundan da iparacard ı alabiliyorsunuz.detaylarwww.paracard.com.tr www.igaranti.com.tr

özet:kampanyaları birleşmiyor.
  • @sL@N kullanıcısına yanıt
    i garanti kampanyalarınıhttp://beta.donanimhaber.com/tm.asp?m=87099325&mpage=3 takip edebilirsiniz.
  • Akaryakıt harcamalarında Bonus'u olan kazanır!
    Bonus'a özel 250 TL ve üzeri akaryakıt harcamanıza %3 bonus hediye!
    Kampanya Detayları:
    Kampanyaya SMS ile bilgilendirilen müşterilerimiz dahildir.
    Kampanyaya katılmak için 30 Nisan 2014 saat 23:59'a kadar Garanti Bankası sisteminde kayıtlı bulunan cep telefonundan YAKIT yazarak 3340'a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    08-30 Nisan 2014 tarihleri arasında Bonus ile akaryakıt istasyonlarında yapacağınız tek seferde 250TL ve üzeri akaryakıt harcamanızdan %3 bonus kazanacaksınız.
    Kazanacağınız toplam bonus maksimum 50TL'dir.
    Kazanılacak bonus 7-14 Mayıs 2014 tarihleri arasında kullanılabilecektir. 14 Mayıs 2014 tarihine kadar kullanılmayan bonus geri alınacaktır.
    Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan bir kere faydalanabilir ve kampanya kapsamında kazanılacak bonus maskimum 50 TL ile sınırlıdır.
    Bonus yükleme tarihinde Bonus Card'ın açık statüde olması gerekir.
    Kampanyaya bonus kullanımları dahil edilmeyecektir.
    İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Kampanyaya başvuru için gönderilen SMS, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
    Bu kampanya Garanti Bankası'nın düzenlediği diğer akaryakıt kampanyalarıyla birleştirilemez.
    Garanti Bankası istediği zaman bu kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.
    Kampanyaya Bonus, Bonus American Expres ve Money Bonus kartlar dahildir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar hesabıma 50 TL bonus yüklenmiş. Açıklama kısmında AKTİF KAMPANYA BONUS yazıyor. Son kullanma tarihi ve nereden geldiği hakkında bilgiyi nasıl ögrenebiliriz. Müşteri hizmetlerini ararsam geri alırlar diye tırsıyorum :)
  • Reco. kullanıcısına yanıt
    Arkadasim ilk sayfada haber kampanyasi falan var onun bonusudur o. Bence müşteri hizmetlerini ara teyit et sana mesaj gondermediklerini hatirlatmis olursun git yarin kullan bonusunu son günü falan boşver bonusu gördün hemen yapistir

• VE HEPSİ BURADA PUANLARI YATTI HAYIRLI OLSUN HERKESE.
  • AKTİF BONUS YAZANLARDA BİRİ HERGÜN 5TL, DİĞERİ İSE %25 BONUS KAMPANYASI ŞEKLİNDE GELMİŞTİR BİLGİNİZ OLSUN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AYVEYEC

VE HEPSİ BURADA PUANLARI YATTI HAYIRLI OLSUN HERKESE.

Allah razi olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: AYVEYEC

VE HEPSİ BURADA PUANLARI YATTI HAYIRLI OLSUN HERKESE.

Allah razi olsun

Cümlemizden
  • 
Sayfa: önceki 160161162163164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.