Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.218
Cevap
718
Favori
1.963.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 65 TL Shell Bonus ve 70 TL Normal Bonus ile 135 TL alacak yazdırdım. Bonus Kart tartışmasız en iyi kart.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

Orijinalden alıntı: andree03

quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Shell 50+kez kacmaz 70=120 bereket versin.

Acik elli yakit vs shellden bi sürü kampanyaya katildim money bonus ile 4 ad 50 tl benzin aldim farkli günlerde puanlari sorgulattim bugün shell de ama shell puan görünmüyor kartta ne yapmaliyim ?

Benimde gozukmedi once. shellde postan bonus sorgulama yada Bonus dökümünü alin yüklenecektir.

Bgün shell e uğradı iki farklı elemana sorgulattım dedi bonus gözükmüyor uyuz oldum
    Yarın bir daha sorgulatıyım bakayım

Sadece ekranda sorgularsa göremez.kağıda çıktısını alması gerekli.ben de de eleman görünmüyor dedi, bende kağıda döküm alalım gözükür dedim.dediğim gibi de oldu ve kullandım

• quote:

Orijinalden alıntı: efkan

quote:

Orijinalden alıntı: 1111_su_1985

quote:

Orijinalden alıntı: ares19051978

arkadaşlar kime ne kadar yattı? nerede harcadı konularını yazmasak..1 kişinin bonuslar yattı demesi ve diğer arkadaşların kontrollerini yapıp sessizce harcamalarını yapmaları daha uygun olmaz mı?sonuçta bu forum herkese açık..banka çalışanları da okuyabilir yazdıklarınızi..ve kraldan çok kralcı kesilebilirler..yeni kampanyalar+bonusu yatan bir arkadaşın yazması daha uygun olur fikrindeyim..vaktinizi aldığım için özür dilerim..ayrıca hep soylenen laf bu.kampanyalar kişiye özel..yatmayan arkadaşların bana neden yatmadi muhabbetleri de çok can sıkıcı..harcamanı yap yatarsa keyfini sür yattmazsa da boşver de geç...

Çok doğru bir tespit. bir iki sayfa öncede birileri bonus haram mı değilmi onu tartışıyordu. Forum yöneticileri kampanya mesajlarından başka diğer mesajları silemezmi acaba. Foruma her girişimde yarım saat ona buna ne kadar bonus yatmış onu okuyorum.

Konunun tamamen silinmesini ve yeni konu açılmasını teklif ediyorum.

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

quote:

Orijinalden alıntı: brak13

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

quote:

Shell 50+kez kacmaz 70=120 bereket versin.

Acik elli yakit vs shellden bi sürü kampanyaya katildim money bonus ile 4 ad 50 tl benzin aldim farkli günlerde puanlari sorgulattim bugün shell de ama shell puan görünmüyor kartta ne yapmaliyim ?

Benimde gozukmedi once. shellde postan bonus sorgulama yada Bonus dökümünü alin yüklenecektir.

Bgün shell e uğradı iki farklı elemana sorgulattım dedi bonus gözükmüyor uyuz oldum
    Yarın bir daha sorgulatıyım bakayım

Sadece ekranda sorgularsa göremez.kağıda çıktısını alması gerekli.ben de de eleman görünmüyor dedi, bende kağıda döküm alalım gözükür dedim.dediğim gibi de oldu ve kullandım

Tesekkurler dikkate almak gerek

• 5000 tl kk borcum vardı,
    internette ekstre taksitlendir kampanyası gördüm, 9 aya kadar,
    aradım müşteri hizmetlerini ne kadar komisyon alınacak dedim %1,99 dendi,
    bende kabul ettim ortalama 100 tl fark öderim diye düşünüyordum,
    5600 / 9 yapmışlar yani 600 tl komisyon almışlar,
    artık nasıl hesaplamışlar bilmiyorum aylık %1,99 sanırım...

Bilginiz olsun diye yazıyorum herhangi bir iptal olmaz demişlerdi peşinen...
    daha önce ekstre atlat yapıyordum bazen onda gerçekten bir kez %1,99 ücret alınıyordu,
    mesela 5000 tl yi gelecek aya atıyordu 100 tl komisyon alıyordu.
  • 150+20:170 geldi
  • MAG M kullanıcısına yanıt
    hesapta hata yok ki 9 ay taksitlendirmişsiniz 1 ay değil .....
  • bu konunun gidişatı hiç iyi değil. bir banka çalışanı felan görür demiyorsunuz herşeyi paylaşıyorsunuz. size yatan veya yatmayan bonusun bize bir faydası yok. bizede yatsada yatmasada eyvallah diyip geçiyoruz. çünkü yapacak birşey yok. daha öncede arkadaşlar söyledi. kazandığınız bonusları ve diğer bilgileri paylaşmazsanız daha iyi olur düşüncesiydeyim.
  • ilk başlık çok faydalı tam 75 üzeri alışveriş yapıyorsum kez in 8 inden sonra başlayacağını gördümn. artık yarın yaparım alışverişi kaçmazla birleştirmek için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 7 Nisan 2014; 20:33:14 >
  • brak13 kullanıcısına yanıt
    Bazı elamanlar acemi oluyor. Aynı durum eşimin başına geldi. Başka Shell de bonusu sorgulatınca çıktı...
  • umsera1 kullanıcısına yanıt
    sonra adamlar ayıldığında geri iade isterlerse tam şenlik olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    +1
    Mantıklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben sildim ama son sayfalarda çok mesaj var ayrıca alıntı da çok yönetici el atmazsa bunları kaldırmak mümkün değil

• Ben de sildim mesajlarımi

• Yöneticilere bildirilmesini istediklerinizi alabilir miyim arkadaşlar. Yarın müsait bi zamanımda iletişime geçeyim. Bir de kiminle iletişime geçeceğim.

• erenun E kullanıcısına yanıt
    Bence ilk mesaj hariç hepsi kaldirilsin.

• Hcm bi sorum var bana mesaj gelmedi ama katilim yapasam yararlanır miyim direk mesaj atsam

• bencede silinsin

• sildim süpürdüm.
  • Bi yardimci olun be arkadaslarim....

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.