Şimdi Ara

Bonusun Müşteri Bazında Kampanyaları (SSS) (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
22.244
Cevap
718
Favori
1.966.209
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Sanırım oluyor daha once bi arkadasıma yatmıştı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Hanıma çıkarttığım ek kartla katılmıştım yatmadı.

• Bende normal bonus kart var her ay yararlanıyorum tabi yetmiyor birde money bonus var onlanda alışveriş yapsam yatarmı deneyen varmı arkadaşlar iki kartda benim üstüme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cLk

bu ay katıldığım kampanyalar,

4 adet 25TL ve üzeri alışveriş yapın 15 TL (paracard)
    3 adet 25TL ve üzeri alışveriş yapın 15 TL
    550 tl harcamaya 25 tl

2 adet 75TL ye 20 TL (bonus)
    3 adet 75TL ye 25 TL
    2 adet 75TL ye 25 TL

şu an paracarddan 100 ve 120 tl lik harcama yaptım. depo boş benzin alırım. başka nereye harcayacağım acaba. ilk kaçmaz ve kez kampanyası için ocak, haziran ayı araç vergisi ve emlak vergisini ödemiştim

geçen aydan yatan 67 tl bonus bitti

yukarıdaki harcamalardan sadece bir tane 75 tl kaldı. ona da shellden lpg alacağım. 5 günde paralar suyunu çekti

son 75 tl yi harcadığımda nisanda 125 tl bonus yatacak.

• woodgate kullanıcısına yanıt
    hocam bende tüm kampanyalara katıldım .shell garanti posttan 75 cektiridim sadece silipte bonusları nisan 4-11 de harcayabilirisniz yazıyordu .geçen aylarda bana mesaj geliyodu alışverişten sonra bu 2. 75 rl harcamam ama mesaj gelmedi . sizlere mesaj geliyomu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

hocam bende tüm kampanyalara katıldım .shell garanti posttan 75 cektiridim sadece silipte bonusları nisan 4-11 de harcayabilirisniz yazıyordu .geçen aylarda bana mesaj geliyodu alışverişten sonra bu 2. 75 rl harcamam ama mesaj gelmedi . sizlere mesaj geliyomu ?

3x75 lik dilimde iken 1 kere daha harca diye gelmişti shell den aldığımda saha sonra kazandınız mesajı geldikten sonra yaptığım 75 tl yakıt harcamasında bonuslarınızı 4-11 inde harcayabilirsiniz yazdı

• quote:

Orijinalden alıntı: achillus79

her sayfada sorulan bu sorunun cevabını 1.mesaja eklesek de şu kirlilikten kurtulsak artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mexicana -- 9 Mart 2014; 23:03:41 >
  • mexicana kullanıcısına yanıt
    merak etmeyin tüm sayfayı tek tek düzenli olarak okuyorum . 2 aydırda bu kampanyalardan faydanlanıyorum . anlatmak istediğimi anlamadan yazmıssınız . hiç mesaj gelmedi telefona . önceden arada bir gelmediği oluyordu ve bu zaten forumda mevcut .ha mesaj gelmesede puanlar yatıyor ondada sıkıntı yok . ama bana hiç mesaj gelmedi yazan biri forumda varsa yazan gösterin !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: djengo

teşekkür ederim. bende göremedim fakat 25 tl çektim 2 kere daha harcayın 15 tl kazanın gibi herhangi mesaj gelmedi o yüzden sorma ihtiyacı duydum..

quote:

Orijinalden alıntı: ben_gibi

tamam da kez+kaçmaz+extra 20+25+25 = 70 tl hesapladık 3 tane 75 tl harcama için en iyi ihtimalle... 3 tane 75 harcadım ama herhangi bir bonus kazandınız mesajı gelmediği gibi 1 tane daha 75 harcayın 25 tl kazanın mesajı ne alaka onu anlamadım

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

ÖNEMLI UYARI

Her katıldığınız veya katılımınızın kabul edildiği kampanya için her alış verişinizde mesaj gelecek diye bir kaide yoktur. Şimdiye kadar bir kampanya icin mesaj geldigi halde ikinci kampanya icin mesaj gelmeyenlere de her iki kampanya bonusu yatmıştır.

HARCAMADAN SONRA GELEN MESAJLAR KRITER DEGİLDİR.

Daha ne yazalım bilmiyorum

İsterseniz bunlar gibi 30 tane mesaj bulabilirim. Anlamak isterseniz tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Adalet mülkün temeli

quote:

Orijinalden alıntı: kronik10.5

kaçmaz, ekstra ve kez de farklı gün şartı ibaresi var ama aynı gün işlemlerde sayılıyor arkadaşlar sms geliyor en azından bilginize.

Ek kartlarla kampanyaya katılım oluyor mu?Kaçmaz ve kez için soruyorum.

Hocam bir sekilde yatan arkadaslar var ama daha o konuda bilgi sahibi olamadik.Kendi adimiza iki kart varsa mi yatiyor,yoksa bir ana kart ve yakinimiz uzerine ek kart oldugunda mi ikisine de yatiyor gecen aylarda yararlananlar aciklasa da ogrensek iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Hanimin telefon numarasindan da mesaj atmis miydiniz?

• Ek karta yatmıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: erenun

Ek kart harici ikinci bir kartınız varsa onunla oluyor.

quote:

Orijinalden alıntı: azad012

ben bonus kart ve flexi kartımla denedim ikisinede yattı KEZ ve KAÇMAZ.müşteri bazında değil kart bazında galiba kampanya.
  • Otomatik fatura ödemeden 50 TL bonusu ve ekstra, kez, kaçmaz'dan da 70 TL bonus olayı tamamdır bu ay. 120 TL bonus çok fena
  • Kez ve Kaçmaz kampanya koşullarında tek seferde ve ayrı günlerde diye belirtilmesine rağmen aynı gün içerisinde yapmış olduğum 2 farklı 75 TL üzeri alışverişi de kampanya kapsamında saymış olacak ki;
    ilk alışverişimden sonra sadece 2 kere daha 75 TL'lik alışveriş yapın 25 TL bonus kazanın diye sms geldi ve AYNI gün yaptığım ikinci alışverişimden sonra da sadece 1 kere daha 75 TL'lik alışveriş daha yapın 25 TL bonus kazanın sms'i geldi. Çok ilginç.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Attim onay mesaji da gelmisti

• Ben EKSTRA ve KEZ'e sms göndermiştim, birisi için bugün 25 TL kazandınız bilgisi geldi. Artık hangisi içindir bilmiyorum. Bugün de KACMAZ'a sms gönderdim, sonrasında harcama yaptım. 1 kere daha alışveriş yapın, 20 TL kazanın bilgisi geldi..
  • konuyu okumadan millet gelip sruları souryor ortalık saçma sapan mesajlarla doluyor. bi giriyorum hep aynı sorular
  • Kac, Kez, Ekstra ya katılımınız alındı diye mesaj gelmişti
    3x75 yaptım slipte de yazdı mesaj da geldi 25 tl kazandınız diye
    3ünü birden alabilecek miyiz bakalım
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Benin ana karta bağlı hanıma çıkardığım ek karta yatmadı ama kendi adına ayrı iki kartı olanlarla yatmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuzminRahTs?z!

KEZ e neden katılmadınız ? Diğer sorunuza gelirsek kart ücretini büyük bir ihtimalle 20-30 lira gibi düşük bir fiyatla geçiştirmeye çalışıcaklar kartı kapatıyorum deyin öncelikle mh hiç açıklama sunmadan umurlarında değilmişcesine peki işleminizi başlıyorum diyecek 1 hafta kullanmadığınız takdir de kart kapanıcak dedikten sonra onaylayın korkmayın yeni caydırıcı formulleri bu şuan için 1 hafta içinde sizi arıyarak kapattırmayın kart ücretini iade edelim diyecekler 2 kartım da da aynı şekil de kart ücretini bonu olarak geri aldım.

+1 ben de aynı taktiği uyguladım...1 hafta sonra aradılar kartınızı açalım kart ücretini iade ederiz dediler...gıcıklığına de get laa dicektim de neyse iyi bari hadi aç dedim.
    Sakın blöflerini yemeyin..açın telefonu "aidat aldığınız için kredi kartınızı iptal etmek istiyorum" deyin ve sakın ilk önerdikleri yarısı kadar parapuan, şu kadar parapuan filanlara kanmayın sonuna kadar diretin.

Edit: bana da bonus olarak verelim dediler ama bonusların son kullanım tarihi var diye kabul etmedim, kartıma para iadesi yaptılar 80₺.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capricorn79 -- 10 Mart 2014; 14:08:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.