Şimdi Ara

iron maiden dan yeni albüm...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iron maiden yeni albüm kayıtlarını bitirdi...
    albümün adı 'A Matter of Life and Death'

albümdeki parçalar;

1. Different Worlds (Smith/Harris) 4.17
    2. These Colours Don't Run (Smith/Harris/Dickinson) 6.52
    3. Brighter Than a Thousand Suns (Smith/Harris/Dickinson) 8.44
    4. The Pilgrim (Gers/Harris) 5.07
    5. The Longest Day (Smith/Harris/Dickinson) 7.48
    6. Out Of the Shadows (Dickinson/Harris) 5.36
    7. The Reincarnation of Benjamin Breeg (Murray/Harris) 7.21
    8. For The Greater Good of God (Harris) 9.24
    9. Lord Of Light (Smith/Harris/Dickinson) 7.23
    10. The Legacy (Gers/Harris) 9.20

albümün çıkış tarihi henüz belli değil ama yakında çıkar..babalar eminim ortalığın tozunu alacaklar.ardından sağlam bir metallica albümü ile metal müzik eski günlerine bir nebze döner gibi geliyor bana.

iron maiden dan yeni albüm...

• gerçekten sewindim
  • Up The Irons Forever
  • iron maiden ın ruhu yeter.yalnız inşallah brave new world gibi bi albüm olmuştur.ya da no prayer for the dying

up the irons!!!
  • Aslında çoğu kişi pek sewmedi ama benim için hala 'X Factor' ün yeri ayrıdır.. Albümdeki o karanlık atmosfer nasılda etkilemişti beni.. Keşke yine böyle bi albüm olsa, her zaman için Virtual Xl gibi bir albüme tercih ederim.. Ayrıca Bayley'in sesinide sewerdim ben, kendi grubu olan Wolfsbane'den aynı tadı alamadım açıkçası..
  • Önce Iron Maiden sonra Metallica....Çok güzel günler gelio müzik açısından...
  • Bu albüm sayesinde umarım çoluk çocuk da ayak altından çekilir, gerçek müziği görür...
  • ''Heavy Metal nedir ? Ne değildir ?'' sorularının yanıtını geliyor .
  • quote:

Orjinalden alıntı: ardagoth

Aslında çoğu kişi pek sewmedi ama benim için hala 'X Factor' ün yeri ayrıdır.. Albümdeki o karanlık atmosfer nasılda etkilemişti beni.. Keşke yine böyle bi albüm olsa, her zaman için Virtual Xl gibi bir albüme tercih ederim.. Ayrıca Bayley'in sesinide sewerdim ben, kendi grubu olan Wolfsbane'den aynı tadı alamadım açıkçası..

olur mu nası sevmedi.o albümdeki sign of the cross şarkısı yeter bi kere.steve harris in karanlık ruhunu yansıtır o albüm.muhteşem albümdür.virtual XI da öyle .ben blaze i de severim bruce da.ayrıca wolfsbane de de çok iyi söyler blaze.live fast die fast albümü süperdir.inşallah bu yeni albümde şöle ''nomad'' gibi bir efsane şarkı ve özellikle ed hunter hayranlarını yerinden oynatan''the wicker man'' tarzı bir melodiye nail oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrazzam -- 21 Haziran 2006; 16:26:50 >

• Yinede ne yazık ki büyük bi ihtimalle X Factor gibi bir albüm bir daha gelmeyecek Iron Maiden'dan.. Steve Harris Virtual Xl' dan sonra yaptığı açıklamada o an grubun içinde bulunduğu psikoloji ile X Factor gibi bir albümü yaptıklarını söylemişti.. Virtual Xl da tabiki cok güzel, ama ben X Factor' ün havasını aramıştım bu albümde, daha neşeli daha enerjik bi seyler yapmışlardı çünkü bu sefer.. Yine bunalıma girselerde böyle bi albüm yapsalar.. Ya da yine The Trooper, Transylvania, Afraid To Shoot Strangers tadında parçalarla gelseler...
    Blaze'e gelince sanırım Wolsbane'de sesinden çok parçaların genel yapısını sewemedim ben..
  • aslinda doğru sölüyosun x factor ü bi daha yapmazlar.mesela trooper dan öte flight of icarus gibi caught somewhere in time gibi şarkıları arıyorum ben maiden da.ha ama 2000 yılındaki brave new world de ayrı bir sound vardı ama muhteşem album olmuştu.heaven can wait ya da.böle bi şarkı yapasalar muazzam olur.ya da ne biliyim üstad janick gers ün gelişinin kutlandığı bring your daughter to the slaughter gibi bir melodi verseler bize harika olur.aman sakın öle dance of death gibi şarkı yapmasınlar bi daha beni en çok sıkan maiden parçasıdır o sevenler olabilir doğaldır.paschandale güzeldi mesela .yani görecez ben janick gers ün sololarını duymak istiyorum.2003 teki albümde adrian smith ağırlıklı sololar vardı.(ya tabi bütün gitaristlerini severim maiden ın ama janick gers ayrıdır benim için).

bakalım görecez

• iron maiden adının geçtiği hiçbirşeye ''kötü'' sıfatını yakıştıramam.hiçbir şarkıları yoktur ki ilk dinlediğimde büyülenmeyeyim.onların yeri çok ayrıdır.steve harris sen ne büyük adamsın,böyle muhteşem bir grubu bize armağan ettin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killemall -- 21 Haziran 2006; 19:37:12 >
  • Offf... İşte budur.
  • harris tam bir müzik dehası bence. eski zamanlarda yaşasaymış bir mozart bir bethoven olurmuş.
    tüm şarkılarda parmağı olduğuna göre bu albüm de diğer bütün albümleri gibi muhteşem olucak buna eminim.
  • steve harris yani adamın bir röportajında iron maiden şarkılarını en çok kimin söylemesini isterdin sorusuna ''tabiki ian anderson'' demiştir.yani hem kendisi üst düzey müzisyen ve kendisi gibi usta olan müzisyenleri de biliyor.

steve harris yine yapmıştır yapacağını .
  • vaaoov
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gerko

Up The Irons Forever

+1
  • ii metalin babaları yeni album yapması sevindirici.

Ama metallica nın cıkarıcagı albumde umarım gereksiz sertlik olmaz.
  • brave new world gibi olursa süper olur bu albüm

UP THE IRONS!
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamofmirrors

brave new world gibi olursa süper olur bu albüm

UP THE IRONS!

evet ben de öyle bir albüm bekliyorum inşallah öyle olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.