Şimdi Ara

MAD MAX|PS4 ANA KONU|1 EYLÜL 2015 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
546
Cevap
9
Favori
22.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kısa bir hikaye yazıp, geri kalanını nasıl olsa açık dünya yaptık, yapıştır getir götür görevlerini mantığında yaptılarsa patlar. Bu oyunu kurtaracak tek şey uzun ve sürükleyici bir hikaye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Kısa bir hikaye yazıp, geri kalanını nasıl olsa açık dünya yaptık, yapıştır getir götür görevlerini mantığında yaptılarsa patlar. Bu oyunu kurtaracak tek şey uzun ve sürükleyici bir hikaye.

çok doğru. örneğin Dying Light'da gereksiz gereksiz görevlerle oyunu uzatmaya çalışmışlardı.

fakat GTA 5 gerçek manada farklılıklar içeren geniş bir senaryoya sahipti.
  • Oyun guzel gozukuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow of Mordor'daki Nemesis Sistemine benzer bir sistem burda da olacak gibi duruyor.
    Dövüş sisteminde yine Batman-Mordor-Creed üçlüsü örnek alınmış,Mordor'da kullanılması neyse de artık daha yenilikçi olmalarını beklerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 23 Nisan 2015; 21:11:28 >
  • Bende film oyunu izlenimi bıraktı. İzlediğim kadarıyla 65-70 lik bir oyun gibi duruyor ama sürprizde yapabilir.
  • Oyun güzel duruyor Mordor etkisi yapabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warner Bros elini attığı oyunlarda hep belirli bir kaliteyi tutturdu son zamanlarda. Shadow of the mordor, mortal kombat x şimdide mad max. Ben çok kalite bir oyun bekliyorum. Video çok basarili görünüyor. Avalanche studio da just cause 2 ile gönlümü almıştı zaten.

• Apokaliptik dünyada gecen bir acık dünya oyunu istemişimdir hep. Umarım güzel bir oyun olurda beklentilerimi karsilar, keyifle oynarız.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Warner Bros elini attığı oyunlarda hep belirli bir kaliteyi tutturdu son zamanlarda. Shadow of the mordor, mortal kombat x şimdide mad max. Ben çok kalite bir oyun bekliyorum. Video çok basarili görünüyor. Avalanche studio da just cause 2 ile gönlümü almıştı zaten.

+ Dying Light :)
  • online co-op var mı göremedim sağda solda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Warner Bros elini attığı oyunlarda hep belirli bir kaliteyi tutturdu son zamanlarda. Shadow of the mordor, mortal kombat x şimdide mad max. Ben çok kalite bir oyun bekliyorum. Video çok basarili görünüyor. Avalanche studio da just cause 2 ile gönlümü almıştı zaten.

+ Dying Light :)

Dying light techland yapımı değilmiydi?

• yunalir kullanıcısına yanıt
    Yayinci olarak WB. WB hicbir oyunun yapimcisi degil diye biliyorum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Yayinci olarak WB. WB hicbir oyunun yapimcisi degil diye biliyorum zaten.

Tamamdır şimdi oldu. Sıkıntı yok :)

• Oyun tek kelimeyle harika gözüküyor,cebimizde para kalmayacak böyle giderse.Bu yaz maddi açıdan en sıkıntılı dönem başlıyor benim için,Batman Arkham Knight,MGS5,Witcher 3,Mad Max... şimdiden kara kara düşünmeye başladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 24 Nisan 2015; 2:28:57 >
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Merak etme Hocam Eylül ayından sonra oyun yok,Uncharted 4'müz vardı bir tek onu da elimizden aldılar...
  • Dövüş sistemi bildiğin batman
  • Çok sağlam geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Merak etme Hocam Eylül ayından sonra oyun yok,Uncharted 4'müz vardı bir tek onu da elimizden aldılar...

eylül ayında mgs geliyor. o oyun değil mi? bence sanat eseri.
  • yunalir kullanıcısına yanıt
    Eylül ayından sonrası için yazdım o yazıyı,Doom 4 ve Sağlam çıkarsa Division'dan başka alternatif yok şuan benim için
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Eylül ayından sonrası için yazdım o yazıyı,Doom 4 ve Sağlam çıkarsa Division'dan başka alternatif yok şuan benim için

hocam division dan ümitlimisiniz, e3 2014 den sonra ki oynanış videolarında grafik düşüşleri gözüme çarpmıştı
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.