Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ubisoft bu seneninde galibi olacak galiba. son dönemlerde çok ciddi şeyler yapıyorlar. bir taraftan rockstar a bir taraftan ea ya kafa tutuyorlar.
  • trailer müthişti ama oynanış videosu
  • millet le oynamak bazen sarmıyo sanırsın çarpışan araba oyunu yamışlarda biz yanlış gelmişiz grid 2 deki gibi
  • Umarım kokpit olur ve oyunun boyutu kaç gb olur acaba 50 gb felan mı* yoksa 10 gb felan mı
  • Merakla bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silentkiller -- 30 Ağustos 2014; 10:30:14 >
  • Oynanış rezalet. Araç fizikleri komedi olmuş. Ya bazen düşünüyorum ciddi ciddi bu adamlar oyunu yaparken aracın falan nasıl gittiğini hiç test etmiyorlar galiba.
  • Ubi 2013-2014 sezonuna damga vuracak gibi duruyor.

Şimdiye kadar gelen haberlere istinaden fuardaki en parlak firmaydı.

Ayrıca The Crew karşısında NFS Rivals'ın rakip olabileceğini düşünmüyorum.

The Crew tamamıyla multi etkileşimli hayli ilginç bir oyun olacak, inşallah firma işi adam akıllı kotarır da modifikasyon ve araç özelleştirmelerinde kolaya kaçmaz.

Bu sezon gayet dolu geçecek gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Oynanış rezalet. Araç fizikleri komedi olmuş. Ya bazen düşünüyorum ciddi ciddi bu adamlar oyunu yaparken aracın falan nasıl gittiğini hiç test etmiyorlar galiba.

Daha tamamlanmamış bir oyundan bahsediyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myres

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Oynanış rezalet. Araç fizikleri komedi olmuş. Ya bazen düşünüyorum ciddi ciddi bu adamlar oyunu yaparken aracın falan nasıl gittiğini hiç test etmiyorlar galiba.

Daha tamamlanmamış bir oyundan bahsediyorsun.

Dante haklı.Kusura bakma ama bu oyun bence 7.0 puanı geçemez.Grafik yok, fizik yok, sesleride normal buldum ve oynanış vasat..Fakat istediğimiz harita ve modifiye var.Umarım yanılırım ve oyun çıktığında bomba etkisi yaratır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemosass

trailer müthişti ama oynanış videosu

Trailer da yok artık falan dedim oscarlık yapmışlar ama gameplay hoşuma gitmedi. Tabi oynamadan karar veremeyiz buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne varsa Nfs'de var. Oyuna kötü falan diyorsunuz ama son zamanlarda en zevk veren oyunlardan biri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Crew; Araç fiziği korkunç nerdeyse aynı fizik PS2:Midnight Club 3'de vardı. Araba özellikle viraşları almaya başlarken hızla yada yavaş yol dışına doğru sizin kontrolunuz dışında esnemeye başlıyor. Deli etmişdi beni çare olarak oyunu kırmak eylemini gerçekleştirmişdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: cemosass

trailer müthişti ama oynanış videosu

Trailer da yok artık falan dedim oscarlık yapmışlar ama gameplay hoşuma gitmedi. Tabi oynamadan karar veremeyiz buna.

aynen hocam aynen. sunumu güzel yapmışlar. oynanış şimdilik pek iyi gözükmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

acaba 760 ti yada 670 bu oyunu full ayarlarda iyi oynatırmı

760 ti çıktımı?
  • Baya iyi gibi.
  • nfs nin sürüş dinamikleri iyi dedikte noldu hepsini bozdu

bi denemek lazım ama biraz bozukluk var gibi ubisoft un ilk yarış oyunu olduğu için olur öyle düzeltirler zamanla
  • yeni nesil araba yarışlarında hep böyle sürüş dinamikleri.
    eskiden böyle virajlarda yavaşlamazsak çarpa çarpa dönerdik. şimdilerde 150 ile viraja giriyoruz kaymak gibi dönüyoz. araba sanki kendiliğinden dönüyomuş gibi

nfs yi bu yüzden bırakmıştım, grid 2 yi yine bu yüzden sevmedim, crew de aynı yoldan gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 15 Haziran 2013; 10:28:41 >
  • O nasıl bi harita ? Nefis gözüküyor. Ubisoft uçtu gitti bu sene helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpins951

quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

acaba 760 ti yada 670 bu oyunu full ayarlarda iyi oynatırmı

760 ti çıktımı?

çok yakında
  • The Crew (2014) [ANA KONU]
    The Crew (2014) [ANA KONU]
    The Crew (2014) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.