Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu oyunda logitech G25 direksiyon seti çalışmayacak mı? Youtube a baktım, sadece logitech G27 ile çekilmiş videolar var.
  • Beta bitti mi?

Bende "Failed connect proxy" hatası veriyor. Oyunu bugün yeni indirdim. Serverlarmı kapandı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: truva1975

Arkadaşlar bu oyunda logitech G25 direksiyon seti çalışmayacak mı? Youtube a baktım, sadece logitech G27 ile çekilmiş videolar var.

Çalışır merak etmeyin. Snoopy den bahsetmiyoruz
  • Bana daha gelmedi key maalesef.
  • Videolardan anladığım kadarıyla , bu oyun herkes oynayabilsin diye yapılmış bir otomobil oyunu. Ben bir tek artısını göremedim oyunun, ne veriyor oyuncuya yeni?
  • Key almış ve kullanmayacak olan gönüllü var mı pm olarak yollasın :)

Bu arada oyun ücretsizdir haberiniz olsun, arkadaşın dediği 40 $'lık paket oluyor.
  • beta bitmedi mi daha
  • ben dün denedim çalışmıyor artık oyun
  • ubisoft mail atmış ... the crew de 2.beta başlıyormuş.. ben ilk betada kendilerine mail atmıştım... ayın 24 ünde key yolluyorsunuz 25.de betayı kapatıyorsunuz .. ben oyunu ne zaman oynayayım diye :D işe yaramış demekki
  • bu videoda ki gameplay xbox360 sürümünden olsun lütfen oyunun betası bu kadar kötü değişdi
  • Videolara bakınca oyun Open World ve Co-op tarzını çok iyi yansıtıyor fakat oyunculara avantaj sağlayacak şeylerin sanki bedava Online oyun oynar gibi gerçek parayla satmaları yüzünden oyundan soğdum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu para ile ne satilacak o soylendi mi bir para donuyor ama paranin icerigi belli degil. Belliyse ben okumadim

• Şehir bölgelerinde yaya yogunluğu arttırılmalı diye düşünüyorum biraz daha yaşayan çevre olsa çok farklı olur açıkçası trafik şehir canlılığı oldukça mekanik ve cansız duruyor araç yoğunluğu iyi ama ayarlardan yüksek veya düşük olarak ayarlanmalı birde oyunda yagmur yagıyor mu beta sürecinde rastlamadım optimizasyon iyi bence guzel bir yapım bence bazı uç kalan yerler biraz binalar kondurulmuş gibi ama kesinlikle newyork miami los angelas sanfrancisco gibi yerler oldukça iyi modellenmiş ve detaylı.

• Cs Go sağolsun 1,2 silah satttım oyunun parasını çıkarttım :D hemen pre orderi verdim steam den. Arkadaşlar ayın 25inde başlayacak olan betaya ben nasıl katılacam steam kütüphanesinde ayrı bir crew beta falan mı gelicek yoksa mail falan atacaklarda cdkey falan siteden mi katılacağım betaya?
    ve türk crew kurulacakmı var mı aranızda grupca oynayacak bende geleyim :)
  • Sabahın köründe var mı betası gelen diye sorayım
  • Şu an betadayım kardeşim.
  • ilk betayı oynadın mı gelişme var mı ilk betaya göre
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.