RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!!
279 Cevap17454 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     1 2 [4]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

5092 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:08:18 

quote:

Orijinalden alıntı: VOLTA

Boşuna "uçan teneke" demiyorlar. Kapıları kanat gibi açıp havalanmaya çalışmış daha ne yapsın. Uçak satıyor adamlar değerini bilemiyorsunuz.

Detaylı açıklayın.

Uçan teneke hangileri?

4035 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:15:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Aydoğan*

Detaylı açıklayın.

Uçan teneke hangileri?

Açıklamıyorum var mı bir problem?

5092 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:22:31 

quote:

Evet var.

"Uçan teneke " sözüyle hangi araçları ima ettiniz ya da anlaşılır şekilde..

Net cevap verin...

Hangi araçlar uçan teneke?

1315 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:22:38 

quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Vw sikayeti olunca kimsenin sesi cikmaz catir catir saydirirlar

Reno olunca bu sikayetler gercek degil bos is deyip kestirip atarlar

Bu site kimsenin sitesi degil asla yandas bir firma degildir

Yazilan simayet once arastirilir incelenir sonra yayinlanir

Kafaniza gore firma karalamak icin sikayet yazamazsiniz

Plakanizdan sase numarasina kadar inceleniyor

Firmalar zaten hemen altina yorum yaziyor sikayet sonuclandigi zaman sikayeti acan kisi istemez ise sikayet aynen kaliyor kimse silmiyor

VW'den aldığın aylık kaç lira patron?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4035 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:27:26 

quote:

Evet var.

"Uçan teneke " sözüyle hangi araçları ima ettiniz ya da anlaşılır şekilde..

Net cevap verin...

Hangi araçlar uçan teneke?

Vermiyorum cevap işte o kadar.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
28 Mayıs 2013; 23:28:06 

quote:

Orijinalden alıntı: ermanka26

VW'den aldığın aylık kaç lira patron?

Aylik akbil

Ticket

Bedava tek seker cay

Oglen yemegi

Daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

2743 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:32:43 

quote:

Boşuna "uçan teneke" demiyorlar. Kapıları kanat gibi açıp havalanmaya çalışmış daha ne yapsın. Uçak satıyor adamlar değerini bilemiyorsunuz.

Keşke seninde öyle bir uçan teneken olsa.

O küçümsediğin arabayı 8 yıl / 135 bin km. dir kullanıyorum. 3 aydır kapının önünde ailevi sorundan dolayı ruhsat sahibi anam tarafından el kondu ve yatıyor. YAz geldi, hava sıcak, mumla arıyorum uçan tenekemi. Şimdi otobüste ter kokularıyla gideceğime, açıp klimasını püfür püfür giderdim gideceğim yere uçan tenekemle.

Umarım bir gün o uçan tenekeye muhtaç kalırsında bu ukelalık ve kendini beğenmişlik neymiş görürsün.

2005 Renault Clio Symbol / Authantique/AC. - 1.4/8V - 75 HP - Ateş Kırmızı
1975 (39 YAŞ) - İSTANBUL / MEKANİK TESİSAT TEKNİK RESSAM - GİTARIN AYETULLAHIDIR, ÇÜNKÜ ONUN ADI ERKİN KORAYDIR!! DAİMA ROCK VE DAİMA ERKİN BABA!!!

1315 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:33:44 

quote:

Aylik akbil

Ticket

Bedava tek seker cay

Oglen yemegi

Daha ne olsun

Karın tokluğuna burada VW için çalışıyorum desene

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3271 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:36:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ermanka26

Karın tokluğuna burada VW için çalışıyorum desene

Ben gönüllü aktivist olduğunu sanıyordum

4035 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:40:00 

quote:

Orijinalden alıntı: CAD34

Keşke seninde öyle bir uçan teneken olsa.

O küçümsediğin arabayı 8 yıl / 135 bin km. dir kullanıyorum. 3 aydır kapının önünde ailevi sorundan dolayı ruhsat sahibi anam tarafından el kondu ve yatıyor. YAz geldi, hava sıcak, mumla arıyorum uçan tenekemi. Şimdi otobüste ter kokularıyla gideceğime, açıp klimasını püfür püfür giderdim gideceğim yere uçan tenekemle.

Umarım bir gün o uçan tenekeye muhtaç kalırsında bu ukelalık ve kendini beğenmişlik neymiş görürsün.

Emin olun bu aralar uçan teneke alacak param dahi yok, kendi aracım da 13 yaşında ve 143bin KM'de. Muhtaçlıksa evet şu an sıfır km bir uçan tenekeye ben de muhtacım ama bu görüşlerimi değiştirmeme neden olmaz. Zaten uçan tenekeler ile aynı fiyata başka araçlar da var, alacak olsam onları alırım...

Ben Lamborghini'yi Ferrari'den daha çok beğeniyorum diyen herkes Ferrari alacak parası mı var sanki...

Maksadım kendini beğenmişlik değil, arabayı beğenmemişlik...

10108 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:53:29 

quote:

Passat 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Trendline 75.400 TL

Metalik boya fark parası hariç fiyat.

Sıkı durun!

Ön sis farları yok.

Yani bu aracı aldığınızda konu-komşu ne der diyerek doğru sanayiye sis farı taktırmaya.

Seni rezil edeyim mi yoksa

http://binekarac.vw.com.tr/passat-donanim.aspx

buradan bakıp kendi kendine rezil mi olasın?

Seçim senin.

VW Passat 1.6 FSI Comfortline-Fırtına Grisi
VW Caddy 1.9 TDI Comfortline DSG-Gümüş Gri
Ford Fiesta 1.5 TDCI

1036 Mesaj
28 Mayıs 2013; 23:54:37 

E kardeşim saçmalaştı mesele iyiden ya. Baksana muhabbet çığrından çıktı. Resmen ..... yarışına döndü. Bu ne abi. Aleminki gözde bizimkisi kör mü? Azcık mantıklı olsun insanlarda bazı konularda.

Bu mesajda bahsedilenler: @Logitéch Bu mesaja 1 cevap geldi.

CLIO 4 ICON 1,5 DCI 75 Hp & 206 HDI FELINE
Lenovo Y580 I7 3630 QM GTX 660M FHD
CREATIVE X-FI SURROUND 5.1 & CREATIVE INSPIRE 5200
IPHONE 5 Siyah 16 GB
LG 47 LM 620S FHD
CANON EOS 600D Canon EF 50mm f/1.8 II & Tamron Af Sp 17-50mm F/2.8 XR Di II

5092 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:06:57 

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Seni rezil edeyim mi yoksa

buradan bakıp kendi kendine rezil mi olasın?

Seçim senin.

Hadi rezil et beni.

Bütün DH formu okuyucuları ve yöneticileri rezil olmaya hazırım.

Buyurun , rezil edin!

5092 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:13:01 

Ne duruyorsun rezil et beni, DH formu duysun. Hatta duymayanlara haber versin.

Kim rezil olacak herkes görsün.

Cihan Bey, siz de buyurun.

Rezil edin beni.

Kocaballi yöneticimiz siz de buyurun...

10108 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:13:02 

quote:

Hadi rezil et beni.

Bütün DH formu okuyucuları ve yöneticileri rezil olmaya hazırım.

Buyurun , rezil edin!

0

Yorum bekliyorum.

Ford Fiesta 1.5 TDCI

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
29 Mayıs 2013; 0:14:40 

quote:

Ne duruyorsun rezil et beni, DH formu duysun. Hatta duymayanlara haber versin.

Kim rezil olacak herkes görsün.

Cihan Bey, siz de buyurun.

Rezil edin beni.

Kocaballi yöneticimiz siz de buyurun...

Hocam niye bu kadar atarlisin ya

Passatta sis fari yok dedin

Bence gayet guzel bir dille sana oldugunu soyledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 29 Mayıs 2013; 0:14:29 >

10108 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:19:19 

quote:

Hocam niye bu kadar atarlisin ya

Passatta sis fari yok dedin

Bence gayet guzel bir dille sana oldugunu soyledim

Bırak atarı yapsın.

Gelip dese ki sis farı yok efendi gibi yazarız var diye.

Vatandaş ne yaptı, bi şekiller yaptı sanayi falan filan.

Yapacak bir şey kalmadı.

Dandirik şeyler için birbirimizi yiyoruz, laf atıyoruz. Hiç hoş değil, ama bu şekilde yorum yapılınca mecbur cevap hakkı doğuyor.

Ford Fiesta 1.5 TDCI

5092 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:26:04 

Trendine

Ön sis farları
-
S
S

Eğer burada yazılanlar doğru değilse sizin tabirinizle sorumlu VW'dir.

Yok efendim, şurada burada laf kalabalığı varsa sizin tabirinizle siz ve VW.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydoğan* -- 29 Mayıs 2013; 7:07:35 >

3271 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:30:31 

Herkes şunu kabul etsin ne Polo ne CLİO4 ne 208 ne de fiesta.hiçbir b sınıfı araç kendine baktıranları boyun fıtığı yaptırmaz.yorum yaparken başkalarını provake edici şeyler yapınca tartışma düzeyi düşüyor.altı üstü b sınıfı araç bunlar.clio4 donanım olarak diğer araçlardan bir adım önde olduğunu ama sağlamlık kalite açısından daha geride olduğunu düşünüyorum(ilk incelememde iç mekanı kaliteli gibi gelmişsede kullanılmış birkaç clio4 teki görüşüm bunun tersi niteliğinde)

6010 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:32:04 

Hocam artık sizin bir Renault yetkilisi olduğunuzu düşünmek üzereyim.

Bilin istedim. Şu hataları kollamaya çalışıyorsunuz. Ne demektir yav yolda giderken araç kapısının açılması, debriyajın takılı kalması, her gün bir arıza çıkarması vs.

Yapmayın lütfen.

Bu mesajda bahsedilenler: @Aydoğan* Bu mesaja 1 cevap geldi.

Herkese bir "ön yargı" duygusu girmiş-almış başını gidiyor. Hiç birimiz kötü değiliz. Hiç birimiz masum da değiliz. Her birimiz ne isek, oyuz. Kusursuz da değiliz, kusurlu da değiliz. Hangimiz doğru, hangimiz yanlış, hangimiz günahkar, hangimiz namusluyuz? Sen mi karar vereceksin? Ben mi bileceğim. Sen ‘ne’ isen ben de ‘o’yum. Koskocaman profesör, karısının yüzünü dayaktan tanınmaz hale getiriyor. Tinerci Adem, enkazdan çocuk kurtarıyor. Din adamı zimmetine para geçiriyor, hayat kadını böbreğini bağışlıyor. Neye göre iyi, neye göre kötü.. Kim seçiyor iyiyi ve kötüyü? Hepimiz önce insanız. Kusursuz değilim. Olamam da. Her birimizin eksikleri, artıları, güzellikleri, çirkinlikleri, iyiliği, kötülüğü var. Bazılarımızın derisi siyah, bazılarımızın beyaz. Bazılarımız camide, bazılarımız kilisede, bazılarımız Sinagog’da dua ediyoruz. Neye inanıyorsak oradayız, neyi seçiyorsak yaşıyoruz. Ne doğduğum yeri seçebildim, ne de hayatımın şeklini.. Sen gibi geldim ben de, ben gibi gideceksin sen de!

1036 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:33:02 

Walla aydoğan kardeş haklı trendlineda yok sis farı. Ama sitede trendin donanımı yok. Sitede Bluemotion comfort ve high line donanımları yazılmış. E-broşürde trendin donanımımda yok sis farı.

Bu mesajda bahsedilenler: @Aydoğan*

IPHONE 5 Siyah 16 GB
LG 47 LM 620S FHD

564 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:38:24 

harbiden passat ın tredline versiyonunda sis farı yokmuş yaw, hız sabitleyicide yokmuş, yağmur sensörüde yok

AMD FX X6 6300 AM3+3.5 Ghz İşlemci - Kingston Hyperx 8 GB DDR3 1600 Mhz CL9 Ram - Asus M5A97 R2.0 Amd 970 2133MHz(O.C.) DDR3 Soket AM3+ ATX Anakart - Sapphire Amd Radeon HD7870 XT Boost 2GB 256Bit GDDR5 (Directx 11) PCI-E 3.0 HD3D Ekran Kartı - Seagate 1 TB 64 MB Sata 3 7200 Rpm HDD - AOC E2262VW 21.5" 5ms (Analog+Dvi) Full HD LED Monitör - Dark Blade 600W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası

5092 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:41:26 

quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Hocam artık sizin bir Renault yetkilisi olduğunuzu düşünmek üzereyim.

Bilin istedim. Şu hataları kollamaya çalışıyorsunuz. Ne demektir yav yolda giderken araç kapısının açılması, debriyajın takılı kalması, her gün bir arıza çıkarması vs.

Yapmayın lütfen.

Ciddi misiniz?

Söylediğiniz konulara taraf olan bir mesajımı gösterin.

Hadi. Buyurun.

Eline klavye alan burada ağzına geleni söylüyor.

3271 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:42:43 

VW nin donanımdan kıstığı bir realite .golf te biraz olsun bunu kırdılar.umarım diğer modellerindede bunu gerçekleştirirler

988 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:45:28 

Passat trendline'da hız sabitleyici yok ne demek ya?! Vw fanlarının inatla karalamaya çalıştığı clio 4'un en baz versiyonunda dahi hız sabitleyici standart. Sis farlari da opsiyonla alınabiliyor. Biri b sınıfı küçük araç biri orta üst segment D sınıfı araç. Ayıp yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joyeux -- 29 Mayıs 2013; 0:46:30 >

5092 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:52:56 

Rezil edeceğim lafını aynen iade ediyorum.

Herkese iyi formlar.

564 Mesaj
29 Mayıs 2013; 0:54:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Joyeux

Passat trendline'da hız sabitleyici yok ne demek ya?! Vw fanlarının inatla karalamaya çalıştığı clio 4'un en baz versiyonunda dahi hız sabitleyici standart. Sis farlari da opsiyonla alınabiliyor. Biri b sınıfı küçük araç biri orta üst segment D sınıfı araç. Ayıp yani

"otomatik yanan kısa farlar" dan kasıt benim anladığım far sensörü. Oda yokmuş trendline da, hele hele "led gündüz sürüş farı" sadece highline da var, komediye bak passat aşmış kendini.

AMD FX X6 6300 AM3+3.5 Ghz İşlemci - Kingston Hyperx 8 GB DDR3 1600 Mhz CL9 Ram - Asus M5A97 R2.0 Amd 970 2133MHz(O.C.) DDR3 Soket AM3+ ATX Anakart - Sapphire Amd Radeon HD7870 XT Boost 2GB 256Bit GDDR5 (Directx 11) PCI-E 3.0 HD3D Ekran Kartı - Seagate 1 TB 64 MB Sata 3 7200 Rpm HDD - AOC E2262VW 21.5" 5ms (Analog+Dvi) Full HD LED Monitör - Dark Blade 600W SSD Ready ATX Siyah Oyuncu Kasası

988 Mesaj
29 Mayıs 2013; 1:03:08 

quote:

Orijinalden alıntı: sermerhat

"otomatik yanan kısa farlar" dan kasıt benim anladığım far sensörü. Oda yokmuş trendline da, hele hele "led gündüz sürüş farı" sadece highline da var, komediye bak passat aşmış kendini.

Evet far sensörü yok. Yağmur sensörü de yok. Bu opsiyonlar bizim tanıdığın 2.nesil makyajli clio dynamique aracında bile standartti. Tamam trendline da deri doseme falan beklemiyoruz ama sis farinin, hız sabitleyicinin olmaması nedir Allah askına? Bunlar b sınıfı araçlarda dahi standart sunulmaya başlandı.

6010 Mesaj
29 Mayıs 2013; 1:10:11 

quote:

Şikayetvar'da şikayet edilmeyen hiçbir şey yok.

Yüzlerce şikayet bulup, burada konusunu açmak mümkün.

Bu mesajınız taraflı olduğunuza kanıt sanırım. Konu VW olduğunda yağdırdığınızı hatırlıyorum.

Herkese bir "ön yargı" duygusu girmiş-almış başını gidiyor. Hiç birimiz kötü değiliz. Hiç birimiz masum da değiliz. Her birimiz ne isek, oyuz. Kusursuz da değiliz, kusurlu da değiliz. Hangimiz doğru, hangimiz yanlış, hangimiz günahkar, hangimiz namusluyuz? Sen mi karar vereceksin? Ben mi bileceğim. Sen ‘ne’ isen ben de ‘o’yum. Koskocaman profesör, karısının yüzünü dayaktan tanınmaz hale getiriyor. Tinerci Adem, enkazdan çocuk kurtarıyor. Din adamı zimmetine para geçiriyor, hayat kadını böbreğini bağışlıyor. Neye göre iyi, neye göre kötü.. Kim seçiyor iyiyi ve kötüyü? Hepimiz önce insanız. Kusursuz değilim. Olamam da. Her birimizin eksikleri, artıları, güzellikleri, çirkinlikleri, iyiliği, kötülüğü var. Bazılarımızın derisi siyah, bazılarımızın beyaz. Bazılarımız camide, bazılarımız kilisede, bazılarımız Sinagog’da dua ediyoruz. Neye inanıyorsak oradayız, neyi seçiyorsak yaşıyoruz. Ne doğduğum yeri seçebildim, ne de hayatımın şeklini.. Sen gibi geldim ben de, ben gibi gideceksin sen de!

5092 Mesaj
29 Mayıs 2013; 1:10:18 

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

0

Yorum bekliyorum.

Evet buyurun buraya. Rezil kim görün.

1085 Mesaj
29 Mayıs 2013; 1:25:01 

yine anti wv-wv fan savaşları başlamış yerimizi alalım.
vw iyi bir halt olsaydı sıfır km arabaları boyalı satıp,DSG'li araçları satmazdı.
Uçan teneke muhabbeti yapılmış 120km/h dan sonra hiç bir araba tank değildir

LG G2 16Gb Eur-10g-Open 4.2.2
2005 Clio Symbol 1.4 75hp Auth.
2010 Seat Ibıza Bocanegra 1.4 TSI 180hp DSG
Gemi mak. Gemi İnş. Müh.

646 Mesaj
29 Mayıs 2013; 4:21:04 

Bu konuda renocularla anti renocular bayabi karışmış gözüküyor anlaşılan en iyisi diğer konuya geçeyim fakat her aracın böyle problemleri olabilir önemli olan üretilen araçların hepsinin veya bir kısmının aynı hatayı vermemesi yoksa 2 3 araçta böyle hatalar görünmesi normaldir kimse mükemmel değil... Ama renonun kaliteside nasıldır orasıda tartışılır....

No Taharet No Life!

1036 Mesaj
29 Mayıs 2013; 9:30:03 

Ya ben defalarca yazmaktan bıktım bu forum içinde clio başlığı var ve en az 30 kullanıcı vardır takip eden. Ayrıca RCT de de daha fazla kullanıcı var Clio4 ü kullanan. Onların bir tanesinde bile olmayan sorunları burda aha buldum dermişçesine ordan burdan sitelerden bulup buraya yazıyor bazı insanlar.
ya arkadaşım sana güzel gelen araba Wv dir bana güzel gelen benm hoşuma giden bu. Bunun için konuyu bu kadar uzatmaya laf kalabalığı yapmaya hiç gerek yok.
Daha önce gene defalarca yazdım yazmaktan bıktım Clio hakkında elbette bizimde eleştirilerimiz eksik gördüğümüz şeyler var. Bunlarıda kendi başlığımızda açık ve net bir şekilde yazmışız zaten.
Size ne arkadaşım elalemin derdi sizi mi gerdi.
Evet trend passata sis farıda yok CC de yok bana ne kardeşim. Alan memnunsa ben ilgilendirmez. hayırını görsün kazasız belasız binsin. Ona bakarsanız benim gözde Passat kadar gereksiz bir araç yok. Passat CC versiyonu hariç hiçbirini almam ben. Sonuçta kişisel tercih meselesidir bu kimseyide ilgilendirmez germez. Bugün 85 bin tlye sıfır BMW satılıryorsa Passat gereksiz kalmış bir araç işte buyrun size.
Mesele karman çorman ve saçmalaştı. daha fazla uzatmanın alemi yok kafanızı böyle boş şeylere yormayın. Almayacağınız binmediğiniz kullanmadığınız araçların hakkında da fazla düşünmeyin. Bu güzelim enerjinize yazık. Daha faydalı işlere harcamaya bakın.
Cümleten hayırlı işler. Bol kazançlar.

IPHONE 5 Siyah 16 GB
LG 47 LM 620S FHD

538 Mesaj
29 Mayıs 2013; 10:03:00 

şikayet var a baktım hakketten durum vahim yok artık dedim

2013 308 e-hdi 6r sportium beyaz niye yazıyorum bilemedimde herkes yazmış:d
Beklediğinizden iyi beklentimden kötüyüm......

6652 Mesaj
29 Mayıs 2013; 14:35:28 

Trendline Passat alınmaz zaten, arabada hız sabitleyici gibi özellikler bile bulunmuyor. 3. Passat aracını kullanan Taner Göde bile, bu durumu geçenlerde gayet açık bir şekilde belirtmişti.

Öte yandan, B sınıfı dizel ve donanımlı arabalara verilen paralara acıyorum. 40-45.000 TL gibi paraları, ufacık arabaya vermenin nesi mantıklı ? O paralara 1 yaşında dizel otomatik Comfort donanım C4 bile alınabilinir.

Donanım almayın, araba alın. Cihanair

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stand Alone -- 29 Mayıs 2013; 14:35:45 >

25 Mesaj
29 Mayıs 2013; 16:41:19 

Renault ilgili bir problemim yok hata 2-3 gün önceye kadar bir Captur almayı düşündüm ama size marka ile ilgili 3 anımı anlatayım.

Araç 2006 model Renault Laguna İstanbul Anadolu Yakasında bir bayiden 0 km alındı.
1. Yılı tam hatırlamıyor sanırım 2009 aracın arka sol cam otomatiğinin bir parçası kırıldı araç Renault Anadolu Mais' e gitti yaklaşık 600 TL masrafla cam motoru vs ne varsa değişti
2. 2011 yılında Denizli Pamukkale dönüşü tam otopark ücreti ödendi oda ne sol ön cam bozuldu kapanmıyor cam açık şekilde Aydın' a Renault servise gidildi çıkan masraf 1.000 TL direk camı sabitleyip İstanbula dönüldü Bostancı Sanayide 50 TL' ye cam yaptırıldı.
3. Araç ön kosolun üst kısmı güneşten kıvrılarak kalktı bu çok yaygın bir sorunmuş ve Renault üretim hatası olduğunu kabul etti. Kıyak yaparak parça bedava 500 TL işçilik dedi telefonla şikayetler kavga dövüş sanırım ya 200 TL ya 250 TL işçilik alınarak parça degiştirildi.

Bu arada araç 2011 yılında yaklaşıl 18.000 KM ( yanlış okumadınız 18.000 km ) motor arıza ışığı yandı araç hemen satıldı.

Bu aracın tüm bakımları satılan kadar ( sol ön cam hariç ) orjinal Renault servisinde hiç bir masraftan kaçınılmadan yapılmıştır.

Değerlendirmek size kalmış

999 Mesaj
29 Mayıs 2013; 17:05:27 

quote:

Orijinalden alıntı: ANTHYPATHY

E kardeşim saçmalaştı mesele iyiden ya. Baksana muhabbet çığrından çıktı. Resmen ..... yarışına döndü. Bu ne abi. Aleminki gözde bizimkisi kör mü? Azcık mantıklı olsun insanlarda bazı konularda.

Sonuna kadar haklısın kardeşim.

REAL MADRID

402 Mesaj
29 Mayıs 2013; 17:11:44 

Vay be... Neler neler okuyorum. Pes doğrusu. Ben kendimi bildim bileli Honda - Toyota kullanırım. Allah' a şükür istisna olarak bile sıkıntı yaşamadım. Tek masrafım yağ-su-benzin oldu.. Allah yardımcınız olsun.

2005 Toyota Avensis 1.6 Elegant - 5.4 lt Tıkla>>> http://forum.donanimhaber.com/m_81784410/tm.htm

10674 Mesaj
29 Mayıs 2013; 17:27:07 

quote:

Açıklamazsanız iftiracınız. Mesajlarınız ancak uçan mesaj kadar değerlidir. Yok öyle uçan teneke diyip sıvışmak. Sözünüzün arkasında durun.

Arabam yok ama 1.5 DCI Dacia Logan'ım var. Arabadan daha üstün.

4035 Mesaj
29 Mayıs 2013; 17:30:32 

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Açıklamazsanız iftiracınız. Mesajlarınız ancak uçan mesaj kadar değerlidir. Yok öyle uçan teneke diyip sıvışmak. Sözünüzün arkasında durun.

Durmuyorum, iftiracıyım ben oldu mu İstiyorsan bütün bu mesajların ss'ini al bütün foruma başlık aç iftiracı bu herif diye, ben de arkasında duracağım iftiracıyım diye.

Sanki memleket meselesi arkadaş, malınızın kölesi olmayın bu kadar Altı üstü araba

2076 Mesaj
29 Mayıs 2013; 17:51:57 

quote:

Trendine

Ön sis farları
-
S
S

Eğer burada yazılanlar doğru değilse sizin tabirinizle sorumlu VW'dir.

Yok efendim, şurada burada laf kalabalığı varsa sizin tabirinizle siz ve VW.

Headshot !

10674 Mesaj
29 Mayıs 2013; 17:58:58 

Mesela ben Passat ve Jetta'ları hiç sevmem. Gerçekten sevmem. Ortaya çıksam, misal olarak Passat çok kötü, Jetta rezalet, kalitesiz bir araba desem insanlar haklı olarak neye dayanarak kötü veya rezalet olduğunu açıkla derler. Bunu bilmek hakları.

Size ne. Açıklamıyorum. Rezalet işte demek çocukça bir savunmadır. Ya teziniz için bir dayanak oluşturmalısınız. Ya da yazmamalısınız.

@edit: Sadece Passat ve Jettaları sevmem. Marka ile sorunum yok. Caddy ve Transporter'i çok beğenirim.

Arabam yok ama 1.5 DCI Dacia Logan'ım var. Arabadan daha üstün.

2743 Mesaj
29 Mayıs 2013; 22:36:24 

VOLTA uçan teneke demiş ama DUSTER için de 44 bin lira verilir demiş.

http://forum.donanimhaber.com/m_75706071/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 29 Mayıs 2013; 22:36:34 >

1975 (39 YAŞ) - İSTANBUL / MEKANİK TESİSAT TEKNİK RESSAM - GİTARIN AYETULLAHIDIR, ÇÜNKÜ ONUN ADI ERKİN KORAYDIR!! DAİMA ROCK VE DAİMA ERKİN BABA!!!

1036 Mesaj
30 Mayıs 2013; 0:17:21 

Hocam 1996 nissan pirmera,
1. ayında immobilizer arızası araç pazaryerinde camı açık çalışmaz durumda kaldı.
6. ayında cam krikosu arızası gene cam aşık kaldı.
Araç şu anda hala ilk kulanıcısında 70 bin kmde servis kıyak yaptı aracın garantisini uzattı. Araba haftanın en fazla 1 günü garajdan çıkıyor 6 aylık bakımları kilometresi gelemden serviste yapılıyor halen.ilk zamanlardaki bu arızalardan sonra ben takip etmedim öz dayımın arabası.
2003 BMW 530 dizel araç 85 kmde satılıktı yaklaşık 10 ay önce imkanım yoktu alamadım. Fiyat:38 bin tl Araçta nokta boya yok. Aracın motor arıza lambası yanıyor. Distrübütör dahi sorunu çözemedi. Tutturabildikleri fiyata satmaya çalışıyorlar. Araçta herhangi bir sorun yok.
2007 yada 2007 mercedes benz b 150 2006 model,
Motor arıza sorunu araç ankaradan alındı ankara ve eskişehirde servislerde baya bi uğraşıldı ama sorun olan yakıt tüketimi ve motor arıza lambasının bakımdan 3000 km sonra yanması sorunu çözülemedi. Araç 2011 de pert.
http://forum.donanimhaber.com/m_66447464/tm.htm buda bizim forumdan bir inceleme mercedesten. Bu araç kötü mü şimdi? Teneke diyelim bunada. Konsol gıcır gıcır hep ilk günkü gibi kalıcak.
İsterseniz listeye daha ilave yapayım yakın arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan çıkan sorunlar bunlar. Bu olayların hemen hemen hepsi kendi gözümle gördüğüm arızalar. Burada size firmaların kabullendiği kaybettikleri davalar sonucu düzelttikleri arızaların listesini sıralasam aklınız durur arkadaşlar.
Sonuçta Bentley, ferrari, bugatti felan değil araçlarımız malesef.

Gönül ister hepimizin kusursuz güvenlikli inanılmaz az yakıttüketen., süper işçlikli 1. sınıf malzeme kullanılmış az yakan çevreci ve ekonomik araçlarımız olsun. Ama yok öyle bir dünya. Kaç defa yazdım o araç sizin zevkinize hitap eder bu araç benim saygı duymak lazım.
Böyle arabaya bakmaktan boynunuz tutulmuş gözleriniz şaşı olmuşta burdan intikam alıyor gibi davranışlar hoş değil. Yapıcı yada anlamlı yada mantıklı hiç ama hiç değil.
Arkadaşlar bu konuya artık gerçekten bir kelime dahi yazmayacağım. Sonuçta araba değilmi hepsi teneke benim gözümde. Bir insanın kalbinden gönlünden hiçbir zaman kıymetli değil.

NOT: Bu arada sigortalı renoult çalışanıyım (!)... :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTHYPATHY -- 30 Mayıs 2013; 0:39:33 >

Bu mesajda bahsedilenler: @SmuraY

IPHONE 5 Siyah 16 GB
LG 47 LM 620S FHD

2743 Mesaj
30 Mayıs 2013; 8:01:25 

quote:

Orijinalden alıntı: inci5050

2012 model clio alıcagıma 2000-2002 model passat alırım.clio ,logan,albea gibi araçlar araç deil eşek dir.

EŞEK demek vay be.

Peki aldın diyelim, binebilip yürütebilecekmisin? Senin kafanda iş yerinden arkaadşım gitti 2.5 ay önce 1.6 FSI motorlu 2007 model JETTA aldı 30 bin küsür liraya. Git dizel araba al yada ne bileyim binebileceğin güzel bir araba al, sıfır km. CLIO veya AVEO vs. tarzı araba al dedik ama "yok adam gibi arabaya binmek istiyorum" dedi ve gidip aldı 2007 model 1.6 FSI Jettayı. Alalı 2.5 ay oldu ve arabaya 3 kere binmiş değil. Bir aldığı gün binmiş, birde geçenlerde hastaneye mi ne gitmişler o zaman binmiş. Çünkü arabanın yakışı fazla geldi. Çünkü LPG'de taktıramıyor şu an. Çünkü şu an aldığına pişman ve keşke sizi dinleseydim en azından her gün rahatça binebilirdim diyor.

Senin o eşek gördüğün arabayı bulamayan var.

Allah aşkına, bu ve bu tarz arabalara EŞŞEK diyenler bindikleri arabaları bir yazabilir mi? Bunlar herhalde sarayda doğmuşlar ki her şey toz pembe bunlara. Ha birde o paraya onu alacağıma bunu alırım diyenler var ya onlarda zaten ayrı bir dünya. Alında görelim hadi. Yarın gidip alın peşin para trink diye bastırın alında görelim onu değil bunu alırım dediğiniz arabayı. 2 yılda bir araba parası yemiş adamım, 2 yılda benzinin 5 liraya dayandığı memlekette 73 bin km. yol yapıp benzini su gibi harcamış biriyim. Haydi yapın keyfen 70 bin km yolda görelim boyunuzu. Pehhhhh... Şimdi altımda sıfır km. FOCUS olurdu veya başka bir araba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 30 Mayıs 2013; 8:09:58 >

788 Mesaj
30 Mayıs 2013; 8:20:31 

Temeli Fransız olan bir araçtan fazlasını bekleyemeyeceğim.

117 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:46:45 

beyler milletin eşşekten kastı konfor güvenlik donanım vs dir yoksa renoda vw de ikiside piyasada araba diye satılıyor.ben size birşey söyliyim mercedes ceosuna turk gazetecının bırı soru sormus demıskı hocam sızın ulkede cıkan mersoların cogu turkıyede yok neden gelmıyor demıs o da demıskı kardesım sızın ulkede yakıt cok pahalı parcalar ulkeye gırerken alınan vergı cok pahalı arac gumrukten gecerken 20000 lıraysa tuketıcıye ulasması 4000 lıra o yzuden bızde sıze 1.2 1.3 1.4 ve 1.6 serısı aracları donanımdan calınmıs ufak motorlu arac gonderıyoruz demıs sızde kuzu kuzu alıyosunuz demıs.bılmem anlatabıldımmı.bızı luks saglam ve guclu arabalara bınmekten mahrum edıyolar bızde teneke dedıgımız (evet bence gercekten oyle ) reno fıat pejo cıtroen gıbı aracları almak zorunda kalıyoruz keske audı s5 arabam olsa cok ısıtoyrum :):)

™®Her Hakkımız Saklıdıя®™

9141 Mesaj
30 Mayıs 2013; 10:55:20 

fransız arabaları bana hep soğuk gelmiştir. ilk aracım 307 idi. daha ilk çıktığı zamanlar. sanırım 2001 falandı. çok sorun çıkardı. elektrik problemi vardı araçta özellikle. bir kaç defa kendini kilitledi araç. sonra uğraş dur servis çekici vs...

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

803 Mesaj
30 Mayıs 2013; 12:00:17 

zamanın da ithal megan ve yerli megan arasında ki üretim kalıtesinden bahsediliyordu bence ''clio nun suçu ne '' işçilik kalıtesı düşük olduktan sonra

117 Mesaj
30 Mayıs 2013; 12:14:48 

kardesım bızım burda abıde var 2008 boya komple kalktı heryerınden kaput tavan kapılar abs gıden kablolar arızalı 3000 tl para ıstıyolar.ya pejo sadece gosterıs bence baska hıcbıse degıl

Bu mesajda bahsedilenler: @EvReN 7 Bu mesaja 1 cevap geldi.

™®Her Hakkımız Saklıdıя®™

201 Mesaj
30 Mayıs 2013; 13:22:27 

Bu ulkede oyle insanlar var ki; marketten sucuk alip, bi guzel yiyip sonra dibinden kalan ufak parca ile markete geri gidip sucugu begenmedim diyerek parasini geri istiyorlar

Dolayisiyla sikayet siteleri de her zaman dikkatle incelenmelidir :)

9141 Mesaj
30 Mayıs 2013; 15:17:41 

quote:

Orijinalden alıntı: zuzuş

kardesım bızım burda abıde var 2008 boya komple kalktı heryerınden kaput tavan kapılar abs gıden kablolar arızalı 3000 tl para ıstıyolar.ya pejo sadece gosterıs bence baska hıcbıse degıl

bu araçlardan uzak durmak lazım bence de.

LG G3 32GB WHITE
MERCEDES-BENZ
GALATASARAY
XBOX360

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

3103 Mesaj
30 Mayıs 2013; 15:18:57 

Reno' ya sorsan. Yaptıkları arabanın üzerine araba yoktur. :)

If you think adventure is dangerous, try routine. It's lethal. - Paulo Coelho

1586 Mesaj
30 Mayıs 2013; 15:19:04