Şimdi Ara

RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
1
Favori
35.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihanair

quote:

Orijinalden alıntı: m.C.k.

Karşılaştığım tek şikayet kapıların biraz zorlanarak kapanması. Başka bir şikayet ile karşılaşmadım. Şikayetlerin bir kısmının da doğruluk payı içermediği aşikar bu tarz sitelerde. Rakip firma çalışanları da pekala istedikleri şikayette bulunabilirler.

Renault Clio'yu piyasaya sürerken bazı hatalar yaptı, bunları Captur modelinde daha az göreceğiz.

Kardesim o siteye sikayet yazildigi anda hemen yayinlanmiyor

Firma okuyor inceliyor sonra yayinlaniyor

Kafadan atma cok zor yani

Gelen şikayetleri okuyup, bir abukluk yoksa yayınlıyorlar... Kalkıp her şikayet acaba gerçekmi diye kontrol etmeleri imkansız...

"Sikayetvar.com, içeriği bizzat hazırlamamakta, ancak içerik maksadıyla kendisine gönderilenleri web sayfasına yerleştirmektedir. Sitemize gelen her bir şikayet, redaktörlerlerin hukuk ve gelenek görenekler ile görgü kuralları bakımından ciddi bir inceleme ve denetiminden geçtikten sonra sisteme eklenmektedir. Firmalar da her gün şikâyetlerini Sikayetvar.com’dan takip etmekte ve bunlara çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Sikayetvar.com günümüzde artık bir tüketici sitesi değil, ürünler ve firmaların yaklaşımlarıyla ilgili bir referans sitesidir. "
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkman

quote:

Orijinalden alıntı: günerkanat

quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

clio inanılmaz sattı,umarım renault için yeni bir sorun hikayesine dönüşmez.

Bazı firmalarda das auto gibi kalender olsa, müşterilerini kollasa, gerektiğinde üç beş kuruşa bakmadan sorunlu araçları geri çağırsa... Dünya bir başka güzel olurdu, değilmi ?

Sayın Güner Kanat,

Yazdıklarınıza istinaden 3 harf yazıyorum size : DSG. Başka söze gerek yok.

Vw, dsg şanzıman ile uyumsuzluk yapan, sorun veren araçlarını marka-model belirterek geri çağırıyor, müşteriye de sıkıntı yaşatmıyor. Küçük turbo ve dizellerdezaten sorun yok, millette memnun. Problem ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şubat ayında clio 4 aldım icon donanım. 2000 km ye yaklaştık, çok şükür hiç bir sıkıntım yok. sadece arka bagaj kapağından kasislerde gıcırtı geliyordu oda bagaj kilidinin ayarsızlığındanmış. yukarda bahse konu şikayetleri okuyunca sanırım bazı bant üretimlerde olmuştur diye düşünüyorum. her ne kadar atılıp tutulsada clio 4 müthiş satış başarısı yakaladı. Ayrıca şubat ayında aldığım araca 850 tl zam geldi, yani şubatta değilde şimdi alsaydım 850 lira fazla ödeyecektim. demekki araç ciddi rağbet görüyor. herkesin aracıda parasıda kendinedir, herkes kendi için en uygun gördüğü aracı alır, bu nedenle "şu marka daha iyi, onun yerine bunu al vs." gibi söylemler laf-ı güzaftır. tercihler tartışılamaz esasında. kimisinin çok parası vardır gider mercedes s-class'a biner, kimisi aynı paraya 1956 model chevrolet alır. herkese kazasız belasız sürüşler dilerim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkman

quote:

quote:

Bazı firmalarda das auto gibi kalender olsa, müşterilerini kollasa, gerektiğinde üç beş kuruşa bakmadan sorunlu araçları geri çağırsa... Dünya bir başka güzel olurdu, değilmi ?

Sayın Güner Kanat,

Yazdıklarınıza istinaden 3 harf yazıyorum size : DSG. Başka söze gerek yok.

Vw, dsg şanzıman ile uyumsuzluk yapan, sorun veren araçlarını marka-model belirterek geri çağırıyor, müşteriye de sıkıntı yaşatmıyor. Küçük turbo ve dizellerdezaten sorun yok, millette memnun. Problem ?

Problem yok, kesinlikle yok.

Ben sadece sorunlu mekatroniklerle ürettikleri araçları, yeni mekatronik yaptıktan sonra, geri çağırıp değiştirselerdi keşke diyorum. Forumdan da haberini alıyorduk, yeni mekatroonikler gelmiş diye. Ama geri çağırmayı hiç duymadık maalesef.

Müşteri sıkıntı yaşamıyor diyorsunuz da.... Sorunlu TSI motorlu bir arkadaşın konusu vardı. Pek sıkıntı yaşatmıyorlar demesek... Doğuşu bilen biliyor. Di mi ama....
  • Clio cıları bir telaş almış kendi sayfalarında milleti bu konuya çağırıyorlar.eskiden vosvosçular yapıyordu bunu.
    Paniğe gerek yok
    Herkes gerekli gördüğü konuyu açar ve Buda kimseyi ilgilendirmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 23 Mayıs 2013; 23:27:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomobil alırken sadece şikayetler üzerinden almaya karar verirsek Otomobil değil BİSİKLET kullanmalıyız hiç sorun çıkarmaz

2 otomobil arasında yorum yapmayacağım açağıdaki resimlere bakarak siz almak isteyenler karar verebilir

RENO CLİO ŞİKAYET REKORU KIRIYOR !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

Otomobil alırken sadece şikayetler üzerinden almaya karar verirsek Otomobil değil BİSİKLET kullanmalıyız hiç sorun çıkarmaz

2 otomobil arasında yorum yapmayacağım açağıdaki resimlere bakarak siz almak isteyenler karar verebilir

offf bu çok fena olmuş hocam
  • Şikayer var sitesi de bütün mesajlara copy paste yanıt yazıp daha sonra da bütün şikayetler cevaplanıyor diye övünüyor.
  • Yeni Clio Icon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start 45.450 TL

Yeni çıkmış aracın sorunları elbette olacaktır, normal karşılanması lazım, büyük ihtimal seneye çoğu giderilir ancak; bu fiyat nedir aga, dibi sonu reno, dibi sonu clio ya
  • quote:

quote:

Bu şikayetler BİR POLO'da olsaydı kıyamet koparırdın

Sonuna kadar haklısınız..
  • quote:

Kalender dediğiniz firmanın distribütörü Türk insanına 3. sınıf insan muamelesi yapmakta,garantisini bile gaspetmektedir güner bey.
    Birbirimizi kandırmanın,komedi filmi çevirmenin kimseye manası yok
    Buarada sorunsuz desege kavramını da artık savunmaktan vazgeçiniz.
    Buraya her seferinde volkswagenin kabak gibi açıklamasını vermekten yoruldum.
    Eğer kendinize sorunsuz desege plazası falan açtıysanız cihanla beraber milleti oraya yönlendirelim.
    Belki 5 sene garanti verirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowgeist -- 23 Mayıs 2013; 23:51:03 >
  • Marka fanatikliği ve psikanaliz için şahane bir site burası.
  • Bizim işyerindeki müdür çok sert araba kullanır. Ve kendisi Renault düşmanıdır. Buna rağmen altındaki fluence 50 bin km'dir hiç bir arıza vermedi. Otobanda giderken kapının açılması olayına gelince. Hiç duymadım böyle bir şeyi. Asla da inanmıyorum. Adamın kapıyı tam olarak örtmedi belkide.

Ben ön kaputu kilitlenmemiş arabamı 120 km hızla taaa Afyon'dan Bilecik'e kadar kullandım. Kaput önden havalanmadı. Kopmadı. Sadece Renault için söylemiyorum ama ben bu şikayetvar sitesindeki şikayetlerin %90 dan fazlasına kesinlikle inanmıyorum. İ-NAN-MI-YO-RUM. Şikayet yeri olmaktan çıkmış. Markalara, eşyalara öfke kusma yeri olmuş.
  • quote:

Otomobil alırken sadece şikayetler üzerinden almaya karar verirsek Otomobil değil BİSİKLET kullanmalıyız hiç sorun çıkarmaz

Manuel olanı neden kıyaslamadın

Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 41.700 TL

4 yıllık eski kasa araba ile clio bir tutmak çok saçma

Ayrıca DSG şanzıman araç ile manuel clio'yu bir tutmak daha da saçma

Donanım istiyorsan İBİZA VAR STYLE

İLLAHA POLO diyorsan

Chrome Edition var gırtlak dolusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

Yeni Clio Icon 1.5 dCi 90 bg Stop & Start 45.450 TL

Yeni çıkmış aracın sorunları elbette olacaktır, normal karşılanması lazım, büyük ihtimal seneye çoğu giderilir ancak; bu fiyat nedir aga, dibi sonu reno, dibi sonu clio ya

ÇİN ÜRETİMİ HONDA JAZZ FUN+ CVT 1.4 Benzinli 47.345
  • quote:

quote:

Manuel olanı neden kıyaslamadın

Polo 1.6 TDI 90 PS Comfortline 41.700 TL

4 yıllık eski kasa araba ile clio bir tutmak çok saçma

Ayrıca DSG şanzıman araç ile manuel clio'yu bir tutmak daha da saçma

Donanım istiyorsan İBİZA VAR STYLE

İLLAHA POLO diyorsan

Chrome Edition var gırtlak dolusu

İkisininde donanımı eşit ve fiyatları aynı olsa çoğu kişi Polo alır
    ANCAK be kardeşim neredeyse üretilen tüm esp siz eksik havayastıklı araçları toplayıp ülkemizde satmak neyin nesi oluyor
    Bu son yazdığım pug içinde geçerli.hala elle ayarlaman dikizaynası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 24 Mayıs 2013; 0:01:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cihancım,bence sen vag grubu modellerini savunma.
    Neden diyeceksin.
    Şimdi sen bu vag grubunu savunurken liseli bebeler gibi zırvalıyorsun ya,milletin antipatisi daha çok artıyor.
    Mesela ben clio mu polo mu deseler manuel polo alırım,zevkime daha çok hitap ediyor.
    Ama sen bu savunmayı yaptığın zaman herkes akbaba gibi üzerine üşüşecektir.
    Niye?
    Alamanların 10 bin-20 lira pahalı olduğunu arabayı kafadan 10-20 bin ucuza aldığını(aracı alanda sizsiniz) bile bile volvo servisinin fazladan istediği 200 liraya çamur tıkaladığın için.
    Niye?
    Çarpışma testinde alamanlar paçavraya döndüğünden beri forumdaki 1 numaralı volvo düşmanı olduğun için.
    Niye?
    DSG için ben garantisini bitirmeden satayom yihehehe muhabbeti çekip millete volkswagenin kendi ağzından yaptığı açıklama kabak gibi dururken sorunsuz desege muhabbeti çektiğin için.
    Yani cihanım;
    Bence sen volkswageni savunma,hatta alman arabalarından hiç bahsetme.
    Bu forumda eğer anti-vw timi varsa senin gibi mimlenmiş fanboylar yüzünden oluyor bu bundan emin olabilirsin.
    Saygılarımla cihanım.
    Seni ve güner beyi seviyorum,tavsiyem bir volkswagen tamir plazası açın.
    Patlak şanzımanlara,üfleyen 160lıklara ekstra garanti verin,parayı iyi kırarsınız haa
  • quote:

quote:

cihancım,bence sen vag grubu modellerini savunma.
    Neden diyeceksin.
    Şimdi sen bu vag grubunu savunurken liseli bebeler gibi zırvalıyorsun ya,milletin antipatisi daha çok artıyor.
    Mesela ben clio mu polo mu deseler manuel polo alırım,zevkime daha çok hitap ediyor.
    Ama sen bu savunmayı yaptığın zaman herkes akbaba gibi üzerine üşüşecektir.
    Niye?
    Alamanların 10 bin-20 lira pahalı olduğunu arabayı kafadan 10-20 bin ucuza aldığını(aracı alanda sizsiniz) bile bile volvo servisinin fazladan istediği 200 liraya çamur tıkaladığın için.
    Niye?
    Çarpışma testinde alamanlar paçavraya döndüğünden beri forumdaki 1 numaralı volvo düşmanı olduğun için.
    Niye?
    DSG için ben garantisini bitirmeden satayom yihehehe muhabbeti çekip millete volkswagenin kendi ağzından yaptığı açıklama kabak gibi dururken sorunsuz desege muhabbeti çektiğin için.
    Yani cihanım;
    Bence sen volkswageni savunma,hatta alman arabalarından hiç bahsetme.
    Bu forumda eğer anti-vw timi varsa senin gibi mimlenmiş fanboylar yüzünden oluyor bu bundan emin olabilirsin.
    Saygılarımla cihanım.
    Seni ve güner beyi seviyorum,tavsiyem bir volkswagen tamir plazası açın.
    Patlak şanzımanlara,üfleyen 160lıklara ekstra garanti verin,parayı iyi kırarsınız haa

Ya bir git allah aşkına işin gücün edebiyat parlamak

Bu şikayetlerin fazla değil çeyreği VW için olsaydı facebok twitter'de dünyayı ayağa kaldırırdın

Meclis'e yürürdün taksim meydanın'da miting yapardın

Kazlıçelmeyi kapatırdın

İğneyi kendine ÇUVALDIZI başkasına batır ancak sen
  • quote:

cihancım,ben ortalığı ayağa kaldıracak bir şey göremiyorum.
    İnsanların araçtan şikayetleri var,bunu da dile getiriyorlar canımsın.
    ortada kronikleşmiş bir problem var mı şu an için?
    yok.
    Ne zaman ki flüyans gibi patlar bu da,eleştirinin babasını yaparız.
    Ben rönöcülerle çok kavga ettim bu forumda,senin kafan almanyadan başka şeye basmadığından bilmezsin
    Araba daha piyasaya yeni çıktı ve dünyanın satışını yaptı,sabret bakalım.
    Ben kimse için bir yeri ayağa kaldırmam cihanım,yalnız milleti senin liseli olmadığına ikna etmek için kaldırıp indirmediğim şey kalmıyor,kimliğinin veya ehliyetinin fotokopisini yolla da gözünü seveyim al şunları başımdan
  • quote:

Yanlışın var Bir fransızı çevir kendi ülkesindeki ile Türkiye üretimini karşılaştırmasını iste Türkiyedeki işçilik daha iyi diyecektir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.