Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.624
Cevap
785
Favori
6.098.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _EsmeR

quote:

Orijinalden alıntı: neurotic

Arkadaşlar ben bu IF olayını idrak edemedim. Siyah kartlar sadece satın mı alınabiliyor yoksa kadromuzdan herhangi bir oyuncuya kart mı basıyoruz? Ya da TOTW da kadromuzdan bir oyuncu varsa o mu kararıyor yada öyle bir şey. Gerçekten bilmediğim ve uzun süredir merakınmdan çatladığım bir konu bu. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa sevinirim.

Gold packten çıkıyor hocam.

Görüyorum ki oyunculara coins aldırmak için harika bir yöntem bulmuşlar.
    Cevap için sağol hocam.
  • italyan ligi için kadro soran arkadaşlara tavsiye ederim.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA
  • WAYiDANCE kullanıcısına yanıt
    Oyunda bir bug söz konusu. Ben de Div 1'e yükseldim, ancak halen Div 2'deymişim gibi görünüyor ve işin garibi, bu yüzden Online Season'a bağlanamıyorum kaç gündür. EA yardım merkezi ile görüştüm, kayıt aldılar ama sorun hâlâ sürüyor.

Az önce yine görüştüm, sorunun geliştirici takıma iletildiğini, yapmamız gereken tek şeyin beklemek olduğunu söyledi. Kaç gündür beklediğimi belirttim, ama nafile, yapabileceğim bir şey yok dedi.
  • kontratak kullanıcısına yanıt
    Şöyle bir şey var ben bağlantı konusunda hiç bir şekilde sorun yaşamıyorum. Normalce online seasona giriyorum maçımı yapabiliyorum oynuyorum maç bitiyor para vermiyor anlamadım gitti. Div 2 de 18 puan topladım 10.300 civarı para vermesi gerekiyordu onuda vermedi. div 1 de ise 3 maç yaptım 3ünüde kazandım o 3 maç sonuda para vermedi resimdeki gibi gösteriyor. -ler falan var :/
    Ve şöyle diyeyim ben bu sorunu daha 1 saat öncesine yaşamıyordum birden başladı. div 2 son maçımı oynadım kaybettim 18 puanda kaldım orada bi gözüktü 0 coıns falan Allah Allah dedim sonra menuye dondu bı baktım sezon ödülünüde vermemiş para gelmemiş. Ayar oldum
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• WAYiDANCE kullanıcısına yanıt
    EA forumlarının bug raporları konusunda aynı sorun birkaç kişi tarafından defalarca rapor edilmiş. Bir aydır aynı sorunu yaşayanlar var. Yani oyunda çok net hatalar mevcut, bunu düzelten bir yama çıkarmaları gerekiyor, ancak ne zaman çıkarırlar orası bilinmiyor. Söz konusu EA olunca insan daha da tedirgin oluyor. Şu anda forumları bile bozulmuş durumda.
    Cevap için teşekkür ederim. Umarım en kısa zamanda düzeltirler. EA gibi bir firmanın bu kadar açık vermesi soru işareti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontratak

Oyunda bir bug söz konusu. Ben de Div 1'e yükseldim, ancak halen Div 2'deymişim gibi görünüyor ve işin garibi, bu yüzden Online Season'a bağlanamıyorum kaç gündür. EA yardım merkezi ile görüştüm, kayıt aldılar ama sorun hâlâ sürüyor.

Az önce yine görüştüm, sorunun geliştirici takıma iletildiğini, yapmamız gereken tek şeyin beklemek olduğunu söyledi. Kaç gündür beklediğimi belirttim, ama nafile, yapabileceğim bir şey yok dedi.

Fifa 13'te ayni problem yuzunden Delete Club yapmak zorunda kalmistim. Insallah seninki duzelir :)
  • GrkmAdr G kullanıcısına yanıt
    İnşallah :) Şu oyun bir defa sorunsuz çıksa olmayacak.
  • Pirlo'yu herkese tavsiye ederim.Adamin pası 91 ama bite Catalisty kartı verdim orta sahadan acayip acayip paslar atmaya basladi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memphis1tr

italyan ligi için kadro soran arkadaşlara tavsiye ederim.
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

Hocam ben Gomez'in özelliklerine baktimda Pace 79 Dribling 76 yani sutuda cok iyi degildi.Nasil oluyorda overall'i 86 oluyor anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: KAYIRA

quote:

Orijinalden alıntı: Adros

ticaret yapmadan milyonları bulabilir miyim diye kasıyorum da hakikaten çok zor. takımım şu anda yaklaşık 400k değerinde, 160k civarında coin biriktirdim ama daha ilerisi çok zor görünüyor. ticaret için iş birliği arayan arkadaşlar varsa veya önerisi olanlar varsa dinlemeye hazırım.

tamamını pack açmadan oynayarak mı yaptın?

evet tamamını oynayarak yaptım, hatta 200k civarında da pack açmışımdır ama onlardan sadece dani alves çıktı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KAYIRA

quote:

ticaret yapmadan milyonları bulabilir miyim diye kasıyorum da hakikaten çok zor. takımım şu anda yaklaşık 400k değerinde, 160k civarında coin biriktirdim ama daha ilerisi çok zor görünüyor. ticaret için iş birliği arayan arkadaşlar varsa veya önerisi olanlar varsa dinlemeye hazırım.

tamamını pack açmadan oynayarak mı yaptın?

evet tamamını oynayarak yaptım, hatta 200k civarında da pack açmışımdır ama onlardan sadece dani alves çıktı.

Oyun çıkalı 2 ay olmadı daha 400k kadro 160k mevduat yaptıysan üstün performans sergilemişsin tebrikler.
    Ticarete bulaşma derim ben ilk günden itibaren karaborsacılar parsellemiş durumda oyunu ben uzun zamandır kafa yoruyorum olacak gibi değil ancak şöyle 5-10 milyon coinin varsa işe gireriz. Aksi taktirde şansın yok.

• KAYIRA kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim akşamları elimden geldiğince kasıyorum ama daha yukarı tırmanmak için çok uzun saatler oynamam gerekiyor. Almak istediğim bir tek neymar kaldı şimdilik mevcut kadrom için onun içinde 150 k falan daha biriktirmem gerekiyor, oynayarak 2 haftada rahat birikir de bu hafta alabilir miyim diye uğraşıyorum. Geçtiğimiz sene olduğu gibi autobuyerlar yine açıldı, ucuza bir şey yakalamak neredeyse imkansız.
  • quote:

Teşekkür ederim akşamları elimden geldiğince kasıyorum ama daha yukarı tırmanmak için çok uzun saatler oynamam gerekiyor. Almak istediğim bir tek neymar kaldı şimdilik mevcut kadrom için onun içinde 150 k falan daha biriktirmem gerekiyor, oynayarak 2 haftada rahat birikir de bu hafta alabilir miyim diye uğraşıyorum. Geçtiğimiz sene olduğu gibi autobuyerlar yine açıldı, ucuza bir şey yakalamak neredeyse imkansız.

Evet şu autobuyer işine çözüm bulması lazım EA nın. Ciddi anlamda karaborsa oluşuyor ve hiçbir zevki kalmıyor. Dün akşam TOP LIST e baktım 1 numara olan adam rakamları sallıyor olabilirim ama rakamlar tutmasa bile 3-5 fark vardır. 545.000.000 kadrosu var. Adamın gelirleri şöyle Trade Karı 300.000.000 civarında oynadığı maçlardan gelen kar yani maç kazanım coini 80.000 falan yani adam hiç oynamıyor sadece trade yapıyor. ne alaka anlamadım. Nasıl bir ego? Nasıl bir komplekstir kardeşim? Bu işin ticaretini engelemezse EA 2-3 sene sonra hepimiz bronz takımlarla katılırız turnuvalara. Para birikince de standart GOLD oyuncularla takılırız.

• Şu autobuyer olayı PS3 de var mı acaba? Herhangi bir adamı satışa koyuyorum, eğer buy now max. fiyat ortalamadan düşük koyduysam, X'e bastığım anda satılıyor. Yani birisinin o anda görmesi imkansız diye düşünüyorum. Saniye sürmüyor.
  • Merhaba arkadaşlar...

FIFA 14 Ultimate Team hakkında sormak istediklerim var.

1- Rakip bulma işlemi nasıl oluyor? Benim kadrom İtalya 2'den kurulu ama öyle bir rakip geliyor ki Robinho, Kaka dolmuş taşmış. Adamın 80'den aşağı oyuncusu yok nerdeyse. (Bazen yeniyorum onları işte o zaman değmeyin keyfime )

2- Tamamen bronz, gümüş ya da altın takım kurmanın ne gibi getirisi var?

3- Chemistry'nin yüksek olması gerekiyor peki alt sınır nedir? 80 falan mı?

Aklımda çok soru vardı ama şimdilik bu kadaranı hatırlıyorum :D

Kadrom bu işte. Yazık günah değil mi dehşet adamlar çıkıyor karşıma hep bu kadroyla? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Şu autobuyer olayı PS3 de var mı acaba? Herhangi bir adamı satışa koyuyorum, eğer buy now max. fiyat ortalamadan düşük koyduysam, X'e bastığım anda satılıyor. Yani birisinin o anda görmesi imkansız diye düşünüyorum. Saniye sürmüyor.

Pazar sabaha karşı Aubameyang fiyat takibi yapıyordum 700 e bile Aubameyang vardı. Son 5 dakikaya kadar böyle geldi ve hiç bir basamak artışı olmadan hepsine son 3 dakikada hepsine 10.000 teklif geldi. Arkadaş 3.000 fiyat varken akıllı adam işimi 10.000 teklif yapmak. Hadi diyelim gözünü kararttın 3.000 i 3.500 yap karşıdaki çekinsin arttırırsa sende arttırırsın. Ama böyle hiçbir anlamı kalmadı işin. Geçen gün saçma sapan bir adamı satışa koydum koyduğum anda yeşil ışık yandı ve para sesi duydum herhalde diğer tradelerden biri satıldı diye baktım koyduğum adam satılmış. Nasıl izin veriyor EA anlamıyorum.

• totw açıklandı, fabregas ve pogba var. la liga ve serie a' cılar için iyi haber :D

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/400639224166490112/photo/1
  • KAYIRA kullanıcısına yanıt
    piyasayı ucuzlatan autobuyer ler hocam . ihale ile almak daha mantıklı. autobuyerler kolay alım yaptıgı için birbirilerinin altına satış fiyatı koyuyorlar. Geçen sene fiyatlar böyle değildi 2-3 katıydı birçok oyuncuda.oyunu oynayanlar için iyi bişey ucuz olması. ama ticaret yapanlar için bişey diyemem.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.