Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
172.657
Cevap
785
Favori
6.099.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile kadrom..Miras degil alın teri :)
    EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDAEA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shadowsluck007 -- 28 Ekim 2013; 14:27:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: a78b4c42

Cdm de cok kararsiz kalıyorum abim :( az çok biliyorsun oyun tarzımı allah ne verdiyse pres çabuk atak :) sen kimi kullanıyorsun o bölgede ?:)

en iyisi bence cdm'de xabi alonso, güzel yer tutuyor :)

benim kadro;

casillas
    marcelo - s.ramos - pique - d. alves
    xavi - xabi alonso (p.house) - iniesta
    isco (if)
    benzema - alexis (st)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhibbi -- 28 Ekim 2013; 15:31:48 >
  • Squad builder in ne işe yaradığını bilen var mı

• Bu sene açtığım belki 300. paket ve sonunda BAAAAAAM !!!

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA

• quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

Bu sene açtığım belki 300. paket ve sonunda BAAAAAAM !!!

yakışır kardeşimmmm, tebriklerrr

• Dün Div1 de ilk sezon title alarak 24 puan vr 1 maç kala bitirdim.

Bu sene zevk almaktan çok skor odaklı bir oyun olduğunu hissederek oynadım.bu yüzden bundan sonra ne yapacağımı bilemez bir durumda soğukluk var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Inevitable_InET

quote:

Orijinalden alıntı: ceramist

quote:

Orijinalden alıntı: Inevitable_InET

quote:

Orijinalden alıntı: ceramist

linkdeki kadroyu ben biraz zor yaparım :D ya bol bol gold pack basacam yada iyi real para harcayacam marcello konusunda hala kararsızım ama denemekte fayda var lm dede dos santos u kullanıyorum lm guardado yu denemeyi düşünmüyor değilim açıkcası ??? birde settingde ayarlar konusunda bilgin varmıdır kardes

marcelo candır canandır diyim reyiz

lm eliseu vardı geçen yıl. hala varsa bi bak. ispanya ligindeydi. ayarlara yardımcı olurum :) buyur sor.

eliseu alıyorum deniycem jordi alba hızlı adam FUT da hız önemli hale geldi iyice ondan dedim şut konusunda bazen cok iyi şut çekerken bazen saçma sapan şutlar var kafa vuruşları da öğle ortadada saçma sapan vuruşlar olabiliyor settingde gördüm manuel semi falan gibi nasıl olmalı sence özel bir ayar gerekirmi

ben hatırlamıyorum ama şöyleydi en son
    auto switch low ayarladım. bunun bi üst seçeneğince air balls vardı onu da all yaptım. diğerlerinde de yönde sıkıntı çıkmasın diye assisted yapmıştım sanırım. ama pas veya şutun gücünü ben ayarlamak istedim diye bişi var ayarlarda. ya semi ya da assisted oluyodu tam hatırlamıyorum şuanda reyiz

switch delirtiyor beni bir deneyeyim bu arada 31k yaptım paramı cassilas geliyor yarına alırım sanırım div 1 e yükseldim ama ligler feci hemen hepsi ultime legency kesin düşecem herhal :D div2 düşer çıkarız sürekli artık :D sorasında biraz daga trade ile marcello alacam bakalım felipe luis yeride denerim artık yalnız su turnuvalarda bronz takımla katıldım tabi rakipler hep barca real word class olunca bir güzel yendiler beni bunun için kurduğum bronze takım pek iyi olmadı ucuz olsun diye polonya bronze takım yaptım önerebileceğiniz bir bornze için lig varmı

• Beyler 20k bütçem var bu kadroyu kursam pişman olur muyum? Önerileriniz var mı örneğin dembele yerine de bruyne gibi.

http://www.futhead.com/14/squads/1811420/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nbaforever155 -- 28 Ekim 2013; 23:56:12 >
  • leveli düşük olan ve transfer alanı 30 olup transfer kasan arkadaşlara coins karşılığı transfer alanını 80 yapan giftlerden gönderebilirim,tekliflerinizi pm den yapabilirsiniz.15 kişiye kadar karşılayabilirim.
    platform:ps3
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenimsi

leveli düşük olan ve transfer alanı 30 olup transfer kasan arkadaşlara coins karşılığı transfer alanını 80 yapan giftlerden gönderebilirim,tekliflerinizi pm den yapabilirsiniz.15 kişiye kadar karşılayabilirim.
    platform:ps3

Bende kendime Sponsor bulabilsem 50 k lık fifa 13 te bulmuştum yardım edebilecek arkadaslar varsa pm
  • O kadar çok paketi nası açıyosunuz Futda bilmediğimiz oyun modu felanmı var veya paket kazanmanın sırlarını aktarırımısınız

• Bide şeyi sorucam ağalar ya biraz önce oyuncu aldım communication problem dedi para gitti oyuncu yok soyuldum

• FUT'da contract ve fitness gitmeyen mod varmı? Single playerda gidiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruud_

Bu sene açtığım belki 300. paket ve sonunda BAAAAAAM !!!

300 x 7.500 = 2.250.000 Coin

Neymar = 350.000 Coin =) 5 Neymar'a daha ihtiyacin var zararini kapamak icin :p

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbi

quote:

Orijinalden alıntı: KAYIRA

Aşağıdaki kadro için yorum yaparsanız sevinirim 4-2-3-1 (2)

---------------------Abbiati(shield)---------------

Maicon-------Mexes--------Barzagli------Criscito

----------De Rossi(anchor)---Marchisio----------

Candreva(catalyst)--Giovinco(Maestro)--Asamoah(Maestro)

------------------------İbarbo(Finisher)----------------

italyada kanat oyuncuları fıs, bu yüzden bende çok istediğim halde, 4-2-3-1 (2) oynayamıyorum :(

tavsiyem, 4-3-1-2

benim kadrom bu; harika oldu, deneyebilirsin.

buffon
    balzaretti - chiellini - barzagli - abate
    vidal - pirlo - marchisio
    di natale (cam)
    balotelli - tevez

çok pis ataklar oluyor, rakip kaleciyle, sürekli 3'e tek kalıyoruz :D

çaresiz GK >>> di natale - tevez - balotelli

Alıntıları Göster

italyada kanat oyuncuları fıs, bu yüzden bende çok istediğim halde, 4-2-3-1 (2) oynayamıyorum :(

tavsiyem, 4-3-1-2

benim kadrom bu; harika oldu, deneyebilirsin.

buffon
    balzaretti - chiellini - barzagli - abate
    vidal - pirlo - marchisio
    di natale (cam)
    balotelli - tevez

çok pis ataklar oluyor, rakip kaleciyle, sürekli 3'e tek kalıyoruz :D

çaresiz GK >>> di natale - tevez - balotelli

kesinlikle katılıyorum

el sharawy
    candreva
    biabiany
    asamoah

kimi denediysem adam gibi orta açan olmadı, saçma sapan yerlere gidiyor attıkları ortalar.
    senin kadrodaki oyuncular bende de var.
    önerdiğin taktiği deneyeceğim.

• bu legends ta nasıl zidane olmaz yahu biri bana anlatsın:)
  • selamllar, kadro ekteki gibi ve 17 bin civarı coin mevcut. 2 planım var;
    1. 40 50 bin seviyelerine kadar harcamayıp bi rooney çakmak
    2. sağa nani yi alıp forvette torres & remy ile idare etmek...

sorum şu naniye verilecek 18-19 bin için değer mi? bu parayı en efektif nasıl kullanmalı... gold pack olayına tövbeliyim artık:)

• İtalya ligi kurdum. Kaleye Buffonu alabilmek için baya uğraşıp zar zor 13bin coins biriktirdim. Sonra geçen gün fut ios uygulamasından transfer markete girip ordan İtalyan kalecileri arıyordum. Hani ucuz bi fiyat bulursam Buffona 13bin bid yapacaktım. Baktım start price 150 coins diyor. Dedim olmaz ama vereyim 13bin coinsi belki alırım. Çünkü Buffon 17bin civarı. Sonra ne mi oldu? Aldım :) Ama tek sorun adam Buffon değildi. Juventus'un diğer İtalyan kalecisi Stotariye 13bin coins verip sahip olmuştum. Adamın değeri 300 coins bile değil :)) satan çocuga sesleniyorum burdan, burayı okuyorsan en azından bi 5bini geri yolla bari :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: manuleos

İtalya ligi kurdum. Kaleye Buffonu alabilmek için baya uğraşıp zar zor 13bin coins biriktirdim. Sonra geçen gün fut ios uygulamasından transfer markete girip ordan İtalyan kalecileri arıyordum. Hani ucuz bi fiyat bulursam Buffona 13bin bid yapacaktım. Baktım start price 150 coins diyor. Dedim olmaz ama vereyim 13bin coinsi belki alırım. Çünkü Buffon 17bin civarı. Sonra ne mi oldu? Aldım :) Ama tek sorun adam Buffon değildi. Juventus'un diğer İtalyan kalecisi Stotariye 13bin coins verip sahip olmuştum. Adamın değeri 300 coins bile değil :)) satan çocuga sesleniyorum burdan, burayı okuyorsan en azından bi 5bini geri yolla bari :))

Bende hangi keriz aldı demiştim
    Hocam şu an pişman oldum ama max 3k yollarım???

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.