Şimdi Ara

EA FC 24 Ultimate Team (FUT) [PS/XBOX ANA KONU] #Coin satışı yasaktır! PİNG SORUNU ÇÖZÜM İLK MESAJDA (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kafalardansekentop Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
172.643
Cevap
784
Favori
6.099.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
103 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shngzm

quote:

Orijinalden alıntı: Inevitable_InET

quote:

Orijinalden alıntı: K U N

Güncelleme sonrası bir maç yaptım pek bir sey değiştiğini söyleyemem.Orta kafa devam ediyor.

Orta kafayı bug falan mı sanıyosun? te allam

5 orta açımında 4 tane gol oluyorsa, maç içinde 5 korner kullanılıp bunun en az 3 tanesi gol oluyorsa, maç esnasında kanada inip her orta tuşuna bastığında top mıknatıs gibi hemen forvet oyuncusuna gidip gol oluyorsa kardeşim işte burada problem var demektir ? şimdi bana söyleyin bakalım Fifa 12 ve 13 te orta açmak bu kadar kolaymıydı yada her orta gol olurmuydu ? hayatım boyunca kafa golü atamayan ben orta açamayan ben her maç en az 3 kafa golü atıyorum :D inan bunda büyük bir problem var.

Birde dün akşam divsion 3 ten 2'ye çıktım abi bu ne plase gol atmaktır bu kadar saçmalık olmaz adamlar orta sahanın biraz önünde resmen plase şutla gol atıyorlar ve yemin ediyorum kaleci hareket dahi edemiyor sadece topa bakıyor resmen daniskanın önde gideni bu olay divsion 3 te yaşadım bu saçma golleri bakalım akşam divsion 2 de beni neler bekliyor olacak.

O zaman izle :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen kardeşim bu şekilde yedim hep golleri :) yuh diyorum başkada bişi demiyorum plase golleri abartmak buna denir bence :)
  • http://www.futhead.com/14/squads/1110238/

coins almayı düşünüyorum elimde 20k da mevcut, iş yapar mı 13 te bayağı iyiydi bu adamlar.
  • Arkadaşlar,

PSN adresim kapalıydı şifremi kaybettiğim için giremiyordum, (çok uzun süredir, şifre kayıtlı halde giriş yaptığım için unutmuştum)

tabi tekrar girişi sağladığımda da bir an hack lendiğimi sanıp tüm arkadaşlarımı silmiştim.

şimdi aynen muhibbi hesabım aktif, bende ekli olan kişiler, bu mesajıma alıntı yapıp psn adreslerinizi yazar mısınız. paylaşmak istemeyenlerde pm atarsa sevinirim. online maçlara akalım tekrardan :D turnuva murvuna yıkalım ortalığı :D
  • Almanya ligi kadroma teknik direktör olarak Fatih Terim'i aldım. Bildiğiniz üzere Turk Ligi yazıyor Fathi Terim'de... Şimdi manager card ile onun ligini Bundesliga yapmazsam, etki etmiyor mu takıma?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emredonmez89

Almanya ligi kadroma teknik direktör olarak Fatih Terim'i aldım. Bildiğiniz üzere Turk Ligi yazıyor Fathi Terim'de... Şimdi manager card ile onun ligini Bundesliga yapmazsam, etki etmiyor mu takıma?

Etmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

http://www.futhead.com/14/squads/1110238/

coins almayı düşünüyorum elimde 20k da mevcut, iş yapar mı 13 te bayağı iyiydi bu adamlar.

yapar tabi ya ben de var bu kadronun benzeri. ama forvete giovincoya ne gerek var al oraya vucinic at golleri:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhibbii

Arkadaşlar,

PSN adresim kapalıydı şifremi kaybettiğim için giremiyordum, (çok uzun süredir, şifre kayıtlı halde giriş yaptığım için unutmuştum)

tabi tekrar girişi sağladığımda da bir an hack lendiğimi sanıp tüm arkadaşlarımı silmiştim.

şimdi aynen muhibbi hesabım aktif, bende ekli olan kişiler, bu mesajıma alıntı yapıp psn adreslerinizi yazar mısınız. paylaşmak istemeyenlerde pm atarsa sevinirim. online maçlara akalım tekrardan :D turnuva murvuna yıkalım ortalığı :D

Hocam neden hacklendiginizi dusundunuz ki

Fifa12de bronz kadrolarla oynamistik en son. PerenaL14 eklersen oynariz hocam

• quote:

Arkadaşlar,

Daha maç yapamadık sizinle, en kısa sürede oynarız umarım :)) PSN'im TheHeavenN
  • PSN imzada :)

geçmiş olsun hocam :) ben de şifre kayıtlı giriyorum, umarım unutmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrkmAdr

quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Final Daily Gifts are now available in the Web App. Pick yours up before its gone at Sat 1am UK (Fri 5pm PT).

Ve bitti artık hediyeler.

Ne veriyordu ki zaten ? Dun sadece 500 Coin verdi. Bugun 500 Coin + 1 tane kontrat + 2 tane de Silver kurdistan topcusu verdi.

2 senedir bir suru pack actim bir kere TOTS Mudingayi geldi gecen sene bir de normal Nani geldi 30k degeri vardi o kadar. Gerisi full cope gitti ama bu sene sadece pack acmak icin takilacagim kadro diye kasmayacagim maksat zevk olsun..

Dün açtığımda 2500 coins vermişti...
  • quote:

Orijinalden alıntı: M`Shinoda

http://www.futhead.com/14/squads/1110238/

hocam bu yıl heading çok önemli oyunda. Forvete boyu en azından 1.70 falan bi adam alın Takımın kalanı iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHeaven

quote:

Arkadaşlar,

Daha maç yapamadık sizinle, en kısa sürede oynarız umarım :)) PSN'im TheHeavenN

aynen dostum ya :) benim takımlar hazır :D

bbva
    italya
    bundesliga (hazırlık aşamasında)

oynayalımm ilk karşılaşmamızda :))

• quote:

Orijinalden alıntı: aragorn1905

PSN imzada :)

geçmiş olsun hocam :) ben de şifre kayıtlı giriyorum, umarım unutmam :)

teşekkürler dostumm, akşam ilk iş ekliyorum herkesi tekrardan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Arkadaşlar,

Hocam neden hacklendiginizi dusundunuz ki

Fifa12de bronz kadrolarla oynamistik en son. PerenaL14 eklersen oynariz hocam

ya ne bileyim, giremedim giremedim, 1 ay sonra girince bir baktım girdi hesaba :D tırstım, sildim herkesi, çünkü hack olayından arkadaşlarda etkileniyormuş :))

• Koy Burak Yilmaz'i forvete bas HAWK Chemistry bombardiman baslasin. Amrabat'a Maestro bas. Fena oluyor fena.

Chemistry ciddi etki ediyor cok rahat once/sonra diye kiyaslama yapilabilir.

Sneijder'e de DeadEye bas olmadik fuzeler cikarsin oyunda hic goremeyeceginiz goller atsin. Sonucta adam cift ayak her acidan her vurus sekli var adamda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrkmAdr -- 11 Ekim 2013; 18:14:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shngzm

quote:

quote:

Güncelleme sonrası bir maç yaptım pek bir sey değiştiğini söyleyemem.Orta kafa devam ediyor.

5 orta açımında 4 tane gol oluyorsa, maç içinde 5 korner kullanılıp bunun en az 3 tanesi gol oluyorsa, maç esnasında kanada inip her orta tuşuna bastığında top mıknatıs gibi hemen forvet oyuncusuna gidip gol oluyorsa kardeşim işte burada problem var demektir ? şimdi bana söyleyin bakalım Fifa 12 ve 13 te orta açmak bu kadar kolaymıydı yada her orta gol olurmuydu ? hayatım boyunca kafa golü atamayan ben orta açamayan ben her maç en az 3 kafa golü atıyorum :D inan bunda büyük bir problem var.

Birde dün akşam divsion 3 ten 2'ye çıktım abi bu ne plase gol atmaktır bu kadar saçmalık olmaz adamlar orta sahanın biraz önünde resmen plase şutla gol atıyorlar ve yemin ediyorum kaleci hareket dahi edemiyor sadece topa bakıyor resmen daniskanın önde gideni bu olay divsion 3 te yaşadım bu saçma golleri bakalım akşam divsion 2 de beni neler bekliyor olacak.

12 oynamadım ama 13 te de aynıydı. Maç yapalım sende bakalım atabiliyo musun kafa cidden. Godlesscaptive ekle hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: CarseliAlthafai

quote:

quote:

Sen maç boyunca top oynama 4 korner 3 ü gol maçı al. Adını sen koy..

Sende at o zaman hocam atabiliyosan

• TOTW geyiğini biri açıklayabilir mi ? Ne avantajı var bize ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

TOTW geyiğini biri açıklayabilir mi ? Ne avantajı var bize ?

TOTW oyuncular packlerden cıkıyor 1 hafta boyunca (SİYAH KARTLAR) Normallerine göre daha iyi özellikleri var.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.